Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Jasiek

Słyszałem, że firma ma dobre opinie. Czy można spokojnie aplikować, wiecie coś?

kosmy
@Jasiek

Ja polecam. Pierwsza praca, w ktorej nie mam jakis zgrzytow, ludzie są normalni, a warunki zatrudnienia calkiem ok.

witko

Idzie sie dogadac i atmosfera jest ludzka. Nie mam tutaj zadnych nieprzyjemnosci.

molii

Ja uwazam, ze w tej firmie panuja naprawde dobre relacje z pracownikami. To jest bardzo wazne, w koncu w pracy spedza sie wieksza czesc dnia.

Daktyl
@molii

Mysle podobnie

Goldi

W poprzedniej robocie w ogole nie rozumieli, ze sama pensja to nie wszystko, takze dobrze ze te premie czasem tu sa. Moze to wydawac sie oczywiste, ale dla mnie to jest na plus.

@Goldi

Premie sa zawsze co miesiac.

Kosmy
@Gość

dokladnie i to sobie chwale.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
daisy

Czuje się w tej pracy calkiem stabilnie. Urodzilam dziecko i przebywalam na urlopie macierzynskim. Po powrocie wszyscy byli dla mnie zyczliwi i pomocni. Nie mialam wiekszych problemow z ponownym wdrozeniem się do pracy. Naprawdę nie narzekam.

Barik

Nie mam wiekszych zastrzezen co do samej pracy i atmosfery.

Czarek

Markisol to firma z opinią dobrego pracodawcy. Podpowiecie czy potrzebuje aktualnie pracowników?

łuki
@Czarek

trzeba na bieżąco sprawdzać ich stronę internetową

Nika

Pracuje w Markisolu z 3 miesiące i Szczerze polecam, mega przyjazna atmosfera i dobre zarobki . Wszyscy pracownicy równo traktowani , młodsi pracownicy mogą zawsze liczyć na pomoc od innych . Team leaderki i brygadzistki zawsze stoją za pracownikami jak trzeba . Możliwość zrobienia nadgodzin jak ktoś chce , nigdy nie przymuszają . Szczerze polecam !!! W skali od 1 do 10 daje 20.

jowik

Za caloksztalt daje mocną 3 z plusem.

Gutek

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Wiecie coś co przydałoby się na rozmowę?

zi
@Gutek

najlepiej przedzwonić albo wysłać maila to bedziesz wiedzieć na pewno a na rozmowe to najlepiej byc pewnym siebie i jakos pojdzie

Darek
@zi

Na rozmowie? To chyba na magazyniera albo do biura. Na produkcję przyjmują wszystkich jak leci, jak byłem to mnie kompletnie o nic nie pytali, dali tylko papiery do wypełniania, następnego dnia miałem zgłosić się na badania i potem już tylko podpisać umowę. Żadna rozmowa rekrutacyjna się nie odbyła.

piteer

potrzebowałem czegos na szybko i od razu dostałem robote w Markisolu, narazie tu zostaje.

Heptator3

Fajnie by było zarabiac i nic nie robic ale niestety nigdzie nie ma tak dobrze. W sumie tu pracuje dopiero ktorys miesiac. Raz lepiej raz gorzej, ale ogolna ocena nie jest zla.

dzial

pozytywnie, pozytywnie

orełek

Fajna sprawa z autobusem dla pracowników. Dużo zależy od tego na jaki dział się trafi a jeśli chodzi o kase to jak dla mnie spory plus za możliwość nadgodzin, jak są wydatki zawsze dodatkowy zarobiony grosz się przyda

Blondynka

(usunięte przez administratora) Stawka godzinna ? Chyba na akord tak popędzają ludzi ze wychodzą same błędy i jest dwa razy więcej pracy . Pieniądze wypłacane są zawsze na czas niestety pasków rozliczeniowych nie dostaje się w terminy i zdarzają się często błędy w nadgodzinach i dniach urlopowych które regulowane są miesiąca następnego . Jeden wielki stres nie masz czasu na nic nogi wchodzą Ci w sam Tyłek a i tak na koniec usłyszysz ze jesteś beznadziejnym pracownikiem . Jedna wielka presja jestem pełna zdziwienia ze ta firma się utrzymuje ale czy właściciel firmy wie co panuje tutaj na codzień ? Wszystko jest jak w zegarku ale kiedy ? Kiedy jest vizytacja . Czas najwyższy poruszyć sprawy firmy z panem (usunięte przez administratora) , ludzie zgłaszającej takie sprawy wyżej tak jak niektórzy z was , nie bójmy się walczyć o swoje prawa jesteśmy pracownikami gdyby nie my ta firma by nie istniała . Zwolniłam się miesiąc temu gdyś nie byłam wstanie znieść znęcania się (usunięte przez administratora)k umieją tak Cię podejść i zniszczyć Ci psychikę gdzie same o tym głodno mówią , jeżeli komuś nie podpasujesz (usunięte przez administratora)to jesteś przegrany . Praca tylko dla osób o silnych nerwach i o nogach ze stali (usunięte przez administratora) Najgorsza praca jak kiedykolwiek się podjęłam !!!!!!!

Bielzeb

W porównaniu z poprzednią firmą w jakiej miałem okazję pracować to jest niebo lepiej. Warunkki są korzystne i ludzie do pogadania.

MiKu
@Bielzeb

u mnie podobnie a balem sie prace zmieniac zeby z deszczu pod rynne nie wpasc bo to roznie bywa ale jest ok na prawde ok i ludzie tak jak piszesz tacy normalni i da sie z nimi pracowac

Hanna

@Bielzeb, mógłbyś, proszę, napisać coś więcej na temat pracy w Markisol? Twoja opinia jest w tym momencie dość ogólna, a wszelkie konkrety są mile widziane! @Rexi, rozumiem. Próbowałeś już wysyłać swoje CV do pracy w Markisol?

@Hanna

Tak dałem już CV, czekam na odpowiedź.

Hanna

@Rexi, a jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Lolo, jesteś pracownikiem Markisol? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? @Ww, a próbowaliście jakoś rozmawiać na ten temat z przełożonymi? Czasem szczera rozmowa potrafi naprawdę pomóc.

@Hanna

Na pracownika produkcji. Dużo mi nie trzeba z warunków, ważne żeby kasę płacili na czas.

Lolo

HANNA tak Jestem pracownikiem Markisolu. Potrzebują ludzi na produkcję wiec warto podejść i zapytać:)

Rexi

Przepraszam czy są teraz jakieś ogłoszenia o pracę do Markisolu?

Qwerty
@Rexi

Lolo
@Rexi

Podejdź, zapytaj. Potrzebują pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol