Makro Cash & Carry Polska

Olsztyn

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

aaa

Pracuję od jakiegoś czasu w Makro i polecam, płaca nie jest najniższą krajową, przynajmniej w moim dziale. Praca jest ciężka, na pewno nie dla ludzi, którzy chcieliby sobie przebimbać 8h. Kierownik hali jest naprawdę w porządku :)

Agnieszka

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Makro Cash & Carry Polska? Jakie warunki zatrudnienia są oferowane dla Pracowników Hali - Kasjerów? W sieci pojawiły się oferty pracy na to stanowisko. Czy jest możliwe podpisanie umowy o pracę?

Klient2002

Bardzo chamska obsługa, Nie pozwalają wejść nawet na moment z dzieckiem. Osoby na wejściu nie mają pojęcia po co tam siedzą. Chyba najgorsze makro w Polsce. Trafiłem przejazdem i nigdy więcej nie zajadę. W innych sklepach marki makro jest zupełnie inaczej.

zmeczony baranami
@Klient2002 10.05.2017 06:39

a widzisz klijencie bo mogles wpasc z tygrysem lub gorylem zapewne bys wszedl a tak na marginesie to pan sam jestes burak i cham i to pewnie ze stolicy lub co lepsze ze zagranicy no to zegnamy i nie dowidzenia panie bardzo dobrze wychowany a tak na marginesie nie jestem pracownikiem makro ale wiem z jakiego pokroju biznesmenami ludzie pracujacy w makro maja doczynienia szacun dla nich ze jeszcze chce im sie pracowac za minimalna pensje pozdrawionka dla wszystkich mackow tam pracujacych

Agnieszka

@Wiem kto, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Makro Cash & Carry Polska ?

Agnieszka

Czytaliście już wywiad z Makro Cash & Carry Polska? Można się z niego dowiedzieć wiele ciekawych informacji m.in. to, jakie benefity oferowane są pracownikom.

bonifacy 102

Witam wszystkich zainteresowanych praca w makro olsztyn jesli chcecie pracowac za minumum i miec nad soba nowego kierownika dzialu dostaw psychopate ktory straszy zwolnieniami z pracy przy kazdej okazji

Wiem kto
@bonifacy 102 02.03.2017 01:34

Mobing

bonifacy 102

były

Jeżeli ktoś szuka pracy jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY niech lepiej unika tej firmy. Ludzie nad tobą są zupełnie bez pojęcia. Przygotowanie do pracy zerowe- masz samochód i jedz sprzedawaj- tak to wyglada. Uwaazaja pracownika za robola, zarobki śmiesznie niskie, zero podwyżek, ciągle dokładane obowiązki. Jestes hanlowcem, marketingowcem, informatykiem, ksiegowym, pracownikiem call center , magazynierem w jednym. Trenerzy tacy jak A.S to śmiech na sali, ktoś o posturze szczura bez charakteru, który ma tylko klapki na oczach i jedyne co widzi to wspaniałe MAKRO-konkurencja się nie liczy. Patrzą tylko jakby tu zrobic zebys nie dostał premii. Co byś nie robił zawsze jest ZA MAŁO, ZAWSZE MOZE BYC LEPIEJ. Szczerze odradzam.

ert

teraz widze ze poszukuja glownie kierownikow dzialu sil sprzedazy w firmie fajnie ze oferuja atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy rosnący w zależności od osiąganych wyników,bogaty pakiet szkoleń

taktak

krzys - co masz na mysli piszac " wywalczenie swojego" ?

taktak

Ludzie. Gdzie wy żyjecie. To co proponuje Makro to podstawa podstaw jakie sie powinny proponowac pracownikowi w tak duzej firmie. Podwyżki? Abstrakcja. Mowa jest o podwyżce jesli rzucasz papierami na stół i chcesz szybko odejśc. Wtedy sobie przypominają że pracownik doświadczony jest niezadowolony i trzeba go udobruchac by odrabiał swoja pańszczyżnianą robote

peter

Niekopetencja i niski poziom wiedzy pracownikow Macro Olsztym. W dniu 20.11.2015 Robilem zakupy w Makro Cash & Carry Olsztyn. W momencie wejscia do hali sprzedaży zgłosiłem, że jestem mieszkańcem Wielkiej Brytanii, posiadam tam zarejstrowaną firmę i jestem posiadaczem karty Makro Cash & Carry zarejstrowanej w U.K. Nie jestem płatnikiem VAT ale bede potrzebował rachunek uproszczony z aktualnym moim adresem. Przy płatności w kasie pracownik zrobił "wilkie oczy" gdy zarządałem rachunku ze stawką VAT 20% jaka obowiązuje w U.K. Dziennik Ustaw wyrażnie określa wysokość stawki VAT dla mieszkańców rejonu Unii Europejskiej niemieszkającymi na terenie Polski i niebedącymi płatnikami podatku VAT. Szaremu pracownikowi przy kasie nie dziwie sie reakcji, ale zostal do stanowiska kasowego menager i zupelnie nie mial pojecia o co chodzi. Nie jestem w stanie pojac faktu, dlaczego w tak wielkiej sieci handlowej jaką jest Makro Cash & Carry pracuja tak bardzo niekompetentne osoby, które nie są w stanie poradzić z prawidłowym wystawieniem rachunku uproszczonego. Pozostaje mi jedynie powiadomić Zarząd Sieci o konieczności szkoleń kadry, gdyż Polska jest członkiem Unii Europejskiej a nie jednym z krajów RWPG i przedsawiciele firmy obejmujacy kierownicze stanowiska powinny reprezentowac swoja osoba jakis podstawowy poziom wiedzy,a a nie nosić jedynie plakietkę z nazwiskiem.

arek

Skoro masz doświadczenie w pracy w takich marketach jak makro cash&carry to zapewne możesz liczyć na jakiś angaż. Jednak jeśli nie chcesz pracować jako kasjerka może być ciężko. Zostaje magazyn i wystawianie towaru, ale zazwyczaj się to chyba łączy z praca kasjerki, może poszukaj czegoś w obsłudze klienta.

mięsny jeżozwierz

również jestem w takiej samej sytuacji jak uzytkowniczka Mięsna, również mam spore doświadczenia w pracy na marketach różnych i nie chciałbym go zmarnować wracając znowu na kasę zwykłą jak nowy zielony w temacie pracownik. w takim razie czy Makro Cash & Carry Polska jest w stanie wykorzystać mój talent i doświadczenie w atrakcyjny dla mnie zawodowo sposób?

benek
@mięsny jeżozwierz 30.01.2015 11:49

Nigdy nie polecam pracy w makro.reżim.zero motywacji

asia33

Jedna wielka ściema jeśli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne niby miło się odbywają ale tak naprawdę nie maja pojęcia o co pytać...udają, że szukają osób do pracy a tak naprawdę to sami nie wiedzą co chcą...szukają młodych ludzi z 20 letnim stażem...najwyższy czas uderzyć się w głowę i zastanowić się nad swoim podejściem do sprawy!!!

Matylda

Hej mogłabym się dowiedzieć jak jest w Olsztynie z zarobkami ? Ponieważ mam jutrzejsza rozmowe w makro jako kasjer i strasznie się denerwuje . Wiem , że nie powinnam , ale chce podłapać jakąkolwiek prace . Powody finansowe . Mogłaby mi któraś / którys z Was odpowiedzieć na gg 4077965 ? Z gory dzięękuje

lili

kochana kokosów nie ma, a jak podwyżkę dadzą to premie zabiorą i na to samo wychodzi. daj spokój...pozdrawiam:)

szukam pracy

chciałam się zapytać jakie są zarobki uwas

NIck - 2010-01-12 17:27:26 Nie polecam pracy w Logistyce , którą kieruje [usunięte przez moderatora] - wredna i zła kobieta :-) . Żal mi ludzi , którzy są jej podwładnymi... Zgadzam się w 100 %. Aż trudno uwierzyć , że w dzisiejszych czasach tacy ludzie jak [usunięte przez moderatora] kierują zespołami. Zero kompetencji. Totalna porażka ! Wracaj do księgarni wredna babo!

???

Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci ponieważ po hali jeżdżą wózki wysokiego składu z widocznością powyżej 140 cm. Dlatego tez dziecie posiadające mniej niż 140 w tygodniu nie mogą wchodzić na halę... Od tego moi drodzy jest regulamin aby go czytac... Tam wszystko jest wyjasnione...

NIck

Nie polecam pracy w Logistyce , którą kieruje [usunięte przez moderatora]. - wredna i zła kobieta :-) . Żal mi ludzi , którzy są jej podwładnymi...

były robol
@NIck 12.01.2010 17:27

Sporo czasu minelo ale mam nadzieje ze juz nie pracuje pani d i w koncu przyszla kryska na matyska

skinia
@NIck 12.01.2010 17:27

na dodatek brzydka

aaaaasik

to jest HURTOWNIA a nie hipermarket na zakupy!!!! Tu się robi zakupy do sklepu, baru, firmy a nie na rodzinne potrzeby, stąd takie ograniczenia:)

Pompon

To podobno chodzi o wózki widlowe.bo taki kierowca wózka może nie zauważyć dziecka i tragedia gotowa.tu chodzi tylko o bezpieczeństwo kradzieże nie mają nic do rzeczy, bo zdaje mi się że dorośli bardziej kradną niż maluchy

dorota0997 - 2009-10-09 10:21:11 [usunięte przez moderatora] MATKI Z DZIEĆMI!!!!!!WYRZUCAJĄ JE DZIEĆMI ZE SKLEPU!!!!!!!!TO TYLKO W POLSCE MOŻLIWE. tak to prawda dzieci wpuszczane sa tylko w niedziele. ma to niby zapobiedz kradzieży. tylko w jaki sposób??

dorota0997

Zostaw opinię o Makro Cash & Carry Polska - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska