Bialchem Group Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Bialchem Group Sp. z o.o.

admin 2015-08-10 15:44
Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Bialchem Group Sp. z o.o. ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!
uczciwa 2015-09-25 09:39
Nie polecam pracy w tej firmie. Zero rozwoju, zero wsparcia , wynagrodzenie krojone nie wiadomo w jaki sposób wyliczane, nadgodziny za które nie płacą. do puki nie zmieni się kierownik tego zakładu będzie tragicznie
king 2016-01-21 12:52
Pracowałem w tej firmie i podzielam opinie uczciwa ma racje. Kierowniczka tego zakładu pomyliła firmy to nie pijalnia kawy z koleżankami. Szef tej firmy powinien otworzyć oczy.
kaka 2016-04-24 15:19
u nich teraz manager floty jest potrzebny z tego co widze jednak.
Daniel 2017-01-24 10:18
Też nie polecam pracowałem w bjalechemie przez 3 miechy jako kierowca ciężarówki z przyczepą i dzień w dzień musiałem pojechać np z olsztyna do suwalk 160 km w jedną stronę powrót 160 km to jest 320 no i w suwalkach musiałem rozładować całą ciężarówkę sam i potem załadować puste butle czyli 400 pełnych i i załadować 400 pustych i potem przyczepa 320 pełnych a jedna butla waży 22 kg inne firmy z gazem mają bdf tylko bjalhem nie przez 3 miechy mi obiecywali że bedzie ciężarówka z bdfm i przyczepa też i po trech miesiącach oszukiwania mnie zwolniłem się do miną już rok dalej nie mają bdf a inne firmy mają druga sprawa płacili mi 10 zł za godzinę jak na kierowcę tira i tak wysiłkową prace to to jest smiesznę i ostatnia sprawa miałem 2 dni do wyplaty poprosiłem kierowniczkę żęby mi dała 1 dzień wczesniej pieniadze bo muszę opłacić dla dziecka szkołę a ona się nie zgodziła to przepraszam bardzo co to za szef który tak postępuje dużo tu pisać jednym słowem odradzam i jeszcze raz odradzam powiem tak jeżeli chcecie pracować od rana do nocy za smieszne pieniądze i tyrać jak wół i jeszcze nikt was nie doceni to proszę bardzo
Zostaw swoją opinię o Bialchem Group Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bialchem Group Sp. z o.o.