Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Costa

Czy firma obecnie przyjmuje ludzi?

Dejw

nie widziałem ofert właśnie

@Dejw

Ja też czegoś szukam aktualnie

@Dejw

Może ktoś wie przynajmniej gdzie obserwować?

@Costa

Jaką trzeba być "ofiarą losu" aby pracy szukać przez forum w Goworku.Oby jak najmiej tak malo zaradnych ludzi trafiło to tego zakładu.

@Olo

Super, ale to nie znaczy, że musisz mnie obrażać

@Olo

Poza tym to, że ktoś nie jest orłem jak chodzi o poruszanie się w internecie, nie oznacza, że nie będzie się sprawdzał w pracy...

@Olo

Odrobina wyrozumiałości nie zaszkodzi...

@Costa

Nie popłacz się,tu nie chodzi o poruszanie w internecie tylko o sposób szukania pracy .Widać za bardzo ci nie zależy na pracy bo chyba to nic trudnego wpisać w google Markisol i już masz kontakt do kadr a nie czekać na czyjąś odpowiedz.Szukajac pracy w taki sposób mozna to robic całymi miesiącami siedząć w domu przed monitorem .

@Olo

Nie mam zamiaru się wdawać z tobą w dyskusję. "Nie popłacz się" - no to pokazałeś poziom, naprawdę brawo. Takie odzywki to mój syn w przedszkolu stosował.

@Costa

Tylko że ja jestem na taki poziomie że pracuje a nie szukam pracy przez forum i nie zadaje bezsensownych pytań zaśmiecający to forum.

NH
@Olo

Bo faktycznie Twoje odpowiedzi tutaj są bardzo sensowne i pomocne...

@Olo

No tak, bo to faktycznie zmienia postać rzeczy, że ho ho. O 360 stopni chyba.

Niecierpliwy
@Costa

Co tu taki spokój się zrobił ,zero wyzwisk.zero oczerniania itd. Nuda...

sentago

Czy na operatora wymagane jest jakieś doświadczenie lub konkretne umiejętności?

@sentago

bo myślę o takiej pracy, ale nie wiem jak to wygląda

@sentago

na pewno fajnie jeśli miałeś styczność z ogarnianiem jakichś maszyn. Jeśli chodzi o te umiejętności to w sumie nie bardzo wiem co tu wymienić

gombro
@sentago

Nic nie szkodzi wysłać aplikacji, jak ci nie podpasuje, to po prostu podziękujesz i tyle

@sos

fajnie to znaczy? jakbyś rozwinął to co piszesz bo ciężko mi się domyśleć o co chodzi? a do gombro: dzięki wiem o tym.

@sentago

no nie wiem, jakieś tam minimalne doświadczenie, praktyki czy coś. To zawsze ułatwia wprowadzenie na stanowisko

@sos

a patrzą na to przy rekrutacji?

@sentago

nie zajmuje się rekrutacją ale na logike, jak mają dwie osoby i jedna ma to, pewnie będzie miała większe szanse. to zależy też, jak mi się wydaje, co masz innego do zaoferowania

@sos

dobra, czyli w sumie zależy czy ktoś im podejdzie, że tak powiem

Daria kan
@sentago

Tak trzeba się podlizać żeby najpierw xostac pupilkiem bo dostaniesz wtedy 1200 premi

Qwerty
@Daria kan

Możesz przestać się podszywać pod Darie? Może lepiej podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko :)

Daria
@Daria kan

1200 zł premi ma młody pracownik na początek wiec po co się do kogoś podlizywać jak to takie minimum.

Turysta
@Daria kan

Może zacznij robić tyle ile Daria robi .niema drugiej takiej osoby .podlizywanie się to nie w jej stylu . Pracuje nie od dziś. Jak ty musisz się bać że nie powiesz prosto w oczy .podszywać się pod Darię pewnie jest lepsza sorry Daria nie pokonana i tu cię boli .żenada weź się do pracy a nie pisz takiego bełkotu . Żenada

cóż
@Turysta

prościej wylać tu swoje żale, jeszcze podszywając się pod kogoś, niż wziąć się za robotę, taka rzeczywistość

Ona

moim zdaniem praca jest ok, kokosów nie ma, ale jest nieźle.

filomena
@Ona

prawda, trzeba obiektywnie patrzeć na to

Ona
@filomena

no opinia z reguły nie jest obiektywna, więc każdy może mieć swoje zdanie i uważać inaczej, ale ja się dzielę swoim

filomena
@Ona

niby tak, ale ja się z twoją zgadzam i uważam, że jest trochę obiektywna, a nie jakaś skrajna

Movie Star

firma niezła może rzeczywiście za bardzo cisną z robotą ale to jest biznes rodzinny muszą pilnować swojego interesu żeby firma działała

dom123
@Movie Star

No robota jest to trzeba pracować a nie narzekać. Dobrze, że ludzie fajni to jakoś zawsze inaczej się przychodzi na zakład

don
@Movie Star

Jak jest dużo zleceń to i dużo roboty, więc raczej normalne, że trzeba się uwijać, zawsze tak było. A jak teraz w ogóle stały poziom czy różnie?

kandydat
@don

ale o jaki poziom ci chodzi? długo pracowałeś?

don
@kandydat

W sensie stały pod względem zamówień i natłoku pracy

@don

jak z początkami? trudno jest załapać z początku?

Zależy od osoby

@fox

Jeden załapie szybciej, drugi wolniej, nie ma zasady

@fox

Ale nie ma jakiejś dużej filozofii, czy skomplikowania, więc nie powinno być jakoś szczególnie trudne w mojej opinii

@Kubs

okej musi mi to wystarczyć w takim razie. dzięki za odpowiedzi

@fox

I tak sam musisz się przekonać czy ci będzie pasować czy nie. Za ciebie nie podejmiemy decyzji

poket
@Kubs

każdy kiedyś musiał się o tym przekonać sam, ale wiadomo, że jakieś opinie zawsze trochę pomagają

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
asdf

@Daria kan - ty patrz może na siebie, bo co chwilę dodajesz komentarz dotyczący kogoś, to nie jest w porządku...chcesz poplotkowac to się na pudelka przenieś, ale jakieś resztki kultury na tym portalu zachowaj...

tak
@asdf

zgadzam się, w internecie to łatwo nie?...

look

Czy firma ma jakieś fb albo inne media gdzie można obserwować co się u nich dzieje?

eem?
@look

ale pytasz pod kątem ofert czy co

@eem?

Nie, pod kątem aktualności i nowinek wszelakich

at
@look

nie znalazłem nic takiego do tej pory

@at

Okej, no nic, dzięki, myślałem, ze to ja może źle szukam czy coś

@eem?

są tam też oferty?

@fox

Przecież napisali, że czegoś takiego nie ma, więc jakim cudem miałyby być tam oferty.

@Kubs

dobra akurat tu sory bo przeczytałem tylko pierwsze

Meyra

Czy Markisol ma jakiś sklep stacjonarny?

@Meyra

Jeśli tak to w jakiej lokalizacji?

use

google mówi, że ma

use
@Meyra

na obrońców helu podobno, no ale nie wiem na ile to aktualne informacje, bo kiedyś kojarzę, że ktoś pisał, ze jest w jakiejś galerii. musisz zweryfikować.

Chuda

Tak w Wejherowie byl sklep kolo Kauflandu

@Chuda

Ale wiesz może czy jest nadal czy już nie?

?
@Meyra

nie lepiej tam zadzwonić jak coś potrzebujesz?

?
@Meyra

sory ale to już byś 50 razy sprawdziła do tego czasu....

heh
@?

widocznie jej się aż tak nie spieszy. a takich ludzi na goworku nie brakuje. wszystko najlepiej na tacy podstawiac pod sam nos.niedługo będą jeszcze szukać kogoś kto za nich na rozmowę pójdzie

@heh

Już bez przesady, portal służy między innymi właśnie do zadawania pytań. Jak ktoś nie chce to nie odpowiada i tyle.

Calamity Jane

Od lat już tutaj jestem i nikt mi nigdy nic złego nie zrobił a wręcz przeciwnie, spotykały mnie tylko dobre rzeczy. raczej już tutaj zostane i nigdzie się nie wybieram

Kalach
@Calamity Jane

czemu ktoś miałby w pracy ci coś złego zrobić? aż strach pytać gdzie byłeś wcześniej

Olgierd
@Calamity Jane

a co ci moga źle zrobić? to jest praca a nie przedszkole. tu są dorosli ludzie którzy przychodzą zrobić swoje i zarobić. firma porządna to i ludzie są porządni

@Olgierd

Gdybym nie miała takich doświadczeń w pracy, to bym o tym nie pisała. Dorośli ludzie też bywają zawistni i lubią drugiemu człowiekowi świnię podstawić...no ale grunt, że tutaj normalne osoby i nie ma jakiś takich dziwnych zachowań

korek
@Calamity Jane

tu się zgodzę bo w porównaniu do innych to nie jest źle jeśli chodzi właśnie o dogadywanie się. robiłem kiedyś w Gdyni w takiej firmie niewielkiej nie będę tutaj wymieniał nazwy ale do teraz mi się wzdryga. tu przynajmniej idzie dostać jakąś pomoc czy po prostu sobie pogadać jak jest czas, zamienić słowo cokolwiek

@korek

No właśnie. Więc jak się miało taką sytuację, to ma się różne obawy itd. i bardziej się docenia, że gdzieś jest po prostu normalnie, gdzie dla kogoś to może być zupełna norma

Robek

i jak z rekrutacjami po nowym roku??

Nntrsadcdw
@Robek

szukałem ofert i nie znalazłem żadnej, więc chyba lipa.

@Nntrsadcdw

a wiadomo coś kiedy to się może ewentualnie zmienić?

@east

nic nie słyszałam, żeby mieli kogoś szukać, ale po prostu trzeba obserwować czy się coś nie pojawia

@tako

czyli żadnych konkretów .. trzeba czekać i obserwować w takim razie, tak zrobię

@east

zgadza się i myślę, że warto sprawdzać, bo firma stabilna i dbająca o pracowników

@tako

spoko, ale i tak wole się sam przekonać jak coś. dzięki za informacje

@east

a no to jest oczywistość. opinia najlepsza i najszczersza to twoja własna

Upsurge

jak dla mnie jest nieźle nie szukam na siłe rzeczy do których mam się doczepic. to co najwazniejsze to jest.

Przemyśl
@Upsurge

doszukiwanie sie problemów to teraz jedna z chorób cywilizacyjnych

spec
@Przemyśl

a wpisali już do ICD-10? Bo ja nie słyszałem o takich rzeczach.

powaga
@spec

Ehh, przecież wiadomo, że to nie było w dosłownym znaczeniu

Ken

Mam kilka pytań. Czy operatorzy maszyn dalej zarabiają ledwo 3 tysiące na rękę? Czy kierownik dalej jest takim gburem który nie potrafi się nawet przywitać? Czy team leaderzy dalej wchodzą w (usunięte przez administratora) kierownikowi i skarżą na wszystkich? Bo chyba są od tego żeby robota szła sprawniej a nie od tego żeby każdy się przez nich denerwował i nie mógł skupić na powierzonych mu zadaniach ;)

Byly
@Ken

Dlatego zwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) liderzy ????Nidy nic nie robili bo awans im odwalił mowa o maszynowni zwalali zlecenia na innych i gdzie był ten kierownik jeden z drugim ? Pozdrawiam

Kawa

Trochę mam wrażenie że te pierwsze komentarze co tu są to trochę przesadzają.zwłaszcza jeśli chodzi o te plotki. Nie wiem może zbyt mało pracuje jeszcze ale nie zauważyłam żeby jakoś ludzie się obgadywali. Raczej spotkałam tutaj porządne osoby. Pomocne na początku. No i żeby nie było. nie twierdze że wszystko jest jak z bajki czasami mi dokuczapraca na zmiany no ale taka robota. Nie trzeba się przynajmniej zastanawiać że nie będzie wypłaty. Za granicę kiedyś pojechałam na dwa lata to o mało pod mostem nie wylądowałam ale to mniejsza. Mam nadzieje że nie zrobię tu burzy bo nie o to mi chodzi. Tylko tak chciałam krótko napisać bo uważam że jest wiele w porządku osób które szanuje i lubię.

pika
@Kawa

a wiesz może czy można odbyć tutaj jakieś praktyki zawodowe?

@pika

Nie interesowałam się tym tematem w ogóle, szczerze mówiąc, więc nie chcę odpowiadać i ewentualnie wprowadzić w błąd

strażnik
@pika

zadzwoń tam to się dowiesz. nie jesteśmy od praktyk.

pika
@strażnik

myślałam, że może ktoś coś kojarzy, stąd pytanie sorry, jeśli zawróciłam wam głowę bez sensu...no ale tylko pytam

LOTTO
@pika

Mam takie pytanie niezwiązane ale może będziecie kojarzyć: są teraz jakieś oferty na nowy rok aktualne?

Kalach
@Kawa

ludzie z natury przesadzają to nie ma co zwracać uwagi. im sie wiecej zwraca tym wiecej gadają co nie

hukiii
@LOTTO

ja nie kojarze żeby coś było teraz

@Kalach

Nie rozumiem za bardzo jak się to ma do mnie i mojej wypowiedzi?

Kałach
@Kawa

o twoje dwa pierwsze zdania mi chodziło.

@Kałach

A no tak. rcja

Esmeralda
@Kawa

zgadzam się kawa z tobą. ludzie są w porządku. zresztą to widać nawet tu.

smiech
@Esmeralda

przez chwilę zastanawiałem się co oznacza powiedzenie kawa z tobą.... a potem doczytałem cały kontekst i wszystko stalo sie jasne : D : D

kox
@smiech

ile macie pracowników tak mniej więcej? pytam pod kątem zatrudnienia czy często się zdarza że ktoś odchodzi

Robek

czy młodszy magazynier ma kogoś nad sobą czy pracuje samodzielnie?

@Robek

jak sama nazwa wskazuje, ma, starszego. ale to też nie tak, że wszystko robi w asyście kogoś, sama praca raczej samodzielna, ale z kontrolą przez kogoś bardziej doświadczonego, czy na pewno wszystko robisz jak należy

@Robek

mam nadzieję, że idzie zrozumieć o co mi chodzi

@Betho

tak tak kumam ogólnie o co chodzi

@Betho

a jest możliwość awansu na tego starszego ??

@Robek

najpierw się dostań i zobacz czy się nadajesz a potem będziesz myślał o awansach co? taka porada.

@Betho

no to jest dla mnie oczywiste, na dzień dobry się nigdy awansu nie dostaje i nie trzeba mi tego tłumaczyć

@Betho

pytałem raczej w perspektywie tego czy Marksiol daje możliwości rozwoju i czy takie rzeczy w ogóle wchodzą w gre

3w
@Robek

zależy jakie bedzie zapotrzebowanie i jak ci będzie szło. no tak na chłopski rozum nawet.

@3w

takie ogólne odpowiedzi to sobie sam umiem wywnioskować.. myślałem żee może jest jakiś konkretny przykład na to że ktoś awansował itp. nie ważne tyle musi mi wystarczyć

3w
@Robek

jak z choinki się urwałeś to już ci nie pomogę niestety...

@3w

ja się znikąd nie urywałem, chyba że o sobie mówisz ;)

Dreep

Po co te nerwy?

g.u.m.a

Naprawdę nie polecam pracy w Markisolu. Możesz zgłaszać się na wszystkie nadgodziny, nie chorować i robić wszystko co Tobie każą a i tak ciebie zwolnią. W dodatku dowiadujesz się o tym ostatniego dnia umowy. Nie myśl, że dowiesz się o zakończeniu pracy w firmie szybciej. Na pytania czy przedłużą tobie umowę padają "cudowne" słowa "proszę się nie martwić" i nagle zostajesz bez niczego. Organizacja w tej firmie praktycznie nie istnieje. Totalna porażka. Każda zmiana robi inaczej, ba nawet na każdym stole robi się inaczej. Żadnych wspólnych spotkań czy szkoleń. (usunięte przez administratora)Niektóre z tych osób naprawdę nie posiadają żadnej wiedzy. A na koniec trzeba dodać - PLOTKI. Co druga osoba w firmie jest tak fałszywa, że trudno w to uwierzyć. Uśmiechają się miło, aby potem za twoimi plecami ciebie obgadać. Jedna zmiana rzuca kłody pod nogi drugiej i na odwrót. Jakby pracownicy nie mogli sobie zdać sprawy z tego, że na dłuższą metę sami sobie szkodzą. A najgorsze jest to, że na takie zachowanie jest pozwolenie z góry. (usunięte przez administratora) Nie musisz nawet mówić prawdy , możesz zmyślać. Im to nie przeszkadza. Jak tak dalej pójdzie to Markisol niedługo się rozpadnie.

Leszek
@g.u.m.a

Zgadzam się tam tylko rodziny pilnują nie muszą nic robić strasznie fałszywe towarzystwo zawsze zrobią ci w koło du (usunięte przez administratora)

Dr
@g.u.m.a

Napewno się nie rozpadnie, myślę nawet, że będzie się rozwijał. Chodzi przede wszystkim o to, że w większości firm produkcyjnych jest sezonowość zamówień i przez to raz potrzebują ludzi mniej, a raz więcej. Stąd właśnie te ciągłe zwolnienia i zatrudnianie. Przecież jak nie mają robity to po co im ludzie? Poprostu radzę, się od takich firm trzymać z daleka, bo nigdy pracy na stałe nie będziecie mięli, tylko na rozmowie kwalifikacyjnej wam naobiecuja, a potem won. Tu w okolicy jest więcej takich firm np. PROAL

Leszek
@g.u.m.a

Oby szybko to się rozpadło to (usunięte przez administratora) kierownik produkcji zwykły burak bez swojego zdania dba tylko o swoich znajomych i rodzinę pani kadrowej nie warto tam zaczynać jeden wielki (usunięte przez administratora)

Nowy wpis poraz pierwszy
@g.u.m.a

Jest to przykre że ludzi ponad kierownikiem tego nie widzą, albo nie chcą wiedzieć bo jest tak wygodniej. Gdzie są rzetelne kontrole takich zakładów. Nie chce mi się wierzyć że wszystko jest ok. Następny zakład gdzie ludzie są tak wyrafinowani w swej pysze.

Byly
@g.u.m.a

Bo tam kierownikami są ludzie po szkole (usunięte przez administratora) dlatego chronią tylko rodziny

Wkurzony

Taka duża firma i nie stać ich na premie świąteczne dla pracowników, tłumacza się kryzysem ????, pracownik któremu zabrali 2 stówy z premii po podniesieniu najniższej krajowej wcale nie ma kryzysu????

@Wkurzony

no wiadomo, nikt nie jest zadowolony z tego faktu, ale sytuacja naprawdę jest ciężka i to nie jest tak, że ten kryzys jest wymyślony, tylko po to, żeby nam premii nie dać...to też trzeba zrozumieć, z pustego to i salomon nie naleje...myślę, że jak się sytuacja poprawi, to coś dostaniemy, ale ciężko wymagać tego, kiedy sytuacja jest trudna.

@Wkurzony

no ale każdy może mieć inna perspektywę, nie narzucam swojej nikomu

Wkurzony
@nwm

Zwracam honor, premia świąteczna została przyznana, zapewne dlatego że widzieli złość pracowników

Stal
@Wkurzony

myślę, że to nie bylo spontaniczne raczej chcieli dać, a ty niepotrzebnie już sie szykowałeś do bójki sam się nakręciłeś i po co? a było chwilę poczekać

@Stal

no, to już nie ma co wnikać, grunt, że jest

Mikołaj
@nwm

No skoro nikogo nie dziwi tak niska premia świąteczna to fakt nie ma co wnikać .Jak dla mnie 250 -500 PLN rocznie na pracownika to jest żart

ryba
@Mikołaj

No to jak masz tak wygórowane oczekiwania, to idź szukać szczęścia gdzie indziej ale nie wróżę sukcesu na tej płaszcyźnie, szczerze mówiąc

Sweet Baby

Ciężka praca jest zdecydowanie dobrze wynagradza wystarczy tylko faktycznie dobrze i dokładnie wykonywać swoje obowiązki

Pinia
@Sweet Baby

Mam takie pytanie, bo mówisz że ciężka praca a ja myślałam, żeby właśnie tutaj spróbować się dostać. Pracują na produkcji kobiety? Nie ma problemów żeby się wyrobić? Nie mam zbyt dużego doświadczenia na produkcji i boję się trochę, że sobie nie poradzę.

@Pinia

A od kiedy to do ciężkiej pracy kobieta się nie nadaje? Tutaj tak sie składa, że pracuje dużo kobiet, a martwić się na zapas nie ma czym, nie jesteś sama w pracy i zawsze ktoś ci pomoże nawet jakbyś sie na początku nie wyrabiała, a jak już troche popracujesz to nawet nie zauważysz, jak złapiesz tempo.

Pinia
@Reota

Nie chodziło mi o to, żeby kogoś urazić, po prostu ja nie jestem zbyt silna i chciałam dopytać jak to tutaj wygląda. Ale skoro mówisz że nie ma z tym problemów to jestem trochę spokojniejsza. Jeśli się źle wyraziłam to przepraszam

@Pinia

Wszystko ok, może moj komentarz tez zabrzmial troche za ostro, niewazne ale jak sie obawiasz czy masz sily to w sumie i tak zastanawianie sie nic ci nie da, lepiej sprobować i zobaczyc samemu po sobie jakbys miala jakies pytania to smialo postaram sie pomóc

Astra
@Reota

Nie wiem o co tyle krzyku, na wielu działach praca nie wymaga jakiejś specjalnej siły fizycznej do pracy. myślę, że da radę.

@Astra

Od siedzenia na forum i drapania sie po glowie raczej sie nie dowie. Co to za dylematy? Chce spróbowac niech idzie i sama zobaczy

Benz
@Pinia

ja od dawna jestem na produkcji i to praca tak samo dla kobiet jak dla facetów, nie sprawia mi wcale trudności nie ma co sie bać

Złośliwa

można się rozwinąc i sporo nauczyć

Mistrz

nie wiem jak odczucia innych, ale nawet wolę pracować fizycznie nawet ze względu na godziny, bo mam na zmiany i nie musze trzymac się kurczowo jednych godzin. jak mam np na drugą zmiane to rano zawsze moge sie umowić na wizyte gdzieś albo nawet iść na zakupy i tak samo odwrotnie, mogę mieć na rano a wieczór wolny i też go sobie jakoś zaplanowac. zdecydowanie bardziej wole pracowac na zmiany niż codziennie o tej samej porze

Loko
@Mistrz

coś w tym jest, nie trzeba brać wolnego, żeby iść do urzędu, czy lekarza, którzy jak na złość otwarci są zazwyczaj w godzinach pracy większości ludzi...

