Hispano Suiza Polska Sp. z o.o.

Sędziszów Małopolski

Opinie o Hispano Suiza Polska Sp. z o.o.

GFG 2014-03-10 16:59:52
Czy na produkcji pracują też kobiety?
xp 2014-03-10 17:54:50
Czy wie ktoś czy na produkcji pracują też osoby z wykształceniem średnim a zwłaszcza jakies młode dziewczyny?
BezPracyNieMaKolaczy 2014-03-28 01:50:04
Moi drodzy Narzekacze :)
Macie cholernie zniekształcony obraz rzeczywistości i naprawdę wybujałą fantazję.
W wyobrażeniu zwykłego pracownika mistrzowie czy kierownicy zarabiają dużo dużo więcej od "szaraka", tymczasem gwarantuje Wam, że wielu z Was z nadgodzinami zarobi niewiele mniej niż ktoś z kierownictwa, mało tego - pracujecie 8 godzin i nic was więcej nie obchodzi. Po drugie narzekacie tak cholernie na tą firmę, a czego wy moi drodzy parafianie się spodziewaliście? Czy ktoś z Was skończył POLITECHNIKĘ albo inne AGH na wydziale np. Budowy Maszyn? Albo przynajmniej Inżynierię Produkcji, Wytrzymałość materiałową? Pytam się? Nie wierzę w to ,żeby ktoś po takich studiach zarabiał 2 tyś zł w tego typu firmie ( a takie studia są wymagane obecnie na rynku, nawet od operatora obrabiarki numerycznej + angielski), a jeśli tak faktycznie jest to poszukajcie nowej pracy. Mój serdeczny kolega po 4 latach pracy w MTU zarabia ponad 6tyś zł, młody chłopak 29 lat i nie miał żadnych znajomości, prócz własnego mózgu.
(usunięte przez administratora)A po za tym pieniądze to nie wszystko, niektórzy te pieniądze wydają na walkę z chorobą, a inni na kredyty.
boguś 2014-06-09 18:21:17
witam czy potrzebne jest zaswiadczenie o niekaralności do takiej firmy ?
eee 2014-07-25 21:56:06
a ja znam ;)
gibi 2014-09-21 13:57:11
naprawdę rzadko proszą o takie zaświadczenia, widać musiała być wyjątkowa sytuacja w takim razie
__jaa__ 2014-10-30 18:17:43
Jesli chodzi o Hispano to nie słyszałem o takim wymogu

Jeśli chodzi o firmy lotnicze lub inne mechanizacyjne to takie zaświadczenie jest potrzebne tylko przy produkcji militarnej.

Moze byc tak że najpierw podpiszesz zwykłe oświadczenie. Jednakże poźniej zostajesz sprawdzony przez policję... tzn wywiad środowiskowy przez dzielnicowego itp. który zostanie przesłany do Twojej firmy

Jest to wymóg prawny (Ale tak jak mówie jeśli chodzi o produkcję militarną)
daniel 2014-11-21 19:47:26
Małe utarczki? No chyba najgorszy dzielnicowy nie kłamałby żebyś nie dostał pracy. Zresztą musza mieć jakies zasady ;) Więc nie martwiłbym się akurat ta kwestią ;) Niestety nie wiem jak jest ze stawkami, sam dopiero złożyłem CV i czekam na odpowiedź. Ale ktoś wyżej pisał że jak sie robi to i bez znajomości można 6 tysięcy zarobić (oczywiście po jakims czasie a nie od razu)
asdf 2014-12-10 15:31:01
Ja mam pytani , kiedy bedą jeakieś przyjecia do hispano Suiza w Sędziszowie Małopolskim. Jak ktos wie prosze o odpowiedz. Dziekuje
oli 2014-12-31 20:01:14
Jakieś przyjęcia to są cały czas.Na tablicy przed firmą ogłoszeń wisi kilka.
123 2015-01-16 19:41:11
Witam Państwa
Przyjęcia są cały czas. Ale wiadomo większość po znajomości...
Ale nie liczcie na jakieś duże pieniądze ok 2300 brutto na produkcji.. na budowie zarabiają więcej niż w poważnej firmie lotniczej.
Awans = marzenie. Studia, szkolenia to wszystko nie istotne. W biurach, kontroli są osoby po liceum, po studiach (nawet PRZ) śmigają na maszynach.. Niby jest jakiś program rozwoju pracowników... ale to ściema.

Podsumowując warunki ok, ale cała reszta niezbyt.

Pozdrawiam Wszystkich
123 2015-02-02 21:21:26
odpowiedz jest prosta.. w tym regionie podkarpacia o takim wysokim bezrobociu zarobki na poziomie 2 tys to dużo.. i chętnych pewnie nie braknie. Ale nikt nie widzi już tego że ta robota to ogromne zyski dla przedsiebiorstwa.. Nie wiem czy ktoś zna kogoś kto tam pracuje bez "polecenia"..
123 2015-02-13 21:53:36
Akurat pracuję i mam do czynienia z tym co się tutaj dzieje...
inżynier lotnictwa 2015-02-27 21:52:23
A jakie są zarobki dla inżynierów? Bo większość narzekaczy tutaj to pewnie pracujący na hali, bez wykształcenia wyższego.
MIKOŁAJ 2015-03-06 21:53:52

zobacz w tabele tam sa widelki ... dOlicz premie kwartalna i roczna premie zobaczysz jaka przepasc.
MIKOŁAJ 2015-03-06 21:54:53

123 2015-03-19 18:55:28
Nowi teraz dostają 2700 brutto.. żadna tajemnica
henek 2015-04-08 18:36:31
ja słyszałem że z 4000 się zarabia tyle, że nie wiem czy brutto czy netto ale pewnie brutto... choć od innej osoby która dopiero zaczyna, że niby jej oferowali coś 2500 więc pewnie zaczyna się od 2500 i po pewnym czasie z nadgodzinami mozna dojsc do 4000
Maverick 2015-04-14 20:55:39
WYSTARCZY BY DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBILI A ZŁO ZACZNIE TRIUMFOWAĆ.
nan 2015-04-29 15:48:47
A jak jest ze znajomością j. angielskiego? Czy rzeczywiście bardzo dobra znajomość jest jednym z najważniejszych wymogów?
inżynier 2015-05-28 10:47:48
Śmieszy mnie jak ludzie się pytają;"A jakie są zarobki dla inżynierów? Bo większość narzekaczy tutaj to pewnie pracujący na hali, bez wykształcenia wyższego". Tak się składa że jestem jednym z pracujących (juz od 2,5roku) na hali z wyższym wykształceniem i zarabiam astronomiczne 1680zł netto - tyle wyszło za kwiecień z nadgodzinami... Jeszcze do niedawna miałem nadzieje na poprawę sytuacji ale jak widzę że na stanowiska biurowe do pracy jako technolog, operator procesów lub planista (za blisko 3500 brutto na start) przyjmuje się ludzi tylko z polecenia z wykształceniem Europeistyka, Stosunki międzynarodowe... postanowiłem że czas stąd czym prędzej uciekać...
Jak chcecie tu zarobić lub zrobić karierę to potrzebne są kontakty i koneksje a nie wykształcenie - brzmi znajomo? Witamy w POLSCE...
inzynier Kufel 2015-05-28 11:14:25
Śmieszy mnie jak ludzie się pytają;"A jakie są zarobki dla inżynierów? Bo większość narzekaczy tutaj to pewnie pracujący na hali, bez wykształcenia wyższego". Tak się składa że jestem jednym z pracujących na hali z wyższym wykształceniem i zarabiam astronomiczne 1680zł netto - tyle wyszło za kwiecień z nadgodzinami... Jeszcze do niedawna miałem nadzieje na poprawę sytuacji ale kilku bosów mafii rodzinnych nie pozwalają na to... przyjmuje się ludzi w 99% z polecenia... postanowiłem że czas stąd czym prędzej uciekać...Miedzy swoimi na wydziałach jest miła atmosfera, jednak "białe kołnierzyki" i "fartuchowcy" patrzą na nas z góry, większość nie potrafi nawet odpowiedzieć dzień dobry... Dobre miejsce na zdobycie doświadczenia przy różnych maszynach, jednak na dłuższą metę bez znajomości szkoda czasu.
inzynier 2015-05-30 14:23:50
Pisałes, ze atmosfera w Hispano jest miła. Ciekawe jak jest na prawdę? Bo od kilku osób słyszałem, ze rano jak masz isc to tej pracy to Cie nawet brzuch moze bolec bo taka jest tu wspaniała atmosfera. Idzie sie tam dogadac z ludzmi i normalnie pracować ?
belweder 2015-06-25 19:57:21
Witam, rowniez pracuje w tej firmie i szału nie ma atmosfera niby miła a wszystko do mistrza dojdzie kasa też nie ma szału, na zewnątrz mówi sie cuda o tej firmie ale jak wejdzie się do srodka to wtedy otwierają się oczy, osobiście szukam już czegoś innego ale niestety mam 3-msc wypowiedzenia, jest wiele firm i hispano wcale od nich niczym nie odbiega, dla osób które nie mają tam znajomości nie ma przyszłości, ja robie za 1700zł netto a szwagier kierownika ma 2300 netto za te samą robote, żeby czegokolwiek się tutaj dorobić trzeba mieć plecy jak sie ich nie ma to się stoi w miejscu nie pomogą studia ani nic innego tylko znajomości. Dla osób które chcą się rozwijać nie polecam
Juneboy 2015-07-08 10:08:43
Drugi raz bym się tam nie zatrudnił. Dają 2700 na start, a potem mieszają z błotem. Jak ktoś chce się sprzedać jak dziwka to może pracować. Ludzie po znajomości w biurach, a na prod. po studiach. Szukają nie wiadomo kogo a potem ląduje się tam gdzie im się umyśli i nie ma bata. Bynajmniej na tym wydziale gdzie ja byłem tak jest. Na innych ponoć lepiej aczkolwiek sądząc po ocenie, lepiej szukać szczęścia gdzie indziej.
koko 2015-07-25 21:19:41
ale brednie bazgrzesz kurde ,prestizem fimrmy dzieciakow nie wykarmisz idz ty rob dla prestizu firmy jak wspoltworzysz a niech bosy sie bogaca ,gorszych bredni nie widzialem dawno tu
nowy 2015-09-03 14:00:17
Witam,
1,5 msc temu złożyłem CV do Hispano i jeszcze nie dostałem od nich odpowiedzi. Jak długo u niech czeka się odpowiedz?
gość 2015-09-05 15:05:13
czy moze mi ktoś powiedziec jak wyglada premia kwartalna w hispano? i od czego jest uzaleznoina ?
dan 2015-09-07 08:39:23
hehehe to może niech dopłacają za możliwość przyjścia do pracy i tworzenia prestiżu? W życiu takiego idiotyzmu nie słyszałem -ci ludzie za prestiż mają wykarmić rodziny czy wziąć kredyt na mieszkanie? LOL
Reklama 2015-09-08 14:07:08
No właśnie... Jak liczona jest premia kwartalna? Jeśli np. zarabiam 3.000 na mc to jakiej będzie wielkości? Podstawa do premii liczona jest od zarobków kwartalnych (9.000) czy od jednomiesięcznej podstawy (3000)?
Kukiełka 2015-09-08 14:24:33
podbijam pytanie
karmicielka 2015-09-10 20:11:13
premia kwartalna liczona jest od kwartalnego wynagrodzenia czyli w tym przypadku od 9000 i płatna do końca miesiąca następującego po zakończonym kwartale, czyli np. za I kwartał premia płatna jest najpóźniej do 30 kwietnia
Baron 2015-09-16 13:06:27
był ktoś ostatnio na jakiejś rozmowie? Rzeczywiście przyjmują ludzi do pracy?
nieskoligacony 2015-09-26 19:41:09
Przyjmują teraz, ale w pierwszej kolejności są przyjmowani ludzie z dobrymi plecami, potem z gorszymi, bez pleców szanse na prace znikome. Prawda o premii jest taka: jak nie podpadniesz to ją masz, a brak premii jest bolesny bo premia potrafi sięgać do 15% kwartalnego wynagrodzenia. Nadgodziny są "nagrodą za dobre sprawowanie"
deiv 2015-09-30 20:05:00
Witam.. chcialem zapytac odnosnie pracy w w.w. firmie hispano suiza.. od kilku lat pracuje jako operator obrabiarek numerycznych , i zastanawiam sie czy nie zlozyc cv do tej firmy. pytanie.. czy potrzebuja operatorow , na jakich warunkach i ile placa,,..? z gory dzieki za info.pzd
JEST ROBOTA UTC GASNICE ROPCZYCE 2015-12-08 16:26:13
Uwaga! Przyjmę do pracy na stanowisk Mistrz linii produkcyjnej. Wymagania: wykształcenie nie pełne podstawowe, brak znajomości języków obcych, kurs z obsługi włączania komputera i obsługiwania przeglądarki internetowej z zaawansowaną obsług [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] facebook wiocha.pl i inne.Zakres obowiązków: picie kawy, robienie sobie przerw na stołówce co godzinę na 30 minut, udawanie nie wiadomo jak mądrego, gnębienie innych by przychodzili w soboty i robili nadgodziny. Przewidziane premie oraz nagrody. Chętnych prosimy o kontakt drogą email robota.dla.osob.z.dwoma.lewymi.rekami.@JUTISI.pl
