Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ENEA

Pracowałeś w firmie ENEA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Pawel - 2013-11-23 12:10:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Rekrutacja do tej firmy to jakaś komedia.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-11-27
Żródło: Gowork.pl
Poznań
(wielkopolskie)
KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Aktualnie dla naszego Klienta, bezkonkurencyjnego lidera w branży energetycznej – firmy ENEA poszukujemy pracownika na stanowisko:   Konsultant  Obsługi Telefonicznej Infolinia Przychodząca Miejsce pracy: Poznań   Oferujemy: - pełne przeszkolenie przed rozpo
zdjecie uzytkownika
Vito - 2013-12-12 13:52:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zgadzam się, bardzo długo proces rekrutacji, na zakończenie którego próżno doczekać się odpowiedzi, choćby odmownej mimo wcześniejszych gorących zapewnień. Wielka firmy to i myślą, że olewać ludzi mogą, smutne.
zdjecie uzytkownika
WW - 2014-01-24 12:49:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a czy ktoś miał problemy z wypłaceniem pensji przez firmę? czy spóźniała się?
zdjecie uzytkownika
damian - 2014-07-16 22:38:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Teraz była dobra akcja z wyciekiem mazutu w jednej z elektrowni, ciekawe czy w enea posypia się głowy...
zdjecie uzytkownika
Tix - 2014-08-12 18:46:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W tej firmie nie spóźniają się z wynagrodzeniem. To dobry pracodawca. Tyle, że spory bałagan organizacyjny (nowy Zarząd czyści wieloletnie zaległości) i trochę politycznych pociotków.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENEA

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy ENEA?
Zadaj pytanie
x