Opinie o Netwise S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Netwise S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Netwise S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netwise S.A. w Warszawa

Kuba S, Netwise

Znów wysyp trolli z OneDynamics u nas, a u siebie kasują komentarze realnych pracowników. Skąd u Was chłopaki ten kompleks, jak pisał Rafał? My wygrywamy projekty z Wami, ale to nic osobistego - biznes. Nie staramy się zabierać Wam żadnych, wygrywamy nowe. Trudno to zrozumieć, wiem. Może ciągle czegoś Wam brakuje, a może Klienci się poznają dość szybko. Zastanówcie się zamiast po każdym przegranym projekcie wchodzić na GoWork i wylewać żale na naszym profilu :). Nie odeszło sporo osób, tylko jedna. Warto zobaczyć po jakim czasie, a nie siać zamęt. Śmieszne i bardzo przewidywalne jest to, że jak Netwise publikuje news o jakimś projekcie w kilku(nastu) krajach, zaraz ktoś od Was pojawia się na GoWork i pisze głupoty. Z doganianiem to zacząłbym od doświadczenia - Wy się możecie uczyć z white paperów, które Microsoft publikuje o naszych projektach (np. https://learn.microsoft.com/en-us/power-platform/guidance/white-papers/application-modernization), więc zacząłbym od tego. A przegrywać trzeba umieć. Macie przecież case study z projektów, które robiliście jak byliście w Netwise, więc je publikujcie nadal. Na razie nie reagujemy. Ale darujcie sobie znów tu gównoburzę. Dzięki, Kuba

bukasz
@Kuba S, Netwise

ale ja nie mam pojecia co w nich jest, moze jest tak jak mowisz, ze sprzedaja licencje z 2% marza i dochodu maja 100k :D nie zmienia to faktu, ze dynamika wzrostu robi wrazenie Lukasz apeluje o ujawnienie dochodow bo jak Kuba slusznie zauwaza, za malo wiemy Kuba ty tez ujawnij i wtedy bedziemy mogli ocenic, ktora firma jest lepsza (usunięte przez administratora) i jak duzo komu brakuje do przegonienia a i moze pracownikom wyjdzie to na dobre, a nie tylko szefostwo kieszenie napycha :D

jakotaki

czy jest mozliwość pracy w pełni zdalnej ?

@devlead

@devlead, bardzo dziękujemy za miłą, prawdziwą i wartościową opinię :)

Kuba S, Netwise

@Kuba S, Netwise

dlaczego z doganianiem zaczalbys od doswiadczenia kubus? trudno, aby mieli wieksze skoro sa duzo mlodsza firma... bardzo czesto jest tak, ze mlodsza firma przegania starsza glownie przez innowacyjne podejscie do biznesu :) sam przyznasz, ze taki wzrost przychodow w nienajlzejszym dla IT czasie jest imponujacy, nieprawdaz? no i na koniec, wiem, ze mi nie uwierzysz, ale ani u nich nie pracuje ani nikt mi nie placi za te posty, pracowalem u was, mam mozliwosc wypowiedzenia sie to czemu mialbym z tego nie skorzystac?

Kuba S, Netwise Nowy wpis
@bukasz

Oczywiście, że nie uwierzę, bo przecież łatwo to sprawdzić. Te przychody napompowane w pierwszym kwartale specjalnie pod pisanie tutaj, jak rozumiem :). Ciekawe co w nich jest, bo o przychodach bez ich struktury słabo się rozmawia, a wystarczy przecież sprzedać licencje. Szkoda, że ktoś pompuje przychody, żeby równać do Netwise zamiast prowadzić po prostu biznes. Ale w sumie jakieś wzory dobrze mieć i dobrze, jeśli to takie firmy jak my. Fajnie też, że przychodzicie na nasz profil się chwalić :) Odnotowane. A teraz wracajcie kasować komentarze u siebie na GoWork.

bukasz

sporo osob odeszlo do one dynamics no i wyglada na to, ze niedlugo one dynamics przegoni netwise... firma zajmuje sie crm, pracowalem tutaj i bylo srednio

bukasz Nowy wpis

jaki lukasz chlopie, pracowalem u was dobre pare lat temu i wspominam te firme jako januszex stad napisalem, ze pracowalo sie tu srednio; akurat pawgrada i lukasza lubilem stad im kibicuje a post na linkedinie tylko mi o istnieniu waszego przedsiewziecia przypomnial

Cześć, zastanawiam się jak to w końcu jest z zarobkami juniorów. Pisaliście wprost, że otrzymują stawkę minimalną. Kiedyś jak pokazała mi się oferta dla Juniora Social Media Specialist to faktycznie wskazane były widełki od najniższego progu + 2400 pln „w górę”. czy to przypadkiem do dziś nie obowiązuje?

Hanna

Hejka. :) Jakoś zbyt wiele o stanowiskach juniorskich opinii nie widzę. Możecie więc się odnieść do tej oferty ze strony dla .NET Deva? Mnie interesuje opcja zdalna (ze względu na miejsce zamieszkania). Potrzebuje się dowiedzieć jakich widełek płacowych można oczekiwać. Jasne że to będzie zależne od doświadczenia ale potrzebuje tych wstępnych informacji. Po jakim średnio czasie dochodzi do awansu?

L.
@Hanna

junior w netwise dostaje minimalną;))

O tych dwóch minutach chodziło Ci o komentarze? Ale widzisz, że to całkiem inne miesiące? :D dobrze wiedzieć, że na minimalna się tu nie natknę. Mimo wszystko są pewnie jakieś najniższe stawki które będą przyznawane? W przypadku junior .NET Deva ile by to było stówek więcej od najniższej?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czemu nie piszą wprost jak junior zarabia? Wiem z opisu na stronie ze ma być ono adekwatne do umiejętności ale jak to jest przeliczane w takim razie? czy jest szansa na zarobki oscylujące przy kwocie 10 tys na rękę?

Lublinianin

W ofertach jako jedno z kilku miejsc pracy widzę Lublin. Tymczasem na stronie firmy jest tylko adres w Warszawie. Gdzie mieści się oddział w Lublinie, o ile w ogóle taki jest? Może być z dokładnością do ulicy, jeżeli nie chcecie albo nie możecie podać pełnego.

jakotaki

czy jest mozliwość pracy w pełni zdalnej ?

pr
@jakotaki

Raczej tak. Ja tak pracuję od ponad roku.

Maja
@pr

A czy praca zdalna odbywa się w określonych godzinach czy masz elastyczny czas pracy?

pr
@Maja

Raczej elastyczny, ale calle z klientami, daily itd są przecież normalnie.

Zofia
@pr

Dzięki za informacje. A na jakie zarobki można tu liczyć? 5000 jest osiągalne?

NikiMinaj
@Zofia

Dołączam się do pytania @Zofia + chciałbym rozszerzyć, na ile procentowe i co jaki okres czasu podwyżki można tutaj liczyć ?

devlead
@jakotaki

Jest możliwość pracy zdalnej bez problemu. W zespole mam ludzi z Olszyna i Lublina, którzy pracują zdalnie od początku pracy tutaj. Sam pracuję zdalnie od kilku lat (pracowałem w Netwise też onsite przed covidem). Co do określonych godzin to jest tutaj elastyczność, tzn. jeśli musisz wyjść w ciągu dnia - spoko, ale daj znać, bo zawsze ktoś może mieć potrzebę/konieczność konsultacji z Tobą, jeśli to zadanie które było robione przez Ciebie zależy od tego, które ktoś obecnie robi.

@devlead

@devlead, bardzo dziękujemy za miłą, prawdziwą i wartościową opinię :)

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Project Manager w Netwise S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

kandydat

jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne w firmie Netwise? Ktoś może coś więcej powiedzieć o pracy w samej firmie oraz rekrutacji?

@kandydat

Jeśli o proces rekrutacji chodzi to na stronie w zakładce z karierą nie mają przypadkiem zobrazowane co i jak? twierdzisz, że może to całkiem inaczej wyglądać? ogólnie to widzę, że we wszystkich aktualnych ofertach mają opcję na prace zdalną. Tak z ciekawości jest stanowisko, na którym byłoby to niemożliwe tu u nich?

kandydat
@Katarzyna

A komunikacja w firmie jest w języku polskim czy angielskim? I rozmowa kwalifikacyjna po polsku czy angielsku?

karol
@kandydat

Po polsku. Mogą cię zapytać o angielski j sprawdzić, ale rozmowę miałem po polsku.

Grzegorz

Czy jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę?

Agnieszka Bukała (HR Netwise)
@Grzegorz

Jest taka możliwość, jesteśmy otwarci na różne formy współpracy :)

ella

Tak

marcin
@Grzegorz

Tak. Dają wybór i nic nie narzucają.

@marcin

Kompletnie niczego nie narzucają czy piszesz to raczej w kontekście rodzaju umowy? Z czym jeszcze kluczowym idą tu tak naprawdę na rękę? Jakie ewentualne problemy podczas pracy mogą wystąpić? jakie są najczęstsze i jak je rozwiązują?

Na rozmowie mówią, że feedback będzie w przyszłym tygodniu, dajmy na to w środę. Mija dzień, którzy sami ustalili na odpowiedź. Cisza. Nikt nie dzwoni, nikt nie wysyła maila. Przypominają sobie dopiero pod koniec następnego tygodnia, gdzie łaskawie wysyłają maila. Bardzo nie profesjonalne podejście. Trochę wygląda jakby wyłonili jednego kandydata i musieli sobie zostawić otwartą furtkę w razie jakby przyjął inną ofertę pracy.

Halina

a sama twoja rozmowa jak wyglądała? z przebiegu niej byłeś zadowolony i spodziewales sie innej odpowiedzi niz dostales?

Nic się nie zmieniło w 'timingu' tej firmy. Pani z HR-ów, która wypowiada się tutaj, przychodzi spóźniona na spotkanie, nie trzyma się deadline'ów i ogólnie nie sprawia dobrego wrażenia. Szkoda czasu.

@Kandydat

Czy Ty właśnie wskazałeś konkretnie palcem o kim tutaj piszesz? Skoro podobno się tak spóźnia i ma te problemy z dealineami to opiszesz jak u Ciebie to wyglądało?

nowy
@Kandydat

No nie wiem. Ja zacząłem pracę właśnie i cały proces rekrutacji był super, o ile nie najlepszy do tej pory, wszystko na czas, poważni ludzie na rozmowach i fajny Feedback i zadaniach. Może źle trafiłeś.

@Halina

Nawet jakby był pozytywny Feedback, to musiałbym odmówić, bo przyjęli mnie w innej firmie. Chodzi o sam fakt, jeśli ktoś się na coś umawia, to powinen dotrzymywać terminów. Zwłaszcza, że taka jest praca hr Co do rozmowy, to przebiegła normalnie.

Sergi

Nieterminowość. Zmienianie godziny rozmowy na ostatnią chwile. Feedback ponad tydzień po ustalonym terminie.

@Sergi

Czyli mimo Wszystko ten negatywny również dają? a w jakiej formie? samo podziękowanie za współpracę czy wyjaśniają czemu się człowiek nie dostał? zastanawiam się także z czego mogą wynikać tego typu opóźnienia, tak dużo osób kandyduje?

kandydatka
@Katarzyna

Dają. Ja dostałam mimo, że się nie dostałam. I wiem, czego zabrakło. Pierwszy raz tak mam i to miłe :)

Netwise S.A.

Szanowny Panie Arturze, Rozumiemy, że nie jest Pan usatysfakcjonowany przebiegiem rozmowy rekrutacyjnej. Niestety, w każdym tego typu procesie są osoby, które z powodów kompetencyjnych lub charakterologicznych, nie mogą dołączyć do zespołu Netwise. Staramy się zrozumieć Pana emocje i rozczarowanie, jednak nie możemy zgodzić się z formą i treścią opinii na temat naszych pracowników oraz firmy. Szanujemy kandydatów, dlatego jesteśmy zawsze rzetelnie przygotowani, kulturalni i w pełni profesjonalni. Tego samego oczekujemy zresztą od potencjalnych członków naszego zespołu. Życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy. Zespół Netwise

IM

Cieszę się, że mam możliwość przekazać zupełnie różną od powyższej opinię na temat procesu rekrutacji. Moim zdaniem jedna z najlepszych pośród tych, w których miałam okazję uczestnicznyć - po pierwsze pozytywna atmosfera, w której można bez dużego stresu zaprezentować swoje mocne strony. Spotkania na bieżąco feedbackowane, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, miałam szansę wynieść z nich kilka pomocnych wskazówek technicznych. Odniosłam też wrażenie, że osoby zaangażowane w proces dokładnie wiedzą, jakiego profilu kandydata potrzebują.

IM
@IM

Aktualizacja po pierwszych miesiącach pracy: nadal super:) Świetne wdrożenie, masa wiedzy i praktyki w różnorodnych projektach, do tego fajni ludzie dbający o utrzymanie atmosfery w teamie.

@IM

IM :), bardzo dziękujemy za tę aktualizację i realną opinię. Cieszymy się, że onboarding działa dobrze i że Ci się podoba.

@IM

Jak fajna atmosfera to najważniejsze. Powiesz jeszcze na jakim poziomie są zarobki? Bo nikt nie wspomniał tu ile można wyciągnąć na rękę?

Agnieszka Bukała (HR Netwise)

Hej! Pewnie rozmawiałeś ze mną i jest mi niezmiernie przykro, że nie otrzymałeś odpowiedzi. Rzadko się to zdarza, bowiem 99% osób dostaje ode mnie informację zwrotną. Przepraszam za brak odpowiedzi. Odnosząc się do finansów - dla Nas jest sprawą oczywistą, że doświadczenie i możliwość nauki od najlepszych specjalistów na rynku jakie u nas otrzymujesz jest bardzo ważne, nawet kiedy rozmawiamy tylko o praktykach / stażu juniorskim. Jednak nawet w przypadku praktyk płacimy za czas kandydatów mimo, że inwestujemy znacznie więcej niż uzgodnione stawki (co jest zrozumiałe przy indywidualnym mentoringu). Twoje oczekiwania nie są "za wysokie", ale mogły być za wysokie na stanowisku, o którym rozmawialiśmy. W przypadku, kiedy kandydat ma wyższe oczekiwania niż nasze widełki, jej/jego wiedza i kompetencje oceniane są podczas rozmowy technicznej. Wtedy możemy się wzajemnie przekonać, że faktycznie kandydat powinien wejść do organizacji na wyższym poziomie i dopiero zaczynamy rozmowę o wyższych stawkach. Przepraszam, że nie wróciliśmy do Ciebie z datą takiej rozmowy. Pozdrawiam,

anonimowy
@Agnieszka Bukała (HR Netwise)

Czyli jestem kolejną osobą mieszczącą się w tym jednym procencie. Czy tak dużo czasu zajmuje wysłanie maila z odpowiedzią przecież w dzisiejszych czasach można to zrobić automatycznie zwłaszcza że to firma programistyczna więc nie powinni mieć z tym problemu.

Honorata
@anonimowy

A moze jeszcze firma się odezwie? Czy raczej nie ma na to szans?

Janek
@anonimowy

Automatyczna odpowiedź na rekrutację? Chciał(a)byś tak serio? Przecież to nie jest firma, która szuka ludzi "dla klienta" i rozmawiasz z przedstawicielem klienta, który na gwałt potrzebuje kogoś. I masz odpowiedź tak, albo nie wg klucza jakbyś był(a) towarem. Raczej proces trwa 2-3 spotkania, pewnie jakieś wewnętrzne dyskusje i oferta. Wiem, bo sam tak miałem i wszystko było na czas. Odpowiedzi automatyczne dostawałem tylko z firm szukających na szybko na jakiś projekt, bo albo końcowy klient mnie polubił, albo nie. Oczywiście nawet nie wiedziałem dlaczego nie, albo dlaczego tak i z kim rozmawiać o negocjacjach oferty.

anonimowy
@Janek

Chciałbym jakąkolwiek odpowiedź serio i byłoby wtedy ok lepsza taka niż wgl. Nie mówię tu o odpowiedzi na samo zgłoszenie lecz o wynik ostatniego etapu rekrutacji.

Agnieszka Bukała
@anonimowy

Cześć anonimowy. Mogło tak być jednak obecnie mamy jeden proces w ramach którego osoby decyzyjne były w rozjazdach u klientów i nie tylko bo czerwiec to też nasz wyjazd integracyjny, długi weekend i początek okresu wakacyjnego. Mimo wszystko, przykro mi że czekałeś/łaś. Odezwij się do mnie telefonicznie lub mailowo i odpowiem Ci na wszystkie pytanie. Pozdrawiam serdecznie.

M.

Ile trwa rekrutacja do Netwise? Od momentu pojawienia się ogłoszenia do momentu wyboru kandydatów? Czy firma ma procedury dot.rekrutacji? Chodzi mi o to czy jest to średnio np. miesiąc czy 3 miesiące?

Firma Netwise S.A. rekrutowała na stanowisko Developer. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 12000 .

Netwise S.A.

Panie Administratorze, skąd pomysł na stawki oferowane przez Netwise?! Stawki zależą od doświadczenia, roli i pozycji i mogą różnić się w każdą stronę znacznie.

to jest bot
@Netwise S.A.

i podaje stawki średnie z rynku, które gdzieś tam wygrzebał. nie chodzi o państwa firmę.

Agnieszka

Świetna atmosfera pracy. Wiele firm mówi o dobrej atmosferze, zapewnia o tym, że pracują z pasji a w Netwise to się po prostu dzieje. Imponuje mi dojrzałość ludzi i ich zaangażowanie. I jak mało gdzie mam poczucie swobody działania i autonomii do podejmowania decyzji. Myśle, że nie jestem w tym sama

babrus

Pracowalem tu kiedys jako programista. Przez zachowanie pracownikow wyzszego szczebla zapamietalem te firme jako zbiorowisko podstarzalych dzieci a teraz czytajac te komentarze wnioskuje, ze zupelnie nic sie nie zmienilo :)

bratkus
@babrus

I tak Ci się akurat przypomniało, więc pomyślałeś, że wejdziesz na gowork i cos napiszesz ot tak po tym jak „kiedyś” pracowałeś. No fajnie. Wiarygodne jak inne Wasze wpisy :D

@bratkus

A może ktoś po prostu ma ustawione powiadomienia na maila i ściągnęła go ostatnia aktywność na profilu firmy? Zbyt skomplikowane?

bratkus
@Grzegorz

Chyba ostatnio zabrany projekt, a nie ostatnia aktywność XDDD

No dobra, to był najlepszy wyjazd na jakim byliśmy :)

karolski
@pracownik

Potwierdzam xD

Maciej S.

Pracowałem tam 4 lata fajnie było, miło wspominam :)

zdziwiona

Dziwią mnie te wszystkie negatywne opinie. Pracowaliście w ogóle kiedykolwiek w Netwise, czy ktoś każe pisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Netwise S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Netwise S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Netwise S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netwise S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netwise S.A.?

Kandydaci do pracy w Netwise S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netwise S.A.
4.3/5 Na podstawie 229 ocen.
  • Szamocka 8
    01-748 Warszawa