kiki 2015-12-08 21:51:09
Tak kolego i dla sąsiadów też dają bony!
poor rain 2015-12-26 14:29:30
z całym szacunkiem dla ciebie ale gdzie w biurze planowania masz na start ponad 3tyś? bo chyba ze słyszenia pracowałam tam do niedawna i wierz mi tam nawet nie ma 2tys na rękę także please ... oszczędź tej swojej goryczy bo czy na hali czy na biurach ten sam shit:/
rozgotyczona 2015-12-26 14:57:38
witam, bardzo przykro się tu to wszystko czyta, ja jestem doskonałym przykładem osoby przyjętej po tzw. znajomościach i co z tego? jak i tak przeszłam rozmowę kwalifikacyjną w 1/2 w języku angielskim (oprócz mnie aspirowało jeszcze 2 osoby ubiegające się o posadę), mam wykształcenie wyższe (w tym podyplomowe techniczne), język angielski biegle, mam głowe na karku i chęć do pracy... nie prawdą jest że w biurach są same tuki :/ poza tym firma stworzona od podstaw przez naszego "starego" prezesa Łęgiewicza w zamierzeniu miała być firmą rodzinną i cieszyło go że obiera właśnie takową formę.pisanie czegoś ze słyszenia od pana czesia, albo zasłyszane przez nie umyte uszy jest mocno krzywdzące dla tych który robią wszystko by praca była przyjemna i przed wszystkim profesjonalna - bo odpowiadamy za czyjeś życie w tych samolotach :(
Pracownik Doliny Lotniczej 2015-12-28 12:35:08
Witam.
Orientuje się ktoś z pracowników jak jest z zarobkami w dziale jakości w Hispano-Suiza? Czy jako doświadczony pracownik jakości (posiadam kilkuletnie doświadczenie w jednej z firm Doliny Lotniczej) móglbym liczyć przy przejściu do pracy w Hispano-Suiza na pensję w okolicach 3000 zł na ręke? Pytam bo zastanawiam się nad złożeniem tam CV ale jak mi zaproponują kwotę około 2000 zł to szkoda mojego jak i również ich czasu na takie rozmowy ?
MM 2016-01-19 12:26:13
Witam, przejeżdzając obwodnicą Sędziszowa widziałem wielki szyld, że tu powstaje fabryka Hispano Suizy a poniżej napis: Dołącz do nas. W jaki sposob mozna do Was dołączyć skoro w Internecie widnieją już od dłuższego czasu tylko dwa ogłoszenia na Specjalistę Ciągłego Doskonalenia oraz Specjalistę ds. Controllingu. Gdzie są ogłoszenia na pozostałe różne stanowiska ? Gdzie można je znaleźć ? Pytam ponieważ zamierzam tam złożyć podanie o prace.
MM 2016-01-20 00:55:10
Skoro są ogłoszenia, to gdzie je można zobaczyć ? Pod zakładem Hispano też nie ma wiele ogłoszeń. Stad ponawiam moje pytanie: gdzie można przeglądnąc oferty pracy do Hispano ???
józef 2016-05-13 17:35:20
czy ktoś może posiada informację o pensji kierownika UR. W chwili obecnej jest prowadzona nowa rekrutacja i nie wiem czy jest sens aplikować
dymek 2016-06-23 12:42:19
jaki hiszpański gigant toż to firma francuska, że się nazywała Hispano do niedawna to nie znaczy że hiszpańska- jezusie drogi....
operator 2016-08-28 12:59:16
Mógłby jakiś operator CNC napisać w jakim programie CAM i CAD pracują w tej firmie? Z góry dziękuje.
Marek 2016-09-07 16:24:25
Czy to prawda, że zakończono już rekrutację do nowego zakładu w Sędziszowie ??
weko 2016-09-07 23:15:21
Umowa zlecenia wcale nie jest taką złą opcją, bo składki za pracownika są normalnie odprowadzane. Ciekawe tylko czy wypłata normalnie jest terminowa, wiecie?
rrrrrrrrrrrrrr 2016-10-30 17:29:18
w Lear Mielec poziom leaderów i brygadzistów jest taki sam.
miki 2016-11-01 15:55:50
warto próbować...
zanek 2016-11-02 12:50:39
Rekrutacja trwa cały czas.
Zostaw swoją opinię o Hispano Suiza Polska Sp. z o.o. - Sędziszów Małopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hispano Suiza Polska Sp. z o.o.