Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ENEA Operator Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie ENEA Operator Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-07 07:20:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ciekawe ile zapłacili za tą odpowiedź :D
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-03-14 07:22:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
przynajmniej wiemy że w marketingu szemranym są do [usunięte przez moderatora]..
zdjecie uzytkownika
Moloko - 2013-05-04 15:24:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca w Enea Operator na Polnej 60 w Poznaniu? Szczerze nie polecam. Zatrudnienie na śmieciową umowę i to przez Biznes Partner- agencje pracy tymczasowej. Stawka żenująca, warunki pracy... no cóż brak kuchni i mycie kubków w kiblu. Atmosfera pracy też nie przekonuje. Jedyne co fajne to bardzo elastyczny czas pracy, tzn. wychodzisz kiedy chcesz. Jeśli chcesz o coś zapytać,bo nie wiesz to wielkie umęczenie ze strony współpracowników, pomimo tego, że nie ma nic ciekawszego do roboty. Szkolenie? Żenada, wszystkiego trzeba się uczyć samemu. Trzeba podpisywać oświadczenia i upoważnienia z wcześniejszą datą, bo nikt nie robi tego na bieżąco. Ogólnie nie polecam.
zdjecie uzytkownika
bla bla - 2014-07-18 14:33:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no nie wiem
zdjecie uzytkownika
asia - 2014-07-24 12:21:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Moloko - 2013-05-04 15:24:52]:
Czy mógłbyś konkretnie opisać co robiłeś i na jakim stanowisku, że wystawiłeś taką opinię :)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENEA Operator Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: