Opinie o Emsold-Polen Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Emsold-Polen Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emsold-Polen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emsold-Polen Sp. z o.o. w Szczecin

POLAK PATRIOTA Nowy wpis

Nigdy nikomu nie polecam tej firmy Jest kilka powodów które teraz przedstawię 1/FORMA ZATREUDNIENIA a/umowa -zlecenie Bardzo zły system zatrudnienia bardzo niekorzystny dla pracownika 1/Brak urlopu 2/Brak chorobowego 2/Wykorzystywanie przez pracodawcę 1/praca w akordzie a płaca za godziny 2/wykonywanie pracy dodatkowej za personel techniczny oraz za pracowników zatrudnionych tam kobiet a/czyszczenie form b/ sprzątanie za kogoś c/zarówno wkoło stanowisk przy piecach jak i układanie na rolkach taśmy koszy z produkcją i wszystkie te czynności za tzw psie pieniądze najnizszą krajową A obietnica premii za pracę przy sztancy oraz za jakośc i szybkość wykonywanych zadań to FIKCJA Brak wyszczególnionych elementów wynagrodzenia Godzin pracy dodatków za pracę przy sztancy dodatku w postaci premii Jednym słowem jest to firma rodem z PRLu i tak się w niej można czuć NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ FIRMA ABSOLUTNIE NIE ROZWOJOWA FIRMA ABSOLUTNIE BEZ PERSPEKTYW ROZWOJOWYCH DLA PRACOWNIKA CHCĄCEGO UCZCIWIE PRACOWAĆ FIRMA NIE SZANUJĄCA PRACOWNIKÓW NA UMOWĘ ZLECENIE FIRMA OPANOWANA PRZEZ FANATYKÓW KOALICJI 13 GRUDNIA PERSONEL KOBIECY LECIWY I NIE KONIECZNIE MĄDRY ŻYCIOWO NIE POLECAM NIE POLECAM PO 1000 KROĆ NIE POLECAM UWAŻAM IZ TAKIE FIRMY POWINNY UMIERAĆ ŚMIERCIĄ NATURALNA FIRMA RODEM Z PRLu OCHYDNA FIRMA OCHYDNY PERSONEL

POLAK PATRIOTA Nowy wpis

Firma a raczej Manufaktura która podlega całkowicie i jest uzależniona od Germanii Pracownik jest tam wykorzystywany za tzw najniższą krajowa Wykonujesz prace po za swoim stanowiskiem A wykorzystywany jesteś przez tam zatrudnione kobiety SZCZEGULNIE NIE POLECAM

Adam Nowy wpis

@paulo ile już w tej firmie działasz ?

Paulo Nowy wpis

Dobra firma.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Emsold-Polen Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
były

Kategorycznie nie polecam.Wykorzystują pracowników pracą na czarno, nie płacą za tą pracę. Ujmują w grafiku a nie płacą.Należy zgłosić do PIP_ u . Ostrzegam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@były

Szanowny Panie. Pańska opinia jest całkowicie niezgodna z prawdą i bardzo dla nas krzywdząca. Doskonale orientuje się Pan. gdzie przekazane zostały Pańskie pieniążki, zresztą zgodnie z prawem . Prosimy być bardziej ostrożnym w podawaniu nieprawdziwych faktów. Pozdrawiamy serdecznie.

@Dym, czy zgłaszałeś do działu BHP braki w odzieży ochronnej i zbyt wysoką temperaturę? Powinieneś porozmawiać o tym z pracodawcą, gdyż stwarzało to dla Ciebie warunki szkodliwe dla zdrowia. Rozumiem, że praca ciężka i według Ciebie nie wynagradzana odpowiednio. Czy mogłeś chociaż liczyć na inne dodatki pozapłacowe takie jak pakiet socjalny? A jak oceniasz swoje kontakty ze współpracownikami i relacje pracownik-przełożony? Były dobre? Twoja opinia może pomóc w znalezieniu pracy innym użytkownikom forum.

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy firma szuka tylko pracowników w Emsold-Polen? Jakie są wymagania, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? @Krystian co masz na myśli pisząc, że jest ok, ale dużo by opowiadać? Mógłbyś bardziej szczegółowo napisać na temat firmy? Takie krótkie i ogólne stwierdzenie nie mówi zbyt wiele osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Dym
@Piotr

Ja tam pracowałem, nie polecam, praca ciężka, pensje niskie, brak odzież ochronnej notorycznie, brak rękawic przy gorących piecach. Na hali gorąco.

akcja sanpedro

Pracowałem tam kiedyś rok czasu i najpierw w garażu 2 dni na próbę a potem na chale mnie wzieli nie zapomne tej francy kierowniczki co zawsze sie pytała jak tam norma..to mój kolega jej kiedyś odpowiedział że norma w normie hehe i go zwolniła haha....3 zmianowa robota dyrektor wiecznie pijany w lato to tak gorąco tam było że masakra lizusów nie brakowało,warunki straszne sniadanie to w biegu sie jadło bo te zajebane piece non stop chodziły i trzeba było zapasu sobie narobić żeby isc na sniadanie..dawałem rade...ale jebłem po roku to wszystko i nie żałuję tej decyzji bo w takim (usunięte przez administratora) nigdy w życiu nie pracowałem ...ciekawe czy dalej tam pracuje Krystian Baranowski czy jakoś tak on z Bukowego był czy jest nie wiem....

iga
@akcja sanpedro

to jest (usunięte przez administratora) a normy są nie do wyrobienia dla nowych WYCINANIE,OKLEJANIE,PAKOWANIE TO DOSTAJE NOWA A STARY TO TYLKO PAKOWANIE I NORMY TEŻ NIE WYRABIA

krystian
@akcja sanpedro

witam , juz tam nie pracuje , zwolnilem sie w 2005

Akcja sanpedro
@krystian

Cheja Krystian to ja Robert z akademika że Szczecina od Magdy pamiętasz. ...Co tam u ciebie Krystian słychać jak sobie radzisz???

Akcja sanpedro
@iga

Ten zakład to wykańczania ludzi

Krystian
@Akcja sanpedro

Hej. Jest ok duzo by opowiadac .

Jarek

Czy tak dobrze się pracuje, że przestaliście pisać?

wojtas

Nie polecam, atmosfera straszna zero szacunku dla pracownika!!

iga

GORĄCE POZDROWIENIA DLA PANI WIOLETY I ALICJI GORĄCE JAK 33STOPNIE GORĄCA NA PRODUKCJI POT LECI PO OCZACH I TYŁK........ A OKNA NIE WOLNO OTWIERAĆ BO JE PRZEWIEJE SZOK SZOK RĘCE OPADAJĄ JAK JEDNA OSOBA RZĄDZI 30 KOBIETAMI I NIE WSTAWI SIĘ DO PREZESA ŻEBY COŚ W TYM KIERUNKU ZROBIŁ DLA DOBRA PRACOWNIKA BO STWIERDZAJĄ ŻE PAN PREZES WIDZI CO SIĘ DZIEJE NA PRODUKCJI SPACERUJE PO 7 RAZY W CIĄGU 8 GODZ A ONE GŁOWY NIE BĘDĄ NASTAWIAĆ I TYLE ( JAK PRACOWAŁA PANI JOLA TO WSZYSTKO ZAŁATWIŁA DLA PRACOWNIKA )POZDRAWIAM CIE JOLU

PIANKA

NIE POLECAM .KIEDYŚ TAM PRACOWAŁAM DNO DO KWADRATU .TAK TO JEST PRAWDA, ŻE LIZUSY MAJĄ LEPIEJ ,A NA PREMIE TO TRZEBA 100% NORMY WYROBIĆ .Z TYMI URLOPAMI TO PRAWDA BRAK PRACY WYPISAĆ URLOP ,A W OKRESIE LETNIM BEZPŁATNY ALBO WCALE.NAJLEPIEJ JEŚĆ I PALIĆ W BIEGU NA PRZERWIE.URLOP NA ŻĄDANIE TZN.ŻE ZAPIŁEŚ NIE MOŻESZ ZACHOROWAĆ .POPROSIĆ O ZALICZKĘ TO JEDNOZNACZNA ODP.DYREKTORA TO NIE KASA ZAPOMOGOWA.BURAK JAK SIĘ PATRZY ,NIE WIEM JAK TERAZ ALE KIEDYŚ TO WIECZNIE NARĄBANY CHODZIŁ,A TERAZ BYĆ MORZE ABSTYNENTA UDAJE.WSZYSCY SIĘ CIESZĄ JAK JEDZIE NA URLOP BO SIĘ ZMĘCZYŁ TYLKO CIEKAWE CZYM.TAK TO RACJA ŻE BRYGADZISTKI CHOWAJĄ GŁOWĘ W PIASEK ŻENADA ,A CO NIEKTÓRE NIE MAJĄ POJĘCIA O SWOJEJ PRACY O SIĘ CWANIAKUJĄ JEDNA PRZED DRUGĄ ZAMIAST TRZYMAĆ SIĘ RAZEM.OGÓLNIE NIE POLECAM ZA ŻADNE SKARBY TAM NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ ."OBÓZ TO ZA MAŁO POWIEDZIANE " '

ADRIAN NO PROBLEM

Jak z płacą dla worków z agencji pracy tymczasowej wygląda sytuacja ? Muszę wszystkie ciuchy mieć swoje ? Jak z jedzeniem, dają coś ??

alicja

Emsold polen ! Uciekajcie ludzie z tam tad nim będzie za późno! To zaklad dla oblakanych a nie dla zdrowych ludzi ! :/

pracowalam tam mi sie podobalo nie narzekam nie wiem jak teraz jest za czasow rzadow innego kierownictwa:)

Kurde szukają właśnie nowych ludzi do pracy i chyba się zgłoszę bo blisko mieszkam ,dobrze jednak ,że tu zajrzałem i nieco rozeznałem temat .Naprawdę jest tak zle ?

no i zaskoczyła zima emsold , zero piasku , lód pod śniegiem tylko czekać jak ktoś złamie nogę, po schodkach to można zjeżdżać na sankach ,a przez plac to najlepiej przejść przy ścianie i to trzymając się jej dobrze, porażka..

lolo

Zasady zaczynają panować jak w niektórych sklepach , do toalety na przerwie czyli raz na 4 godz. dyro zagroził że pozamyka kible ,rozliczają z każdej minuty. Nie ma dnia aby nie było jakiejś afery albo pretensji ,do tego skąpi na piasek do posypania a odśnieżać nie ma kto .Kaloryfery zapominają do czego służą.komuś odwala zdrowo!

A po co ci wczasy pod gruszą jak nie chcą dać urlopu wypoczynkowego, trzeba się prosić o 2 tygodnie a perełki dostają 3 bez gadania i kto komu liże ....

ooo

he ,he same zakazy w tym \'obozie\' a nic dla nas ,w zeszłym roku dali wczasy pod gruszą a w tym?ponoć dla wszystkich nie wystarczy ,chyba co niektórzy za mało dostali i teraz nie chcą się z nikim dzielić.

Zostaw merytoryczną opinię o Emsold-Polen Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Emsold-Polen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emsold-Polen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emsold-Polen Sp. z o.o.?

Emsold-Polen Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Dąbska 70
    70-786 Szczecin