Opinie o centrumrowerowe.pl - Dadelo S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CentrumRowerowe.pl. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CentrumRowerowe.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CentrumRowerowe.pl w Bydgoszcz

Joanna1994

Cześć ; ) :) mam zacząć tam prace możecie mi udzielić informacji na jakim przystanku trzeba wysiąść żeby się dostać do zakładu Jana Pawła wąbrzeska czy(usunięte przez administratora)jeżeli jade autobusem nr 80 . Prosiła bym o odpowiedz

Hanna

@Ryś, czy pracowałeś w CentrumRowerowe.pl? Jak oceniasz tego pracodawcę? Może napiszesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Zachęcam Cię do aktywności na forum. Każda merytoryczna wypowiedź oparta o doświadczenia pracowników firmy jest cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad złożeniem w niej CV.

Kuba

Jaką macie atmosferę w pracy?

Piotrek

Świetna firma! Praca mało stresująca, świetni ludzie, możliwość rozwoju zawodowego oraz podniesienia własnych kwalifikacji. Polecam każdemu, kto chce chodzić do pracy z przyjemnością, a nie za karę :)

Ryś
@Piotrek

Hehe ciekawe, bo opinie byłych pracowników mówią co innego

Ryś
@Piotrek

Ciekawe bo byli pracownicy twierdzą co innego.. ;) ile płacicie by się PR zgadzał?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie CentrumRowerowe.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Hanna

@Daniel, jesteś zainteresowany pracą w CentrumRowerowe.pl w Bydgoszczy? Jakie stanowisko Cię interesuje? @si, po Twoim komentarzu wnoszę, że jesteś związany z firmą pod względem zawodowym. Czy pracujesz jeszcze w tym miejscu? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Piotrek, długo już pracujesz w CentrumRowerowe.pl? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

si
@Daniel

Tak, sporo ludzi ostatnio odeszło lub ich wywalili

NIE POLECAM! ZŁODZIEJE!

Myślę, że o pracy tutaj, mógłbym książkę napisać. Nieszczere osoby, zapewniające Ciebie o załatwieniu sprawy. Ciągłe przekładanie rozmów, ciągłe mydlenie oczu o wypłatach, o należnych urlopach i o jakiejkolwiek formie kontaktu. Wszystko się sypie, stare systemy, które nie działają. Firma pozuje na wielką i sprawnie działającą. Jak dla mnie czas zatrzymał się tutaj z 10 lat temu i jeżeli Oponeo nie zdziała cudów to będzie wielka klęska. Ogólnie nigdy i za żadne pieniądze nie chce pracować dla tych ludzi.

;)
@NIE POLECAM! ZŁODZIEJE!

Oponeo musi posprzątać trochę bałaganu, który ich zastał w tej firmie, a wiadomo, że przy takiej ilości spraw niektóre kwestie mogą się... zawieruszyć ;)

45ko3

Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy na stanowisku obsługi klienta internetowego?

Robert
@45ko3

A co już szukają zamienników wyrzuconych z poznańskiego biura? Nie pchaj się tam. Zero szacunku dla ludzi i do tego marne grosze. Serio. Lepiej jest w Lidlu na sklepie. Fakt, że praca zmianowa w godzinach pracy sklepu ale porządek i organizacja pracy milion razy lepsza niż w Dadelo- Centrumrowerowe-Cyklotur.

D67

Zgadzam dokładnie tak jest okradają pracowników i urząd skarbowy a jeszcze wszystkich mają za złodzieji Morze ktoś w końcu dobierze się im do (usunięte przez administratora)

Szambo

Śmieciowe umowy przez agencje i całkowity brak szacunku dla pracowników. Po kilka razy dziennie groźby zwolnienia, przymusowe nadgodziny (inaczej wylatujesz), nagłe zmiany godzin pracy. Masz tyrać i nie podskakiwać. Stado kierowników którzy nie mają pojęcia o tym co robią, a już na pewno nie o kierowaniu ludźmi. Drwiny z pracowników i wulgaryzmy na porządku dziennym. Po sezonie masowe zwolnienia, a kierownicy dostają premie za wykończenie pracownika i doprowadzenie do tego żeby się zwolnił przed końcem umowy. Ktoś dobrze napisał że naczelny kapo Maciej S. wiecznie niezadowolony i leczący swoje kompleksy przez pomiatanie ludźmi. Inspekcja pracy, urząd skarbowy, bhpowcy, sanepid i wiele innych instytucji znalazłoby tam sporo pracy

BOK

Niestety w tej firmie liczy sie wyłacznie z kim dobrze żyjesz ,możesz mieć super wiedzę i dobrze pracować ale wystarczy źle odpowiedzieć wielmożnym panom a i tak wylecisz z pracy albo będą cię gnoili. Ciągłe obiecywanie umów o pracę i podwyżek których nigdy nie zobaczysz. Skaner= podpierdalacze Kierownik zmiany zanim zobaczysz to najpierw poczujesz :) Ogólnie bardzo zła organizacja i ciągle procedury zmiany z których nic nie wynika i jest coraz gorzej. Zero fajnych-ładnych lasek !

Bartosz

CCr=Dadelo=Centrum Rowerowe=Cyklotur Jakby ktoś miał wątpliwości Bardzo nie polecam firmy

Robert
@Bartosz

Dadelo=Centrum Rowerowe=Cyklotur CCR już tam nie ma. Ta firma oddzieliła się od tych trzech pozostałych firm.

byłypracownik

CT jest nie wiarygodne finansowo , niskie zarobki nie polecam nikomu

lowel

Banda złodziei i oszustów, kierownicy nie mający pojęcia o swojej pracy. Zarządzanie magazynem totalna porażka i "kierownik" który tak naprawde nie ma pojęcia o tym co robi. Dziwne umowy od których nie odprowadza się podatku wypłaty w kopercie pod stołęm to w tej firmie standard. Nie wspomne już o oszustwach prowadzonych w serwisie. Jednym słowem beznadzieja

67ak
@lowel

Potwirdzam sa sie przekonalem na wlasnej skurze oficjalnie przelewaja na konto grosze a resszys w koprtach i bez podatku o gdzie tu sprawiedliwość dziwie sie ze jeszcze skarbówka się im do (usunięte przez administratora) nie dobrała.

centrumrowerowe w Bydgoszczy , nie polecam , to chamy i prostaki jak najdalej od tych cwaniaków ,....

anonim gal

potwierdzam (usunięte przez administratora) poprzewracało im się w głowach

Zostaw merytoryczną opinię o CentrumRowerowe.pl - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CentrumRowerowe.pl?

Zobacz opinie na temat firmy CentrumRowerowe.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CentrumRowerowe.pl