Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Ona

Pracowałam w Markisolu swego czasu i wspomina to całkiem nieźle. Warunki pracy bardzo przyzwoite, naprawdę fajni ludzie, znośne tempo. Zarobki zawsze przydałaby się większe, ale to nigdy się człowiekowi nie dogodzi, wiadomo ;) I tak było nieźle, jak na tamtejsze czasy. Praca nie była jakaś ciężka, szło się w miarę szybko wdrożyć. Cóż więcej dodać, to chyba tyle ode mnie. Ciekawe czy coś się pozmieniało, czy raczej nihil novi ;) Pozdrawiam wszystkich obecnych i byłych pracowników. Trzymajcie się.

cocacola

jak dawno pracowałaś?

Erro
@Ona

zależy kiedy pracowałaś faktycznie coś tam się zawsze jakoś zmienia mniej lub bardziej. ale czytając twoją opinie to się z nią zgadzam pracujac tutaj aktualnie

@Ona

Wydaje mi się, że od dłuższego czasu jest tak jak było

@Erro

Ale też nie wiem o jakim okresie czasu mówimy

Erro
@Isana

Ja też nie wiem o jaki okres czasu tutaj chodzi, mówię tylko jak to wygląda teraz według mnie

domi

cześć, właśnie będę kończyć szkołę, myślicie, że jest szansa zatrudnić się na same wakacje i coś sobie dorobić?

??
@domi

jest szansa. co konkretnie cię interesuje? jakiś dział konkretny czy obojętne byle była praca na wakacje?

domi
@??

nie wiem czemu ale zniknął mój komentarz? pisałam, że w zasadzie nie mam określonego działu. każdej pracy się podejmę

Weronika
@??

Od razu się wtrącę i zapytam :D Osoby bez doświadczenia są przyjmowane do Markisolu, tak? Jakie mogą one obejmować stanowisko? Obecnie na jakie można aplikować, jest coś wolnego? :P Lepiej wysłać w tej sprawie maila czy kontaktować się osobiście?

Galicja
@Weronika

Tak, bez doświadczenia również można. Na stanowiska produkcyjne. Obecnie przyjęć nie ma, z tego co się orientuję. Lepiej maila, w końcu nadal pandemia, raczej nie praktykuje się w takim czasie niezapowiedzianych wizyt w siedzibie z papierami. Możesz spróbować też przez agencję.

Omen
@Weronika

tak chyba faktycznie na ten moment nic nie ma z ofert pracy. można spróbować przedzwonić i podpytać jak bardzo zależy na pracy

los
@Omen

a to nie będzie zbytnie narzucanie sie? jak nie ma ofert to chyba nie ma pracy nie

Mark
@los

lepiej coś robić i liczyć że może przyniesie jakiś efekt niż tak czekać, chyba że ktoś ma za dużo czasu ;)

los
@Mark

skoro tu pracujesz i tak mowisz to może warto zaufać i spróbować faktycznie

@los

Nie warto na to patrzeć z tej perspektywy

Surro

jakie stanowiska są otwarte na pracowników bez doświadczenia zawodowego?

na produkcję uderzaj

@x

a jakie stanowiska są na produkcji? bo podejrzewam, że jest jakoś porozdzielane

@Surro

przygotowanie produkcji, mechanizmy sprężynowe do rolet, automaty do rolet, stoły ręczne

@x

to wszystko jest praca na linii, przy stołach czy jak to wygląda?

marek
@Surro

podbijam bo w sumie ciekawe pytanie a chyba nikomu sie nie chce odpowiedzieć???

@marek

Nie oczekuj, że każdy tutaj będzie siedział i pisał

@marek

Ludzie po pracy mają inne obowiązki/aktywności niż tylko pisanie na goworku

Trochę roszczeniowe podejście

mucha

Pracowalam w tej firmie kilkanascie lat,sle wowcza to byla normalna firma,a nie taki cyrk jak teraz.Kierownik produkcji byl milym facetem,pomagajacym w razie potrzeby.Widac ludzie sie zmieniaja.Pani Krystyna byla szwaczka,szyla najwiecej i najlepiej,fajna osoba.Ale w tym wypadku chyba poprawa syfuacji materialnej uderzyla woda sodowa do glowy.Niektorzy zapominaja,ze KARMA WRACA!.Jak czytam opinie pracownikow,to tylko sie cieszyc,ze nie pracuje tam juz.Atmosfera straszna,a firma to (usunięte przez administratora) i dwa netry mulu.

S

Chyba po prostu kogoś prawda w oczy boli. Może napiszesz coś więcej ?

Fire
@S

Chyba po prostu nie przeczytaliście regulaminu, który akceptujecie przy dodaniu każdej opinii...

xenio
@Fire

a to standard

Ferrari
@Fire

ale tak na poważnie to nie sądzę żeby ktokolwiek to czytał a juz szczególnie taki co przychodzi hejtować .. a powinien

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

S

Życie

patti

Na ile zmian i w jakich godz praca? Są nocki?

sum
@patti

na szczęscie nie ma nocek i to jest najwiekszy plus, polecam

@sum

To git, ale w jakich godzinach?

6-14, 14-22

Dziękuję

@x

I wszystkie działy pracują tak samo?

@patti

Czy są jakieś różnice w zależności od działu?

@x

No nie pytam o administrację, bo oni to na pewno w innych godzinach z zasady

Wojciech
@x

A jesteś w stanie mi powiedzieć jakie są tu wymagania wobec pracowników? Co trzeba potrafić aby móc zostać przyjętym do firmy? Czy Markisol zapewnia na początku jakieś szkolenia i kursy dla nowych pracowników?

marki
@Wojciech

też jestem ciekawy i jeszcze od siebie pytanie jak jest układany grafik

@Wojciech

a o jakie stanowisko pytasz tak właściwie?

@Wojciech

bo wiesz, sprawa jest dosyć indywidualna, w zależności od charakteru pracy, jaki masz zamiar wykonywać

Firma

Gdzie składać zamówienia hurtowe?

@Firma

Strona/sklep? od razu mówię że potrzebuje do całego biura więc mowa o dużej ilości

Ozon
@Firma

No najlepiej to na hurtowni chyba nie?

@Firma

Chyba, że jest możliwość dostawy na miejsce?

Jakub
@Firma

ktoś coś więcej wie w tym temacie może? podbijam

@Jakub

skontaktuj się z firmą bezpośrednio

Kristof Javor

Witam, Piszę tutaj bo chce wyrazić swoją opinię otóż z miesiąca na miesiąc z roku na rok jest coraz gorzej firma nie daje żadnych perspektyw do rozwoju, pracownik nie jest doceniany o jakichś kolwiek podwyżkach można zapomnieć firma nigdy nie ma funduszy. Wieczny pospiech (usunięte przez administratora) to słowa które powinny być w złotym szyldzie tuż obok wejścia. Także jeśli ktoś chce rozpocząć karierę w tej firmie radzę się zastanowić parę razy.

Lojek

na młodszego magazyniera to potrzeba coś?

Ikon
@Lojek

Młodszego czyli? Takiego bez uprawnień? Bez doświadczenia? Czy jak?

Lojek
@Ikon

no wydaje mi się że młodszy magazynier to taki raczej pomocnik który sie przyucza dopiero do bycia takim pełnoprawnym. słyszałem że tutaj jest takie stanowisko?

Lumen
@Lojek

no tak, jest takie stanowisko i wygląda to własnie tak jak mówisz. także raczej nie potrzebujesz niczego

xyz
@Lumen

Wystarczy ,że masz 10 letnie doświadczenie , uprawnienia na wózki , zdolności techniczne , umiesz zrobić coś z niczego , silną budowę fizyczną bo Ci się przyda ,dobrą kondycję , IQ powyżej 120 pkt . Musisz oprócz tego być w stanie pracować pod dużą presją czasu ,mieć umiejętności organizacji pracy i własnego czasu. Dobrze czuć się w programach Excel, Word jak i ogólnie w pracy na komputerze ( praca na programach magazynowych) . Przyda się też zamiłowanie do ładu i porządku ,odpowiedzialność , skrupulatność , podzielność uwagi , spostrzegawczość , umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole , sumienność , pracowitość. Praca magazyniera to niedoceniana profesja , osoby zatrudnione na tym stanowisku odgrywają jednak bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw co jest OGROMĄ satysfakcją samą w sobie... Jeśli masz cechy podane podane powyżej co jest czubkiem góry lodowej potrzebnej do pracy to już coś bo znaczy ,że masz podstawy , śmiało aplikuj.

Aleksander Wielki
@xyz

Witam serdecznie,czy ktoś może mi udzielić informacji o planowanych podwyżkach płac ,jakiej będą wysokości ,czy dla wszystkich działów itd.z góry dziękuje .

Amer
@xyz

Co racja to racja, czasem też mam wrażenie że praca magazyniera jest całkowicie niedoceniana i niektórym się wydaje że każdy może iść na magazyn. Nic bardziej mylnego, to wszystko wcale nie jest takie proste jak może się początkowo wydawać

Nala

Według mnie pracuje się dobrze, trafiłam na w porządku ludzi, z kierownictwem nie ma zgrzytów, wypłata też jest dla mnie w miarę zadowalająca, w razie potrzeby można dogadać się o rozpisanie nadgodzin. Praca jest spoko warunki nie są złe nie ma co marudzić każdy wie co należy do jego obowiązków. Jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony :) brygadziści są wymagający ale to chyba oczywiste nikt nie przychodzi do pracy po to by leżeć i pachnieć. Normalne warunki pracy i nie ma co narzekać.

@Nala

oj byli i tacy co myśleli, że laba będzie, a potem zdziwko, że stawia się im wymagania

Alden
@bettyboop

no to zapewne długo nie popracowali tak zgaduję bo ja osobiście nie znałem takiej osoby ale też wiadomo że nie da się z każdym mieć stałego kontaktu

@Alden

no słuszna uwaga. leni i nierobów to raczej nikt nie chce zatrudniać

@Alden

no i nikt nie chce z takimi pracować bo potem trzeba na nich robić

Yom
@Nala

No tek, ale na ile jest ta praca? 2,3,...5 m-cy. Przecież teraz jest sezon, a na jesień, zimę zwalniają nowych, niezależnie od tego jak kto pracuje. Poprostu zamówienia się kończą to po co tyle pracowników trzymać, lepiej zwolnić i za rok znowu szukać naiwnych

Cd
@Yom

To chyba tak wszędzie praca na produkcji wygląda. Powinno się to ukrucic. Wtedy staży pracownicy byli by bezpieczni i bardziej dowartościowani. Jak premie są jakieś?

yula

Macie jakiś sklep stacjonarny, gdzie można obejrzeć produkty na żywo?

Mag
@yula

a co konkretnie chciałbyś oglądać? rolety jak rolety, dobre jakościowo

@Mag

Przepraszam, ale zamiast wierzyć na słowo, wolałabym ocenić sama...

Irena
@yula

sama chetnie tez sie dowiem bo szukalam produktow na internecie ale ciezko mi cokolwiek znalezc.

Edeka

W Jantarze.

Edeka
@Irena

A to dziwne, bo jest tego trochę. Ale jak tam bardzo sobie nie radzisz w internetach, to mogę linki podesłać, czy coś.

@Edeka

O, dziękuję

@Irena

Internetowo to akurat też sporo znalazłam

kajko
@yula

no widzisz jaka jesteś błyskotliwa kto by pomyślał

Kacper

Powiedzcie mi jak wygląda ta praca czy są jakieś specjalne stanowiska czy to ogólnie jest nazywane jako pracownik produkcji

Kacper

Chciałbym się tutaj zatrudnić do pracy na produkcji przy roletach

Witam wszystkich użytkowników forum

Nela

Sorki jeśli już było pytanie, ale czy pracodawca zapewnia dojazd do pracy pracownikom? Jakiś bus, coś takiego?

@Nela

pewnie już było i to nie raz ale dla mnie to nie problem odpisać jak już tu jestem. tak jest autobus pracowniczy od firmy

Nela
@Szerp

Trzeba się na niego zapisywać wcześniej? są miejsca?

@Nela

ja nie jeżdże tym busem bo dojeżdzam swoim autem ale z tego co wiem to specjalnych zapisów na to nie ma

Zzz
@Nela

Miejsce się na pewno znajdzie. Tak trzeba się zapisać w sekretariacie:)

@Zzz

a to jednak są zapisy?? zawsze były? dałbym se rękę uciąć że ktoś mówił że po prostu poszedł na autobus

Ika
@Szerp

Chyba jednak obecny pracownik wie co mówi ;)

Optymista
@Ika

Witam serdecznie.wiele dobrego słyszałem o tej firmie i z tego co wiem poszukuja pracowników na różne stanowiska i działy.Gdzie najlepiej prubować się dostac.głównie na ciekawej pracy w dobrej atmosferze.z góry dziękuje za wszystki rady.

lupa
@Optymista

na stolach recznych jest bardzo dobra atmosfera jeśli to jest dla ciebie wazne

Asd
@lupa

chyba dla każdego atmosfera jest ważna .. jakby nie patrzac wplywa to bardzo mocno na prace i jej efektywnosc

