CentrumRowerowe.pl

Bydgoszcz

Opinie o CentrumRowerowe.pl

anonim 2011-06-28 12:18
centrumrowerowe w Bydgoszczy , nie polecam , to chamy i prostaki jak najdalej od tych cwaniaków ,....
anonim gal 2014-01-13 03:41
potwierdzam (usunięte przez administratora) poprzewracało im się w głowach
lowel 2016-01-14 21:54
Banda złodziei i oszustów, kierownicy nie mający pojęcia o swojej pracy. Zarządzanie magazynem totalna porażka i "kierownik" który tak naprawde nie ma pojęcia o tym co robi. Dziwne umowy od których nie odprowadza się podatku wypłaty w kopercie pod stołęm to w tej firmie standard. Nie wspomne już o oszustwach prowadzonych w serwisie. Jednym słowem beznadzieja
byłypracownik 2016-05-23 17:08
CT jest nie wiarygodne finansowo , niskie zarobki nie polecam nikomu
67ak 2016-11-15 08:44
Potwirdzam sa sie przekonalem na wlasnej skurze oficjalnie przelewaja na konto grosze a resszys w koprtach i bez podatku o gdzie tu sprawiedliwość dziwie sie ze jeszcze skarbówka się im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie dobrała.
już uciekłem 2017-03-09 15:54
Cały czas szukają magazynierów bo nikt nie chce tam pracować.Kierownicy to prostaki którzy nie mają pojęcia o organizacji magazynu a praca pomyliła im się z Auchwitz
obecnie jest ich aż .............4 !
to zwykłe sługusy pana Marcina S naczelnego kapo magazynu, zresztą wiecznie niezadowolonego zrzedy
niebawem będa ukraińcy na dych darmozjadów zasuwać bo każdy kto ma troche oleju w głowie ucieka z tej firmy jak najdalej
zarobki magazyniera-pakowacza 10 netto (bardzo częste przymusowe nadgodziny)
magazyniera który pracuje nieco dłuzej około 1800-2400zł (z tendencją na 1800zł)
płace uwarunkowane do sezonu tj w okresie zimowy zawsze na dolnym progu!
regały z gilz od folii stretch !
ogólnie syf ,bałagan i totalna dezorganizacja
sprzęt przedpotopowy i ciagły terror ...mało ,mało ,mało
premia na święta raz w roku 100 zł!
zero socjalu
syf na stołówce
Bartosz 2017-03-19 12:02
CCr=Dadelo=Centrum Rowerowe=Cyklotur
Jakby ktoś miał wątpliwości

Bardzo nie polecam firmy
BOK 2017-03-21 16:29
Niestety w tej firmie liczy sie wyłacznie z kim dobrze żyjesz ,możesz mieć super wiedzę i dobrze pracować ale wystarczy źle odpowiedzieć wielmożnym panom a i tak wylecisz z pracy albo będą cię gnoili.
Ciągłe obiecywanie umów o pracę i podwyżek których nigdy nie zobaczysz.
Skaner= podpierdalacze
Kierownik zmiany zanim zobaczysz to najpierw poczujesz :)
Ogólnie bardzo zła organizacja i ciągle procedury zmiany z których nic nie wynika i jest coraz gorzej.
Zero fajnych-ładnych lasek !

Szambo 2017-08-26 07:11
Śmieciowe umowy przez agencje i całkowity brak szacunku dla pracowników. Po kilka razy dziennie groźby zwolnienia, przymusowe nadgodziny (inaczej wylatujesz), nagłe zmiany godzin pracy. Masz tyrać i nie podskakiwać. Stado kierowników którzy nie mają pojęcia o tym co robią, a już na pewno nie o kierowaniu ludźmi. Drwiny z pracowników i wulgaryzmy na porządku dziennym. Po sezonie masowe zwolnienia, a kierownicy dostają premie za wykończenie pracownika i doprowadzenie do tego żeby się zwolnił przed końcem umowy. Ktoś dobrze napisał że naczelny kapo Maciej S. wiecznie niezadowolony i leczący swoje kompleksy przez pomiatanie ludźmi. Inspekcja pracy, urząd skarbowy, bhpowcy, sanepid i wiele innych instytucji znalazłoby tam sporo pracy
D67 2017-08-26 11:14
Zgadzam dokładnie tak jest okradają pracowników i urząd skarbowy a jeszcze wszystkich mają za złodzieji
Morze ktoś w końcu dobierze się im do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
45ko3 2017-08-26 16:01
Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy na stanowisku obsługi klienta internetowego?
Robert 2017-09-06 20:32
Dadelo=Centrum Rowerowe=Cyklotur
CCR już tam nie ma. Ta firma oddzieliła się od tych trzech pozostałych firm.
Robert 2017-09-06 20:39
A co już szukają zamienników wyrzuconych z poznańskiego biura?
Nie pchaj się tam. Zero szacunku dla ludzi i do tego marne grosze.
Serio. Lepiej jest w Lidlu na sklepie. Fakt, że praca zmianowa w godzinach pracy sklepu ale porządek i organizacja pracy milion razy lepsza niż w Dadelo- Centrumrowerowe-Cyklotur.
NIE POLECAM! ZŁODZIEJE! 2017-10-17 12:25
Myślę, że o pracy tutaj, mógłbym książkę napisać. Nieszczere osoby, zapewniające Ciebie o załatwieniu sprawy. Ciągłe przekładanie rozmów, ciągłe mydlenie oczu o wypłatach, o należnych urlopach i o jakiejkolwiek formie kontaktu. Wszystko się sypie, stare systemy, które nie działają. Firma pozuje na wielką i sprawnie działającą. Jak dla mnie czas zatrzymał się tutaj z 10 lat temu i jeżeli Oponeo nie zdziała cudów to będzie wielka klęska. Ogólnie nigdy i za żadne pieniądze nie chce pracować dla tych ludzi.
Zostaw swoją opinię o CentrumRowerowe.pl - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CentrumRowerowe.pl