Opinie o Bialchem Group Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bialchem Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bialchem Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bialchem Group Sp. z o.o. w Olsztyn

kasia

firma krzak szukaja juz misiac i znalezc nie moga nikt ich nie chce

Jaga
@*

Znaczy nie można mieć gorszego humoru? Zależy w sumie, co masz na myśli przez fochy. Chyba jakiś krzyków i wyzwisk nie ma? Bo wtedy to się dwa razy zastanowię zanim aplikuję.

Ktoś

Wystarczy spojrzeć na ilość ogłoszeń w olx by przekonać się jak chętnie ludzie tam pracują. Ogłoszenia wiszą miesiącami więc chętnych do pracy brak lub jak dowiadują się o zarobkach to rezygnują po rozmowie.

Kizia Mizia
@Ktoś

Ilość ogłoszeń w OLX nie jest żadnym wyznacznikiem. Praca w Bialchemie nie jest najlżejsza. Trzeba być osobą zorganizowaną , nie bojącą się pracy fizycznej , potrafiącą rozmawiać z ludżmi. Jeżeli ktos szuka pracy , gdzie poudaje pracę 8 godzin i zarobi 5 tysi , lub dostanie fure i komóre i będzie jezdził z jednym papierkiem pół Polski albo siedział w krzakach lub w galerii handlowej i udawał , że negocjuje z klientem , to też nie popracuje. Jeżeli ktoś szuka pracy na powaznie , to bedzie pracował tu czy gdzieś indziej.

Edzia Nowy wpis

Jak pojawiła się oferta 5 lat temu dla pracownika biurowego to do tej pory nic nowego nie ma, więc raczej ludzie tak jednak nie rezygnują ze stanowisk. Mało informacji ogólnie zawartych było w ogłoszeniu. Jakie teraz macie umowy i zarobki na tym stanowisku? Faktycznie dalej trzeba mieć 5-letnie doświadczenie? Mam 3 i zastanawiam się czy mam szansę.

Ktoś Nowy wpis

Kizia Mizia Nowy wpis
@Ktoś

kasia

firma krzak szukaja juz misiac i znalezc nie moga nikt ich nie chce

Alicja
@kasia

Skąd takie wnioski? Pracowałaś albo pracujesz tu w firmie? Czy może znasz kogoś kto pracuje? Chodzi o tą ofertę na pracownika biurowego? Bo taka znalazłam. Warto aplikować czy nie?

@kasia

Zgadzam się z Panią. Firma na siłę chce przekształcić się w korporację jednak brak jej właściwych i potrzebnych komórek, które mogłyby zajmować się poszczególnymi działaniami. Wszystko jest zrzucane dodatkowo na osoby, które wykonują swoją pracę. Z tego powodu wszystko trwa bardzo długo. Teoretycznie wszyscy powinni działać zespołowo natomiast jest tak, że każdy pilnuje swojego ogródka co utrudnia pracę.

Iza
@*

Możesz napisać czemu zespół się nie dogaduje? To chodzi tylko o te dodatkowe zadania czy ogólnie jest jakiś problem z atmosferą?

@Iza

Nie chodzi tylko o dodatkowe zadania chodzi o całokształt. Atmosfera jest również zła jednak to nie jest największym problemem. Wszystkie zespoły powinny działać wspólnie natomiast tu księgowość interesuje się tylko sobą, nikt nie bierze pod uwagę sugestii dotyczących logistyki przez co firma traci bardzo dużo a co za tym idzie pracownicy którzy są rozliczani ze sprzedaży w tym kierowcy również. Są braki w asortymencie jeżeli chodzi o rodzaje opakowań w porównaniu do konkurencji. Co do dogadywania się zespołu często dużo osób "miewa fochy" co jest niedopuszczalne w pracy.

Jaga Nowy wpis

Paulina

A wiecie, czy do tego wymaganego 5 lat stażu pracy na posobnym stanowisku to wliczają się też praktyki i staże, czy tylko pełen etat? Co wlicz się w ten okres? Chodzi o prace jako Pracownik biurowy i listę tych wymagań w ogłoszeniu. No to jak to jest??

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bialchem Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Czy firma Bialchem Group Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Benek

Nie warto podejmować współpracy z tą firmą. Szkoda nerwów oraz zdrowia.

Victim

Folwarczna kultura organizacyjna.

Max
@Victim

To jest mało powiedziane, ludzie tam pracujący jak to ludzie są różni jak wszędzie ale bliżej (usunięte przez administratora) ma pseudodyrektora Aśka taki biały łeb, kończąc krótkim zdaniem nigdy nie powinno się obsadzać wyższym stanowiskiem buraków, pozdro dla myślących pozytywnie

Bystry
@Victim

Znowu jakiegoś głąba (usunięte przez administratora) , tup tak przeżywa ze o 3 w nocy spać nie może. Stracili się ciepła posadkę Jareczku.

Jolka
@Bystry

Wazelina wszyscy wiedzą kim jesteś w firmie

Zuzanna

A to źle się ich używa? Nie miałam do czynienia z tym ostatnim. Przyuczają w ogóle? Jeśli chodzi właśnie o takie sprawy, jak obsługa programów.

Negatywne opinie są uzasadnione. Przekonałem się o tym osobiście. Każdy ma prawo spróbować. Nie polecam.

Nieznany

Myślę sobie że dobrze pracować w bialchemie polecam każdemu kto dam pracuje

Nieznany
@Nieznany

Ponieważ bialchem więcej zarabia i ma więcej pracy aż po grosz każdy czas tam sie liczy ja tak sie zgadzam

Edward
@Nieznany

Myślisz, że tu się dobrze robi, czy to wiesz? Podaj wtedy, ile płacą, gdy się zaczyna?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Bialchem Group Sp. z o.o.?

