Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

dina

śmiech to mało powiedziane atmosfera do (usunięte przez administratora) brygadzisci zestresowani a najlepsze jest to kliki starych pracownic sie szanuja i obserwują myslą rze to ich firma (usunięte przez administratora)

perszing

Jak pracujesz tak masz proste "byla pra"

figar

to idź do biedry, a nie opowiadaj tu pierduł. Ja tam garba nie mam i nic się raczej na to nie zanosi. powiem więcej, nawet zadowolony jestem

Z daleka
@figar

Jakich (usunięte przez administratora) ?!Z czego tu być zadowolonym z 2300przy tyraniu ? Może z zatrudniania przez biuro co oszukuje ? Nie wspominając o nockach jedyny plus to to że na łeb nie pada . Myślisz że jak by lo tak super to by ogłoszenia o pracę markisolu wisiało pół roku po Olx ?

Natka
@perszing

Multisport autobus pracowniczy wypłata w terminie premia co miesiąc kto ciężko nie pracował ten nie doceni

Z bliska
@Z daleka

Haha okej wyplata na czas faktycznie coś dziwnego Boże ludzie wasze myślenie mnie powala niedługo będziecie błagać zebyscie to wy nie musieli płacić za pracę szefowi Multisport tak ciekawe gdzie tego nie dają w dzisiejszych czasach premia tak to się nazywa zamiast dać odrazy normalna stawkę to dostaje się premie uznaniowa oczywiście jest ona po to żeby w razie co każdemu mówić że jak coś zrobisz nie po szefa myśli to masz po premi i o byle (usunięte przez administratora) ci ją zabiorą oki tu się zgodzę autobus pracowniczy o ile ktoś mieszka blisko przystanku

stąd
@Z bliska

a teraz powiedz tak szczerze co z tobą nie tak kolego? mam wrazenie ze gowork i blog to dla ciebie to samo wiec w takim razie mozemy rozpoczac terapie, zacznijmy od tego czy a) pracujesz w markisolu b) chcialbys pracowac w markisolu czy c) pracowałes w markisolu

była pr

firma śmiechu warta popracujesz i cie zwolnią bo nie podpisują umowy a kierownik straszy premią zwalniają ludzi po roku pracy i co masz kuroniówka ale przyjmują nowych przez agencje bo taniej strata czasu

studentka

Jak wypadają zmiany? Od której do której

odp
@studentka

jeśli chodzi o produkcję to pierwsza od 6-14, druga od 14-22 jest autobus pracowniczy jakby co

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
dobrzeee

woow! jest i multisport, korzystał juz ktos? Pucowac sie :D

Kai
@dobrzeee

Gościu nie poznasz mnie w lecie

franko

orintujecie sie czy nie szukają kogoś do pracy ?

krzychu
@franko

dolaczam do pytania gdzie szukac ofert?

mech

Idzie sie dogadac, tylko personalnie a nie wylewajac tutaj żale, stawke kazdy widzi co podpisuje. Ogólnie nie jest źle. Nadgodziny niektorym pasują, a i tak lepsze to niz 4-5brygadowki to jest dopiero dramat

nowy

czytam te wasze wypociny też jestem nowy brygadzistka była ok teraz mam brygadziste też ok robisz swoje masz spokuj praca jak każda co prawda kasa śmieszna

Zbyń

Pozwolę sobie również na wyrażenie opinii. Według mnie pracuje się dobrze, trafiłam na w porządku ludzi, z kierownictwem nie ma zgrzytow, wypłata też jest dla mnie zadawalająca, w razie potrzeby można dogadać się o rozpisanie nadgodzin. Szczerze mogę polecić

@Zbyń

czy sposobem na życie są nadgodziny i niedziele

Anonymus

Praca jest spoko warunki nie są złe nie ma co marudzić każdy wie co należy do jego obowiązków. Jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony :) brygadzisci są wymagający ale to chyba oczywiste nikt nie przychodzi do pracy po to by leżeć i pachnieć.

gasta

praca ok ale nie pewna przez tą agencje oferują od 2400 do 2800 tego nikt nie zarobił i umowy co miesiąc w skrócie nie warto

Gesik

Chodzi sie do roboty i robi sie swoje. Normalne warunki pracy i nie ma co narzekac. Jakos ludzie tu siedza i robia. Ja sie wdrozylem i nie mialem potem zadnych problemow.

ano

w tej pracy nie da się zarobić warunki ok a(usunięte przez administratora)ludzie pracujecie na agencje praca dla mało ambitnych za 1600 zł

A

Ja jak tam pracowałam miałam 300 zł premii, ale gdy się zwolniłam a brakowało mi do pełnego miesiąca 5 dni to dostałam 100 zł premii ???????????? A i też byłam zatrudniona przez agencję.

Bazyl

na produkcji to glownie przygotowuje sie mechanizmy sprezynowe do rolet czy pracuje na automatach do rolet. Kazdy wie co ma robic. Generalnie to nie mam co sie czepiac tej pracy.

jedna wielka sciema co to za praca pracując dla agencji za śmieszne pieniądze nikt normalny nie będzie tam długo pracował sam fakt że przyjmują ludzi przez cały rok

Rytek
@anonymous

Hmm z tego co wiem to duzo ludzi sie jednak tej roboty trzyma..

@Rytek

bo idzie zima ha

wilko
@anonymous

Bo nie marudza na warunki. Pozdro

fot

Calkiem sensowne warunki pracy. Kontakty z innymi w porzadku...Malo kto zdaje sobie sprawe jakie to wazne. Wiadomo, ze tam sie nie idzie lezec i pachniec. no ale podejscie do pracnownika zdecydowanie lepsze niz w mojej poprzedniej pracy.

Ww

Nie chodzi o ciężką pracę, ale o to jak ludzie sam tą traktowani.(usunięte przez administratora)Brygadzistki i prowadzące mają swoich pupilków, które tylko plotkują i donoszą na innych. Nie muszą ciężko pracować. Jeżeli sam bhp-owiec twierdzi, że ludzie z agencji są po to, aby ludziom z markisolu było lżej to coś jest nie tak. I to bardzo. Dodam, że osobom zatrudnionym przez agencję zabronili brać jakiekolwiek dni wolne.

LenaLena
@Ww

Jestem zatrudniona przez agencję pracy od pięciu miesięcy i brygadzistka nie odmówiła mi urlopu. Kto Ci tego zabronił? Początki były faktycznie ciężkie, trudno było dogadać się ze starszymi Paniami z poszczególnych działów, które to już pozjadały wszystkie rozumy Markisolu, ale końcowo trafiłam do w porządku babeczek. Grunt to nie dać sobie wejść na głowę.

Andrzejj

Gdzie mozna znalezc jakies informacje o rekrutacji? Pozdrawiam.

isia
@Andrzejj

hmm no na internecie pewnie na stronkach typu pracuj.pl, co jakis czas pewnie trzeba sie rozgladac

Poler

Witam wszystkich na forum, ja tez napisze swoje odczucia co do tej firmy. Malo kto zdaje sobie chyba sprawe jak wazne sa dobre relacje w pracy i atmosfera w ogole. Doswiadczenia mam rozne i pamietam czasy jak pracowalem w miejscu gdzie chodzilem jak za kare...w MArkisolu siedze juz jakis czas i wiadomo ze sa lepsze i gorsze dni, ale nie mozna powiedziec, ze czlowiek czuje sie tu wykorzystywany czy ignorowany. raczej mozna sie dogadac w wielu sprawach. Pracuje czlowiek i wie ze nie moze sie obijac to napewno no ale nie czuje jakiejs niepewnosci z tym miejscem.

Dzejki

Mam podobne odczucia jak reszta tu osob. Gdyby cos mi nie pasowalo to bym juz nie pracowal wiec to chyba mowi wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol