Opinie o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

miko

W tej chwili nie wyobrażam sobie współpracy z inną firmą niż new4mat. Pewny kontakt, profesjonalizm, to się ceni.

MJ #23

Współpracuję z new4mat już od kilku lat i z czystym sumieniem mogę polecić.

OK

Bardzo dobry kontakt i wsparcie w sytuacji podbramkowej - gdzie wysypała się inna firma która miała stworzyć stronę, a termin gonił. Zdecydowanie można polegać na new4mat.

Dawid

Szczerze polecam. New4mat poprawił stronę po poprzednim wykonawcy, bo to była tragedia. Zajęli się tym i w mgnieniu oka wszystko było naprawione tak, że mi odpowiada.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
KIK

Strona wykonana tak jak powinna wyglądać. Jestem w 100% zadowolona z usługi. Wszystko chodzi tak, jak powinno.

Geo-Grafik

Jestem klientem dopiero od kilku miesięcy i jak dotychczas nasza współpraca układa się jak najlepiej. Na pewno do mojej dobrej opinii przyczynia się dobry kontakt z Panem Adamem Wojtyńskim z działu marketingu. W sposób rzeczowy i klarowny potrafi wyjaśnić i załatwić ewentualne powstałe problemy czy niejasności. Można tu liczyć na pomoc dot. zawartości strony jak i sposobu jej prezentacji. Z mojego punktu widzenia, mogę polecić usługi firmy New4Mat!

gary

Firma w 100% wywiązała się z obietnic zawartych w umowie. Strona jest przejrzysta, klienci również zauważyli i chwalą. Działa szybko, a w razie problemów można prosić o pomoc. Ich działania przyniosły zamierzane oczekiwania, a na tym nam zależało.

Akurat tworzenie stron internetowych to to na czym ta firma zna się najlepiej. Można im zaufać, przekonałem się na własnej skórze. Jako zadowolony klient polecam. Solidny partner w interesach.

stary kandydat

Najlepsi specjaliści w odzyskiwaniu domen internetowych! Moja sytuacja była beznadziejna, a jednak się udało! POLECAM!!!

kancler

Nowa strona zrobiona przez New4Mat jest graficznie bardzo dobrze wykonana. Zdecydowałem się też na monitoring, jestem bardzo zadowolony z usługi.

sunnyday

Wysokie standardy to powód dzięki, którym to właśnie im zaufałem. Mimo wiedzy w tej branży wszystko jest dla mnie logiczne, dobrze wyjaśnione. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że ich wysiłki przekładają się na mój zysk. Wiem, że wiele razy było już wspominane, ale sprawny kontakt z klientem to naprawdę ich mocna strona.

Dobra firma

New4mat robili dla mnie stronę 5 lat temu. Wszystko przebiegło zgodnie z umową. Warunki były jasno określone, tak jak się umawialiśmy. Cenię sobie rzetelne podejście, dlatego mogę śmiało polecić. Zaskoczeni są chyba tylko Ci którzy nie przeczytali umowy.

wspominając początki

Przyznam szczerze, że już po pierwszej rozmowie wiedziałem, że jest to firma, z którą będą łączyć mnie biznesy. Specjalnie przygotowana oferta, indywidualne podejście do klienta złożyły się na wielki sukces. Myślę, że jest to usługa na takim poziomie, że nawet gdyby kosztowała więcej i tak z chęcią bym chciał, żeby dla mnie pracowali.

Alek

Polecam new4mat jako profesjonalną firmę wykonującą strony internetowe. Nie ma problemów z kontaktem. Doradzili jak umieścić treści żeby to fajnie wyglądało i odwiedzający stronę zwrócił na nie uwagę.

frank

Z New4Mat zaczęliśmy współpracę 3 lata temu, zaczęło się od stworzenia dla nas unikatowej, dobrze dobranej domeny internetowej. W kolejnych etapach postaraliśmy się także o pozycjonowanie. Myślę, że takiego partnera do współpracy mogę śmiało polecić każdemu!

ja polecam

Nie wiem skąd wynikają negatywne opinie z którymi też można się spotkać, bo ja ze współpracy jestem naprawdę zadowolona. To chyba oczywiste, że żadna firma nie świadczy usług za darmo i trzeba za nie zapłacić. Polecam szczególnie w temacie odzyskiwania domen.

Renata

Nie ukrywam, że u mnie podczas realizacji wystąpiło nieporozumienie i realizacja w związku z tym była nieco opóźniona, ale po kontakcie sprawa się wyjaśniła. Myślę, że właśnie w takich momentach poznaje się dobrych fachowców, gdy potrafią przyznać się do błędu i je naprawić. W dalszym ciągu będę współpracować z new4mat. Bardzo szanuję pracę, którą dla mnie wykonują.

bezproblemowo

Raczej należę do grona tych bardziej wymagających klientów. Trzeba to przyznać, że akurat kontakt z klientem jest bardzo sprawny. Jak nie mogą odebrać oddzwaniają.

zbieracz myśli

Wiele słyszałem o tej firmie, w branży sporo się mówi. Myślę, że można ich zaliczyć do grona tych lepszych. Warto współpracować. Można na nich liczyć.

NAJLEPSI

Odzyskiwanie domeny to ciężka sprawa. Długo szukałem specjalistów, którzy by skutecznie się tego podjęli. Jak widać trzeba było od razu skontaktować się z new4mat, przynajmniej oszczędziłbym sobie tyle nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o New4Mat.Com Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New4Mat.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

New4Mat.Com Sp. z o.o.
  • Cygana 4 lok. P 319