Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

pyt

jest tylko jeden markisol w pl czy więcej oddziałów?

Olo
@pyt

Są dwa oddziały w Gościcinie i Wejherowie. Praca w punkcie w Wejherowie na pewno spokojniejsza i lepsza jest. Inne zażądzanie ,nie ma takiego chaosu.

Kormak
@Olo

ale profil jest jeden tak? Czy ten drugi oddział też ma swój profil na goworku?

Toro
@Olo

a na obu lokalizacjach są takie same stanowiska pracy czy czymś się różnią te oddziały pod tym względem?

Lays
@Toro

Ja pracuje tylko na tej jednej lokalizacji czyli tutaj w Wejherowie, ale nie wydaje mi się żeby były jakieś wielkie odstępstwa między oddziałami, w końcu zajmujemy się tym samym i pracujemy pod jedną firmą

Pracownik:)
@Toro

Oba oddziały różnią się wykonywaną tam pracą

Toro
@Pracownik:)

Dziękuję, a przybliżysz co się robi na jednym i drugim? Bo dostałem trochę sprzeczne informacje i nie wiem jak to wygląda

Kobi

Czy stanowiska na magazynie jakoś się dzielą czy jest po prostu magazynier?

ricko
@Kobi

No w zasadzie podział jest prosty - magazynier starszy i młodszy ot cała filozofia ;p

@ricko

a czyli jakiś podział tam jest, zgaduje że to ze względu na staż pracy jest rozdzielone?

ricko
@Kobi

No oczywiście, że tak. Zaczyna się od młodszego magazyniera, a kto wie może kiedyś zostanie się starszym. Staż pracy inny, doświadczenie inne, zarobki też inne ;)

@ricko

dobra dziękuje bardzo za odpowiedzi na moje pytania :)

@ricko

a co trzeba zrobic zeby zostac starszym magazynierem?

Loko
@?

Podejrzewam, że głównie wpływa na to staż pracy, umiejętności, może uprawnienia?

@Loko

czyli nie ma jakiś konkretnych wytycznych, ok, rozumiem, dzięki

Loko
@?

Nie wiem czy są, czy nie ma, napisałem, że podejrzewam, jak widzisz wyżej ja sam kandydatem dopiero jestem :)

Mooko

Macie jakiś sklep stacjonarny?

Klu
@Mooko

aha a gdzie moja konkretna odp? przecież napisałam prawde

@Klu

a co napisałeś? jest ten sklep czy go nie ma?

Olo
@?

Tak jest sklep.choć czy ta ciężko to sprawdzić samemu .Wystarczy w google wpisać Markisol -sklep i już masz info .

Klu
@?

w jantarze w wejherowie jest, ale tak jak Olo pisze, nawet jeśli mi zniknie znowu kom, to szybko to znajdziesz

hmm
@Klu

o dziwko nie zniknął, ciekawe jestem jak to się wszystko odbywa, niektóre wątki wtedy się robią bez sensu jak coś znika

Praca jak najbardziej w porządku, każdy pracuje, nikt nie stoi. Kierownictwo też ok. Po to się idzie do pracy by pracować a nie siedzieć w telefonie i zbijać bąki jak to by niektórzy chcieli. Ale za to nie płacą :)

no
@9

no jeszcze by tego brakowało żeby stali i nic nie robili .. to już trochę wstyd :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Fffff

A markisol przyjmuje do pracy teraz gdzie panuje koronawirus ? Pytałam się o pracę przez agencję chcieli przyjmować nowych sezonowych pracowników w połowie kwietnia, myślę że będzie to przełożone na czerwiec albo maj gdzie zniknie pandemia.

Leszek
@Fffff

Nie warto tam zaczynać

@Leszek

Nie mierz wszystkich swoją miarą, ja uważam że warto i praca potrafi być w porządku jeśli się chce faktycznie pracować, a nie zajmować czas wyszukiwaniem problemów na siłę, już samo to że wchodzisz tutaj tylko po to, by zniechęcać innych świadczy tylko o Tobie i to bynajmniej nie pozytywnie ;)

zainteresowana

cześć, chciałabym się conieco dowiedzieć o pracy w tym zakładzie. Jak to wygląda? Czy zarobki są w porządku co do wykonywanych obowiązków, jak z atmosferą? pozdrawiam

@zainteresowana

zarobki są w porządku, są też premie, a atmosfera jak wszędzie raz lepiej raz gorzej, ale nie ma większych problemów. Zależy też z jakim nastawieniem podchodzisz do pracy - czy chcesz zrobić swoje i tyle czy szukać przyjaciół

zainteresowana
@Mala

mogłabyś opisać typowy dzień pracy?

Leszek
@zainteresowana

Co tam dużo opowiadać rodzinny (usunięte przez administratora) sama rodzina tam pracuje potrzebują obcych żeby na nich robić ,a kierownicy to cwaniaczki broniący tylko swoje rodziny brygadziści to samo nic nie robią

@Leszek

Leszku D. w Markisolu na to wychodzi że ty jako jedyny byłeś uczciwie pracując pracownikiem reszta to lenie.szkoda że tak uczciwy i roboczy ,prawdomówny człowiek tak mało osiągnoł w tym zakładzie.myśle że dziś powinieneś mieć tam mieć minimum kierownicze stanowisko.

@zainteresowana

tzn? przychodzisz pracujesz wychodzisz :D nie za bardzo rozumiem co bym miała tutaj dokładnie odpisywać, musisz się jakoś lepiej określić

@Mala

Pewnie chodzi o to jakie obowiazki się wykonuje na zmianie

Mala

a bym się stanowczo nie zgodziła z tą kwestią ;) ale idź na rozmowę, dowiesz się sam, nie jestem typem człowieka który będzie na siłę przekonywał do swoich racji

@Mala

Z jaką kwestią? Czegoś brakuje?

@fori

Tak, brakuje jednego komentarza, ale jak widać był zbędny skoro został usunięty przez admina

Ok, czaję :)

Oi

Czy beda jakies przyjecia do Markisola na lato??

hym
@Oi

Masz na myśli sezonową robotę czy od lata chcesz po prostu zacząć

@hym

Sezonową, myślę o pracy tymczasowej

Dodo
@Oi

jeśli będą to zaraz powinno się coś pojawiać, ale nie wiem

@Dodo

A ogólnie się zdarzają, czy raczej nie?

Digimon
@Oi

Do Markisola można się przyjąć przez agencję, także myślę, że tak, jak jest jakiś duży projekt np. ale myślę, że nie tylko

hym
@Digimon

a to nawet nie wiedziałem że przez agencje też przyjmują, dobrze mieć to info

Kalon
@Digimon

a wiadomo jakie to agencje? czy nie macie nic konkretnego?

@Oi

Już są przez agencje ilves potrzebują dużo osob

Kalon
@Anonim

a to trzeba koniecznie przejrzeć oferty, wielkie Ci dzięki za to info

@Anonim

Naprawdę...usunęli moje "dzięki"?? Nawet podziękować za pomoc komuś nie można...

Agnieszka

No i co z tego jak kierownik stoi za nią murem,wiec i tak nic z tym nie zrobią."to nie jest twoja wina" haha

Nina

A dokładniej ? Tez z nią pracuje i nie zauważyłam aby stosowała mobbing

Play

no tak jak mówisz komuś łatwo ale jakby o nich było to już co innego by było gadane

Lol

Dla niektórych przydzielenie jakiegokolwiek zadania to już mobbing

Nika
@Lol

W końcu ktoś coś mądrego napisał ????

Nina
@Lol

Nareszcie ktoś coś mądrego napisał . Przydzielenie pracownikowi pracy ba cały dzień gdzie w odpowiedzi słychać „ ja tego robić nie bede , niech ktoś inny idzie „- nie jest mobbingiem . Panowie i Panie , nie jesteśmy w przedszkolu

Ld
@Nina

Ta firma to (usunięte przez administratora) ,brak kierownika produkcji ,,ten co jest to ma zaniki pamięci dba tylko o swoich i co się dziwić że ludzie tak zaczynają gadać ,tak tam jest jedni mogą stać a obcy niech (usunięte przez administratora) na resztę rodziny l

Rady

Czy Markisol ma coś wspólnego z Ikeą?

Tak, Ikea jest ogólnie klientem Markisola,

Rady
@Jojo

Aaaa no właśnie tak coś czułem. A z ciekawości to jest jakiś główny klient, czy jeden z wielu?

@Rady

Nie jedyny, ale na pewno najbardziej "główny"

Xd
@Rady

Z tego co tu ostatnio czytam to mało tu postów o warunkach i pracy w tej firmie.Nie długo pewnie padną pytania w stylu jakiego koloru są rolet na stołówce lub jakiego koloru są ściany na halach.

@Xd

Jeżeli ktoś pyta to się odpowiada, niezależnie od tego czy pyta o klienta firmy, czy o benefity ;) wszystko to się tyczy tego samego tworu, więc w czym problem, bo nie bardzo rozumiem?

Hiks
@Xd

może dla kogoś to istotne, kto wie ;P

@Hiks

to jaki jest ten kolor rolet :D

Hiks
@Wgl

a pojęcia nie mam, ja to się w ogóle na kolorach nie znam, prosty chłop jestem

@Hiks

hahhaha okej nie ważne

Ano
@Xd

Rolety szare metalizowane a ściany białe ????

Xyz
@Wgl

Na stołówce i na hali są szare ds widać je z ulicy xd

@Xyz

hah, dzieki ca info XD

Kr
@Jojo

90% produkcji to IKEA

Czy tutaj są tylko stanowiska produkcyjne czy można się jeszcze na coś innego załapać?

Hymm

Przez agencję to tylko na robola ewentualnie do sprzątania

Qoopa

Piszą ludzie, piszą, a tak jakoby nie pisali, bo nic nie wynika z tych wpisów!!!!Pytają ludzie przez jaką agencję zatrudniają a ...odpowiedzi nie znajdziesz nigdzie pisze ktoś CYT." Tak, zaglądam, żeby zobaczyć co słychać, ewentualnie komuś pomóc i na coś poodpowiadać. To była jedna z moich pierwszych prac, więc mam sentyment po prostu" koniec CYTATU. Może napiszesz ile zarabiałaś ta czy inna, kto jest właścicielem, jaka agencja zatrudnia i podasz kilka ważnych ,dla ewentualnych chętnych, szczegółów. Jak znam życie to najczęściej doopowłazy takie posty , z chęci przypodobania się, zamieszczają. Nurtuje mnie pytanie dlaczego tak często szukają ludzi, skoro takie WSPANIAŁE WARUNKI I KASA TAK, ŻE TYLKO PRAAAAAAAAACOWAĆ DO EMERYTURY???/ Coś mi tu pachnie doopowłazami.

Kacet
@Qoopa

No to skoro brakuje Ci jakiś informacji i oskarżasz ludzi o bycie "doopowłazem" to czemu sam nie podasz żadnej informacji? Chyba mi nie powiesz, że jesteś kandydatem i tak lekko sobie obrażasz innych ludzi na tym forum, bo nie uwierze ;p

@Qoopa

@Qoopa Milion razy była odpowiedź o agencji, ale na profilu nie pokazują się nazwy innych firm, których profil nie dotyczy, więc od razu znikało. Jakaś dziewczyna napisała konkretną instrukcję jak znaleźć tą agencję, także najpierw czytaj dokładnie, a potem się czepiaj na siłę, cały watek jest tu do znalezienia. Tak, bardzo zależy mi na tym, żeby się komukolwiek przypodobać, skoro już od dłuższego czasu tu nie pracuje, no zastanów się człowieku :) Nie będę pisać ile zarabiałem, bo takie informacje też są poufne, a szczegółów już i tak tu jest od groma do znalezienia, muszę się powtarzać tylko dlatego, że jakiś leniwiec zamiast przeczytać forum i wyłapać istotne informacje ma roszczenia co do odpowiedzi? Nikt nigdzie nie pisał o "wspaniałych warunkach" jest dużo o plusach, jest dużo o minusach, więc nie dorabiaj rybie uszu. Coś mi tu pachnie frustra.tem.

Do Anonim

hej, a wiesz konkretnie przez jakie agencje można sie zaczepić?

inf

ale że agencje pracy? o to chodzi?

Do inf
@inf

Tak o to chodziło, nie mogłam dodać odp bezpośrednio pod wypowiedzią Anonima nie wiem czemu, więc napisałam nowy post

eden

o widzisz to już jakaś konkretna informacja

eden

dziwne rzeczy się dzieją z tymi odpowiedziami.. tak czy tak dzięki poszukam

meo
@eden

no coś się porobiło, ale dlatego odpisałem jeszcze raz

@eden

I co, znalazłeś?

Edgar
@Do Anonim

a wie ktoś może jaki jest stosunek pracowników zatrudnionych przez markisola do tych z agencji?

Flow
@Edgar

tzn jaki ma być stosunek?? uważasz, że to ma dla kogoś jakieś znaczenie kto jest jak zatrudniony? przecież to by był absurd

Edgar
@Flow

... chodziło mi o liczby. Jak to się liczbowo przedstawia, ile jest osób zatrudnionych z agencji, a ile typowo pod markisolem.

Czy dużo kobiet tutaj pracuje? Czy siły się po równo rozkładają?

