Opinie o Emsold-Polen Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Emsold-Polen Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emsold-Polen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emsold-Polen Sp. z o.o. w Szczecin

peto

ludzie nie łaście się na ich obietnice o zarobkach plus premia,chyba widmo,bo tylko patrzą jak je uj..ać .podnoszą normy aby (usunięte przez administratora) idziesz szczać nie na przerwie (usunięte przez administratora) ci z premii ,złapią cię z telefonem u..bią premie ona jest tylko na wabika.

jojo

to jest syf(usunięte przez administratora) tylko podać ich do gazety albo zadzwonić do szefostwa,a tego (usunięte przez administratora) i resztę tak zwanych /kierownictwo/oni się nie nadają tylko się panoszą i nie mają szacunku dla pracownika.Płacą za godziny a chcą akordu reszta to plociuchy ogółem dno nie polecam

ASEDO

praca na zlecenie!!! i aż 6,40 na godzine mimo ze jest zimno i kaza pracowac z tzw. scinek... to sa smieci a nie material do pracy... jedyni pozadni ludzie to techniczni... jako jedyni znaja zycie! reszta boi sie jak tylko uslyszy kroki dyktatora! jak ci dyktuje tak ma byc... NIE ZA TAKIE PIENIADZE!!! jak zrobi sie cieplo ciekawe kto bedzie pracowal za te pieniadze! wykorzystywanie ludzi! i co najwazniejsze inwigilacja pracownikow (usunięte przez administratora) ale sa tez ci co pozadnie zarabiaja:) nie ma co gadac ma sie 1400- a pracuje sie za 5osob... i gdzie solidarnosc? (usunięte przez administratora) ... tam jest jak w talezu z zupka chińska... szybko bo ostygnie a jak ostygnie to sie zmarnuje! a gdzie nadzieja w mlodych ludzi! (usunięte przez administratora) a na nas juz nie beda bo dzieki takim jak wy mlodzi uciekaja za granice... MADE IN QRVA GERMANY!!!!

Derr

Dobra "atmosfera występuje" dobre , najwyraźniej ja jej tam nie widziałem . Być może nie występuje w moim otoczeniu .

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Emsold-Polen Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

W w.w. firmie rozporządzają się urlopami wypoczynkowymi tak jak im pasuje ,wzięcie jednego dnia z wcześniejszym miesięcznym powiadomieniem to jakbyśmy popełniały zbrodnię przeciwko emsold.Ale za to chętnie 'każą" nam brać urlopy by pokryć dni gdy nie ma pracy . Gdy nie mamy urlopu to żądają byśmy wypisywały bezpłatne[ tydzień miesiąc -nieważne pan każe sługa musi]. Za to latem możesz ledwie wyrwać 10 dni wypoczynku, i jak pokażesz że wykupiłeś wczasy.

Ja za to zastanawiam się dlaczego porządne pomieszczenie z prysznicami zamieniono na gospodarcze a zostawiono przedpotopową łaźnię oddzieloną zasłonką od wspólnych kibli z umywalnią[ w jednym kiblu kobieta ,drugim mężczyzna a dwie osoby myją ręce] żenada....

Mamy za to wiecznie zapchaną wentylację a na hali okna zainstalowane na stałe, jakby te kilka zawiasów naruszyło budżet firmy. W największe upały mamy ukrop, a zimą nie ma czym oddychać.

nic tylko smierdzi klejem a nawet nie ma klimatyzacji........wstyd dla kierownictwa

Zgadzam się z powyższymi opiniami.Nawet nie mamy porządnej szatni tylko kańciapę ze szklanymi drzwiami gdzie wszyscy przechodzą i nas ogladają.Ubrania wiszą na wieszakach luzem ,nierzadko na drugi dzień znajdują się na podłodze to samo z podeptanymi butami ,gnieździmy się jak mrówki jedna opiera się o drugą.Szafki są ale na pokaz, bo na kilka osób a jak się któraś szafka zwolni to i tak stoi pusta, bo nawet nie wiedzą co mają.

FRYGA

Nie polecam.Niech was nie kuszą wysokimi zarobkami ,nowy długo nie zobaczy nic oprócz dniówki a długoletni pracownik aby zarobić musi mieć dobry asortyment a ten dostają wybrani,do tego drży czy mu nie zabiorą premii ,bo do tego są bardzo chętni wystarczy podpaść kierownictwu byle czym choćby tym że nie można zostać na nadgodziny,albo nie móc przyjść w sobotę,lub na inną zmianę.Zabranie wypracowanej premii za inne zdanie ,uśmiech czy nie "machanie" rękami.

lol

Jeśli chodzi o odzież ochronną to owszem za buty zwracają, raz dali nawet fartuchy, teraz to tylko męskie t-shirty pod szyję aby nie świecić cyckami .Tylko co z dołem mamy świecić(usunięte przez administratora) bo na spodnie już nie dają ,może aby łatwiej było nas w nią kopać?

Atmosfera pracy w prezentowanym zakładzie daleka od standardów cywilizowanych krajów zachodu. Atmosfera jak w obozie, pracownik występuje pod numerem, a nie własnym nazwiskiem i nie może liczyć na żadne wsparcie ze strony np. brygadzistek, które w przestrachu chowają się po kątach jak tylko usłyszą kroki Dyrektora. Nie polecam!

Przychylam sie do powyższych opinii, przepracowałam kilka lat w Emsold Polen i mogę śmiało powiedzieć ze takiego wyzysku jak tam dawno nie widziałm a atmosfera to już masakra pupile Pani kierownik mają bardzo dobrze i mają lekką pracę natomiast kto nie wchodzi w przysłowiowe cztery litery kierowniczce ma przechlapane zarobki kompletne dno .

...a jak się nie podoba to cyt. \" to już za bramę,na twoje miejsce czeka tabun ludzi..\"

gienka65

zgadzam sie z powyższymi opiniami, ponadto nie spełniaja wymogów BHP ponieważ oszczędzają na odzieży ochronnej (rękawiczki do pracy przy gorących piecach), kierownictwo nie ma szacunku do swoich pracowników, a o podwyżce,. pomimo wilu przepracowanych lat, można zapomnie, a wręcz nie warto się upominac. praca odbywa się w warunkach szkodliwych dla zdrowia, opary z materiałów do produkcji gumowych wkładek obuwniczych są wdychane przez pracowników a żadne "szkodliwe" nie jest wypłacane

mucha

To prawda,maszyny są stare.Pracownicy zastraszeni zgadzają się na wszystkie decyzje jakie tylko podejmie kierownik względem ich osoby.Dlaczego młodzi ludzie uciekają,pracować za takie pieniądze w takich warunkach mało kto chce.Desperaci,albo ci co lubią być poniżani godzą się na takie traktowanie.Lub ci co mają nadzieję na lepsze czasy w tym zakładzie.Tylko czy te lepsze nastąpią???

deker

Kandydat na pracownika: 3 dni za darmo, bez ubezpieczenia, odzieży ochronnej, szkolenia BHP i jakiejkolwiek umowy. Po tym czasie kierowniczka decyduje, czy podpisać umowę na miesiąc. Przestarzały i awaryjny sprzęt.

Zostaw merytoryczną opinię o Emsold-Polen Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Emsold-Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emsold-Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emsold-Polen Sp. z o.o.?

Emsold-Polen Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Dąbska 70
    70-786 Szczecin