Opinie o Bialchem Group Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bialchem Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bialchem Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bialchem Group Sp. z o.o. w Olsztyn

Jasiek

Słyszalem , że to dobry pracodawca. Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy i czy warto aplikować?

Zazenowany
@Jasiek

Haha jezeli jestes nastawiony na lizanie tyłka i syrzelanie z ucha aby było ci dobrze to warto.. tylko wymagania ogromne a pensje smieszne. Faworyzowanie przydupaskow i roboenie innym w kolo (usunięte przez administratora)

Słyszałem, ze mają dobrą opinię. Może dowiem się czy potrzebujecie do pracy i ewentualnie na jakie stanowisko?

@Zainteresowany

Nie polecam

Taka prawda

To bardziej Barter tak robi Wstawił mi obok klatki 12 butli z ceną hurtu, bez żadnej umowy. aby tylko zmoncić klienta czemu tak tanio itp

Xzmmm

Kierowcy cwaniaki kradną klientów innym nawet kosztem własnej kieszeni.wymieniają butle w nie swoich kratach zaniżają ceny zebysie utrzymac na rynku .żenada

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bialchem Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Grażyna

@Jolka Bobek Ciągła rotacja pracowników może mieć różne przyczyny, a co za tym idzie może wynikać zarówna z winy pracodawcy, jak i samego pracownika. Wyjaśnij zatem, co konkretnie chciałaś nam przekazać. Pracowałaś w Bialchem Group? Zachęcam do podzielenia się z użytkownikami forum wszelkimi, prawdziwymi informacjami, które pomogą im w podjęciu decyzji.

Jolka Bobek

Ciągła wymiana handlowców to dla ludzi myślących najlepsza opinia na temat firmy.

Ghg

A jak wygląda praca handlowca

Grażyna

@Kierownik, napisałeś, że nikt Ci nie powiedział o warunkach pracy po trzech miesiącach. Może warto porozmawiać o nich z pracodawcą. Często pracownik po okresie próbnym ma możliwość negocjowania swoich warunków pracy albo ich zmiany. Zakładam, że takie sprawy można, nawet należy wyjaśniać bezpośrednio z pracodawcą.

Kierownik

Tzn ze wyliczasz sobie ilosc sprzedanych butli za jaka cene i wgl i myslisz ok dostane np 2000zl.Niestety w dzien wyplaty okazuje sie ze dostakesz 300 albo 500zl bo rzekomo firmy nie poplacily faktur od Ciebie...3 miesiace pracujesz za tyle ile chcesz czyli przykladowo 2500zl a potem przechodzisz na system prowizyjny i podstawa Twoja to najnizsza krajowa albo i mniej.Tylko mi o tym nikt NIE POWIEDZIAL...i jak sie wtedy czujesz???

Grażyna

@Kierownik, możesz napisać dokładniej co oznacza "krojona wypłata" oraz "kary są wszędzie"? Istotną oraz pomocną kwestią są doprecyzowane wypowiedzi. Czy są jakieś pozytywne aspekty pracy w firmie?

Kierownik

Wiele prawdy w ty co pisze PRACUJĄCY. Nie polecam pracy w tej firmie...wyplata krojona.kary sa wszedzie.kierowców uwazaja za (usunięte przez administratora) Jesli chcecie sobie garba sprawic to to jest firma w ktorej sie dorobicie.ale najnizszej krajowej to nie dostaniecie.tylko 3/4 etatu...powodzenia

pracujący

dużo prawdy w tym co piszecie, gaz jest niejednokrotnie wtłaczany do butli w złych proporcjach propan -butan przez co się nie wypala i klienci wciąż narzekają. dodatkowo otrzymywane butle są niedoważone, zawory puszczają a gumki wypadają przez co klienci zwłaszcza firmy odchodzą nie jest również tajemnicą, to że butle są niczym choinka- wszystkie znane kolory innych dystrybutorów przy ich nieudolnym malowaniu na zakładzie , przy braku transparentnych zasadach zapłaty dla dystrybutorów , ciągłym obciążaniu karami chociażby za źle zliczoną inwentaryzację ( ilość butli na stanie i obciążanie po cenach wyższych niż w sklepie!!!!!!!!!!!), brakiem wsparcia przez managerów , z nieregularnymi dostawami każe się dobrze zastanowić nad wejściem do tej firmy. a fakt iż notorycznie mamy przeładowane auta i tylko czekać aż ITD zacznie na nas polować również nie daje nam spokojnie pracować, ale absolutnym absurdem jest czas pracy- nie ważne ile czekamy na dostawę gazu,to że musimy codziennie przerzucić x butli na auto, potem z auta do magazynu, a i przygotować puste butle do wymiany na BDF-a, to że ile musimy jechać do klienta, i że mamy do sprzedania min ilości butli inaczej dostaniemy minimalną krajową , wszystko to daje do zastanowienia się nad współpracą- dalszą....., ale tu każdy musi podjąć decyzję samodzielnie....a teraz pozytywy: auta w zasadzie nowe, logistycznie ogarnia je w-wa, kasa jest wypłacana w terminie choć nigdy nie wiadomo ile będzie- zazwyczaj mniej niż się spodziewamy(:, atmosfera w pracy nie najgorsza jeżeli nie musimy się wykłócać o pierwszeństwo w załadowaniu z innymi, klienci w zasadzie spokojni, rozumiejący że nie wszystko od nas zależy, że mamy kogoś nad sobą, niekiedy uda się uzyskać niższą stawkę dla klienta niestety kosztem naszej płacy..... ale jak chcecie żyć zdrowo i długo poszukajcie innej spokojniejszej pracy. ( duże przeciążenia związane z dostawą butli- każda butla to ok 23 kg, a fajka ok 50 kg i kręgosłup leci a wszystko robisz sam, masz wózek do butli ale po schodach nim nie wjedziesz ).

Driver

Samo to że nalewają namiętnie gaz w butle konkurencji to już samo o tej firmie świadczy.... Czy ktoś widział żeby takie firmy jak Gaspol, czy Amerigas nalewali gaz w butle inne niż swoje firmowe? Później na rozładunku kierowcy z firm konkurencyjnych śpią sobie smacznie i czekają na zapukanie do kabiny po skończonej pracy przez ludków od tej roboty,a kierowca z Bialchemu patrzy na to z zazdrością bo sam musi dygać butle na pace... Pomijając fakt że na pewno mniej zarobią od kierowcy z firmy na G..., czy na A...

Kierowca

Nie polecam nie polecam i jeszcze raz nie polecam.wynagrodzenie krojone nie wiadomo jak jak sprzedarz butle i ci firma prElewowki nie zaplaci to i ty nie dostaniesz kasy.niby prezes mowi ze nikomu nie broni kasy ale sam kroi.Ludzie ta firma to dno

byly kierowca

Jestes zadowolony?to poczekaj 3 miesiace i bedzie niespodzianka jak przejdziesz na prowizje

kierowca

A ja pracuje jako kierowca i jestem zadowolony. Pieniądze zawsze na czas, umowa o pracę na całą kwotę bez żadnych kombinacji. Jak potrzebuje wolne to dostaję.

kaka

u nich teraz manager floty jest potrzebny z tego co widze jednak.

king

Pracowałem w tej firmie i podzielam opinie uczciwa ma racje. Kierowniczka tego zakładu pomyliła firmy to nie pijalnia kawy z koleżankami. Szef tej firmy powinien otworzyć oczy.

uczciwa

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero rozwoju, zero wsparcia , wynagrodzenie krojone nie wiadomo w jaki sposób wyliczane, nadgodziny za które nie płacą. do puki nie zmieni się kierownik tego zakładu będzie tragicznie

admin

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Bialchem Group Sp. z o.o. ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Bialchem Group Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Bialchem Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bialchem Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bialchem Group Sp. z o.o.?

Bialchem Group Sp. z o.o.