Większość kobiet

@Dolot

o proszę, tego się nie spodziewałam. Dzięki za informację

No widzisz, nawet bym powiedział, że 80% to kobiety właśnie

@Dolot

no to naprawdę duża większość, czym to jest spowodowane?

Dolot

Ciężko powiedzieć, w sumie nie wiem

@Dolot

ciekawe.. może metoda pantoflowa ;p jedna drugiej powiedziała, że spoko praca i warto i się tak uzbierało ich :D

Bardzo możliwe :)

@Dolot

może w takim razie i ja powinnam dołączyć, a Ty tutaj pracujesz czy tylko się rozglądasz? :D

@Pola

Pracowałem, już nie pracuję, ale dobrze wspominam

@Dolot

hmm no to chyba dobrze świadczy skoro nadal tutaj wpadasz pomimo tego iż już nie pracujesz ;) przynajmniej no tak mi się wydaje że to potwierdza Twoje słowa

Agnieszka

Czy to nie dziwne że cześć ludzi pracuje i ryzykuje zdrowie mają dostać te same wypłaty co ci co siedzą sobie spokojnie w domu.to chyba gryzie się z zasadami równości pracownika.

@Agnieszka

Kto powiedział że wypłaty będą te same ;)

Agnieszka

Było zebranie że firmy nie stać na tą chwile na premie.

@Agnieszka

Moze nie dla tych co siedzą w domu:)

Czyli jak zawsze wąskie grono osób coś tam wie a reszta niech sobie nieświadomie siedzi w domu.

Czyli nikt nic nie wie czy 80% czy podstawa .. od poniedziałkowego ,,zebrania” różne informacje krążą. Kpine sobie z nas robią. Nikt nie raczy nawet powiadomić co jak i wgl .

krx

no dokładnie jak to w Markisolu - NIKT NIC NIE WIE ,albo nie chce wiedzieć .

@krx

Ludzie zapewne chcą wiedzieć ale nie mogą się dowiedzieć . Skoro brygadziści i osoby które są powiadomione nie przekazują informacji do pracowników :/ ach szkoda gadać :/!

Moro

Postawcie się może czasem po drugiej stronie, bo niektórzy to tylko narzekać potrafią. Myślicie, że dla "góry" ta sytuacja jest łatwa prosta i przyjemna? Wszyscy mamy przewalone, w takim czasie podjąć jakąkolwiek decyzję to bardzo trudna sprawa i wymaga mnóstwa czasu i trudnych wyborów.

Polo
@Moro

Empatia to bardzo trudna do osiągnięcia cecha charakteru. Łatwiej zawsze zwalić winę na kogoś, niż przyznać że nikt nie jest odpowiedzialny za to co się dzieje i ciężko niektórym cokolwiek na to poradzić, każdy w tym momencie walczy. Pracownicy o pieniadze, pracę i przyszłość, a pracodawcy o utrzymanie się firmy

Moro
@Polo

Niestety, to prawda, ale to nie znaczy, że mamy się wyzbywać tej cechy, należy ją pielęgnować, bo moim zdaniem to ważne...ale cóż, kijem rzeki nie zawrócę.

Polo
@Moro

No to zdecydowanie, podoba mi się Twoje porównanie, w punkt

Propet
@Moro

zgadzam się z Tobą nikt nie wie co bedzie dalej, jak to sie potoczy, jaka decyzje powinni podejmowac. pozostaje tylko cierpliwie czekac bo złosci i żale niczego tu nie zmienią a tylko pogarszaja atmosfere

Danio
@Propet

No w końcu ktoś to powiedział !! :D nie dajmy się zwariować przez tą sytuację, myślmy trzeźwo i realnie o tym co się dzieje i co jeszcze może się dziać. Lepiej być dobrej myśli, bo po co być złej :D

Kaja

Tak zwana "elita" zgłosiła się sama po uprzednim zapytaniu, czy ktoś w tym trudnym czasie mógłby pracować? Większość pochowała głowy między nogi. Więc do pracy poszli ci, którzy się zadeklarowali. I tyle.

Jagoda

Łatwy jest dojazd transportem publicznym z Wejherowa (mniej więcej centrum) do Markisola? Dopiero co się tu wprowadziłam, a chciałam się rozeznać "terenowo" zanim zacznę pytać o pracę :)

W Markisolu pracownicy z Wejherowa mogą dojechać autobusem zakładowym

Jagoda

o to świetna sprawa, nie będę musiała nawet znać dokładnie terenów :P a jak można się załapać na taki autobus?

