Opinie o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Safran Transmission Systems Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Safran Transmission Systems Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Akurat pracuję i mam do czynienia z tym co się tutaj dzieje...

odpowiedz jest prosta.. w tym regionie podkarpacia o takim wysokim bezrobociu zarobki na poziomie 2 tys to dużo.. i chętnych pewnie nie braknie. Ale nikt nie widzi już tego że ta robota to ogromne zyski dla przedsiebiorstwa.. Nie wiem czy ktoś zna kogoś kto tam pracuje bez "polecenia"..

Witam Państwa Przyjęcia są cały czas. Ale wiadomo większość po znajomości... Ale nie liczcie na jakieś duże pieniądze ok 2300 brutto na produkcji.. na budowie zarabiają więcej niż w poważnej firmie lotniczej. Awans = marzenie. Studia, szkolenia to wszystko nie istotne. W biurach, kontroli są osoby po liceum, po studiach (nawet PRZ) śmigają na maszynach.. Niby jest jakiś program rozwoju pracowników... ale to ściema. Podsumowując warunki ok, ale cała reszta niezbyt. Pozdrawiam Wszystkich

@123

Witam słyszałem ze powstaje nowe Hispano w Sędziszowie na Podkarpaciu czy wie ktoś ile będą mniej więcej przyjmować ludzi i o jakim wykształceniu i na jakie stanowiska pracy zarobki Prosiłbym o komentarze

oli

Jakieś przyjęcia to są cały czas.Na tablicy przed firmą ogłoszeń wisi kilka.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
asdf

Ja mam pytani , kiedy bedą jeakieś przyjecia do hispano Suiza w Sędziszowie Małopolskim. Jak ktos wie prosze o odpowiedz. Dziekuje

daniel

Małe utarczki? No chyba najgorszy dzielnicowy nie kłamałby żebyś nie dostał pracy. Zresztą musza mieć jakies zasady ;) Więc nie martwiłbym się akurat ta kwestią ;) Niestety nie wiem jak jest ze stawkami, sam dopiero złożyłem CV i czekam na odpowiedź. Ale ktoś wyżej pisał że jak sie robi to i bez znajomości można 6 tysięcy zarobić (oczywiście po jakims czasie a nie od razu)

gibi

naprawdę rzadko proszą o takie zaświadczenia, widać musiała być wyjątkowa sytuacja w takim razie

boguś

witam czy potrzebne jest zaswiadczenie o niekaralności do takiej firmy ?

eee

a ja znam ;)

__jaa__
@boguś

Jesli chodzi o Hispano to nie słyszałem o takim wymogu Jeśli chodzi o firmy lotnicze lub inne mechanizacyjne to takie zaświadczenie jest potrzebne tylko przy produkcji militarnej. Moze byc tak że najpierw podpiszesz zwykłe oświadczenie. Jednakże poźniej zostajesz sprawdzony przez policję... tzn wywiad środowiskowy przez dzielnicowego itp. który zostanie przesłany do Twojej firmy Jest to wymóg prawny (Ale tak jak mówie jeśli chodzi o produkcję militarną)

MIKOŁAJ
@boguś

W wyobrażeniu zwykłego pracownika mistrzowie czy kierownicy zarabiają dużo dużo więcej od "szaraka", tymczasem gwarantuje Wam, że wielu z Was z nadgodzinami zarobi niewiele mniej niż ktoś z kierownictwa..... zobacz w tabele tam sa widelki ... dOlicz premie kwartalna i roczna premie zobaczysz jaka przepasc.

BezPracyNieMaKolaczy

Moi drodzy Narzekacze :) Macie cholernie zniekształcony obraz rzeczywistości i naprawdę wybujałą fantazję. W wyobrażeniu zwykłego pracownika mistrzowie czy kierownicy zarabiają dużo dużo więcej od "szaraka", tymczasem gwarantuje Wam, że wielu z Was z nadgodzinami zarobi niewiele mniej niż ktoś z kierownictwa, mało tego - pracujecie 8 godzin i nic was więcej nie obchodzi. Po drugie narzekacie tak cholernie na tą firmę, a czego wy moi drodzy parafianie się spodziewaliście? Czy ktoś z Was skończył POLITECHNIKĘ albo inne AGH na wydziale np. Budowy Maszyn? Albo przynajmniej Inżynierię Produkcji, Wytrzymałość materiałową? Pytam się? Nie wierzę w to ,żeby ktoś po takich studiach zarabiał 2 tyś zł w tego typu firmie ( a takie studia są wymagane obecnie na rynku, nawet od operatora obrabiarki numerycznej + angielski), a jeśli tak faktycznie jest to poszukajcie nowej pracy. Mój serdeczny kolega po 4 latach pracy w MTU zarabia ponad 6tyś zł, młody chłopak 29 lat i nie miał żadnych znajomości, prócz własnego mózgu. (usunięte przez administratora)A po za tym pieniądze to nie wszystko, niektórzy te pieniądze wydają na walkę z chorobą, a inni na kredyty.

MIKOŁAJ
@BezPracyNieMaKolaczy

józef
@MIKOŁAJ

czy ktoś może posiada informację o pensji kierownika UR. W chwili obecnej jest prowadzona nowa rekrutacja i nie wiem czy jest sens aplikować

xp

Czy wie ktoś czy na produkcji pracują też osoby z wykształceniem średnim a zwłaszcza jakies młode dziewczyny?

GFG

Czy na produkcji pracują też kobiety?

klara

Mam pytanie, proszę o odpowiedz. Czy na produkcji pracują też młode dziewczyny? czy tylko mężczyźni?? Skonczyłam liceum, mam jakieś szanse w ogóle znaleść tam prace po liceum?? bez wyższego wykształcenia? I jako kobieta? Bardzo proszę o odpowiedz

kika

kochana pracuja młode,a z przyjeciami teraz od paru lat jest tak samo .poczytaj wzcesniejsze komentarze a dowiesz sie jak jest.masz najomosci masz praca ,nie masz znjaaomosci nie masz tam pracy,proste.sprubowac mozesz zawsze

?

owszem pracuja mlode dziewczyny ,ladne i fajne .przedzial wiekowy tam mysle ze od 25 do 53....same mlode

ammaterka

czy ktos wie czy pracuja tam młode dziewczyny??

ammaterka

słyszałam ze około miesiąc temu przyjęli 18 osób

§ 4. 1. Pracodawca zapewnia napoje pracownikom zatrudnionym: 1) w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25oC, 2) w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCI) powyżej 1000, 3) przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10oC lub powyżej 25oC, 4) przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1500 kcal (6280 kJ) u mężczyzn i 1000 kcal (4187 kJ) u kobiet, 5) na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28oC. 2. Pracodawca zapewnia pracownikom napoje w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników, odpowiednio zimne lub gorące w zależności od warunków wykonywania pracy, a w przypadku określonym w ust. 1 pkt 1 - napoje wzbogacone w sole mineralne i witaminy. zwiń

inspektor

PEWNIE WYGRAŁ KONKURS NA KONTROLEREA KADŁUBÓW błabbłabła...

Dziki

Witam, powiem tak nie jest źle ale ostatnio ponoć przyjeli na stanowisko zwyklego inz jakuegos (usunięte przez administratora) a ma się prawie za dyrektora podobno całego(usunięte przez administratora) Robi i wszystkim chciałby rządzić, spycha co sie da, ludziska się buntują ale co zrobić jak (usunięte przez administratora) ma plery, powinni takich od razu (usunięte przez administratora)... Ale co zrobić aaa jest też przypadek cwaniaka, ktory prztszedl ze strefy tez jakis (usunięte przez administratora) bo jak sie zwolnil z poprzedniej.firmy to impre zrobili z zadowolenia a trafifo (usunięte przez administratora) do nas... Ktos powinien zagladac w historie pracownikow przyjmowanych,bo jak,nie na psy zejdzie calkiem....

bhj

nową halę mają dopirto budowac

Zostaw merytoryczną opinię o Safran Transmission Systems Poland - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Safran Transmission Systems Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Safran Transmission Systems Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safran Transmission Systems Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Safran Transmission Systems Poland?

Kandydaci do pracy w Safran Transmission Systems Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Safran Transmission Systems Poland
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.

Safran Transmission Systems Poland