Opinie o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leopol Meble Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leopol Meble Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leopol Meble Sp. z o.o. w Zbrudzewo

Cqu

Czy wiadomo już coś do kiedy pracujemy. Ile będzie wolnego ile potrzebne urlopu. No i ile będzie pieniędzy na święta. Kiedy się dowiemy 23 grudnia. HALOOO

Mówiąc krótko o tej firmie pracowałem tam dwa lata. Kierownictwo które tam jest nie powinno być na tych miejscach gdzie są. Prawdę mówiąc na całe dwa zakłady mogę wytypować tylko dwóch kierowników którzy są w porządku i na właściwym miejscu. Firma się kompletnie nie rozwija, przyjmują i zwalniają ludzi, są bardzo częste postoje, o podwyżce lepiej nie mów bo zawsze jest wytłumaczenie by go nie dać. To firma rodzinna głównie pracują tam osoby z rodziny tych "najważniejszych". Niestety o głowach rządzących też nie mogę się wyrazić dobrze brak poszanowania do drugiego człowieka oraz oczywiście traktowanie go jak najniższy margines społeczny. Udawanie prestiżowej korporacji kompletnie im nie wychodzi. O kolegach i koleżankach z pracy nie mogę złego słowa powiedzieć acz kolwiek żal mi niektórych osób bo wiem że dając z siebie 110% nigdy nie były doceniane. Jednym słowem tak jak wielce się wypowiadają na reklamach jaki wspaniały rozwój i firma tak pracownik jest dla nich rzeczą która zawsze można wymienić a nie człowiekiem. W dodatku panuje w tej firmie seksizm. Kobiety są uważane za mniejszość.

Rem

Potwierdzam. Okropna firma a raczej rządzący.

Były

Zgodzę się z Tobą w 100%. Obiecują podwyżki by zatrzymać na stanowisku. Dadzą parę groszy, ale zabiorą część premii za byle powód. Postojowe, piątki wolne - ile można. Dadzą większą premie kwartalną by (ładnie mówiąc) zamknąć ci usta. Źle się ostatnio dzieje.

@Były

Jest podwyżka nie ma premii przed każdą podwyżka są ucinane czasy. Czyli tak naprawdę nie ma podwyżki. A co do postoju każda firma ledwie ciągnie. A temat kierwownuctwa zostawie bez komentarza.

Wolne piątki a niektórzy zmuszani do przyjścia do pracy a inni za te same pieniądze leżą w domach kierownictwo swoją władze pokazuje

Nie chodzi o przepisy tylko o to jak traktuja pracownika

Rem
@PL

Kierownictwo oraz prezes to dno.

Maniek1981

Jak ci się nie podoba chodzić w piątek do pracy to zawsze możesz się zwolnić i droga wolna.

PL

Wiesz co ja bym wolał iść do tej pracy. I nie rozumiem jak ktoś kto zostaje w domu ma takie same pieniądze skoro ma 60%.Chyba że masz na myśli ludzi na godz.

@PL

Dobrze zrozumiałam, że w piątki płacą o 60% więcej czy o coś innego z tym chodziło? Chyba, że jakoś odwrotnie ale to czy możesz ewentualnie wyjaśnić tak dla pewności?

@Marzena

W piątek masz postojowe. I masz wtedy płatne 60% dniówki.

hahah

seksizm? "Kobiety są uważane za mniejszość." że co? ;p co to za(usunięte przez administratora). Jaką mniejszość? Na przykładzie nowej hali to na magazynie kobiet jest więcej niż mężczyzn, na maszynowni i piance też także co ty wypisujesz za bzdury? A moze o stolarke ci chodzi? Idź, porobisz na akordzie to ci sie odechce wypisywać tych głupot

Życzliwy

Czy pracownicy. Z tzw produkcji uszkadzają samochody innym pracowniką? Jesteście tzw firmą ????(usunięte przez administratora)

Obywatel
@Życzliwy

Rozwiń swoją wypowiedź. Bo nie bardzo rozumiem o co, ci dokładnie chodzi ????

@Obywatel

żeby Ty jedyny. Ale po co mieliby sobie wzajemnie auta psuć? Zazdrość?

Życzliwy
@Obywatel

Jak to mówił wasz poplecznik? Praca czyni Wolnym

@Życzliwy

Co ta sentencja ma do uszkadzania czegokolwiek? Jest tu ukryty sens widoczny jedynie dla zatrudnionych?

asdasdas

podobno 16 i 23 wolne, prawda to?

Qw
@asdasdas

Prawda. A o podwyżce ni widu ni słychu.

Koks

Bo ludzie muszą węgiel kupić a nie wypoczynek

@Koks

Aaa w ten sposób. Czyli to przymusowo i nie da się jakoś nadgodzin czy czegoś zrobić?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Leopol Meble Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Pl

Podwyżka płacy minimalnej w 2023 r. "Dziennik Gazeta Prawna" donosił, że podwyżka ma wynieść 440 zł od stycznia i 490 zł od lipca. Byłby to skokowy wzrost do odpowiednio 3450 i 3500 zł.

Portal

Kto wymyślił ten nowy portal? Jest to jedno wielkie nie powodzenie. Nic nie działa, nie można sie zalogować. DNO!! !!

Fagas

Nie mając doświadczenia w tapicerowaniu, ale w montażu szkieletów, warto przyjść na przyuczenie do zawodu w Leopolu? Pozdrawiam

@Fagas

Tak, wszystkiego nauczą

Elżbieta

To spoko, a jak wygląda to douczenie? Jest jakies szkolenie, czy po prostu uczysz sie w trakcie pracy od innych pracowników?

Bolek

Co się stało Mateuszem, brygadzistą magazynu stolarki? Pracuje jeszcze?

Bolek

Co się stało z Mateuszem, brygadzistą magazynu stolarki?

Witam, Jaka stawkę ma monter wyrobów gotowych przy 100% wydajnosci? Ile ma tapicer?

Pln

Stawka jest taka sama bo do montera należy tez tapicerowanie. A ile dokładnie aplikuj cv. To sie dowiesz.

@Pln

pracuje w siostrzanym zakładzie, ciekaw jestem czy są różnice w stawce

U nas jest 39 zl na godz

@Pln

39zl brutto przy 100%, dobrze zrozumiałem?

Tak 100% 39 brutto

Haha

Po co kłamiesz ze 39 zł? Nikt nie ma takiej stawki na akordzie u nas

@Haha

Jak nikt się weźmiesz za pracę to będziesz miał.

NowaM

Witam czy firma potrzebuje pracowników bo mam zamiar złożyć tam cv?

Leopol Meble Polska
@NowaM

Dzień dobry zachęcamy do złożenia CV za pośrednictwem naszej strony kariery: https://www.polipol.pl/pl/kariera/

adas

Kiedy skończą się już te (usunięte przez administratora) soboty?! Kiedy zarząd w końcu zrozumie że ludzie mają swoje życie prywatne?

Weekend
@adas

A co to ich obchodzi oni siedzą w domu. Każdy weekend mają wolny. A ty (usunięte przez administratora) Soboty dla chętnych ale musisz przyjść ????

Red

Co tam. Sie wyrabia na nowym zakładzie podobno stołówka już tam nie służy tylko do przerw na śniadanie. Bunga Bunga.

nick
@Red

a co ma się dziać? ludzie łykają wszystko jak pelikany to potem takie plotki sie rozchodzą

Dark
@Red

Szkoda tylko tych osob bo cierpią za głupotę i zazdrość innych a wszyscy to komentują zamiast się zająć swoim życiem ładne Bunga Bunga będzie miał ten ktoś kto to wymyślił współczuję

@nick

Plotki? A poszła ostatnio jaka grubsza?

Porażka się robi

Maniek

Dlaczego? Nie ma pracy?

Hanna

ale o co dokładnie chodzi ? o pracę, warunki, wynagrodzenie ?

Prawda

A jak by taki kierownik powiedzmy BEZA miał w domu wypoczynek z leopolu. I dał pracę Krzywoustego?

Czarnaxd

Witam mam zamiar złożyć cv do Leopolu czy firma przyjmuje nowych pracowników czy tylko biorą samych Ukraińców jak to wyglada orientacyjnie....

PRACOWNIK
@Czarnaxd

Przyjmują nie tylko obywateli Ukrainy.

Janek

Mam pytanie ile zarabia stolarz a ile tapicer?? (Do ręki)

Janusz
@Janek

Stolarz ma chyba najniższą stawkę ze wszystkich akordowcow. Różnica to jakieś 2 tys jak nie więcej

Sprawiedliwy
@Janusz

Najniższa? To chyba nie pracowałeś na krojowni gdzie stawka jest niższa niż najniższą krajowa a na dodatek mają tam 3 zmiany.

Ogień
@Sprawiedliwy

Jak Ci źle na krowjowni to potrzebują na szwalnie.

Alicja
@Ogień

A to można u was przechodzić między różnymi działami?

Premia

Jakie są zasady przyznawania premii? Jest to uregulowane w jakiś sposób? Pozdrawiam

@Premia

Proponuję się zapoznać z regulaminem.

Putin

Jeśli nie odpowiadają Ci zarobki to dla czego tam pracujesz nikt cie tam na siłę nie trzyma.

Szukam

Szukają kogoś na planowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Leopol Meble Sp. z o.o. - Zbrudzewo

• Jak się pracuje w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leopol Meble Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leopol Meble Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leopol Meble Sp. z o.o.