Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Markisol

Pracowałeś w firmie Markisol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
bzz - 2012-02-18 14:59:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (7)
nic tylko płakać.Przemiał ludzi jak na dworcu.Jak na szwedzkie zarobki to te 1400zł jak na 3 zmianową prace mogą sobie wsadzić ;) a co do produkcji to wielkie lub duże zamieszanie (brak koordynacji)
zdjecie uzytkownika
Ania - 2012-06-13 17:26:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .
zdjecie uzytkownika
aga - 2012-11-27 19:17:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
moja kumpela kiedys tam pracowała.cała ulica miała jej rolety .tak kradła:)
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2014-03-04 15:47:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Tylko płakać drą się na ciebie karzą robić sto rzeczy na raz zero organizacji pracy poprostu porażka :/
zdjecie uzytkownika
mika - 2014-06-25 11:24:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
to jest po prostu armagedon! strasznie felerna firma , osoby pracujące na produkcji wręcz z zachowaniem karygodnym , szefostwo w jednej z placówek wraz z Kontrola jakości PORAŻKA , układy układziki, traktują ludzi jak śmieci, mobbing o czym Dyrektor placówki zapewne nie ma zielonego pojęcia! Plotki afery brak empatii zrozumienia! absurd! Idąc tam do pracy i przekraczając próg tej firmy aż się płakać chce.....
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markisol

Twoj email:
Wiadomość: