Opinie o Makro Cash & Carry Polska w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Makro Cash & Carry Polska, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Makro Cash & Carry Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash & Carry Polska w Olsztyn

NIck - 2010-01-12 17:27:26 Nie polecam pracy w Logistyce , którą kieruje [usunięte przez moderatora] - wredna i zła kobieta :-) . Żal mi ludzi , którzy są jej podwładnymi... Zgadzam się w 100 %. Aż trudno uwierzyć , że w dzisiejszych czasach tacy ludzie jak [usunięte przez moderatora] kierują zespołami. Zero kompetencji. Totalna porażka ! Wracaj do księgarni wredna babo!

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Makro Cash & Carry Polska?

Edek
@anonim

Ona pracowała w banku spółdzielczym.

@anonim

Wiem coś o tym, 2005 zaczynałam pracę w makro na logistyce i rzeczywiście jak na czterech kierowników zmiany to była najgorszą kierownicą tego działu, może już nie pracuje, na pewno wielu by odetchnęło z ulgą, a reszta ok

@anonim

Pogadacie z p. Danusia z logistyki na pewno dostaniecie premie, karty multi sportu i jeszcze inne profity, rozmowa to będzie bezcenna ???? pozdrawiam dla was ale każdy musi być najpierw jak murzyn od czarnej roboty, powodzonka, i dla pani kierownicy najcudlenszej pod słoneczkiem hahahhha

Czy Makro Cash & Carry Polska zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Wątpię, to przecież korporacja napewno nie dbająca o pracowników, jak mogą to obetną, byle bliżej kierowników co sobie na pewno nie będą żałować kątem was

@Milka

Jeszcze jedno dbaj o to aby nie ucięli ci premii, a o karcie to szukaj innej firmy, taka to moja rada

Milka Nowy wpis

Pracowałam kiedyś tam, wiem coś o tym to nie budżetówka jak chcesz profity i karty (może jeszcze trzynastki) to firma kogucik. Teraz się cieszę bo pracuję właśnie w budżetówce i te wszystkie profity mam, żałuję tego roku przepracowanego w makro (2000), ale każdy sobie rzepkę skrobię, teraz jestem za ambitna żeby tam nawet robić zakupy, pozdrowić ukochaną kierownice P. Danke z logistyki i jej rozumu z obcowania z pracownikami

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Czytając te komentarze zastanawiam się czym się kieruje osoba która pisze takie rzeczy. Klient który wystawia opinie o pracowniku bądź pracodawcy pisze konkretne sytuacje a nie pisze tak obraźliwe rzeczy o innych. Jeśli chodzi o makro to nie spotkałem osoby która jest tam nie miła. Każdy podchodzi do ciebie z szacunkiem

Neutralna

Myślę że nie jest to miejsce na prywatne rozgrywki. I oczernianie kogoś. Tylko dlatego że się kogoś nie lubi i jest się mściwym. Tak trochę nie ładnie...

@Neutralna

Ładnie, czy nie ładnie, ale jeśli ktoś idzie do pracy nie chcąc tylko ze względu na atmosferę to chyba coś nie tak, idź popracuj tam i się sama przekonasz jakie cyrki w tej korporacji panują z szefami na czele i wiesz co życzę powodzenia na neutralnym gruncie, to tyle moich rad

Była

W makro spędziłam 13 lat. Zwolniłam sie i przez okres wypowiedzenia tzn. 3 miesięcy pracowałam jak nalezy. Poznałam tam super ludzi z ktorymi mam kontakt do tej pory. Ale szef po odbytym okresie wypowiedzenia i moim zwolnieniu wyrzucił mnie też z umowy zlecenia nadmienie że nie podpisywałam żadnej umowy lojalnociowej. Odeszłam do innej firmy i stwierdził że jak mi się w makro nie podobało to nie muszę tam też dorabiac. Umowę zlecenie robilam ok 8 lat. Nigdy kierownik stoiska chemia i alkoholu na mnie nie narzekał. Wywiązywalam się że swojej pracy. Najlepsza moja decyzja było to że uwolnie się że stoiska. Lubiłam swój kawałek działu (usunięte przez administratora).

klientka
Klient

Nie polecam Makro,byłam w tygodniu na zakupach po raz pierwszy i ostatni. jeden wielki (usunięte przez administratora) nie dało się przejść wózkiem w połkach pusto, kto tam w ogóle pracuje ??? ludzie bez wiedzy a o kulturze to już nie wspomnę. zapytałam kobiety w niebieskim polarze czy jest dany towar odpowiedziała, że nie po czym podeszłam do kobiety która wykladała towar kawałek dalej odpowiedziała że zaraz sprawdzi okazało sie po chwili że towar uzyskam bo jest tylko poszuka kogoś kto jej pomoże. Zapytałam dziewczyny kto to jest w tym polarze ona odpowiedziała ze kierownik stoiska. Droga Kierowniczko takim podejśćiem to ty klientów nie bedziesz mieć.

On

Nie polecam pracy w makro totalny (usunięte przez administratora) i brak organizacji, wytrzymałem tam tylko dwa dni na dziale z konserwami. Jak chcesz sobie popracować za marny grosz to zapraszam...

Wiem dużo o tym czymś

Menadżerowie to jedna wielka banda kretynów, nie mają pojęcia o BHP i podstawach zarządzania. Nigdy nie spotkałem się z takimi idiotami w jednym miejscu. Współczuje każdemu kto ma styczność z tymi baranami. (usunięte przez administratora)

Klaudia

Cześć! Jakie warunki prscy dla kasjerów? Jakie godziny, jaką umowa i stawka?

Dagmara

@Jaaaa1 czyli Twoja praca polegała głównie na wykładaniu towaru?

Jaaaa1

Witam Ja Polecam Makro. Pracowalam na dziale suchym jakiś czas temu i nie narzekalam. Ze wszystkim można się dogadać. Fakt że jest dużo pracy i rzeczy do wyłożenia. Ale wiem że wiele osób szuka pracy za dużo lepsze pieniądze. Więc nawet jak tam przychodzą to nie chce im się pracowac. Każdy ma prawa do oceny. Więc jeśli szukacie pracy próbujcie i sami zobaczcie. Polecam

BYŁA Pracownica

Witam. Długo się zastanawiam by wyrazic swoja opinie. Ale chce ustrzec wszystkich przed tak zła firma jak Makro. Nie pracowałam zbyt długo głownie przez zarobki i przez kierownika stoiska. Nie polecam pracy na stoisku konserwy.(usunięte przez administratora)

była
@BYŁA Pracownica

Ludzie uciekajcie.... ile jeszcze wytrzymacie z nia... ona sie nie nadaje do pracy z ludzmi. do wynoszenia gnoju z nia.

Agnieszka

@Wiem kto, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w Makro Cash & Carry Polska ?

Ex pracownik
@Agnieszka

Tak występowały i występują nadal.

Klient2002

Bardzo chamska obsługa, Nie pozwalają wejść nawet na moment z dzieckiem. Osoby na wejściu nie mają pojęcia po co tam siedzą. Chyba najgorsze makro w Polsce. Trafiłem przejazdem i nigdy więcej nie zajadę. W innych sklepach marki makro jest zupełnie inaczej.

zmeczony baranami
@Klient2002

a widzisz klijencie bo mogles wpasc z tygrysem lub gorylem zapewne bys wszedl a tak na marginesie to pan sam jestes burak i cham i to pewnie ze stolicy lub co lepsze ze zagranicy no to zegnamy i nie dowidzenia panie bardzo dobrze wychowany a tak na marginesie nie jestem pracownikiem makro ale wiem z jakiego pokroju biznesmenami ludzie pracujacy w makro maja doczynienia szacun dla nich ze jeszcze chce im sie pracowac za minimalna pensje pozdrawionka dla wszystkich mackow tam pracujacych

Klient2019
@Klient2002

To nie obsługa jest chamska tylko klienci, którzy tam robią zakupy. Najbardziej to dotyczy tzw. złotych klientów. Potrafią nawet kierownika działu potraktować jak śmiecia.

Szczerze

Śmiech na sali. Zmienilem prace.Na premię nie ma co liczyć. Dostaniesz 50zl raz na 3 miesiace. Na logistyce nie jaka pani Danuśka (rowniez ma pod soba kasy) zachowuje się jak burak cukrowy i sra wyzej niz glowe swoja ma. Wiecznie nie zadowolona życiem. Tylko patrzysz na nią i żyć się odechciewa. Na konserwach pani pani Marta lize (usunięte przez administratora) szefowi hali i podpierdziela. Pracowników też nie traktuje za dobrze. Kasjerki główne zwłaszcza te stare baby to buraki i chamy. Pani Jadzia nie wychowana, zero szacunku do człowieka. Magda z głównych myśli że jest Bogiem. Na alkoholach fajne kierownictwo chociaż ciężko się czasami dogadać co do wolnego. Pracownicy sami w sobie bardzo w porządku. Pan Marcin w porządku facet zawsze pomoże. Na deliwerce Kozłowski burak nic więcej. Tylko jape drzec potrafi. Na dziale przemysłowym (usunięte przez administratora) Kierowniczka w pożądku ale nie wiem jak dlugo popracuje bo przez to ma problemy. Malo ludzi do pracy. Szef chali nie powinien być na tym stanowisku. W biurze dziewczyny bardzo sympatyczne i uśmiechnięte. Szczerze. Nie polecam. Jestem tu na umowie zleceniu. Można zarobić Ale n umowie o pracę sie Nie opłaca. Wywalic stare babska na zbity pysk i może człowiek zmieni opinie o Makro

Ona
@Szczerze

Zgadzam się. Trzeba jeszcze dodać, że to co oferuje firma czyli słabe pieniądze i dofinansowania to żart

Filip

Czy praca w firmie jest odpowiednia dla studentów? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Anonim

Jestem pracownikiem Makro, i szczerze nie polecam tej firmy. Jestem obecnie w trakcie poszukiwania innego zajęcia bo ta firma to kpina z ludzi. Dla kierownika hali liczą się tylko słupki i nic więcej. Pieniądze jakie oferują od nowego roku zbytnio różnic się od najniższej krajowej nie będą. Premie są kwartalne ale możecie o nich zapomnieć.... Sytuacja na Olsztyńskim rynku pracy poprawiły się na tyle ze polecam szczerze rozejrzeć się za inna firma. Atmosfera też pozostawia wiele do życzenia. Garstka ludzi która została wylewa ostanie poty a przy specyfice pracy jest to kropla w morzu potrzeb. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Agnieszka

@Igor, oczywiście, że nie ma idealnych firm. Dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona stosuje się do ustalonych zasad. Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Czy ktoś z aktualnych pracowników może wypowiedzieć się w tym temacie? Jak Wam się pracuje w firmie Makro Cash & Carry Polska?

Igor

Idealnych firm nie ma a że praca nie jest lekka to już taki jej urok!

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash & Carry Polska - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Makro Cash & Carry Polska