Ala

Dobre donoszenie zapewni Ci żeby zostać "czł......em" zespołu Bialchem wybór należy do Ciebie

@Ala

I na rekrutacji niby to sprawdzają? ;p A tak serio to jakie kompetencje się tu liczą najbardziej?

Robert
@Edyta

Ciekawe kto tam rekrutuje ?

Edyta

To jest jakaś specyficzna ksywka rekrutera czy o co z tym chodzi? A jeśli to pierwsze to czemu tak brzydko? :(

Taka prawda

Aż się czytać nie chce każdy tu tak narzeka a się trzymają tej pracy po 10 lat i dłużej jak cycka matki . Złota robota , miła atmosfera każdy się zna latami bo są stali pracownicy , kazdy niby mało zarabia bo wypłaty indywidualne a mają swoje mieszkania domy pobudowane stać ich na wszystko . Da się dogadać ze wszystkim . Polecam jak najbardziej

Ala
@Taka prawda

Co za debil to pisał pewnie jakiś przydupas mają domy z kredytem na 30 lat

@Ala

I dlatego pracy się trzymają? Chyba gdyby było serio bardzo źle to raczej poszukaliby gdzieś indziej po prostu, bo po co się męczyć?

Daniel

Też nie polecam pracowałem w bjalechemie przez 3 miechy jako kierowca ciężarówki z przyczepą i dzień w dzień musiałem pojechać np z olsztyna do suwalk 160 km w jedną stronę powrót 160 km to jest 320 no i w suwalkach musiałem rozładować całą ciężarówkę sam i potem załadować puste butle czyli 400 pełnych i i załadować 400 pustych i potem przyczepa 320 pełnych a jedna butla waży 22 kg inne firmy z gazem mają bdf tylko bjalhem nie przez 3 miechy mi obiecywali że bedzie ciężarówka z bdfm i przyczepa też i po trech miesiącach oszukiwania mnie zwolniłem się do miną już rok dalej nie mają bdf a inne firmy mają druga sprawa płacili mi 10 zł za godzinę jak na kierowcę tira i tak wysiłkową prace to to jest smiesznę i ostatnia sprawa miałem 2 dni do wyplaty poprosiłem kierowniczkę żęby mi dała 1 dzień wczesniej pieniadze bo muszę opłacić dla dziecka szkołę a ona się nie zgodziła to przepraszam bardzo co to za szef który tak postępuje dużo tu pisać jednym słowem odradzam i jeszcze raz odradzam powiem tak jeżeli chcecie pracować od rana do nocy za smieszne pieniądze i tyrać jak wół i jeszcze nikt was nie doceni to proszę bardzo

Polecam po 2 latach pracy
@Daniel

Oj mareczek mareczek , wszędzie smarujesz to samo gdzie się da . Są bdf kierowca ma jak w bajce kilka h tylko jezdzi przeszedł z konkurencji i jest zasowolony . Żałuj że odeszłeś

Ble ble
@Daniel

Trzy m-cie o nie potrafi poprawnie nazwy firmy napisać . (usunięte przez administratora)

Orzeszki

Czy dostawca butli gazowych jest bezpieczne ?

Lukabuena

Chciałem spytać czy wy też podpisywalisxie umowę o krd? Tzn żeby mieli pewność że nie masz komornika ?

Grażyna

@Xzmmm, twój wpis zawiera poważne zarzuty wobec firmy Bialchem Group. Czy są one oparte na twoich doświadczaniach czy wyłącznie przypuszczeniach? Warto podać argumenty lub opisać sytuację, która potwierdzi twoje słowa. W innym przypadku twoja opinia można zostać odczytana jako pomówienie.

Xzmmm
@Grażyna

Zapewne wasz kierowca z półwyspu wie o co chodzi i o czym napisałem jak zaczynał kariere w waszej firmie.

Grzegorz
@Xzmmm

Dawno pracowałeś w firmie Bialchem Group? Jestem ciekaw, czy poleciłbyś to miejsce pracy dla osoby, która poszukuje stałego i stabilnego zatrudnienia? Skoro pracowałeś w tej firmie, to mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

Dar
@Grażyna

No prosze udeż w stół a Grażyna się odeazwie.Takie firmy i ludzie tacy jak Grażynka nie powinny istnieć.Grażynka ogarnij się pomagasz w złym kierunku a sąd ostateczny będzie.Pozdro

Asłan Maschadoff

Tak naprawdę nigdy nie wiesz ile zarobisz. Niepolecam

Tom

Witam pytanko o ktorej zaczynają prace kierowcy którzy jeżdżą z butlami ??

YYY

Uważajcie na Pana.(usunięte przez administratora)wszystko donosi do szanownej pani dyrektor człowiek beznadziejny brak słów nie można ufać pozdrawiam

A do użytkownika Grażyna pomówienie to jest ta cała firma pseudo bialchem pozdrawiam wszystkich lizusów

Xxx

Pracowałem w tym nieszczęsnym bialchemie moje wrażenia handlowcy nic nie robią kierowniczka Wielka s..a wystarczy raz się jej sprzeciwić a masz przechlapane flotowiec oszczędza nawet na żarówkach wypłaty koszmar przy sprzedaży 1200 butli na konto wpada około 2200zl a są pracownicy którzy nie sprzedają nawet 1000 butli a mają dużo więcej wynagrodzenia nie polecam koszmarne wspomnienia trzeba wchodzi głęboko w cztery litery żeby mieć dobrze ci co się dobrze wypowiadają na temat tej firmy to są delikatnie mówiąc lizusy tyłka kierowniczki dla mnie to ona jest tam najgorsza czarna owca NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Bialchem Group Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Bialchem Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bialchem Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bialchem Group Sp. z o.o.?

Bialchem Group Sp. z o.o.