@Jagoda

Za autobus potrącają z wypłaty ,część płacisz ty a część zakład pracy

@Jagoda

Jak przyjmą ciebie do pracy to tobie wszystko powiedzą z którego przystanku i o jakiej godzinie odjeżdża ????

Jagoda

Dobrze, dziękuję, to nie zawracam już głowy :)

Jagoda

Nie szkodzi, za transport publiczny też musiałabym płacić :)

Diaz
@Jagoda

i to pewnie sporo więcej ;)

Gwe

Markisol też by mógł szyć maseczki dla szpitala bo mają na to warunki

Spostrzegawczy

trochę nie rozumiem narzekania na tą firmę - jeśli jest tak zła to czemu firma ta nie poszukuje pracowników od dawna. Widocznie pracują tam ludzie od wielu lat i nie ma rotacji co oznacza chyba zadowolonych pracowników bo jeśli było by tak fatalnie to by się zwalniali.

@Spostrzegawczy

No dokładnie . Firma nawet od 1 stycznia dała pracownikom długo wyczekiwane podwyżki płac co przy dzisiejszym rynku pracy to mało spotykany gest.

Alice
@Agnieszka

Nie każdy potrafi docenić ;)

sam
@Alice

a raczej nikt nie potrafi!!! ja tam lubie ta prace, jest tak jak mi odpowiada, nigdzie sie nie wybieram. przede wszystkim sa spoko ludzie i bardzo normalni jesli chodzi o takie kontakty w pracy, nie ma jakiejs spiny ze o boze znowu tam trzeba isc do tych ludzi tylko na spokojnie a to duży plus jak dla mnie bo teraz to roznie mozna trafić

Marki
@sam

no tu racje masz bo samemu mi sie zdarzalo juz pracowac z takimi ludzmi ze doslownie sie płakać chciało jak trzeba bylo tam isc, nic tylko pomawianie, obgadywanie, wytykanie masakra ogolnie. tutaj tego nie ma to mozecie byc pewni

Ares
@Marki

czyli rozumiem, ze atmosfera spoko, normalna i ludzie ogarnięci?

Sprecyzuj dokładniej o co chodzi z tymi premiami.

@Spostrzegawczy

Nie ma ogłoszeń, bo firma zatrudnia pracowników przez agencję pracy.

smieszny nick
@Agnieszka

niby podwyżka podstawy była ale co z tego jeżeli zostało to wyrównane z premią, skoro miałam podstawy 2400 to od nowego roku dostałam 2600 ale za to 200 zł mniej premii, wiec nie wiem cz tak (usunięte przez administratora)

Gocha

Kiedy w ogóle miały miejsce jakieś ostatnie rekrutacje? Bo odkąd zerkam, to nic nie wiedziałam.

nicki
@Gocha

dobre pytanie, kiedys nawet próbowałem znalezc jakies archiwalne oferty pracy, zeby po prostu sobie zerknac jakich ludzi szukali, ale tego tez niestety nigdzie nie ma, no przynajmniej ja nie znalazlem

Gocha
@nicki

No nic.

@nicki

Z archiwalnych to umieszczone przez PUP było ogłoszenie na prac. sekretariatu np. Ale to dosyć dawno, ale ten PUP może tu być jakąś wskazówką

@Perry

może w tym momencie zadam idiotyczne pytanie i mnie za to zjedziesz, ale co to jest ten PUP???

@Bruno

Powiatowy urząd pracy

@Perry

ahah.. no tak, brzmi to bardzo logicznie teraz

@Bruno

Myślałem, że to oczywiste :)

rekin

wydaje mi się że coś tu brakło chyba w tych postach

@rekin

Nie, odpowiadając Brunowi zamyśliłem się i użyłem jego imienia w swoim nicku XD Nie skapnąłem się, dopóki nie zwróciliście uwago

rekin
@Perry

okej nie ogarniam troche, ale nie wazne :D

Do Ares

No ogólnie z atmosferą ro różnie bywa, generalnie ludzie są w porządku, ale czasem są jakieś nieporozumienia, jak wszędzie, ale z reguły jest ok, raczej skupia się na pracy i tyle

Kokok
@Do Ares

Bywają też ploteczki ale to na głupote nie ma rady. Ludzie wszędzie tacy sami. Osobiście jestem na tak dla Mrksl

euro
@Kokok

wszyscy plotkuja nawet jak nie chca, taka po prostu ludzka natura, ale to tez zalezy jak to robia i o jakich sprawach. ogolnie tez uwazam ze jest spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol