Opinie o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Safran Transmission Systems Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Safran Transmission Systems Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

joooooooooooo

Takich jak ty kolego...od ręki bierzemy.

ciekawy

moze mi ktos normalny odpowiedziec id kiedy beda przyjmowac

wuwu

ooooo!!!!!!!! kolego!!!! żeby pracować w takiej firmie ,trzeba mieć co najmniej podstawowe wykształcenie!!!! i mieszkać co najmniej w broniszowie!!!!

ciekawy

od kiedy beda przyjecia

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
pompon

a co jego go interesuje??!!!wazne ze jego dzieci maja wszystko .nasze nie musza bo sa chyba inne.no jest to upokorzenie jak sie wie ze jeden dostal dwa lub trzy razy wiecej i sie cieszy a ty musisz spuscic wzrok i zdusic w sobie .i chodzi tu tu o to ze jakby wszyscy mieli podobnie bo nie mowie identycznie ale nie takie roznice to przsada. ale jak wiesz ze zaslugujesz tak samo jak on ,a moze i lepiej a masz mniej no to swietego by obuzylo.ciezko sie jest z tym pogodzic.czy ktos w koncu spojrzy na to wszystko obiektywnie i cos zrobi czy nie?na jednym wydziale bylo spotkanie,caly ten szef wszystkiego potrafil podac reke zwyklemu polskiemu robolowi a u nas nasi wlodarze nie zawsze maja na to ochote.widac roznice kultur...miedzynarodowych

Di bomb - 100% racji !! Firmy konkurencyjne i owszem -przyjmują doświadczonych pracowników ale niestety są dość daleko , a nie każdy może sobie pozwolić na takie dojazdy (z wielu powodów) . Takich, którzy pracują po 6 lat i nie mają 2100 jest więcej !! I nie jesteśmy męczennikami ani nie pracujemy za pokutę czy z miłości do firmy !! A że kierownik tak nas ceni !!! Powinien się zastanowić ! Dając nam 70 zł podwyżki (brutto oczywiście) , raz w roku ośmiesza siebie a pracowników obraża !! W końcu produkujemy części do samolotów !

di bomb

albo jest czwarta opcja panie kolego madry.ten ktos moze pracuje tam tyle lat bo kazdy wie gdzie uciekaja nasi fachowcy a tam jest kawalek jakby nie bylo wiec nie kazdy moze sobie pozwolic poswiecic tyle czasu na dojazd.a ktos jak ma sie nauczyc to nauczy sie w ciagu 3 miesiecy pracy a jak nie to i 10 lat mu nie starczy zeby sie nauczyc dobrze pan wie.to jest wlasnie paradoks ze doswiadczeni pracownic stoja nizej niz mlodzi.nie ma wyslugi tylko sątraktowany na rowni. i jak ktos nie ma poparcia to nawet nie ma co wspominac o dobrej podwyce np.jeden dostanie 70 z brutto a drugi 200 to jest troche roznicy,ale pod uwage bierze sie zupelnie inne parametry niz powinno sie brac....kazdy wie jakie

to jest prawda ze ludzie są nie równo traktowani bo przychodzi gówniarz po technikum i dostaje więcej albo tyle samo co doświadczony pracownik :( ale z drugiej strony jeżeli ktoś pracuje 6 lat i nie ma 2100 brutto to czemu nie zmieni firmy (bo z takim doświadczeniem konkurencja przyjmie z otwartymi rękoma w tym roku dużo ludzi uciekło z firmy !!) no chyba ze jest się męczennikiem i pracuje tu za kare/w ramach pokuty albo kocha się ta firmę i godzi na wszystko :) zostaje jeszcze 3 opcja ze przez te 6 lat pracownik nic się nie nauczył i nigdzie go nie chcą!! (usunięte przez administratora)

Hispano suiza (mimo tego że jest dosłownie firmą rodzinną i nie jest to jej zaletą) generalnie jest w porządku bo jest przyjazna atmosfera i można się dużo nauczyć, zdobyć doświadczenie, to niestety ma taką wadę że kiepsko płaci pracownikom i to jest niepodważalny fakt. Ale najgorsze jest to że pracownicy z doświadczeniem nie są w żaden sposób doceniani a wręcz przeciwnie bo zarabiają mniej niż osoby które przez tych pracowników były szkolone...

2100 brutto!!! pracuję w tej firmie prawie 6 lat i tyle nie mam!!!!!! Pracownicy wykonujący tą samą pracę na tych samych stanowiskach są bardzo różnie traktowani i wynagradzani niestety !!!

sanctum-prfanum

wlasnie SREDNIO tyle daja na start ale sa pracownic ktorzy pracuje juz pare lat i maja mniej niz daja na ten start.zapewniam ze sa.oczywiscie biorac pod uwage sprawy socjalne ,czy dla dzieci od tam paru lat jest cos organizowane zdaje sie ,nie weim dokladnie bo nie posiadam malych dziecipare biletow do kina ,jakies tam imprezy.oczywiscie kazdy to docenia ,ale przy takiej jakosci i ilosci i odpowiedzialnosci pracy jak wykonuja zatrudnieni mysle ze to nie jest adekwatna suma.to jest jednak samolot nie rower.a wiem ze wlodarze zaganiczni sa bardzo zadowlonie i chwala chwala i wiadomo ze kazdy chcialby bybc doceniony rowniez finansowo. sama satysfakcja z dobrze wykonanej pracy rodziny nie utrzymasz.a zapewniam ze brakujei nam czasem do 1 bo jak pracuje taki zwykly robotnik sam a zona nie ,ma dzieci male albo studjuja to nie ma za wesolo.kazdy chce byc doceniany za swoje poswiecenie i prace a skoro chwala to sa zadowoleni.nie mozemy terz porownywac np.piekarni do takiego zakladu.zdazaja sie osoby ktore nie radza sobie z ta praca a bulki raczej kazdy ukreci.(bez urazy do piekarzy ktorzy ciezko pracują)no i te roznice ,ta sama praca ,stanowisko,mniej wiecej ilosc bo kazdy pracuje ile da rade a zarobki jednak baaaardzo roznorodne .....

witam :) pomijając wszystkie opinie na temat majstrów itp to praca w hispano nie jest zła :) wielu ludzi narzeka ale większość z nich nie pracowała u prywaciarza gdzie można pomarzyć o terminowej wypłacie lub o płatnych nadgodzinach nie wspominając już o premii kwartalnej i pakiecie socjalnym! no ale tego nie zrozumie ktoś kto przyszedł do hispano od razu po technikum lub po studiach i nigdzie wcześniej nie pracował ;/ wiadomo, że przy obecnych cenach żywności paliw itp to zarobki nie są zbyt wygórowane ale i tak lepsze niż w innych firmach w powiecie :) Zarobki w firmie są różne, trzeba brać pod uwagę, że nie wszyscy są zatrudnieni w H-S cześć pracowników zatrudniona jest przez inne spółki co często przekłada się na zarobki ;/ średnio na start dają 2100 brutto + premia kwartalna (przy przedłużeniu umowy trochę podnoszą ale szału nie ma :) ) sama praca nie jest strasznie ciężka chociaż to zależy od stanowiska i wydziału najgorzej jest tam gdzie produkcja jest masowa i schodzi dużo części. Współpracownicy są różni cwaniaków jest dużo chociaż nie można generalizować. W hispano pracuje tez mase normalnych ludzi :) pozdro

...........

no nie da sie ukryc ze ta ekipa z wsk rozrecala te firme od poczatku wiec nie ma sie co dziwic .

Stranger

................. - 2012-11-27 13:18:29 tak na prawde to trudno powiedziec czy jest sens zostawiac podanie na bramie,prawde mowiac obecnie z tego co widac kolejni pracownic zawsze sa od kogos z czyjejs rodziny.ale takie bylo zalozenie tej firmy od poczatku ,miala to byc firma rodzinna i jest.ale tak jest teraz juz wszedzie jesli nie ma sie poparcia z wewnatrz to nici.chyba ze ktos ma odpowiednie kwalifikacje to mozna probowac zdaje sie na stronie firmy sa oferty i wymagania jakie powinien spelnic apsztyfikant.tak ze prosze prubowac to nic nie kosztuje.a jesli chodzi o obrzucanie sie błotem to wszedzie znajdzie sie ktos komu cos nie pasuje lub ktos ....ale to normalne tylko po co to pisac na takim forum to nierozumiem......Dzięki bardzo za odpowiedź. Racja. W dzisiejszych czasach przyjęcie do pracy kojarzy się z "załatwiłem", zamiast "zaaplikowałem i mnie przyjęli". Spróbuję, ale zbyt mocno upierał się nie będę. Firma rodzinna i ekipa z WSK - organizacja dla zorganizowanych :)

.................

Stranger

Moi drodzy, przestańcie obrzucać się błotem. Bądźcie tak mili i powiedzcie lepiej czy jest sens zostawiać podania strażnikom "na bramie"? Słyszałem, że znaczna większość z nich trafia od razu do kosza. Strona internetowa zakładu nie żyje. Jedyny e-mail jaki udało mi się znaleźć to ten: info@hispano-suiza-polska.com Z góry dzięki za info.

-----------------------

to nie oto chodzi ,czy ktoś kozak, czy nie!!! bo wielu by się znalazło którzy by chcieli być traktowani normalnie, przez pewnego mistrza!! ale niestety, nie donosisz na kolegów, to i o równym traktowaniu zapomnij!!!!! zresztą było widać niedawno na imprezie!!!

ciekawski

to jakie sa te zarobki

........

masz rację gościu!!!! masz rację!! pracodawca nie jest z broniszowa, ale to pewien donosiciel z broniszowa decyduje kto ma być przyjętym do pracy, a kto niee!!!!

kolo

ej cos sie tak uczepil jeden z drugim na ten broniszow?kurde,nie masz innych tematow albo innych zajec czlowieku!!wez sie do jakiejs roboty pozytecznej a nie szkalowac kogos za plecami jak jakis szczur bez charakteru i odwagi!!po pierwsze a po drugie to tu sie pisze chyba opinie o pracodawcy a o ile sie orientuje pracodawca nie jest z broniszowa.wiec wrzuc na luz koles i wez sie za cos pozytecznego bo anonimowo to kazdy potrafi wylewac pomyje na kazdego ,wielki mi sie znalazl poszkodowany.ale pamietaj ,teraz nawet tu NIE jestes juz anonimowy.......jak masz cos do powiedzenia komus to sie wykaz uczciwoscia i mu to powiedz a nie piszesz i piszesz pierdoly.a jak ci zle w hispano to kurde droga wolna gosciu!!nikt na sile cie nie trzyma !!!pisz podanie o zwolnienie i do widzenia,nie widze problemu zadnego. poswiec ten czas ktory tu spedzasz na pisaniu tych glupot rodzinie jak ja masz albo zrob cos dobrego po prostu.ktos wchodzac tu chce zasiegnac opinie o pracodawcy a nie czytac o takich rzeczach.nie rob opini wszystkim ze tu taki jest kocioł i beznadziejna atmosfera bo jak czlowiek z czlowiekiem zyc potrafi to i ze wspolpracownikiem.i koniec

Zostaw merytoryczną opinię o Safran Transmission Systems Poland - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Safran Transmission Systems Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Safran Transmission Systems Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safran Transmission Systems Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Safran Transmission Systems Poland?

Kandydaci do pracy w Safran Transmission Systems Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Safran Transmission Systems Poland
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.

Safran Transmission Systems Poland