Api
@Loko

A po nocce jest jakby dzień wolny? Czy jak to jest rozwiązane?

nigdzie nie napisałem, że są nocki, tylko wie zmiany 6-14, 14-22

Api
@Mistrz

To przepraszam, źle przeczytałem. I to jest jakoś tak rozwiązane, że np. jeden tydzień masz na drugą zmianę a potem drugi na pierwszą? Bo dziwnie by było mieć np. zmianę do 22 zanim się położysz to conajmniej północ a potem o 5 wstawanie. Tak tylko chcę dopytać.

@Api

raczej jest grafik tak ustawiany, żeby każdy mógł się wyspać do pracy, a nie tak, że praca do poźna a potem wstawanie o świcie, przynajmniej ja tak nie miałem od kiedy tu jestem

No
@Api

Tydzien na tydzien jest praca.

Alpi
@No

Ok, dzięki za taki odzew.

Nr

Witam. Czy w firmie są premie np świąteczne?

Ben
@Nr

Premie ogólnie są, ale czy świąteczne to niestety jeszcze nie miałem okazji się przekonać. Zobaczymy za miesiąc.

Klakalka
@Ben

Tak są premie, zazwyczaj podzielone na 2 miesiące Przy wypłacie z października i listopada.

Hm
@Klakalka

W tym roku chyba nie

Kierowca
@Hm

W tym roku nie będzie chyba premi świąteczny .Pandemia na świecie ,brak zamówień, mało wysyłek.Trzeba to zrozumieć ciężki czasy są.

@Kierowca

Nie fair jeśli chodzi o pracowników. Każdy się stara a premii świątecznych nie będzie? Ostatnio dostali 50.000 jeśli się nie mylę aby rozdać to pracownikom, mogli to zostawić i dodać coś do tego od siebie i premie świąteczne by były! A od nowego roku z tego co słyszałem ma być podwyżka najniższej krajowej do 3000 i maja oddać te 200 zł co zabrali. Więc nie rozumiem.

Pracownik 2

A to przypadkiem nie były pieniądze na utrzymanie zatrudnionych pracowników w czasie kryzysu? Ja tam nie wiem, nie znam się ale często nie wszystko jest takie czarno białe jak się wydaje.

Tak
@Pracownik 2

no właśnie, dużo firm było zmuszonych zwolnić część swoich pracowników, a ci, którzy włożyli pieniądze, żeby ich zostawić nie mogą nagle teraz sypać kasą na prawo i lewo, tak mi sie wydaje.

Dates
@Tak

dokładnie, niektórzy tylko by sie czepiali, bo sami nigdy nie prowadzili swojej firmy, trzeba przecież jakoś realnie myśleć przecież pieniądze też nie biorą się z powietrza

Hmmm
@Dates

W większości firmach dostaje się coś na święta , w zeszłych latach tez nie było problemu

panda
@Pracownik 2

pare moich znajomych co robili w innych firmach pozwalniali bo nie było na nich pieniędzy i mieli problemy potem także się ciesze że mnie nie zwolnili tutaj i mogę pracować. dziwne czasy bardzo

Inventor

Złożenie aplikacji do tej firmy to była jedna z najlepszych decyzji.

@Inventor

a możesz powiedzieć coś więcej o rekrutacji?

Alam
@Gap

wiesz, to też zalezy na jakie stanowisko stratujesz, bo jak interesuje cie praca na produkcji to masz rozmowe z kierownikiem produkcji

@Alam

a jak sama rozmowa? ciężko? jakieś dziwne pytania?

Alam
@Gap

nie, rozmowa raczej normalna, pytania na temat nie bylo żadnych udziwnień, że tak powiem

@Alam

ok, a jeszcze tak dopytam, czy dlugo maglowali? czasem tak robią, że zamiast załatwić wszystko sprawie to przedłużają niepotrzebnie, a człowiek sie tylko stresuje

Kacha
@Gap

u mnie było konkretnie, ot taka standardowa rozmowa w dosyć miłej atmosferze. już przerobiłam sporo rozmów więc już nawet się nie stresowałam. będzie co ma być i tyle.

Haha
@Inventor

Ciekawe na jak dlugo

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 18 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol