Opinie o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New4Mat.Com Sp. z o.o. w Opole

Katarzyna

Jestem w pełni usatysfakcjonowana wykonaniem strony www przez firmę New4Mat.Com. obsługa klienta na najwyższym poziomie. Stały kontakt telefoniczny i mailowy z klientem. Nawet po wykonaniu usługi można liczyć na pomoc w edycji strony. Firma godna polecenia!!

Klientka

Strona wykonana szybko i profesjonalnie, stały kontakt telefoniczny umożliwiał szybkie konsultacje, skuteczna pomoc w edycji strony, trafne doradztwo w publikacji treści merytorycznych. Firma godna polecenia!

Stryjenka

Niekompetentni, zatrzymani w rozwoju na 2010. Spełnić podstawowe wymagania dla stron www robionych w 2019 to dla nich wielka trudność albo wręcz niemożliwe.

MK

Strona wykonana w pełni profesjonalnie. Dobry kontakt i wsparcie w potrzebnych sprawach. Polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie New4Mat.Com Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Ojciec

beznadzieja

Filipek

Ale to forum pracownicze a uwagi dla firmy najlepiej kierować na ich adres.

Kamil

Pełny profesjonalizm. Strona wykonana bez zarzutu, na każdym etapie rzetelne doradztwo ze strony działu marketingu (pana (usunięte przez administratora)). Po uruchomieniu strony kontakt jest nadal bez zarzutu, a New4Mat nadal pomaga w takich kwestiach jak edycja strony, treści na niej zawartych i kwestii marketingowych.

Stronę w new4mat mamy od kilku lat, trafiliśmy do tej firmy z polecenia innej firmy. Nie mamy żadnych problemów z obsługą i pomocą. Odpowiedzi na pytania są udzielane na bieżąco. Jak trzeba doradzają co usprawnić w funkcjonowaniu strony. Mam radę dla malkontentów z niektórych wpisów: pytajcie zanim zdecydujecie i czytajcie ze zrozumieniem co podpisujecie.

Marek_K

Strona została wykonana bardzo profesjonalnie. Do mojej pozytywnej opinii również przyczynił się bardzo dobry kontakt z Panem (usunięte przez administratora), który zawsze pomaga, doradza i na którym zawsze można polegać. Jak najbardziej polecam usługi firmy New4Mat.

gdfgdf

gfdgdf

dobra firma

Zdobyłam zamierzony efekt, bo dzięki new4mat strona przyciąga uwagę klientów i nie mają problemów żeby się na niej odnaleźć.

K. Kołczyński

Trafiłem na new4mat przez sąsiada. Rozmawialiśmy akurat o stornach internetowych do mojej firmy i on polecił właśnie ich, bo wykonali u niego stronę. Zdecydowałem się i nie żałuję. Strona wykonana w pełni profesjonalnie.

upup

Bardzo szybka realizacja, a to w tej branży rzadkość. Firma jak najbardziej na plus 5/5 polecam!

Jakiś

Co do wykonanej storny nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystkie poprawki naniesione w krótkim czasie. Doradzono mi w kwestii paru rzeczy przez co strona wygląda dużo schludniej i przejrzyściej.

Mika

Nie ma co się doczepić do new4mat. Pełna profeska, konkretni ludzi i solidne wykonanie.

meg88

Świetni ludzie z duzym doświadczeniem i fajnymi pomysłami. Zawsze doradzą i pomogą coś stworzyć, żeby strona wyglądała naprawdę dobrze.

Kate

Akurat ja się kręciłam z ze stroną długi czas i sporo zagmatwałam, ale Pan (usunięte przez administratora)ogarnął wszystko tak jak być powinno. Strona wygląda rewelacyjnie!

Gabi

Najlepsi z najlepszych. Stowrzyli mi stornę i mam najlepszą jaka mogła być. Jestem w 100% zadowolona.

Dino

Doradztwo na najwyższym poziomie. Plan strony zmieniłam pod wpływem ich pomocy i bardzo się cieszę, bo mój pomysł to był istny chaos, a tak strona jest uporzadkowana i ma ręce i nogi.

Alicja K.

Firma jak najbardzie jwarta polecenia. Wszystkim zajmują się kompleksowo - od domeny do gotowej strony. W pełni polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o New4Mat.Com Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy New4Mat.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w New4Mat.Com Sp. z o.o.?

New4Mat.Com Sp. z o.o.
  • Cygana 4 lok. P 319