Opinie o hays.pl - HAYS Poland sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HAYS Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HAYS Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAYS Poland Sp. z o.o. w Warszawa

seti

Na + dla Hays zaliczam wypowiedź, zechciał się ktoś odezwać. Życzę też żeby to nie były wyłącznie puste słowa.

Manager

Witam, pracuję jako menedżer w firmie HAYS i chętnie odniosę się do postawionych tu zarzutów. Po pierwsze zgadzam się, że każdy kandydat zasługuje na informację zwrotną. Do kandydatów (chyba jako jedyna firma w kraju) wysyłamy ankietę z prośbą o ocenę konsultanta. Te opinie są potem ważnym elementem przy ocenie lub awansie kandydata. Nie tolerujemy konsultantów którzy nie szanują kandydatów. Oczywiście jak w każdej organizacji zdażają się pomyłki i niedopatrzenia ale staramy się temu przeciwdziałać. Automatyzacja odpowiedzi na wysłanie oferty "informacja że została ona otrzymana" to chyba zmiana na + nie na - ? To tak jak by Pan sugerował że przesłanie CV mailem jest bezduszne - że wolał by Pan przynieść osobiście. Świat już tak nie funkcjonuje. Znam wiele firm rekrutacyjnych i uwierzcie mi Panstwo w HAYS naprawde dba sie o standardy pracy.

Agnieszka Ż

byłam na rozmowie rekrutacjnej w ich firmie i nie raczyli sie nawet odezwac zeby poinformowac ze sa na nie.! ja jak glupia dzwonilam i probowalam sie skontaktowac to tel nie odb/.

Podroz

Może to oni doradzali PKP?

Staż

Panie pracujące w rekrutacji to jakiś żart. Omijać z daleka tę firmę. W zasadzie cieszę się, że nie udało mi się tam dostać pracy i zaczynam pracę w innej firmie, w której zapowiada się empatyczny zespół nie oceniający ludzi po okładce. Znajomy potwierdził i poinformował mnie, że wielu pracowników z Hays idzie do pracy do konkurencji, ponieważ w Hays jest jeden wielki motłoch i bardzo niemiła atmosfera. Zatem dobrze się stało i nie żałuję.

Tylko króciutka analiza CV. Brak dialogu - odpytywanka jakby kandydat odpowiadał na pytania z ankiety. Chłodny i zdystansowany ton, jako kandydat mam uczucie braku zaopiekowania. .

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
df

Ostatnio uruchomili automaty, ktore odpowiadaja kandydatom na listy do wyreczania ich w laskawym zakomunikowaniu ze otrzymali aplikacje. Sugerowalabym by w biurze Hays automat mowil za konsultanta dzien dobry kolejnym kandydatom.

Załamana

Jestem zbulwersowana! Nie dostałam żadnego feedbacku od Hays po rozmowie rekrutacyjnej. Oczywiście przyjechałam z północy żeby się spotkać z rekruterami i do dnia dzisiejszego 0 odzewu!! Skandal

Kalina

Jak wygląda dzień pracy w haysie np. na stanowisku rekrutera? Jak z atmosferą? Jak zarobki? Słyszałam, że od 2000 można ..zarobić to prawda?

anonim - 2010-11-24 21:46:57 Wszystko zale??y ile przewalisz firm i kandydat??w A tobie jak się pracuje, bądź pracowało w HAYS? Szczerze!

Wszystko zale??y ile przewalisz firm i kandydat??w

Kinga

Chciałabym w przyszłości pracować jako researcher w firmie Hays, proszę o informację na temat: 1) zarobków 2) atmosfery pracy 3) godz. pracy 4) jak wygląda system premiowy 5) dodatkowe bonusy, pakiety 5) dofinansowanie do szkoły wyższej

To najlepszy znak, ze juz dawno temu nalezalo zmienic prace. Swieze spojrzenie jest cenne ale nie w Hays.

ania

wiele lat pracuje w tej firmie i przyznam sie szczerze ze mam bardzo dobre wrazenia z pracy tam, ludzie sa kompetentni, uczciwi i profesjonalni. To co tu piszecie to jest jakas flustracja ludzi ktorzy nie potrafia normalnie spojrzec na firme

Kola

Zwykle proponują udział w projektach które poza tym że dają im zarobić nie wnoszą nic dobrego do życia zawodowego kandydatów: przeskok z renomowanej firmy do jakiegoś gescheftu itd.

michal

a mi dobrze sie z nimi pracowalo, dostalem dzieki nim fajna prace

jrk

ja również mam kiepską opinię o HAYS. Podzielam przedmówców i dodam, że kontakt z konsultantami jest fatalny.

alter

Ambitni kandydaci i pracodawcy nie powinni zawracać ich SZANOWNEJ uwagi.

Miko

Może po prostu są leniwi?

Mary

Pośrednik z ograniczonym horyzontem i silnie spuszczonymi klapkami na oczach. Szukają ludzi, którzy przez całe życie chcą robić dokładnie to samo. Gdyby wszystkich rekrutował Hays świat zacząłby powili dryfować do epoki kamienia łupanego. Dobry dla firm uderz i znikaj. Na szczęście są inni pośrednicy i pracodawcy, dla których liczy się nie to co pracownik już zrobił (złudą jest że uda się to po raz kolejny ale może tak to sprzedają?) ale jego potencjał na przyszłość, to co naprawdę może zrobić, możliwość kształcenia i prawdziwego, długofalowego rozwoju każdej ze stron.

Zostaw merytoryczną opinię o HAYS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HAYS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAYS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAYS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HAYS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HAYS Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HAYS Poland Sp. z o.o.