Opinie o Netwise S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Netwise S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Netwise S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netwise S.A. w Warszawa

zdziwiona

Dziwią mnie te wszystkie negatywne opinie. Pracowaliście w ogóle kiedykolwiek w Netwise, czy ktoś każe pisać?

loginek

Ten portal ma jakikolwiek sens? Człowiek pisze realną opinię o pracy, bo akurat uwazam ze warto chwalić jak jest fajnie. I jak tylko jest pozytywna, to banda (usunięte przez administratora)ją próbuje przykryc. Nie wiem jak to działa i czy to faktycznie pracownicy Gowork, ale to jakis nonsens. Nie chce już tych powiadomień!!!

biegacz

Bardzo fajna firma. Przyszedłem, bo ściągnął mnie kumpel i póki co nie żałuje. Ale jestem krótko, wiec może mi się zmieni xD

ewelina

Czym wyróżnia się Netwise? Oprócz ambitnych projektów, atmosferą pracy. Atmosfera w Netwise jest bardzo ważnym aspektem codziennej pracy :). W Netwise dba się o to, żeby pomimo dynamicznego rozwoju, firma pozostała miejscem w którym wszyscy bardzo dobrze się znamy - niezależnie od zajmowanego stanowiska. Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Są dni/projekty lepsze i gorsze, ale Netwise to jedna z najlepszych firm w jakich pracowałam, na co składają się ludzie + atmosfera + doświadczona kadra zarządzająca, dbająca o stabilność pracowników.

xdf

ewelina - opinia realnego pracownika. xd - opinia konkurencji. No i tak na tym forum sobie wymieniamy informacje z trolami z planety bumbumdajnamix. Czasem gowork coś archiwizuje, czasem wysyła IP na żądanie, a zawsze jakiś trol tu wróci, bo zamiast pracować, siedzi na gowork na życzenie wodza i napieprza na byłego pracodawcę.

do-ewelina
@ewelina

loginek
@ewelina

Ewelina, bardzo dobra opinia. Zgadzam się z tym opisem.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
imie

Jest znacznie lepiej niż było kiedyś. W zasadzie co miesiąc są nowi ludzie. Projekty coraz fajniejsze i jest się gdzie rozwijać. Polecam z całą odpowiedzialnością, bo sam jestem już 4 lata. A jak na IT, to długo.

Netsajz

Nie polecam wysyłać na ofertę z czerwca CV. Zwykłe uzupełnianie danych w bazie :) Ta sama oferta wstawiana kilkukrotnie. Jak komentarz spadnie z rowerka to będzie wracał, żeby ostrzec.

Zespół Netwise S.A.
@Netsajz

Dzień dobry, Bardzo trudno odnieść się do anonimowego komentarza. Szczególnie bez wyjaśnień co kryje się za "ta sama oferta wstawiana kilkukrotnie". Ponieważ nie szukamy jednej osoby, tylko kilkanaście w różnych rolach, oczywistym jest, że ofert na dane stanowisko jest kilka. Z naboru i ogłoszenia w czerwcu spotkaliśmy się z 6 kandydatami. Zakładamy po komentarzu, że Pan/Pani wysłała CV i nie dostał/a odpowiedzi. Brak odpowiedzi nie oznacza wcale "uzupełniania" danych w bazie, a coś zupełnie innego :-P. Nie jesteśmy firmą body leasingową, żeby uzupełniać CV w bazie i zawsze szukamy nowych ludzi do obsadzenia konkretnych ról. Jeśli natomiast Pan/Pani nie dostał/a odpowiedzi po rozmowie, to bardzo nam przykro i prosimy o kontakt. Postaramy się to zrekompensować :). Pozdrawiamy, Zespół Netwise

Jakub S

Jak tam, chłopaki? Fajnie się podszywa znów pode mnie?

Wszystko git.

Jest jakiś obowiazujacy ubiór w firmie?

Zespół Netwise S.A.
@Paweł

O 03:29 pytanie o ubiór, albo ktoś myśli o nas z innej strefy czasowej ????. Dziękujemy! W firmie nie ma obowiązującego dress code’u. Nie jesteśmy korporacją, a garnitury nie świadczą zazwyczaj o merytoryce i doświadczeniu. Odpowiadając więc krótko - nie. Inaczej sytuacja wygląda z wizytami u Klientów. Tutaj już zdrowy rozsądek podpowiada co najmniej smart casual w większości organizacji. A zdarzają się organizacje, w których garnitur jest mile widziany. W codziennej pracy jedyny obowiązujący ubiór to wygodny ubiór.

Sralecki
@Zespół Netwise S.A.

Kogo wy tam zatrudniacie ze nie jest w stanie zalapac, ze to pytanie od bota XD

Czesc-sralecki
@Sralecki

Przynajmniej umiemy czytać i nie kasujemy komentarzy.

Krystyna

Czy oprócz standardowych wynagrodzeń, można liczyć jeszcze na jakieś premie w warszawskim Netwise? Ciekawi mnie, czy coś takiego istnieje i jeśli tak, to w jakim systemie jest wypłacane pracownikowi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Netwise S.A.?

Netwise

Z uwagi na aktualne obostrzenia rozmowy rekrutacyjne odbywają się zdalnie, przez wideo. To również dotyczy testów kompetencyjnych. Z wybranymi kandydatami spotykamy się na żywo (z zachowaniem ostrożności ;) ) w celu przekazania sprzętu i rozpoczęcia onboardingu. Pozdrawiamy, Zespół Netwise

Czy Netwise S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wkurzony pracownik

Jak na razie to ograniczono moją pensję (innych pracowników zresztą też) i "poproszono", aby pracować ponad standardowe godziny. Że niby koronawirus. Szukam pracy, bo już mam tego dość.

@Wkurzony pracownik

„Jak na razie (...)”? Coś do Was, byli pracownicy (podpisujący się tu niby jako aktualni, albo jako Kuba, Krystian), późno dochodzą informacje z Netwise i niepotrzebnie je powtarzacie, kiedy nie są prawdziwe :)

Konkurencja

Wypraszam sobie. Ja nic nie pisałam !

RRR

Kilka lat temu były to głównie kontrakty B2B. Aktualnie nie wiem.

Prawda się obroni

Firma: istnieje od 2008 roku, ma ponad 150 klientów w 27 krajach, 10 lat z rzędu jest wybrana Partnerem Roku Microsoft w Polsce. Przedstawiciele konkurencji, którzy żyją tylko z projektów zdobytych na gadkę, że „pracowali kiedyś w Netwise”: (usunięte przez administratora) Chichot internetu.

karol

Super firma!

Piotrek
@karol

kuba, daj spokój już. Już starczy tych dowcipów.

karol
@Piotrek

??? Problemy z czytaniem?

ajtijeb

Cos wysypało na tym forum w ostatnie 2 tygodnie byłych pracowników podszywających się pod aktualnych ludzi. Wiedz, ze coś złego się dzieje u nich ????

bardzofajnie

Pierwsza moja firma, w której jest tak fajna atmosfera. Głupie to może, ale wszyscy czują się tu jak dobrzy znajomi, a nie koledzy (koleżanki) z pracy. Jak trzeba przycisnąć, to jak wszędzie w IT jest dużo pracy. Ale zabawy tyle samo. Ostatnio trochę mniej, ale co jakiś czas albo wyjście działowe, albo wyjazd, albo wspólna impreza. A projekty i klienci - nie kilku, jak w innych firmach, tylko kilkadziesiat znanych firm z Polski i kilkanaście spoza. Można się rozwinąć i nauczyć naprawdę dużo.

Firma rośnie, powoli odchodzi od robienia tylko Dynamics’a. W sumie więcej projektów aplikacji / portali niż samego CRMa już od ponad roku, odkad jest nowy prezes.

Tomasz

Firma ma dobre opinie m.in. na Facebooku . To dobry pracodawca więc tylko polecić mozna pracę.

Kiedyś ta firma rosła, jak jest teraz? Jak z atmosferą, czy najlepsze czasy ma już za sobą?

Zuzanna

@Bidzej, czyli postanowiłeś podjąć to ryzyko i pomimo różnych opinii na tym forum, niekoniecznie zawsze pozytywnych, rozpocząłeś współpracę z Netwise. Piszesz, że praca w tej firmie ma więcej plusów niż minusów. Czy w takim razie warunki zatrudnienia zaproponowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej również się do nich zaliczają?

Zostaw merytoryczną opinię o Netwise S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netwise S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Netwise S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netwise S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netwise S.A.?

Kandydaci do pracy w Netwise S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netwise S.A.
4.3/5 Na podstawie 229 ocen.
  • Szamocka 8
    01-748 Warszawa