Bbbbb
@Optymista

To nie jest praca na dłuższy czas, oni teraz mają duO zamówień więc potrzebują ludzi, potem czyli jakoś wrzesień, październik będą wszystkich nowych zwalniać i tak co rok robią. Nie łudz się, że tam popracujesz

Lola

skąd idą żaluzje kupowane przez internet od was? jaki jest koszt przesyłki opłaca sie, i czy jest możliwość zwrotu jak przyjdzie inny niż na zdjęciu

@Lola

Zawsze masz możliwość zwrotu w przypadku zakupów przez internet, masz 14 dni na odstapienie od umowy, nawet jak wszystko gra z zamówieniem

Bert
@Lola

inny niż na zdjęciu na pewno nie przyjdzie...

@Bert

Pomyłki się zdarzają nawet w najbardziej renomowanych firmach, warto znać swoje prawa w takiej sytuacji ;) Nie insynuuję, że do tego dojdzie, ale rozumiem pytanie Loli. Ty jako pracownik znasz standardy firmy od wewnątrz, ona nie

Bert
@electric

no dobra, niemniej swoje wiem i zapewniam

@Bert

Nikt nie wątpi w Twoje słowa, jednak jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony i warto pytać o wszystko jeśli jest taka możliwość

jakie firma zapewnia dodatki dla pracowników? pakiet medyczny, wczasy pod gruszą? czy dla pracowników biurowych też jest zapewniony dojazd?

Naks
@Kandydat

to pewnie zależy od tego czy biura i produkcja pracuje w tych samych godzinach no chyba że ten autobus jeździ jakoś wielokrotnie albo ma stały rozkład jazdy

As

multisport jest dla chętnych

godziny
@Kandydat

Biura pracują w innych godzinach bo księgowość pracuje od 7-15 a reszta od 8-16. na produkcji zmiany są od 6-14 i 14-22. Więc jest trochę rozbieżność

Jam

Tak, zapewniają wakacje na Bora Bora (niestety tylko tydzień) i służbowe Porshe

denim
@Jam

Ktoś tu myśli, że jest zabawny ;) PS - nie.

Kos
@denim

ja bym raczej powiedział że po prostu nie rozumie zadawanych pytań więc odpowiada co mu się podoba

Kos
@denim

ale różni ludzie bywają, chyba nie ma co zwracać na nich szczególnej uwagi

Klient

Jestem zbulwersowany podejściem Pani, która złożyła moje zamówienie na rolety. Odebrałem je, chcąc, zamontować je okazało się iż końcówka są luźne. Chciałem odzyskać zwrot pieniędzy a Pani u której złożyłem zamówienie i jej Pani Kierownik mi na to iż wmówiłem sobie coś... Nie polecam tej firmy. Miałem rolety z innych firm i tam bez wszystko pasowało.

Były

Dalej na firmie młodzi pracują? chciałem tu siostrzeńca wysłać do pracy na poczatek żeby sobie trochę dorobił i się pracy nauczył

obecny
@Były

a pracują pracują. i młodzi i średni i starsi

obecny
@Były

także jeśli tylko jakieś miejsce się znajdzie to możesz spokojnie wysyłać, coś tam się go nauczy ;) pozdrawiam

@obecny

Co do miejsca to muszę się jeszcze dowiedzieć, uruchomić jakieś stare znajomości, a potem to go wyśle i niech sobie sam załatwia

Worker
@Były

Tak jest sporo mlodych na produkcji :)

@Worker

A dziękuję dziękuje, chociaż to już się akurat dowiedziałem

kandydat

Można robić nadgodziny?

Thor
@kandydat

jak tak się palisz do nadgodzin no to pewnie można, bo czemu nie. ale skąd taki zapał??

kandydat
@Thor

Dodatkowy grosz się zawsze przyda

Miro
@Thor

no jak nadgodziny są normalnie wypłacane a nie oddawane w dniach wolnych to czemu miałby nie mieć zapału? jeśli ma na to czas i chęci to czemu nie

Kev
@Miro

Zapewne to było pytanie ze zwykłej ciekawości ;) zazwyczaj ludziom się nie chce robić tego minimum a co dopiero dodatkowe godziny. coraz rzadziej to jest spotykane

Fred
@Miro

A jest jakiś limit na te nadgodziny?

Bet
@Fred

limit zawsze jakiś jest, do oporu też się nigdy nie robi

Fred
@Bet

No ja tam nie wiem, dlatego zadałem pytanie żeby się upewnić

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 18 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol