Opinie o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alfavox Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alfavox Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Maja

@BYŁYco sprawia, że tak twierdzisz? Nie zgadzasz się z opiniami jakie są zamieszczane na wątku? Bardzo chętnie usłyszymy również to jakim pracodawcą jest Alfavox z Twojej perspektywy.

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. handlowych. Pracujesz w Alfavox? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego, jak wygląda praca na tym stanowisku.

Fiona

Czy z całą pewnością nie da się powiedzieć o firmie coś dobrego? Chyba niektóre wypowiedzi są bardzo przesadzone! Czasami swoje wady przerzucamy na innych!

Ukr
@Fiona

Najlepsze w tej firmie jest to, że można ją zmienić i zawsze ta zmiana będzie na lepsze.

Lola

Wszędzie bywa lepiej i gorzej ale pracownicy związani z firmą przykładają się do pracy a nie wypisują bzdury.

Były_pracownik
@Lola

W przypadku normalnych firm może i owszem(usunięte przez administratora)

Programista C#

W moim przypadku były dwa zadania i nie było informacji,że mam 4h na napisanie programu. Pierwszym był program (raczej nie trywialny, bo wymagane było kilka dość niestandardowych opcji), drugim było skonfigurowanie środowiska wykorzystywanego w firmie (wątpię,żeby 4h były wystarczające, na poznanie całkiem nowego systemu, jego zainstalowanie przedarcie się przez manuale i skonfigurowanie).Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej,że ktoś np. sprawdził moje rozwiązanie. Po rozwiązaniu pierwszej części i braku odzewu wykonałem po paru dniach telefon w tej sprawie do siedziby firmy i okazało się ze rekrutacja nadal jest prowadzona więc naiwnie poświęciłem czas na rozwiązanie drugiego zadania. Oczywiście odzewu nie było. Tak więc radzę uważać na takie praktyki z tymi zadaniami na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
YODA

TAK WSPANIAŁA FIRMA ŻE WSZYSCY ODCHODZĄ GDYŻ GODNI JEJ NIE SĄ !.

Luidzi

Alfavox nie ominął hejt. Firmy takie zatrudniają ludzi wykształconych z otwartym umysłem i niestety chyba nie wszyscy mają takie głowy. Swoje braki przerzucają na firmę.

Ukrainec
@Luidzi

To nie hejt. Tak wygląda prawda o tej firmie.

Marcin Pysz - Kierownik Działu Wsparcia Informatyc

Dzień dobry, @Zainteresowany interesant Na chwilę obecną poszukujemy jedynie osób na pełen etat. W związku z powiększającą się bazą klientów i nowymi projektami, które prowadzimy obecnie taki model zatrudnienia jest dla obu stron - pracowników jak i firmy najbardziej odpowiedni. Ale dziękuję za zainteresowanie współpracą z naszą firmą. Zapraszam do kontaktu w przypadku Pana dostępności w pełnym wymiarze godzin.

Zainteresowany interesant
@Marcin Pysz - Kierownik Działu Wsparcia Informatyc

Panie Marcinie, dziękuję za informacje. Tak jak pisałem wcześniej interesuje mnie uzupełnienie wolnego czasu - w najbliższym czasie nie zamierzam zmieniać obecnego stanowiska ( jak pisałem wcześniej jestem administratorem środowisk HA DataCenter ) gdzie z pewnością mogę bardziej się realizować i rozwijać w interesującym mnie zakresie administracji IT. Jeżeli jednak zmienią Państwo zdanie - a patrząc iż prowadzicie Państwo rekrutację od ponad 2 lat oraz wysuwając wnioski na podstawie tutejszych komentarzy o braku osób i dużej rotacji, jest na to ogromna szansa - proszę o informację.

Zainteresowany interesant

A czy jest możliwość na wsparciu pracy na niepełny etat np. 2/3 dni w tygodniu od godziny 8 ? Obecnie pracuje jako 2 dni w tygodniu na rano oraz na pełny etat na noc ( monitoring i zarządzanie środowisk typu HA ) - czy ktoś się orientuje czy alfavox byłby zainteresowany podjęciem współpracy na takich warunkach ?

Jerzy
@Zainteresowany interesant

szukamy wolontariuszy na pełen etat ale i Twoją ofertę rozpatrzymy. Mamy nadzieję, że masz poniższe cechy: - przyznajesz się łatwo do błędu - uwielbiasz swoją pracę do bólu - lubisz brać odpowiedzialność za błędy kolegów - potrafisz się poświęcać - praca/wolontariat jest dla Ciebie najważniejsza - wiesz, że kierownik ma zawsze racje to zapraszamy do Naszego Zespołu

Maja

@ofensywa a Ty pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy Twoją opinię na temat warunków pracy.

Maja

@kandydat zastanawiasz się nad aplikacją do firmy? Na stronie internetowej Alfavox Sp. z o.o. znajdziesz informacje o aktualnych ofertach pracy: https://www.alfavox.pl/praca

Maja

Członek Zarządu Alfavox Sp. z o.o. opowiedział dla naszego portalu na kilka pytań. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,878439,wywiad-michal-gora Zachęcam do zapoznania się z wywiadem oraz podzielenia się wrażeniami po jego lekturze. Która z informacji najbardziej Cię zaciekawiła?

kandydat
@Maja

Najbardziej zaciekawiły mnie te informację powyżej Twojego postu. Szczególną uwagę przykuł ten o PIP.

stx
@Maja

"Pracujemy w oparciu o metodykę SCRUM" > Scrum (nie SCRUM) nie jest metodyką.

M

Dobre złudne wrażenie to ich specjalizacja :-) Jak nie wierzysz to sprawdź sama, ale tutaj chcemy ludziom oszczędzić czas i nerwy.

Blondi

Witam ja z rozmowy kwalifikacyjnej jestem zadowolona. Przerażają mnie te Wasze opinie i Firmie....

Fleksik

Mam pytanie czy Alfavox prowadzi aktualnie rekrutacje ? i jakich ludzi potrzebują? Z góry dziekuję.

@Fleksik

Fleksik - Alfavox prowadzi rekrutację.

Były_pracownik
@Fleksik

alfavox prowadzi permanentną rekrutację. W końcu mega rotacja zobowiązuje.

Zainteresowany specjalista

Czesc wszystkim Czy może coś ostatnio się zmieniło ? Bo mam ciekawą propozycję od nich ( kwota znacznie wyższ od (usunięte przez administratora)o których ktoś tam pisał ) ale jednak niesmak pozostaję po przeczytaniu tylu komentarzy i oleję tą firmę. No chyba że warto dać jej szansę? Propozycji pracy mam mnóstwo więc mam w czym wybierać ale alfavox daje najlepsze warunki finansowe.

Flakon

Chciałem u nich pracować jako tester oprogramowania. trochę się martwię tymi opiniami.

@Flakon

Pracujesz jako tester??? Czy jednak olałeś sprawę??

Testerka

Sama sprawdzę jak jest. Opinie niekoniecznie zawsze muszą być prawdziwe.

Filip

Jak się chce komuś dokopać to zawsze się uda. Najlepiej sprawdzić samemu firmę a na rozmowie pytać o wszystko

Testerka

Witam. Czy ktoś może się sensownie wypowiedzieć? Jest aż taka lipa w tej firmie? Mam na dniach rozmowę sprawie pracy na stanowisko tester oprogramowania. Chce zaczerpnąć "trzeźwych" opinii.

Fantastyczny Zdzislaw

Fantastyczna firma - zwłaszcza dział serwisu - równie fantastyczna jak pan kierownik . POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cynizmu nie szukać.

ex-dev

Weź udział w rekrutacji a sam się przekonasz ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Alfavox Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Sp. z o.o.