Opinie o PolSource S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PolSource S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PolSource S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PolSource S.A. w Kraków

Wiecie czy PolSource S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Laptop tak, co do telefonu to nie wiem.

Zelda

Tylko laprop, telefon nie

Czy w tym roku odbędzie się Summer Coding Academy?

Krystian

@marek ile lat trzeba mieć doswiadczenia ?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, jeśli masz doświadczenie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PolSource S.A..
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Wiktor

Firma jest postrzegana jako bardzo dobry pracodawca więc nie szukajcie przysłowiowej dziury w całym.

Developer

Póki co jest bardzo dobrze. 1. Dobre wynagrodzenie i ciekawe benefity. 2. Mocne parcie na rozwój poprzez darmowe szkolenia i opłacane certyfikat, również te droższe. 3. Ciekawe projekty dla największych firm na świecie. Wreszcie mogę zrobić coś nowego zamiast klepać cały czas to samo. 4. Bardzo dobra atmosfera pracy. 5. Przez 1.5 roku pracy zdobyłem więcej doświadczenia niż przez 3 w poprzedniej firmie :-)

@Developer

Dziękuję za Twój merytoryczny wpis. Prawdopodobnie okaże się on pomocny dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w PolSource. Zależy mi jednak na tym, żebyś jeszcze napisał, jakie konkretnie benefity firma zapewnia swoim pracownikom? Czy oprócz nich macie dostęp również do pakietu socjalnego?

Renata
@Developer

A praca odbywa się w jakich godzinach?

Dariusz
@Renata

Zaciekawiło mnie, czy znając tylko podstawy języka angielskiego, można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie PolSource? Pracodawca daje szanse osobom młodym, które mają w przyszłości zamiar nauki języka angielskiego? Możliwe jest odbycie, chociażby stażu? Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytania.

Ksawery
@Dariusz

Dokumentacja stażowa, filmy szkoleniowe i samouczki są w języku angielskim więc wątpię że jest taka możliwość.

Maria
@Ksawery

A czy pracodawca finansuje dodatkowe kursy językowe, albo chociaż pokrywa część kosztów? Czasami zajęcia mają miejsce w firmie, jak to wygląda w PolSource? @Developer wspomina też o benefitach pozapłacowych, powiesz, na co można liczyć? To dość istotne dla wielu osób starających się o pracę w danym miejscu.

Ksawery
@Maria

Nie spotkałem się z taką polityką w naszej firmie aczkolwiek nie pytałem, więc może jest taka możliwość. Na pewno można liczyć na finansowanie certyfikatów SF.

Maria
@Ksawery

To niewątpliwie bardzo dobra wiadomość. Dobrze, że ze strony tego pracodawcy można liczyć na finansowanie tego typu certyfikatów. Nasza dyskusja trochę już trwa, a nie podjęliśmy bardzo ważnego tematu, jakim jest ubezpieczenie zdrowotne. Powiedz mi zatem, czy każdy pracownik firmy PolSource może liczyć na bezpłatny dostęp do opieki medycznej?

Halina
@Maria

Tak

Jarosław
@Halina

Widzę, że znasz warunki zatrudnienia w firmie, więc chciałbym dowiedzieć się czy pracownicy są zatrudniani na podstawie długoterminowej umowy o pracę. Stabilny kontrakt jest bardzo ważny dla większości pracowników, więc warto poruszyć ten temat i dodać takie informacje. Mogłabyś to zrobić?

Jaki jest powód , że tak rzadko piszecie?

Ver

Jestem programistą w PolSource i polecam. Ludzie są super, projekty też ciekawe. nie ma klepania kolejnych systemów cms, stron www na wczoraj lub projektów utrzymaniowych w prehistorycznych technologiach. może czasami brakuje organizacji ale przy takim wzroście to i tak jest dobrze.

Weronika

@km wspominasz o możliwościach rozwoju jakie daje praca w PolSource S.A. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? Czy będąc zatrudnionym w firmie można liczyć na dodatkowe kursy, czy też szkolenia podnoszące kwalifikacje? A może są to jeszcze inne formy rozwoju?

km

Elastyczne godziny pracy, praca w miedzynarodowych zespołach i przede wszystkim możliwość rozwoju w najnowszych technologiach (co było dla mnie najważniejsze). Świetna atmosfera w biurze. Co do kasy - zawsze na czas i się po prostu zgadza.

Weronika

Jeszcze jeden dzień można aplikować na stanowisko Android Developer. Trwa również rekrutacja na Salesforce Developer. Miejsce pracy to Kraków, Warszawa, Lublin lub zdalnie. Ktoś z Was brał udział w tej rekrutacji? Co możecie powiedzieć o firmie jako pracodawcy? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które szukają pracy obecnie.

Agnieszka
@Weronika

Pracuje w PolSource od kilku miesięcy i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Świetna atmosfera, a współpracownicy sympatyczni ;)

nsilu

Firma rekrutuje zdalnie w kilku miastach, niestety nie znalazłem żadnej informacji o niej w internecie. Strona www nie zawiera ŻADNYCH informacji kim są, co dokładnie robią z Salesforce, a co najciekawsze, gdzie mają siedzibę. Wygląda to jak firma-krzak zarejestrowana w mieszkaniu przez emigranta z GB. Jesteście mali? To nie wstyd! pochwalcie się dynamicznym rozwojem a nie tworzycie dziwne wrażenie opisując siebie jako międzynarodową korporację.

obza

kochani czy moze nadal potrzebny im jest nowy pracownik na stanowiusko Presales Software Solution Engineer? z tego co wiem to w czerwcu ruszyły rekrutacje na to stanowisko w różnych województwach u was i oczywiście żywię nadzieję że jest to nadal aktualny temat

SL

Polsource dostaje u mnie opinie niedostateczną z powodu nie wypłacenia ostatniej pensji. Sprawa wygląda tak, że ostatniego miesiąca pracowałem 3 tygodnie, wszystko było ok, w ostatni czwartek powiedziano mi, że klient ma jakiś problem i że w następnym tygodniu muszę się postarać, niestety w weekend trafiłem do szpitala, po kilku tygodniach wyszedłem i dostaję informację, że Polsource zapłaci mi tylko za 20h, nie życzę żadnemu nikomu współpracy z tą firmą. Rozumiem koniec współpracy, ale nie zapłacenie mi za godziny, które poświęciłem, to moim zdaniem zwykła kradzież. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o PolSource S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w PolSource S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PolSource S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PolSource S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PolSource S.A.
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Józefitów 2 lok. 7
    30-039 Kraków