Opinie o centrumrowerowe.pl - Dadelo S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CentrumRowerowe.pl. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CentrumRowerowe.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CentrumRowerowe.pl w Bydgoszcz

Były

Jeśli ktoś chce zarabiać więcej niż minimalna na stanowiskach średniego szczebla to nie powinien tutaj trafić, brak szans na awans a płace wyrównane z placownikami najniższego szczebla.

Gru
@Weronika

Jest reguła, im lepiej wchodzisz w tylek odpowiednim osobom tym więcej dostajesz, im bardziej zaslugujesz tym mneij dostajesz :)

Siemka, tak przeglądam firmy w Bydgoszczy za pracą i tu przy tym centrum rowerowym dowiedziałem się, że zostało ono zawieszone jakoś w październiku a przynajmniej na takiej stronie jest napisane w internecie. to prawda? co się stało, że po tylu latach do tego doszło skoro tu pisali, że na Wrocław wyruszają?

Witam, Czy ktoś wie w której części Wrocławia Centrum Rowerowe otwiera swój sklep?

Wyh Nowy wpis
@Paweł

A skad pomysl ze otwieraja we wroclawiu?

Marcin Nowy wpis
@Wyh

Szukają więcej niż jednego kandydata na stanowiska różnego szczebla do pracy we Wrocławiu

Paweł Nowy wpis

Witam, No to jeszcze raz. Czy ktoś wie w której części Wrocławia Centrum Rowerowe otwiera swój sklep?

hejo, szukam pracki w Bydgoszczy i rzuciła mi się w oczy ich firma, bo akurat jestem sporym fanem sprzętu rowerowego :) będę może kogoś poszukiwać na stanowisku sprzedawcy? Generalnie dajcie znaka, jak z atmosferą u nich, bo ktoś pisał wcześniej, że trzeba mieć bliskie stosunki z przełożonymi, by coś ugrać, czy to na pewno prawda, lub może to się zmieniło? Były może w tym roku podwyżki, bo z tego co tutaj czytam to w 2022 roku były, podalibyście widełki płacowe u nich?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie CentrumRowerowe.pl? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy w firmie CentrumRowerowe.pl są regularne szkolenia pracownicze?

Daddyelo

Oczywiście! na magazynie w zamiataniu, w biurze w piciu kawy

@Daddyelo

No cóż, przynajmniej wiadomo o jakie obowiązki w pracy będzie chodziło. Tak w sumie to z czego innego mieliby tu szkolić?

Daddyelo
@Weronika

Kierownictwo z szacunku woobec pracowników

Były

@Były

Wyrównane? To jakie konkretnie stanowiska tutaj przypadają na który szczebel? No ale chyba premiami to się różnią?

były
@Weronika

Oficjalnie sie nie roznia, nieoficjalnie to kazdy dostaje wiecej lub mniej a niektorzy nic :)

@były

Aha? Ale to jest po prostu jakieś losowe, tak bez żadnej reguły?

Gru

Weronika

Niżej ktoś opisywał nieciekawie o pracy magazyniera, a czy ktoś może powiedzieć jak po tych latach zmieniła sie pensja na tym stanowisku i czy wciąż na święta jest 100zł premii?

drub

ostatnio było tylko gorzej

Zbieracz8Gwiazdek
@drub

Gorzej? Podwyżki na początku roku, premie miesięczne, premie sezonowe, premie świąteczne.. No rzeczywiście dramat. No ale fakt, trzeba w ogóle pracować, a to wyzysk haha

drub
@Zbieracz8Gwiazdek

Tak? To ile podwyzki na poczatku roku dostales

Kokocko
@drub

Wystarczająco dużo żebym nie myślał o zmianie pracy elo320

@Kokocko

Niezłe bzdury wypisywane na żądanie pracodawcy :)

@Gub

Czyli ostatecznie były te podwyżki czy nie, bo teraz to już sama nie wiem?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w CentrumRowerowe.pl?

Gub

Kierownictwa dobre, tylko prezes to imbecyl :)

Marjola
@Gub

Jesteś maluczkim frustratkiem, pewnie masz małego i możesz tylko podeszwy lizać gościowi, który wprowadził trzy spółki na GPW.

@Marjola

A kim Ty wlasciwie jestes?

już uciekłem

Cały czas szukają magazynierów bo nikt nie chce tam pracować.Kierownicy to prostaki którzy nie mają pojęcia o organizacji magazynu a praca pomyliła im się z Auchwitz obecnie jest ich aż .............4 ! to zwykłe sługusy pana Marcina S naczelnego kapo magazynu, zresztą wiecznie niezadowolonego zrzedy niebawem będa ukraińcy na dych darmozjadów zasuwać bo każdy kto ma troche oleju w głowie ucieka z tej firmy jak najdalej zarobki magazyniera-pakowacza 10 netto (bardzo częste przymusowe nadgodziny) magazyniera który pracuje nieco dłuzej około 1800-2400zł (z tendencją na 1800zł) płace uwarunkowane do sezonu tj w okresie zimowy zawsze na dolnym progu! regały z gilz od folii stretch ! ogólnie syf ,bałagan i totalna dezorganizacja sprzęt przedpotopowy i ciagły terror ...mało ,mało ,mało premia na święta raz w roku 100 zł! zero socjalu syf na stołówce

Kaczyński
@już uciekłem

Wiarygodne słowa

Mirosław
@Kaczyński

No ale chyba teraz więcej płacą niż te 10zł o których wspominał kolega. Jest najniższa krajowa czy więcej? Wiesz czy trzeba mieć uprawnienia na wózki żeby pracować tu na magazynie czy nie jest w ogóle wymagane?

Kolo
@Kaczyński

Weź jeszcze odpisz na jakiś wpis sprzed 10 lat, bo ten 5 lat temu to za mało

Kolo
@Mirosław

Jest 2022, gość odpisuje na jakieś farmazony z 2017.

Mariola

Hej hej, rozglądam się za nowym rowerem i szukam opinii wszędzie gdzie się da. Napiszecie mi który rower stąd macie i czy byście go drugi raz kupili? Chodzi mi o rower taki "na dłuższe wycieczki", bo lubię jeździć dużo i długo. Teren raczej różnorodny, ale nie że aż góry. Pomożecie coś?

Wiwatka
@Mariola

Napisz do nich na info@centrumrowerowe.pl lub po prostu zadzwoń na infolinię. Na pewno dobrze doradzą, go work nie jest od proponowania produktów. Co do tego czy kupiłabym jeszcze raz u nich, to oczywiście. Z resztą spójrz na opinie na opineo i Google. To mówi wszystko.

@Wiwatka

Ja jeszcze niedawno słyszałam, że podobno niektóre firmy na lewo wykupują opinie na google i teraz jestem bardzo wobec tego sceptyczna, nie słyszałaś o tym?

Kuki

Opineo to nie google

@Kuki

Czyli w google jednak się nie da i coś przekręciłam?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w CentrumRowerowe.pl?

nie

Czy można liczyć w CentrumRowerowe.pl na prywatną opiekę medyczną?

Kiera

nie

Centrum jest może otwarte na staże?

PedałMocy

Ogólnie firma nowoczesna, pracowałem i pracowałbym dalej, musiałem odejść ze względów prywatnych. Kierownik z biura klienta normalny, ani super kumpel ani tyran,to chyba dobrze,nie wiem. Trzeba zrobić swoje ma się spokój. Jak ktoś się kłody zainteresowany branżą to fajna przyszłość bo firma ciągle się rozwija. Ogólnie nie ma dramatu jak na Bydgoszcz. Aaa warunki bdb tu półka wysoka, kantyna, siłownia, nowoczesne biura. Warto spróbować, ale to każdy kto chce niech sobie sam sprawdzi.

br

Bardzo dobry sklep rowerowy, miła obsługa, tania i szybka wysyłka

Jaki jest wkład kierownictwa CentrumRowerowe.pl w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

KibicRyszarda

Tragiczny, nie ma żadnej relacji między kierownikiem(koordynator), a pracownikami. Wyznaczane zadania i jeśli nie są spełniane to rozmowa w tzw. "akwarium".

KibicKrasnala
@KibicRyszarda

To chyba normalne, że jeśli nie wykonujesz swoich zadań, to czeka cię rozmowa na ten temat...

YouKnow
@KibicKrasnala

Dobra atmosfera już była :) Parę lat temu z firmy odeszło parę osób, które zajmowały kierownicze stanowiska i dbały o atmosferę. Zorientowani w temacie wiedzą, o kim mówię. Od tamtego czasu sukcesywnie wartościowi pracownicy znikają z firmy. W ciągu kilku lat spora część fajnej ekipy odeszła lub została zwolniona. Wiadomo, że trafienie na rozmowę do akwarium (lub gdziekolwiek indziej) gdy nie wykonuje się dobrze obowiązków jest jak najbardziej ok. Problem w tym, że na co dzień nie ma atmosfery, a w dawnych czasach to ona "robiła" wyniki.

rowerzysta

Fajny sklep, darmowa i szybka wysyłka ;)

Lena

Dobrze pracujesz to masz dobrze , dyskutować każdy może w domu a tu trzeba wykonywać to co każdy powinien robić.

Stefan

Myślę, że jednak nie wszyscy odeszli. Firma ma bardzo dobrą opinię!!

Zbigniew

Zastanawiająca pustka na forum. Tak dobrze się pracuje?

D
@Zbigniew

Raczej wszyscy dla których ta praca była też pasją zostali zwolnieni lub sami odeszli. Reszta odnalazła się w warunkach korpo, gdzie krytyka "góry" jest passe. No, ale to tylko moja subiektyw lna opinia, być może ktoś ma inne zdanie, to niech się wypowie.

Zostaw merytoryczną opinię o CentrumRowerowe.pl - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CentrumRowerowe.pl?

Zobacz opinie na temat firmy CentrumRowerowe.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042