Opinie o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Safran Transmission Systems Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Safran Transmission Systems Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safran Transmission Systems Poland w Sędziszów Małopolski

Paulina

@Glos rosadku Jak dawno temu odszedłeś z Hispano Suiza Polska? Myślisz, że jakieś działania byłby w stanie przywrócić dawną świetność tej firmy? Może ktoś z Was ma inne zdanie o firmie, niż @Glos rosadku i chciałby nam je przedstawić? Bardzo do tego zachęcam i zapraszam do aktywnej dyskusji.

Glos rosadku
@Paulina

Wyrzucić won większość tej tak zwanej iteligencji ich te pomysły na ulepszenie pracy nieras są irracjonalne, denne,bezsensu i glupie mnustwo ludzi niewiadomo od czego i do czego spaceruje po zakladzie a zwykly produkcyjny pracownik musi na nich pracowac i meczyc sie z nimi

Qwerty
@Glos rosadku

Masakra. Jak zwykle najbardziej pokrzywdzona jest produkcja. Nie uczą się tacy w szkole podstawowej. Potem nie uczą się w średniej. Studiów nie maja bo przecież matury brak. Ale za to maja wiedze na poziomie noblistów w swoim mniemaniu i będą pouczać kierowników i menagerow którzy ciężko pracowali od dziecka by do czegoś w życiu dojść

@Qwerty

@Qwerty Takie rzeczy faktycznie mogą denerwować osoby, które posiadaj zarówno wyższe wykształcenie, jak i doświadczenie w pracy. Ale zdradź nam, bo tego przecież nie wiemy, czym Ty zajmujesz się w strukturach firmy Safran Transmission Systems Poland. Dostajecie od tego pracodawcy dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych?

Rozbawiony
@Qwerty

Haha co za matoł ciężka pracą i nauką... Chyba znajomosciami i lizodupstwem. Zostają kierownikami mistrzami itd.. Rozbawil mnie koleś wiecej ludzi z wyższym wyksztalceniem i to w kierunku pracuje na produkcji niz w biurach

Rozbawiony
@Qwerty

Produkcja przynajmniej cos robi zeby na takich nierobów po szkole ktory mysli ze wszystkie rozumy pozjadal zarobic.. Nie tylko papierek czyni czlowieka mądrym ... Ja mowie tylko wiecej szacunku do tych malutkich a nie chodzić nastroszonym jak paw bo sie papierek ma o studiach turystycznych w firmie lotniczej

Sa
@Rozbawiony

noblista przemówił tz napisał mądrości

@Rozbawiony

@Rozbawiony Skoro już postanowiłeś aktywnie uczestniczyć w dyskusji, to musisz wiedzieć, że trzeba się tu wypowiadać w sposób bardziej stosowny. Teraz już możesz skupić się na wyrażeniu swojej opinii o Safran Transmission Systems Poland jako o pracodawcy. Wysokość wynagrodzenia jest już tam na tyle dobra, iż można spokojnie aplikować?

@Qwerty

(usunięte przez administratora) pewnie jesteś jednym z tych nierobów biurowych co ma studia ale wysikać się nie potrafi . robił studia bo wrUcij nic byś nie zarobił bo dwie lewe ręce, jakby nie my po zawodówce i technikum na produkcji to byś z głodu zde...ł bo w tym biurze na nic nie urobisz samym siedzeniem. Ale pracowników na produkcji nigdy nie docenicie bo nigdy nie robiliście bo poprostu nic nie umiecie robić. Co by było gdyby nie wymyślili komputerów ? Pewnie byś się powiesił bo nic innego robić nie umiesz

Przem
@Qwerty

Twoja opinia jest smieszna, osoby na produkcji to także osoby po studiach. A co nie zmienia faktu że mają większą wiedzę od nie jednego mistrza albo kierownika którego tatuś albo wujek wprowadził. Pracowalem tam to wiem. Mistrz to nawet nie wiedział jsk sztukę mierzyć już nie mówiąc o dalszej wiedzy. Pisząc tak nie masz pojęcia jak wygląda ta praca i jak dokładne detale się obrabia nie za 50zl za szt tylko nawet za 50tys.

Jakub
@Przem

Masz rację, można wykonywać różne obowiązki mając skończone studia wyższe. Każda praca jest odpowiedzialna i wymaga wiedzy i doświadczenia. Jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie i czy pracodawca oferuje jakieś benefity? Twój komentarz będzie bardzo pomocny.

Młody

Nie zachwycają? Nadal nikt nie odpowiedział jakich zarobków można się spodziewać na operatora cnc. Proszę o podpowiedź, czy jest warto tam składać podanie bo na dzień dzisiejszy na start w Rzeszowie można dostać w granicach 4200 brutto

@Młody

Dosyć dziwne jest to, że jeszcze nikt nie zwrócił uwagi na Twoje wpisy. Wątek dotyczący firmy Safran Transmission Systems Poland jest uczęszczany przez naprawdę wielu użytkowników, więc ktoś powinien w niedługim czasie to zrobić. A czy szukając pracy w tym przedsiębiorstwie zauważyłeś jeszcze jakieś inne oferty pracy?

gosc

2800brutto

Safran
@Młody

Też mnie to interesuje byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i się zastanawiam czy warto tam pracować.

Anon
@Młody

2 lata temu było 2200 brutto dla operatora CNC, a twoje 4200 brutto w Rzeszowie to chyba z kosmosu wziąłeś... mam kilku znajomych na obrabiarkach i szlifierkach CNC ( MTU, Pratt&Whitney itp) i po 10 latach pracy tyle nie dostają...

@Młody

No to tutaj starsi pracownicy mają 3500 3700 brutto a nowi na CNC 2800 brutto Cytuję: "Przecież to jest hiiispano, no tak, (usunięte przez administratora) jakich mało na Podkarpaciu "

lolo
@Anon

XXX prawda

Jack

Podobnie i tu

Miro maro

Są jakieś rekrutację na cnc??

@Miro maro

2800 brutto cię zadowala ? 2800*28/100=ok 2000 netto na rękę Na dropsy i chleb starczy

Michał Kartoffel

Witam na jakie zarobki można liczyć na początek na kontroli badań nieniszczących??

@Michał Kartoffel

Pewnie 2800 -3000 brutto dla nich to zaszczyt tyle zaproponować A dla nas żałosne

Pracowni

Hm.. osoba tira nie ma matury, pastuje dość wysoe hak an firme stanowisko. Jezelido racy nie wymaga sie nawet umiejętności mnożenia do 5 to nie wiem po co w ogóle robią rekrutację, oraz takie wypisują w ogłoszeniach oczekiwania wobec kandydatów. Radziłbym sie przyjrzeć zatrudnionum pracownikom a potem zastanowić nad treściami zamieszczanych anonsów. Jedyne kwaliiakce jake trzeba posiadac to swiadectwo.ukonczena gimnazjum oraz znajomości. Żenada!

lol
@Pracowni

Powiedziała osoba, która w dwóch zdaniach zrobiła z 10 błędów... (pobieżnie licząc).

POLENA 2000

Podobno jeżeli potrafisz obslugiwać pralke (START/STOP) potrafisz również obsługiwać maszynę łatwe ? łatwe ! Aplikuj CV

Jak wyglada praca na wyzszych stanowiskach po studiach takich jak mechanika I budowa maszyn, dzienne?, czy latwo ja dostac i jakie jest wynagrodzenie? Pozdrawiam

Anon
@Zainteresowany

A od kiedy to stanowisko zależy od wykształcenia? Kolego jeszcze dużo musisz się nauczyć o tym jak świat funkcjonuje...

Slash

Szukają na magazyn, ale raczej nie ma chętnych bo kasa kosmos - całe 2500 zł BRUTTO, i to na etat w .... firmie sprzątającej. O co tu chodzi ?

Co to jest napawanie stelitu bo podzukuja osob do tego

@Adam

@Adam Szkoda, że akurat ja nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. Ale z uwagi na to, iż na wąteku dotyczącym Safran Transmission Systems Poland wypowiada się wiele osób, to na pewno ktoś Ci odpowie. A może już wysłałeś do nich swoje dokumenty?

ttm13
@Adam

Witam, stellit to bardzo twardy i odporny na ścieranie stop kilku metali, nakłada się go napawaniem na trzonek narzędzia i w ten sposób otrzymujemy narzędzie którego część robocza jest bardzo wytrzymała, w ten sposób produkuje się na przykład piły taśmowe stellitowane, ostatnio także piły tarczowe. Jeżeli chcesz zobaczyć proces to wpisz w (usunięte przez administratora) "stellit bandsaw"

Loko

DO Pauliny widze ze jesteś jedna z tych biurowych co siedzą pija kawę i zostali przyjęci po znajomości, wypowiadasz się glupio, jak tu pracujesz to wiesz jak jest wyzysk i tyle, pracuje tu pare lat z roku na rok coraz gorzej tak jak pisali poprzednicy praca na 2 maszyny najlepiej zebys nie miał czasu na nic zebys na przerwę nie poszedł z ubikacji nie korzystał. Jak ktoś chce się przyjąć niech dwa razy sie zastanowi juz nie jeden młody przyszedł i byl wielce rozczarowany.

Rock

Wszystko zależy na jakiej Hali robisz, ja osobiscie nie jestem zadowolony, pracuje jako operator CNC, praca na dwóch maszynach, elementy drogie , i ciągle mało.. A biurowych tyle ze ciezko na nich urobić , a pieniądze nie zachwycają

jestemnowy
@Rock

Pieniądze nie zachwycają? O jakiej stawce mówisz jako operator i z jakim stażem? Na ile można liczyć przychodząc po samym kursie operatora CNC?

@jestemnowy

Z Twojego nicka można wywnioskować, że dopiero rozpoczynasz pracę w Safran Transmission Systems Poland, a to oczywiście bardzo cieszy. @Rock wypowiadał się tu już kilka miesięcy temu, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nadal czasami tu zagląda i być może Ci odpowie. Byłbyś tak uprzejmy i zechciał opisać Nam to, jak w tej firmie wygląda proces rekrutacyjny? Trudno jest tam o posadę?

Alina
@Paulina

Trudno nie jest. Ale coś trzeba umieć i sobą prezentować, by dostać robotę.

@Alina

Owszem - chyba każdy zgodzi się z tym, że rozpoczynając pracę w każdej firmie (niezależnie od branży), należy coś sobą reprezentować. Powiesz, od jak dawna i na jakim stanowisku jesteś zatrudniona w Safran Transmission Systems Poland? Mogłaś niektórych zachęcić do spróbowania swoich sił w tej firmie. Może w związku z powyższym orientujesz się, czy aktualnie mają tam jakieś wakaty?

Kuba

Organizują staże dla studentów?

Iga

To była piękna firma do kwietnia 2014. Wtedy nastąpiła zmiana. Odszedł Prezes który człowieka miał za największe dobro a przyszedł po układach z innej firmy z krosna pan dla którego najważniejsze są tabelki.

Alex
@Iga

Nic dodać, nic ująć ! Dokładnie tak jak piszesz. Szkoda tylko firmy ... niestety ????

@Iga

Czasami jednak potrzebne są tak duże zmiany. Może być tak, że od razu byłaś źle nastawiona do nowego Prezesa firmy Safran Transmission Systems Poland. Ale pozostawmy na razie ten fakt i skupmy się na samych warunkach pracy w tym miejscu. Czy w związku z nadchodzącymi Świętami dostaniecie jakieś dodatkowe benefity?

Gerwazy

Safran teraz a kiedyś to dwie różne kwestie. Nie pracuje na produkcji ale i tak widze jakie tu (usunięte przez administratora) Owszem przyjść na chwile żeby zdobyć doświadczenie, ale na dłuższą mete nie polecam...

@Gerwazy

Firmy, które umożliwiają młodym osobom zdobycie cennego doświadczenia zawodowego należy również bardzo docenić. Dobrze zatem, że Safran Transmission Systems Poland jest właśnie takim rodzajem przedsiębiorstwa. A czy tacy nowi pracownicy mają organizowane jakieś szkolenia wdrażające do pracy?

Maciekgrodzki122

Witam, widzę że ciężko cokolwiek merytorycznego znaleźć w komentarzach więc zapytam ja. Jak wygląda praca jako operator CNC? Jaka stawka na początek, jakie dodatkowe benefity?

Hispano
@Maciekgrodzki122

4,5 brutto na początek.

@Hispano

Zapewne już od jakiegoś czasu jesteś pracownikiem w firmie Safran Transmission Systems Poland. Dobrzy byłoby w takim razie, jakbyś przybliżył nam chociaż trochę warunki zatrudnienia, na jakie mogą liczyć tam pracownicy. Czy macie tam dostęp do pełnego ubezpieczenia?

takisobiepan
@Hispano

4,5 ? chyba (usunięte przez administratora) na produkcji na początek max to 3200brutto.

Hispano
@takisobiepan

Rozumiem że piszesz z własnego doświadczenia ?

@takisobiepan

Chyba nie obejdzie się bez przypomnienia Ci regulaminu serwisu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Jasno z niego wynika, że na forum publicznym nie posługujemy się wulgarnym słownictwem - pamiętaj o tym. Wynagrodzenie, o którym wspominasz, z całą pewnością można już uznać za atrakcyjne. A jak w Safran Transmission Systems Poland przedstawia się kwestia premii - są do uzyskania?

Paulina

@Glos rosadku trzeba przyznać, że rozwiązania, które proponujesz są bardzo radykalne. Ale oczywiście szanuję Twoje zdanie. Może jednak inni chcieliby rozpocząć pracę w Safran Transmission Systems Poland i przekonać się osobiście o panującej tam sytuacji. Wiesz może, czy teraz trwa tam rekrutacja?

Paulina

@Look7 Praca z osobami, z którymi tworzy się zgrany zespół przyczynia się do jej jakości. Szkoda, że nie jesteś już zatrudniony w Safran Transmission Systems Poland. Ale mimo wszystko na pewno wiesz, jak wygląda tam sprawa związana z zarobkami i systemem premiowania. Wyjaśnisz nam to pokrótce?

Paulina

@głos rozsądku Sytuacja w Hispano Suiza Polska wygląda zatem niepokojąco. Ale może nie każdy odnajduje się w tego typu pracy i stąd ta rotacja - nie rozważałeś tego w ten sposób. Skoro dużo pracowników stamtąd odchodzi, to zapewne trwa rekrutacja - na jakie stanowiska można aplikować w chwili obecnej?

Glos rosadku
@Paulina

Bardzo niepokojąca spowodowana bardzo dziwną polityką firmy nie dającą o pracownika a wrecz traktujaca go jako tanią siłę roboczą przez zagranicznych wlascicieli. Pracowalem przez wiele lat tam i widzialem ewolucje firmy która idzie w nie w ta strone co trzeba poprostu sie stacza. Czy to normalne ze ludzie z wieloletnim starzem i doświadczeniem wola odejść a firma ich nie próbuje zatrzymac "bo nie sa w stanie zaoferowa niż inne firmy w tej branży" tak samo dzieje sie z nowymi pracownikami rok czy dwa przepracuja zlapia doswiadczenie i uciekają gdzie lepiej i stąd ma Pani rekrutacje. A na jakie to prosze sobie sprawdzic na(usunięte przez administratora) Lub sronie firmy bo mnie to nie interesuje juz w chwili obecnej

głos rozsądku

hmmm parę lat temu może i było dobrze ale teraz coraz gorzej. Rotacja pracowników co chwile ktos sie zwalnia a reakcja kierownictwa " jak masz lepsza prace to idź nie trzymamy" chyba ze jestes z rodziny dyrektora, kierownika to wtedy bajka. Pracownik produkcyjny ma niewiele do powiedzenia choć wie więcej od pusto "głowej elity" bo co ty możesz wiedzieć jesteś tylko zwykłym fizycznym chomąto na szyje, klapki na oczy i do przodu bo mało i mało sztuk. Prezes nie jest za załoga tylko jest marionetka w rekach belgów i francuzów.

Paulina

@Sasuke Powody niewielkiej aktywności na forum mogą być rozmaite. Jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Hispano Suiza Polska? Jeśli tak, to bardzo dobrze się składa, bowiem firma prowadzi aktualnie rekrutację https://www.safran-transmission-systems.pl/pl/talenty-0 @Lena Czy zatem zdecydowałaś się już na złożenie swoich dokumentów?

Zostaw merytoryczną opinię o Safran Transmission Systems Poland - Sędziszów Małopolski

• Jak się pracuje w Safran Transmission Systems Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Safran Transmission Systems Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Safran Transmission Systems Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Safran Transmission Systems Poland?

Kandydaci do pracy w Safran Transmission Systems Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Safran Transmission Systems Poland
2.5/5 Na podstawie 68 ocen.

Safran Transmission Systems Poland