Opinie o Nplay Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nplay Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nplay Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nplay Sp. z o.o. w Lublin

Czy w Nplay Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

A niby z czego mają być nagrody, skoro pensje są niższe niż były, a świadczenia naliczane nie wiadomo jak. Problem goni problem, ale jak nie masz problemów, to zapraszamy.

Jaka atmosfera panuje w firmie Nplay Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 6 grudnia. Czy jest rotacja?

Nie płacą
@Honorata

Chyba największym problemem jest fakt, że nie płacą i mają jako firma pełno długów

Były podwykonawca Nowy wpis

Ta firma nie wypłaca podwykonawcom . Działanie schematyczne Adwokaci ,restrukturyzacje itd Omijajcie tę firmę z daleka

Czy pracownicy w Nplay Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Semp Nowy wpis

Unikatowa atmosfera i ludzie + . Niestety z uwagi na likwidację pionu wykonawczego i zwolnienie kadry fizycznej z wieloma latami doświadczenia . Firma straciła w moich oczach pozostało biuro projektowe i wolą podwykonawców

***** Nowy wpis
@Semp

A podwykonawcą nie płacą to ich specjalność, omijać szerokim łukiem.

Sem

Rotacja występuje jak w każdej firmie .

XXX

Jest rotacja

Bercik

Atmosfera jak w rodzinnym grobowców, płace kiepskie, brak szacunku do pracownika to norma

Honorata
@Bercik

Nikt ze sobą nie rozmawia, że mówisz o atmosferze, jak w rodzinnym grobowcu? Czy na czym ona polega? Płace kiepskie, ale na jakim stanowisku? ;/ Możesz podać chociaż widełki? Każdy inaczej postrzega wartość pieniądza. No i jak traktowani są pracownicy? Fajnie byłoby poznać jakiś przykład przejawiający ten brak szacunku do pracownika...

Nie płacą
@Honorata

Czy rotacja pracowników w Nplay Sp. z o.o. na Projektant Budowlany jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 12 kwietnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Semp

Jedni dostają wypowiedzenia które są cofane w ostaniej chwili . A inni sami odchodzą jak ja bo po paru latach pracy na umowę o prace wyskakują z przejściem na zlecenie

Uwaga

NPlay nie płaci swoim pracownikom na czas nie płaci podwykonawcą itp. Nie polecam

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Firma Nplay Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Projektant Budowlany. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mateusz Drwal

17.05.2023 04:05

Mateusz Drwalikona wywiad

Chcę opowiedzieć o współpracy z tą firmą. Mam obecnie 30 lat, zaczynałem w Nplay praktycznie od zera - od umowy zlecenia jako pomocnik. Bez doświadczenia, stopniowo awansując i zdobywając dodatkowe uprawnienia, zostałem operatorem koparki, a potem zrobiłem też prawo jazdy. Po dwóch latach pracy na umowie o pracę, dostałem propozycję kontynuowania zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenia, dlatego postanowiłem rozstać się z firmą.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Mateusz Drwalikona wywiad

Pomocnik, operator koparki, monter.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Mateusz Drwalikona wywiad

Nowi pracownicy zaczynają od umowy zlecenia, a z czasem otrzymują umowę o pracę na 1 rok. Pomocnicy ekipy ziemnej zarabiają najniższą krajową, podobnie jak pracownicy zespołu zajmującego się uzbrajaniem słupów. Operatorzy koparek i maszyn przeciskowych mogą liczyć na zarobki rzędu 4000 złotych brutto.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Mateusz Drwalikona wywiad

Niecałe 3 lata. Rozstałem się kiedy po 2 latach pracy na umówię o pracę zaproponowano mi kontynuacje na zleceniu.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Mateusz Drwalikona wywiad

Nie. To mała firm z rodzinną atmosferą, ale niestety jest źle zarządzana i są w niej podejmowane złe decyzje. Obowiązków w pracy przybywa, a ludzi do pracy ubywa.

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Mateusz Drwalikona wywiad

Plusem jest rodzinna atmosfera oraz dobry kontakt z pracownikami niskiego szczebla. Minusem jest, że dyrektor operacyjny nie może podejmować decyzji bez zgody zarządu. Zdarzają się bezsensowne wizje pracy wśród przełożonych, a organizację oceniam jako słabą. Wydaje mi się, że pracodawcę przerosło zarządzanie firmą.

Mateusz Drwalikona wywiad

Uzyskałem prawo jazdy kategorii B-E w czasie pracy w tej firmie. Zrobiłem je za własne pieniądze, ale w czasie pracy, za który mi zapłacono. Udało się to dzięki wsparciu mojego zespołu, za co jestem bardzo wdzięczny współpracownikom.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Mateusz Drwalikona wywiad

Nie ma szkoleń, a uprawnienia nie są odświeżane. Szkolenie BHP miałem bardzo spóźnione ,

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Mateusz Drwalikona wywiad

Atmosfera jest przyjazna, organizowane są ogniska, firmowa wigilia itp. Pracownicy przynoszą też często własne wypieki i częstują kolegów i koleżanki.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Mateusz Drwalikona wywiad

Zdarzyło się niedopowiedzenie w sprawie okresu próbnego.

Mateusz Drwalikona wywiad

Zasugerowałbym zacząć słuchać pracowników i uwag, czego potrzebują do wykonywania pracy. W firmie są braki w sprzęcie, słabej jakości materiały do montażu, braki wśród pomocników - osoby odchodzące na emerytury trzeba kimś zastępować. Nie da się pracować z dwiema koparkami i jednym "kretem" w składzie pięcioosobowym. Optymalnie byłoby zatrudnić trzy osoby do przycisku, jednego operatora koparki i jednego pomocnika operatora - gdy jest dwóch operatorów, to powinno być dwóch pomocników. Co do samej pracy, wieszanie kabli nad drogami w składzie dwuosobowym jest bardzo niebezpieczne, brakuje kogoś, kto mógłby zatrzymywać nadjeżdżające auta. Przede wszystkim jednak nie oferuje się pracownikowi gorszej umowy niż ta, którą miał. W firmie przydałby się też zakup małej ładowarki i zrobienie boksów na materiały, m.in. na worki big bag, hummus czy ścinki. Warto też zbudować stałe relacje z producentami kabli i rur, oraz z serwisami. Dodatkowo zasugerowałbym wykorzystywanie dobrych i sprawdzonych materiałów oraz zadbanie o budowanie dobrej opinii, a także inwestowanie w sprzęt i narzędzia, dzięki którym pracownicy będą mogli lepiej wykonywać swoje obowiązki.

Czy wypłaty są terminowe?

Mateusz Drwalikona wywiad

Zdarzały się pewne opóźnienia, ale były regulowane.

Czy w firmie przewidziane są premie i dodatki?

Mateusz Drwalikona wywiad

Jedyny dodatek to premia za wyrobienie normy osiągnięta jakieś 3 razy na początku współpracy. Potem prace były tak planowane, żeby nie dało się jej osiągnąć. Często zdarzały się też zmiany miejsca pracy.

Czy w Nplay Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Bart

Ta, na bank ;) Jak się na wypłatę doczekasz to będzie sukces ;)

@Bart

Uu to gorzej niż podano w 2021 r. Wtedy jeszcze kasa na czas ale ponoć słaba, bo premie nie osiągalne? Jakie są teraz stawki a co ważniejsze, ile trzeba czekać na własne pieniądze?

yalPn

Firma do zaorania, (usunięte przez administratora) jako jeden z wielu podwykonawców. Wyłudzenia to ich specjalność

semp

Płaca na czas . Stawki słabe . System Premie jest ale nie osiągalne . Wiec nie ma co się starać . Nadgodzin brak a jak są to za śmieszne pieniądze . Brak decyzyjności i przerzucanie się odpowiedzialnością . Mam wrażenie ze wile osób wypaliło się zawodowo . Są duże braki kadrowe i sprzętowe .

Lubię atmosferę w Nplay Sp. z o.o. za: Bardzo pozytywna atmosfera, Pracodawca jest bardzo elastyczny i życzliwy. Praca przy ciekawych projektach, możliwość rozwoju.

Kolega Technika

Mam wrażenie że ten wpis jest autorstwa kogoś z zarządzających tą firmą. Jak już ktoś wyżej sugerował, może to pan Włodek? :) Firma która co chwilę zmienia nazwę, tworzy jakieś spółki córki, bazuje na podwykonawcach nie koniecznie bardzo fachowych. Sami nie mają zbyt wielu swoich pracowników, więc nie wiem kto miałby pisać o "świetnej atmosferze w firmie"? Za żadne pieniądze nie podjąłbym pracy w tej firmie i to z wielu względów...

Benek

Nie polecam pracowałem tam mizerne zarobki, kierownictwo bez pojęcia i jakiejkolwiek wiedzy na temat wykonywanych zadań. Obietnice podwyżek i dodatków których nikt na oczy nie widział po pewnym czasie stwierdzenie że nikt nic takiego nie obiecywał. Ciągłe pretensje o nie wykonanym planu który jest nie do wykonania z powodu ciągłego jego zwiększania. Reasumując zarobki słabe brak perspektyw i ciągłe pretensje że mało zrobione. A zapomniałem wspomnieć o kombinacji osoby wyżej postawionej i córkach spółkach, ale to już inny temat.

lic

Czy ktoś z pracowników/byłych pracowników może podać adres oddziału NPlay w Gdańsku?

