Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Królowa

Praca w markisol Gościcino tragedia, (usunięte przez administratora) pracowniczy, brygadzistki tez tylko na (usunięte przez administratora)siedzą albo spacerują po hali i nic nie robią, (usunięte przez administratora)się nad nowymi pracownikami jest na porządku dziennym. (usunięte przez administratora)

Dzik

Prawda jest taka, że porządni pracownicy tacy z ambicjami się zwalniają. Stara kadra się wykrusza. Wszystkie firmy do okoła proponują pracownikom lepsze warunki i pieniądze. Nie długo będą pracować tam sami emeryci i osoby zatrudnione na dwa tygodnie przez agencję pracy.

Łucja
@Dzik

W jakim sensie z ambicjami? Mówisz, że inne firmy oferują lepsze pieniądze, ale dla mnie to drugorzędna kwestia właśnie, rozwój mnie bardziej interesuje. Nie ma możliwości awansu np.?

@Łucja

@Łucja, piszesz że kasa to drugorzędna dla Ciebie sprawa, wpadnij na dzień pracy na produkcji, zaczynają się upały, na hali gorąco (usunięte przez administratora) pot cieknie z każdej strony, kręci się w głowie, jest niemiłosiernie duszno. Klimatyzacji nie włączają, za drogo. Jak wpadniesz na to, jak sprawić by praca była w komfortowych warunkach, by fizyczny robol pracował w godnych warunkach nie wydając na to złotówki, to kieras produkcji z miejsca mianuje Cię swoim vice :D A na poważnie to żart jakiś chyba. Markisol i awans, hahaha. Zwykły robol, czy pracujesz rok czy 5. Za tę samą minimalną krajową....

Dzik
@Łucja

Nie ma możliwości. Wszystko obstawione przez starych wyjadaczy i przyjaciółki.

Iwona
@Dzik

Tak, to prawda zostaną emeryci i osoby z grupą. Oni to mogą na okrętkę pracować. Normalnie 7 godzin oczywiście ale jak są nadgodziny to i po 10 godzin codziennie przez cały miesiąc, do tego w soboty( nawet po 2 zmianie przychodzą na rano) i w niedzielę. Zwykły pracownik może mieć ustawowo 32 nadgodziny a z grupą mają i ponad 60, bo im się to wlicza w premię(usunięte przez administratora)

poison

fajna praca. nic trudnego ale troche zdolnosci manualnych trzeba miec. ogolna atmosfera w pracy dobra. praca na dwie zmiany.

czakon
@poison

jakie godziny dokładnie i stanowisko?

@poison

to robicie poniedziałek - piątek czy jak?

anonick
@lego

no odpowiedziałby ktoś jakie te godziny, czy weekendy pracujące??

kuba
@anonick

ja na biurze robię np. od 7 do 15 od poniedziałku do piątku

Grim
@kuba

a magazyn i produkcja, i jeszcze czy są jacyś kierowcy?

ursus
@kuba

i każdego obowiązują takie godziny w biurze?

@ursus

wiesz co no niby jest pewna dowolność ale w praktyce robi się od 8 do 16 standardowo

@Grim

Na magazynie i produkcji są dwie zmiany o ile się nie mylę: 6-14 i 14-22, ale ktoś może to potwierdzić czy się nie mylę

@Grim

Nie rozumiem o co chodzi z kierowcami? Pytasz czy jest dojazd jakiś do firmy czy o stanowisko kierowcy?

olie
@Pogg

pewnie chodzilo o 'kierownicy' :D tak są kierownicy i brygadzisci też

Falka
@Pogg

a jak jest z tą produkcją, spoko praca?

Falka
@Pogg

i kojarzy ktos moze jakie doswiadczenie miec i czy osoba mlodsza da sobie rade??

pulower
@Falka

duzo osob mlodych tutja pracuje wiec wiek to nie problem, a co do doswiadczenia to pewnie w ogloszeniu masz wytluszczone ale mysle ze znajdzie sie kilka takich miejsc gdzie na pewno doswiadczenia nie potrzeba

wiertlo
@pulower

a jesli tego doswiadczenia ew. nie ma to doszkolą jak trzeba?

wiertlo
@pulower

chcialem jedynie na magazyn ale ogloszen na razie nie ma wiec juz sie pogubilem. sa przyjecia a ja ich znalezc nie moge? czy ludzie po prostu wysylaja cv bez ofert jak to działa?

musli
@pulower

a z doświadczeniem jakimś będzie łatwiej się dostać pewnie? ile tak minimalnie się powinno mieć wcześniej?

AMIRA

przyjmują też na niepełny etat ludzi?

alex
@AMIRA

ja robię na 3/4 etatu, nie wiem czy coś takiego by cię interesowało

AMIRA
@alex

a jak wygląda to wtedy z dniami i godzinami? sama wybierasz jak pracujesz w tygodniu?

loco
@AMIRA

no pewnie musisz ustalić z nimi, tu ci nikt grafiku nie poda przecież

Baben
@alex

a 1/2 też wchodzi w grę?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Oooohh

Zdarzają się pracujące soboty po 8h , ale trzeba przynosić swój papier , nigdy nie ma papieru w łazienkach do higieny osobistej .

Łucja
@Oooohh

Dobrze wiedzieć :D No a co do tych sobót pracujących, to trzeba obowiązkowo na nie przychodzić? I jak już się zdecyduję, to chociaż zapłacą za nie jakoś dodatkowo? To bym chciała wiedzieć.

palio
@Oooohh

a jak z niedzielami? są pracujące czy nie?

O.k.i

Praca sama w sobie jest naprawdę ok. Szybko można wyłapać co i jak i nie jest super ciężka fizycznie. Uczciwe pieniądze jak na taką pracę. Jednym z minusów plotkowanie. Nie zdążysz się nawet odwrócić a już mają ciebie obgadane. Oczywiście kłótnie i przepychanki w stylu bo na tym stanowisku nic się nie robi, a tam się siedzi a tam stoi, a tam windowanie i tak cały dzień. Trzeba umieć się wyłączyć, żeby nie zwariować. Oraz ogromny minus, to brak komunikacji między liderami a brygadzistami. Ci mówią co innego, co innego tamci, niektórzy w ogóle nie mają pojęcia o standardach pracy na produkcji, a wtedy odbija się to na pracy zwykłych pracowników

dot
@O.k.i

a nie wiesz czy nie szukają kogoś do pracy aktualnie?

DżiDżi
@O.k.i

No tak to niestety wszędzie się zdarza. Jak jest dużo ludzi, to niestety pojawiają się plotki itd. Grunt to się nie przejmować i nie dać się w to wkręcić

DżiDżi
@O.k.i

Najważniejsze, że sama praca w porządku

enter
@O.k.i

a jakie czynności się wykonuje?

anonick
@O.k.i

a w jakich godzinach praca? na jakim stanowisku jesteś?

Milka

Znam branże, pracowałam w sprzedaży rolet w małej miejscowości czy dla osoby z doświadczeniem znalazła by się praca?

as10
@Milka

no doświadczenie w branży może być faktycznie atutem, ale to ty na jakie stanowisko byś startował?

Milka
@as10

Potrzebuje pracy to nie będę wybrzydzała tylko gdzie znajde oferty?

Wedel
@Milka

nie ma ofert i szczerze bardzo rzadko kogoś szukają, chociaż mogę się mylić

Małgorzata
@Wedel

A czemu rzadko szukają? Mała rotacja jest? Ludzie długo tutaj pracują? Warunki są tak dobre że nie rezygnują? Czy o co chodzi?

Łyko
@Małgorzata

nie pracuje od już dłuższego czasu, czasami tu zaglądam zobaczyć co słychać czy coś się pozmieniało. Za moich czasów warunki były normalne

jeż
@Łyko

warunki nadal dobre, dobrze traktują pracowników

Kaź
@jeż

no o warunki bym się nie martwił, są naprawdę spoko

Karina

Nie wiem co za fenomenem jesteście ale zero ofert co wy rotacji nie macie w ogóle czy co jest grane?

PanSocjal
@Karina

Rotacja jest - firma zatrudnia nowych pracowników na miesiąc, po czym SMSem zwalniają aby za dwa miesiące zaproponować znowu współpracę.

hop
@PanSocjal

To gdzie niby robisz? Pierwsze słyszę o takim traktowaniu...

Jghhjk

W markisolu nie pracuje się 12h

Pani

Pracowałam w tej firmie i nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem człowieka , było w tej firmie (usunięte przez administratora)zazdrość obgadywanie mowa o kobietach są okropne wystarczyło się obrócić a już zostałaś obgadana nawet przez osoby które miały wyższe stanowisko głównie mowa o (usunięte przez administratora) działo sie tak na każdych działach . Poziom zerowy z tego co sie czyta na forum i słysze od znajomych jest tak do dzis i podlizywaniem myślała ze cos osiagnie . Nie polecam !!!!

Emilia
@Pani

Ale to widzę słowa o atmosferze w pracy. Można widzieć więcej o warunkach. Jaka umowa, jaka kasa? Może taka jest kasa, że warto znosić takie rzeczy. Ktoś coś?

@Emilia

Najniższa krajowa, szału nie ma.

Biały

Wystarczy spojrzeć na każdego pracownika w czasie pracy , używa telefonu z innymi pracownikami na „ plotkowanie „ i chodzenie po produkcji wprowadzając chaos i zamieszanie ,i nikt tego nie widzi u innych ?

Velvet

Te dwie osoby to z dwóch zmian są? I akurat w Markisolu jak masz rodzinę w firmie to masz po kokardę przywilejów.... :(

To chyba na 1 zmianie.

Walentyna

w jakich sklepach można kupić wasze produkty? albo chociaż przed zakupem gdzie można je zobaczyć na żywo?

Kita

Gdzie sie mieści fabryka?

akira

od czego zależy rozbieżność w widełka ch na specjalistę ds. zakupów?

@akira

pewnie od wielu czynników, zakładam że doświadczenie może mieć znaczenie

czakon

jak tu się rekrutować można? jakieś agencje zewnętrzne czy bezpośrednio dają oferty pracy?

akira
@czakon

na (usunięte przez administratora) się czasami pojawiają oferty, ale może z jakimiś agencjami też pracują, nie wiem

@akira

gdzie? (usunięte przez administratora)

Szymon

Pracuje tutaj 3 lata na produkcji i nie spotkałem się nigdzie indziej z lepszym traktowaniem pracownika jest po prostu super mało tego podwyżki co pół roku darmowy autobus pracowniczy kierownik produkcji zawsze pomoże i stoi za pracownikami ogólna ocena 10/10 polecam !!

trudno się dostać?

@Szymon

to znaczy wiem że to od różnych rzeczy zależy ale bym chciał i się zastanawiam czy mam szanse

Nonapewno

Darmowy?haha

@Nonapewno

byłby ktoś tak dobry odpowiedzieć na pytanie?

@Szymon

Ciekawe że autokar darmowy ja jakoś mam odciągane od pensji. A o tym podwyżkach pierwsze słyszę. ????

Było pracownik
@Szymon

Cóż to za kłamstwa;) podwyżki się nie zdążają, jedynie obniżki.. co roku gdy podnoszona jest najniższa krajowa Markisol obniża premie pracownikom więc jeszcze się traci. Darmowy autobus ? Ok 150zl kosztuje bilet na miesiąc Kierownik produkcji nie słucha nikogo ,komentarz chyba przez jakieś kadry napisany;)

Ccc
@Było pracownik

Prawda

robert005
@Szymon

Gdzie ty chłopie widziałeś darmowy autobus.

Jhjjs
@Szymon

Darmowy autobus a to mi nowość.

Nea

Macie możliwość pracy na część etatu albo jakieś elastyczne godziny? W stałych godzinach nie bardzo mam jak pracować

Nea
@Nea

Pytanie kieruję do ludzi z biura

ferb
@Nea

Chyba rzadko tu bywają ludzie z biura

ferb
@Nea

Może lepiej dopytać w rekrutacji ?

masia
@Nea

jak ktoś się czegoś dowie o tym to dajcie znać proszę, bo też bym chciała wiedzieć

portos
@Nea

godziny pracy raczej stale, okreslone

Gimmi
@portos

z tego co pamiętam, to można się było dogadać żeby było bardziej ruchomo jeśli ktoś miał jakieś trudne sytuacje

ciekawski
@Gimmi

co to znaczy "trudne sytuacje"? jakieś przykłady?

Gimmi
@ciekawski

chciałbyś, żeby o twoich sprawach ktoś na forum pisał? pamiętaj, że to były moje koleżanki i koledzy z pracy, więc no, nawet jak nie podam danych, to dana osoba tu wejdzie i od razu będzie wiedziała, że to do niej i może mieć o to żal, więc nie będę nic mówić na ten temat

fowa

szukam pracy, jakiejkolwiek byle szybko. jest szansa, że przyjmą mnie od razu na szybko i bez doświadczenia?

Fowa
@fowa

Nie przyjmą cię tam bo nie przyjmują teraz.

@Fowa

kurczę, szkoda. no ale nic

@Fowa

no ale nick to jednak mogłaś swój wymyślić ;)

morris
@fowa

co nagle to po diable jak to mowia

@fowa

amatorskie podjescie.. pierwszy raz szukasz pracy czy jak?

ludowy

no pytanie na forum, zamiast po ludzku zadzwonienie do firmy, albo poszukanie ofert

ludowy

w taki sposób to nie wróże sukcesu z szukaniem

Azalia

dużo kobiet tu pracuje czy to raczej męska robota?

Goia
@Azalia

o p
@Azalia

jakie to ma znaczenie tak zasadniczo. .. ?

Danuta
@o p

Czyli mężczyzna odpisuje? Może chodzi o to, że kobiety razem lubią się trzymać. Chociaż w firmach to różnie bywa... Są jakieś większe konflikty pomiędzy pracownikami?

yyy
@Danuta

ale o co chodzi?? co ty tu tworzysz?

paparam
@Danuta

nie wiem kto odpisuje. kobiet jest sporo, więc jak to cię martwi to uspokajam. konflikty się zdarzają jak wszędzie ale generalnie atmosfera jest dobra.

paparam
@Danuta

z resztą pisał ktoś to jako kandydat więc nieważne czy mężczyzna czy kobieta przecież. no nieistotne, w każdym razie o te kwestie o które pytałaś to się nie martw

woman
@paparam

czyli robota nie jest jakaś bardzi ciężka?

woman
@paparam

pracujecie na zmiany?

Nil
@woman

no nie jest ciężka moim zdaniem

Gośka

Tak, na zmiany

Gośka

6-14 i 14-22

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 18 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol