PolSource Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o PolSource Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 00:10:14
Czy według Was firma PolSource Sp. z o.o. dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twoją opinię.
SL 2016-08-30 14:55:40
Polsource dostaje u mnie opinie niedostateczną z powodu nie wypłacenia ostatniej pensji. Sprawa wygląda tak, że ostatniego miesiąca pracowałem 3 tygodnie, wszystko było ok, w ostatni czwartek powiedziano mi, że klient ma jakiś problem i że w następnym tygodniu muszę się postarać, niestety w weekend trafiłem do szpitala, po kilku tygodniach wyszedłem i dostaję informację, że Polsource zapłaci mi tylko za 20h, nie życzę żadnemu nikomu współpracy z tą firmą. Rozumiem koniec współpracy, ale nie zapłacenie mi za godziny, które poświęciłem, to moim zdaniem zwykła kradzież. Nie polecam!
obza 2016-09-06 22:53:55
kochani czy moze nadal potrzebny im jest nowy pracownik na stanowiusko Presales Software Solution Engineer? z tego co wiem to w czerwcu ruszyły rekrutacje na to stanowisko w różnych województwach u was i oczywiście żywię nadzieję że jest to nadal aktualny temat
nsilu 2016-11-29 12:45:35
Firma rekrutuje zdalnie w kilku miastach, niestety nie znalazłem żadnej informacji o niej w internecie. Strona www nie zawiera ŻADNYCH informacji kim są, co dokładnie robią z Salesforce, a co najciekawsze, gdzie mają siedzibę. Wygląda to jak firma-krzak zarejestrowana w mieszkaniu przez emigranta z GB. Jesteście mali? To nie wstyd! pochwalcie się dynamicznym rozwojem a nie tworzycie dziwne wrażenie opisując siebie jako międzynarodową korporację.
Zostaw swoją opinię o PolSource Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolSource Sp. z o.o.