Tacik

Przede wszystkim firma to dobry pracodawca a żeby otrzymywać trzeba się starać, ja polecam pracę.

Jasiek

Mają dobre opinie w internecie więc to też jest informacja dl przyszłych pracowników, że firma się stara.

Technik
@Jasiek

Oj Panie Wło... nie ładnie tak pisać głupot. Obiecują premie- premii nie ma. Obiecują podwyżki oczywiście ich tez nie ma, a nawet twierdzą ze nic nie obiecywali. Nie polecam. Lepiej już idźcie od początku do Orange albo Vectry. Tam przynajmniej jest uczciwie i bez wyzysku

Iza

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisze?

NIKO

szmaciarze

Morusek

Co mogę powiedzieć po 3 latach pracy jako technik: OMIJAĆ WIELKIM ŁUKIEM! Wykorzystują pracownika do granic możliwości - pracowałem nawet po 20 godzin na dobę i ciągle były pretensje, że to mało, kompletnie olewają art. 23 ust. 36 Ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 25 marca 2002 roku w sprawie warunków ustalania oraz sposobu dokonywania zwrotu kosztów używania do celów służbowych samochodów osobowych, motocykli i motorowerów niebędących własnością pracodawcy, robią WSZYSTKO żeby nie wypłacić pieniędzy, w przypadku delegacji NIE WYPŁACAJĄ należnej diety, za paliwo zwracają tylko za dojazd do innego miasta, mobbing to norma, wysyłanie pracownika z głupią naklejką przez 5 dni pod rząd (jakby nie można było jednego dnia dać wszystkich 5ciu i całej reszty niezbędnego sprzętu), zarobki na poziomie śmiesznym! Już nie wspomnę o tym, że przychodząc kolejnego dnia do pracy nie wiadomo na czym się stoi. Praca w Warszawie - DRAMAT, w Gdańsku - bardzo źle, ale lepiej niż w Warszawie, Katowice - do przełknięcia, ale też nie polecam, Wrocław - szkoda słów... Wszystko obiecają, a później wykręcają się jak mogą - bez nagrywania rozmów, archiwizacji maili i smsów, bez używania dyktafonu w firmie KOMPLETNIE NIC nie da się załatwić!!! Szefostwo, poza może dwójką ludzi, KOMPLETNIE nie zna charakterystyki i zakresu pracy, wg. nich wszystko da się załatwić w przysłowiową "minutę osiem", nie trzyma się własnych standardów. KOMPLETNY BRAK szkoleń, system motywacyjny na poziomie, nie wiem, śmietnika (coś na zasadzie "zatyraj się na śmierć, dostaniesz AŻ 20 złotych bonusu na kwartał) PO-RAŻ-KA!!!!!!!!!!!!!!! Wsparcie techniczne - banda (usunięte przez administratora) którzy nie wiedzą na czym polega praca, uważają, że technik jest dla nich, nie oni dla technika (chyba pomylili działy), dział aktywacji - chamskie panienki przerażone tym, że muszą coś zrobić i nie mają czasu malować paznokci, za to ludzie od serwisów są spoko - ogarnięci, mili. Z drugiej strony, jeśli ktoś chce przeżyć prawdziwy horror i docenić inną pracę, polecam, pod warunkiem, że ma kilka złotych do zainwestowania bezzwrotnie! Taka jest moja opinia, można się z nią zgadzać, bądź pracować na stanowisku kierowniczym i tworzyć fikcję, że tak nie jest.

Oddział Gdańsk dramat tak zwany kierownik nic sobie nie robi z pracowników istny (usunięte przez administratora) i prostak

Jareczek

Nie polecam pracowałem tam mizerne zarobki, kierownictwo bez pojęcia.

Thunder

Od zmiany struktury i profilu firmy diametralnie się pogorszyło. Zaczął rządzić dyrektorek z pioruńskim charakterem. Wysysa z pracowników ile się da. Nie ma pojęcia o wielu rzeczach, przez co musisz się ocharować, a finalnie okazuje się, że to co zrobiłeś nie jest już potrzebne. Dużo więcej obowiązków, pracy na dwa etaty, a pensja jedna. Obietnice podwyżek, premii - tylko na tym się kończy. Atmosfera między pracownikami ogólnie dobra ale przez takie zarządzanie zmienia się na gorsze i to bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Nplay Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Nplay Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nplay Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nplay Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nplay Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nplay Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nplay Sp. z o.o.
  • Nałęczowska 51 A