Opinie o Miralex Sp. z o.o. w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miralex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Miralex Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miralex Sp. z o.o. w Piła

Danuta Nowy wpis

Hejka. ;) tak czytam teraz ofertę dla specjalisty ds. handlowych i uwagę zwróciła w pierwszej kolejności literówka, w wyrazie „EXEL”, ale skoro wymaga się od kandydata jego dobrej znajomości to o jakim poziomie może być mowa? dostanie się jakieś zadanie? Ciekawi mnie co jest sprawdzane na rozmowie po prostu

Administrator Nowy wpis

W mieście Warszawa poszukiwano kandydatów do pracy jako Przedstawiciel farmaceutyczny. Czy ktoś aplikował na ofertę firmy Miralex Sp. z o.o.? Jak wrażenia z rekrutacji?

Lara Nowy wpis

Widziałam te opinie na temat przedstawicielstwa, lecz mało było napisane odnośnie ogólnych zarobków, zwłaszcza w roku ubiegłym. Z czego to wynika? ze 4 miesiące temu na pewnym portalu widniała oferta dla speca od marketingu i widełki także nie zostały w niej podane. Z opisu jednak można się dowiedzieć ze jest uop, podstawa oraz kwartalna uznaniowa, omowi ktoś szczegóły? O jakie wyniki może chodzić, że są one uznawane?

Spec od marketingu Nowy wpis
@Lara

Ja dostałem tą pracę "speca od marketingu" i jestem zadowolony. Warunki pracy w 100% do dogadania. Wysoka elastyczność względem moich potrzeb. Komentarze o tym, że ludzie się często zmieniają.... :D 3/4 kadry pracuje tu po 10-15 lat. Część pracowników nawet dłużej niż 15 lat. Nigdy w życiu nie pracowałem w firmie o tak niskiej rotacji. Myślę, że każdy specjalista w swoim fachu, jak chce tu pracować to się dogada.

Uka

Bardzo dziwny wpis, znam tą dziewczynę i wiem że lekarze świetnie się o niej wypowiadają ???????? wysoka kultura , dojrzałość promocji , jestem z konkurencyjnej firmy i często po wizytach tej koleżanki lekarze mówią że przestawia ciekawie produkt, ma ogromną wiedzę i są przekonani do niej. Pozazdrościć firmie Miralex przedstawicielki na Małopolskę ????

Czy rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Medyczny (ginekologia / proktologia) w firmie Miralex Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Skandal

przedstawicielka -teren Małopolska , Kraków ,Skawina ,Wieliczka dla produktu mleko kozie Capricare to absolutnie nieprofesjonalna .Niegrzeczna.Pozwala sobie oceniać lekarza na oficjalnych stronach internetowych placówki z powodu braku akceptacji produktu.

Beata
@Skandal

miałaś styczność z tą przedstawicielką? Czy oceniasz tylko po tym co w internecie?

Nie polecam

(usunięte przez administratora). Płace w magazynie są niskie dla wszystkich, z wyjątkiem kilku wybranych. I to jest standard w firmie. (usunięte przez administratora). Ludzie cały czas rezygnują, jeden po drugim. I nikt się tym nie przejmuje. Zatrudnianie nowych, niekompetentnych, z całkowitym brakiem chęci to standard firmy. Wszyscy uśmiechają się do ciebie słodko, ale wyglądają sztucznie(usunięte przez administratora)

Jarosław
@Nie polecam

Jak niskie te wypłaty, bo może tylko dla ciebie jest mało? Więcej niż najniższa krajowa? Można dorobić pracując po godzinach, czy nie ma takiej opcji? Dodaj więcej szczegółów.

Pracuś
@Jarosław

Niewiele więcej niż najniższa krajowa.

Mariusz

Dużo czasu tam spędziłeś? Myślisz, że kiedyś w końcu coś się tam zmieni?

lux na max

Polecam wszystkim! wały na oscylatorach aż miło. Grupy pozamykane ale jak znasz kto co i jak to grupy nadal są i to w zwiększonej sile. polecam każdemu kto lubi się opierdalać i bra c premie. rodzinna atmosfera taka dobra "tańcownica". ludzie tu tak długo pracuja... no to prewdziwe od 8.00 do 18.00 . zawsze można zostawić tablet na oddziale u pielegniary i iść na kawe albo zakupy bo w biurze nikomu w glowie sie nie miesci ze mozna z doktorkiem zalatwic w 7 minut to co chcesz wiec siedzisz pod oddzilem godzine .ale niczym się nie martyw (usunięte przez administratora)

czlowiek
@lux na max

kiedys moze i tak sie dzialo ale teraz? co za bzdury kolego piszesz. to juz tak nie dziala nawet po zmianach ustawy prawa slychac ze oscylatory wyłaczone a i grupy maja gorzej. kto teraz kombinuje to zaraz wylatuje. Nie jest to mozliwe. z tonu wypowiedzi wnioskuje ze juz nie pracujesz? ciekawe czemu...

Przemysław
@czlowiek

Widzę, że masz zupełnie inne zdanie o tym, co napisał użytkownik @lux na max, mógłbyś precyzyjnie wyrazić swoje zdanie o pracy w firmie Miralex? Co mógłbyś napisać o pracy w tym miejscu pod względem zarobków? Są one satysfakcjonujące? Proszę o odpowiedź.

Ryszard49
@lux na max

Pasuje taka opcja. Luz blues i coco jumbo. Naprawdę dalej tam jest taka atmosfera?

Paulina

Dlaczego w ostatnim czasie nie wypowiada się tutaj nikt z pracowników firmy? Na pewno jest wiele osób, które by chciały się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w Miralex oraz warunków zatrudnienia, które oferują. Napisze ktoś coś na ten temat?

Karol

Witam, jak wygląda obecnie praca w firmie Miralex?

Beata

Czy potrzebują teraz do pracy

Szymon
@Beata

A sprawdzałaś może oficjalną stronę internetową firmy Miralex? Tam najszybciej uzyskałabyś tego typu informację. Tak na marginesie ciekawi mnie, czy ogólnie masz jakieś preferencje na temat stanowiska, które chciałabyś w tej firmie zająć?

Czyli co na pakiet socjalny tutaj nie ma co liczyć? @Anonim

Mi tam się podoba

Co można powiedzieć o Miralex... (usunięte przez administratora)Pakiet socjalny -jasne jak samemu się za niego zaplaci. Podstawową jest umowa o współpracy- masz auto spoko dojadą Cię cię na serwisach- nie masz "dostaniesz" pseudo firmowe w którym dostaniesz fakturę na ich ratę leasingu+ ich zarobek bo przecież "oni ponoszą ryzyko" chcesz wiedzieć jaki masz % realizacji targetu? Dowiesz się po podliczeniu i naliczeniu premii. (usunięte przez administratora) Pracujesz jako PF i potrzebujesz pomocy dyrektora? Spoko zadzwoń ale tylko do15:00 bo później on już jest po pracy. Generalnie jak chcesz zarabiać mniej niż w biedronie na kasie to polecam - masz ambicje i chcesz się rozwijać unikaj

Przemysław
@Anonim

Czyli tak naprawdę nie ma co liczyć na żaden system premiowania, a niezbędne narzędzia pracy są dla pracownika dostępne, ale sam musi za nie płacić? Dobrze rozumiem? Porównujesz wynagrodzenie w Miralex Sp. z o.o. do pracy na kasie, to jaka jest stawka godzinowa w tej firmie?

@Anonim

Powiem szczerze, ze czytając takie opinie to można się wkurzyć. Miralex to spoko firma, pracują w niej fajni ludzie i jest fajna atmosfera. Wiadomo, ze nie wszystkie jest idealne ale gdzie jest. A znajdzie się taki troll co będzie wypisywał jakieś brednie. Bo to jakieś opinie frustratów, którzy kiedyś pracowali. A ze nie pracowali dobrze to ich pozwalniali. I teraz wylewają swoje frustracje w necie, oczywoscie anonimowo.... jak wg was jest tak zle w firmie to powinniście się tylko cieszyć, ze już tam nie pracujecie. Żyj swoim aktualnym życiem a nie przeszłością!

Mikołaj

Czy jesteś obecnym pracownikiem tej firmy? Możesz napisać, jakie warunki pracy oferuje firma?Jak faktycznie z tą atmosferą?

Romek

Też tak myślę że to bardzo nie przyjazne miejsce dla pracownika byłem tam raz i jakiś Pan o imieniu Szymon był bardzo nie przyjemny była to osoba odpowiedzialna za magazyn i nie wyobrażam sobie współpracy z taką kadrą. Słyszałem w Słupsku opinie o tym zakładzie i nie polecam. Zmuszają do nadgodzin szczególnie w sezonie wręcz jest to wymóg pracodawcy wobec pracownika. Zatrudniają bardzo wielu pracowników z Ukrainy co każdemu może dać wiele do myślenia o poziomie kadry i możliwości rozwoju w tym zakładzie

@Romek

Czy w związku z nadgodzinami pracownicy Miralex są dodatkowo wynagradzani za swoją pracę? Może odbywać się to poprzez udzielanie świątecznych premii lub rozszerzenie pakietu socjalnego? Napisz proszę, jak w tej kwestii firma spełnia swoją rolę jako pracodawca. Myślę, że warto rozwinąć te aspekty na forum.

Czarus
@Romek

A czy ty byles mily ze go tak oceniasz

Mała
@Romek

(usunięte przez administratora) Cala firma to jedno wielkie oszustwo. Brygadzisci okropni, zakłamani. Kuerownik murzynów z Polaków zrobił na sezon. Masakraaa. Nie polecam!!!

@Romek

chyba wam sie firmy pomyliły... miralex to firma famracutyczna, tam nie ma brygdzistów,,,,

Iwona

Wydaje mi się, że znasz firmę Miralex. Napisz proszę, jak z Twojej perspektywy ten pracodawca wywiązuje się ze swojej roli? Czy poleciłbyś go innym? Warto być aktywnym na forum, ponieważ pomaga to użytkownikom wyciągnąć kluczowe wnioski o niej.

Iwona

@ItI Nie do końca rozumiem co to może mieć wspólnego z pracą w firmie Miralex. Mógłbyś zatem po prostu wytłumaczyć, co dokładniej miałeś na myśli? Będę Ci wdzięczna za rozwinięcie.

ItI

Weszły nowe przepisy o ochronie danych to nikt już nie chce pisać

Iwona

Firma Miralex aktualnie poszukuje pracownika/ów na stanowisko magazyniera. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć pod tym linkiem - https://www.gowork.pl/oferta/magazynier,4u02lcepVGa5g4vqS5B1wZ Firma podaje informacje, że zapewnia pakiet socjalny. Czy ktoś mógłby napisać jak dokładniej ten pakiet socjalny wygląda?

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Miralex Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Miralex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Miralex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miralex Sp. z o.o.?

Miralex Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.

Miralex Sp. z o.o.