Opinie o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Coltel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Toruń Solec 81B lok. A-51

Dagmara Nowy wpis

Czy tutaj płacą tylko najniższą krajową?

Administrator Nowy wpis

Zgodnie z Informacją odpowiadającą odpisowi pełnemu Z REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW firma COLTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA została wykreślona z rejestru przedsiębiorców z dniem 2014-03-28.

zzz Nowy wpis

szkoda

Zuzanna

@Mala, wątek główny tematu dotyczy firmy coltel mieszczącej się w miejscowości Toruń. Dlatego wypowiadamy się na temat firmy, która działa w tej miejscowości. Co do postu w którym wyrażasz zdanie na temat opinii chciałabym dodać, że wątek forum czytają osoby zainteresowane pracą w tej firmie oraz takie które poszukują informacji na temat warunków pracy w firmie coltel. Dlatego każda opinia powinna mieć uzasadnienie i potwierdzenie, aby czytelnik miał pewność, że nie jest ona zmyślona i ma rzeczywiście potwierdzenie w rzeczywistości.

@Zuzanna

Firma Ortel przestała istnieć w Toruniu od połowy marca 2018r. i nie ma co się dalej rozwodzić na ten temat.

@Zuzanna

to gdzie w takim razie mozna skladac cv?na jakis adres email/?

dlamnie
@Zuzanna

LUDZIE !!! FIRMA ORTEL Z ODDZIAŁEM W TORUNIU NIE ISTNIEJE BO UPADŁA !!! SKORO NIE MA OGŁOSZEŃ TO GDZIE CHCECIE WYSYŁAĆ TE SWOJE CV ? W CZASOPRZESTRZEŃ JAKĄŚ ? POLECAM KIERUNEK OLSZTYN

dlamnie Nowy wpis
@Michał

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
dlamnie

Zuzanna

W chwili obecnej w internecie oraz innych źródłach informacji brakuje ogłoszeń na temat wolnych stanowisk do pracy w firmie coltel. Czy ktoś z Was słyszał o przyjęciach do pracy w tej firmie? Szykują się w najbliższym czasie jakieś wolne stanowiska do pracy u tego pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się informacjami na ten temat.

Zuzanna

@mala, w internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji brakuje potwierdzenia tego co napisałaś w swoim komentarzu. Dlatego proszę Cię o sprecyzowanie tej informacji oraz napisania skąd posiadasz taką informację? Jeżeli Twoja informacja nie będzie w sposób należyty potwierdzona to niestety zostanie uznana za bezzasadną i niepotwierdzoną.

@Zuzanna

Przez Ciebie zostanie uznana za bezzasadna i niepotwierdzona nie możesz wypowiadać się w imieniu ogółu. Jeśli chcesz sama to potwierdzić to przejdź się po prostu na miejsce gdzie mieścił się oddział. Pozdrawiam

@Zuzanna

Poza tym pytasz o oddział w Toruniu a nie o spółkę a wez pod uwagę ze spółką może mieć kilka oddzialow. Poza tym proponuje trochę zapoznać się z KRS.

Zuzanna

@Mala, tak jak pisałam we wcześniejszym poście w oficjalnych źródłach informacji wynika, iż firma działa dalej pod nazwą coltel. Dlatego bardzo Cie proszę, abyś sprecyzowała informację, którą przekazujesz na temat zmiany nazwy firmy. Skąd posiadasz taką informację i czy możesz ją potwierdzić w jakiś sposób?

mala

to szukaj dokładniej

Zuzanna

W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie coltel. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji czy obecnie firma ta prowadzi nabór na stanowiska konsultantów? Oficjalna strona firmy w chwili obecnej nie istnieje, jednak spółka dalej jest oznaczona jako firma aktywna, więc wychodzi na to, że dalej funkcjonuje. Czy ktoś mógłby coś napisać o obecnej sytuacji w firmie coltel? @mała, czy posiadasz informację, dlaczego oddział w Toruniu został zamknięty? Z informacji jakie można znaleźć w internecie wynika jakoby oddział w Toruniu dalej był aktywny. Jeżeli masz wiedzę na temat, że został jednak zamknięty to czy pracodawca przeniósł pracowników w inne miejsce, a może zostały rozwiązane całkowicie umowy o pracę w związku z zamknięciem?

@Zuzanna

przecież ta firma od dawna nie nazywala się coltel. Masz info sprzed co najmniej roku

MS

Witam, gdzie znajduje się W Toruniu siedziba Coltel Grupa Philipiak ? Jeśli zamknęli to gdzie przenieśli ?

mała
@MS

nie ma oddziału w Toruniu, można się kontaktować z oddziałem w Olsztynie

Karol

Czemu teraz nie ma żadnych ogłoszeń? Nie przyjmują już?

mila
@Karol

Yyyyyy zamknęli oddział ? Oj widzę, że towarzystwo słabo poinformowane

Karol
@mila

To nie będzie już oddziału w Toruniu?

mila
@Karol

Skoro zamknęli , to nie, nie będzie

15.02.2018

Witam, podpisałam umowę z firmą ortel, w treści umowy jest zapis o odszkodowaniu dla firmy za szkolenie, jeśli nie przepracuje się 30 dni. Teraz pytanie jak to rzeczywiście wygląda? Jaki jest koszt tego odszkodowania? Czy Ortel rzeczywiście wymaga zapłaty odszkodowania?

ADAM
@15.02.2018

tak nawet nie jest nigdzie nawet napisane ile te szkolenie kosztuje. mogą zadac nawet 100tys

blablacar
@ADAM

Nie masz już chyba tego problemu po zamknięciu oddziału

Aaaaaa

Drogi Ortelu !!!! - kiedy będzie PIT ??????!!!!!!!

Ortel Power :D
@Aaaaaa

NIGDY! xD

prze
@Ortel Power :D

Ja też jeszcze nie otrzymałem otrzymałem, jakieś jaja

Gosc

Praca 3 soboty w msc?

Al
@Gosc

Teraz więcej sobót jest wolnych niż pracujących. Ogólnie to pracuje się trzy soboty.

@Al

Jak miesiąc ma 4 soboty to rzeczywiście trzy pracujące to więcej sobót wolnych..matko co za ludzie tam pracują jak nie umieją prostej matematyki

Al
@bad

Czytaj ze zrozumieniem. Aktualnie jest więcej sobót wolnych, bo jest duże wyprzedzenie. Normalnie pracuje się trzy soboty.

@Al

To szukaj juz sobie nowej pracy bo od marca juz bedziesz osobą bezrobotną

@bad

To prawda, że zamykają firmę? :D

@ja

prawda. W końcu zamykają, koniec z oszustami

Dawid

czy pracują tam nadal starzy team liderzy i szefowie angelika ?

Pracuję tam od tygodnia i jest spoko. Pierwsze dwa dni były trudne, bo miałem problem z zaproszeniami ale teraz jest już łatwiej. Spoko podejście do pracownika.

Natka

Polecam!

Tito

Mam nadzieje, ze ten cały ORTEL upadnie jak najszybciej. Nielegalna baza numerów do potencjalnych klientów, okłamywanie ludzi do których się dzwoni. Pracowałem tam 2 miesiące i dziwie się samemu sobie, ze tyle wytrzymałem. Pracują tam najwidoczniej ludzie, którzy nie maja żadnych zasad moralnych, interesuje ich tylko zarobek a to ze okłamują ludzi, mydlą im oczy i biorą udział w takim cyrku już ich nie interesuje. Nie bez powodu jest w sądach tyle spraw przeciwko tym całym firmom, które tak bardzo promują pracownicy ortela.

RazDwaTrzyy
@Tito

Sorry, ale nie uważam żeby miał okłamywać ludzi. Widocznie nie nadajesz się do tej pracy, ale nie wmawiaj innym, że są źli tylko dlatego, że Ty tak uważasz. Słabe.

fryndezel
@RazDwaTrzyy

Słabe jest to, że zapraszasz ludzi na spotkania, na których wiedzy o zdrowym odżywianiu się jest tyle co na lekarstwo kłamiąc, że człowiek może zdobyć tyyyyle wiedzy. Liczy się tylko to, żeby ludzie kupili gary albo jakieś pakiety dietetyczne. To jest słabe.

RazDwaTrzyy
@fryndezel

@fryndzel Byłeś kiedyś na takim spotkaniu? Bo ja tak. Oczywiste jest, że głównym celem jest sprzedaż ale dużo się mówi na temat diety. Poza tym moja znajoma ma te naczynia i chodzi regularnie na spotkania. Gdyby coś było nie tak to już dawno dałaby sobie spokój, a ma te gary od 3 lat?

Gosc018

W jakich godzinach pracują?

Pati
@Gosc018

Od poniedziałku do piątku 8:00-21:00, a w soboty 9:00-17:00. Ja ze względu na szkołę mam godziny pracy zrobione pod plan zajęć. Wszystko jest do dogadania. Nikt nie robi problemów.

Kostek

W zeszłym tygodniu rozpocząłem pracę w Ortel. Wrażenia mam pozytywne. Fajni ludzie, fajna atmosfera. Wszystko dobrze wytłumaczone.

Lamp
@Kostek

Ja też pracuję od zeszłego tygodnia i jest w porządku. Trochę się jeszcze gubię ale nie przejmuję się tym. Mają normalne podejście do pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel
2.6/5 Na podstawie 574 ocen.

Coltel