Opinie o Markisol w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markisol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Markisol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markisol w Wejherowo

Lucky Charm

Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Ludzie są w firmie jak najbardziej okej, jak potrzeba to pomogą. A zarobki cóż zawsze mogłyby być większe, ale nie ma co narzekać. Ogólnie polecam, bo to fajna firma.

Wierka
@Lucky Charm

Dokładnie, pozdrawiam wszystkie babeczki z Markisola!

BARTI
@Lucky Charm

akurat z zarobkami zawsze tak jest, ile by nie było mogłoby być więcej hahah

Pickle Pie

Czy pracuje się też na nocki?

Nie

@Pickle Pie

Pracownicy fizyczni robią na dwie zmiany

6-14 i 14-22

Candy

A jeśli chodzi o biuro?

@Candy

biuro pracuje 8-16 a księgowość 7-15

Że niby w ,,poważnej firmie,,ludzie nie pracują pod wpływem używek?? , w dużo większych firmach i na dużo wyższych stanowiskach zdarzają się przypadki . Chyba większość ludzi domyśla się o kogo chodzi akurat w tym przypadku . Jak napiszę że są przypadki (usunięte przez administratora) też nie uwierzysz ??

Unstoppable

znajdzie się tutaj miejsce dla osób bez doświadczenia?

Nonapewno
@Unstoppable

Znajdzie sie,ale na miesiac moze dwa,znajac tą firme;)

Wojciech
@Nonapewno

Czemu tak krótko niby? ;d Przecież w tak krótkim czasie to się człowiek dobrze nie zdąży zadomowić w zespole nawet.

nokolego
@Nonapewno

Paczcie go, (usunięte przez administratora) Ja już tu sporo pracuje i jakoś nie czuję się zagrożona. Powiedziałabym że patrząc na obecną sytuację w innych firmach - wręcz przeciwnie.

@Nonapewno

o czyżby? firma stawia na zaangażowanie i chęci pracownika, a jeśli je zobaczy nie ma powodów, żeby się go wyzbywać przykro mi, że tobie tego zabrakło

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markisol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Sepulcher

FIrma jest naprawdę w porządku. Choć nie powiem żeby nie miała swoich problemów. Generalnie to jest kolos z wszystkimi problemami które mają firmy tego typu i z wszystkimi problemami. ALe jak zawsze, ktoś widzi to jako atut a ktoś inny jako problem. Ale ja zawsze powtarzam że jak się komuś nie podoba firma to zawsze może zmienić.

Koszulka
@Sepulcher

Nawet w najlepszej pracy świata będą problemy ale ja sie ciesze że jest kasa, zgrani ludzie i nie muszę się martwić o przyszłość. Te rzeczy są najważniejsze według mnie.

robol

nigdzie nie jest łatwo, wszędzie ciężko ważne żeby kasa była na czas i ludzie z tobą pracujący są ok to wystarczy:)

Ferdek Kiepski

Czy pracują tu osoby o czarnym kolorze skory ?

Wheels

Wysyłał ktoś cv w ciemno jak nie było ofert?

Zef
@Wheels

raczej powinno sie wysłać jak są oferty, bo wtedy wiadomo, że kogoś szukają

Kml

Jeżeli ktoś planuje podjąć prace w tej firmie to stanowczo odradzam, naprawdę szkoda waszego czasu i robienia sobie nadzieji gadkami o pięknej pracy oraz wiązania przyszłości z tą firmą.. to same kłamstwa.. Nic tam się nigdy nie zmienia jeden pośpiech coraz wyższe wymagania lecz wynagrodzenie na takim samym poziomie zero docenienia pracownika. byle aby sztuka się zgadzała :) (usunięte przez administratora) Ja jako były pracownik tej firmy który przepracował tam parę lat byłem traktowany tam jak popychadło ciągłe rzucanie z kąta w kąt brak stałego stanowiska pracy, mało tego sam (usunięte przez administratora) oczernia pracownika za plecami !(usunięte przez administratora) robiąc z niego zło i pośmiewisko.(usunięte przez administratora) Broń boże nie wyrażajcie swojego zdania przy tej osobie bo jak trochę prawdy powiecie to wylatujecie.

Pesymista
@Kml

Ile jeszcze stary pracowników musi się pozwalniać aby kierownictwo "otworzyło oczy" . coraz mnie ludzi w tej firmie których zależy aby w wszysko przy tym chaosie i ciągłej presji czasu było w pożądku.Nie długo zostaną tylko te osoby które przychodza w spokoju "odwalić" swoje godziny .

Chce sobie coś pożyczyć
@Kml

Czy to prawda że w tej firmie można (usunięte przez administratora).Dobrze by było w tych ciężkich czasach sobie dorobic dodatkowo pare "groszy"

Optymista
@Kml

Jeszcze kilka starszych i ogarniętych pracowników się zwolni to mały kurdupel czyli wielki i wszystko wiedzący tzn. kierownik produkcji będzie musiał ubrać spodnie robocze i zacznie pakować rolety aby wysyłki mogły wychodzić.Może wreście się do czegoś przyda i zrobi coś pożytecznego dla firmy.

Cf
@Kml

Pomimo tak dużo negatywnych opinii jestem zdziwiony że jeszcze ten zakład ma 5 gwiazdek. Coś tu jest nie tak. Jeśli ktoś jest wnikliwy to wie że coś tu śmierdzi.

Hejtoja

Nie polecam pracy absolutnie! Zatrudnienie przez agencje to przemiał ludzi.po 1,5roku dosje sie umowe od markisolu,ponoc Lecz nie da sie przepracowac w tej firmie 1,5 roku bez przerwy,zwalniają cię 3x w roku bo nie ma materialu,bo nie ma pracy,dzwonia za 2 miesiace,przyjma cie na miesiac i wywalaja i tak w kolko,z calego serca odradzam.pracowaltam chyba juz każdy

Kierownik Prog.G
@Hejtoja

Z tym zwalnianiem i przyjmowaniem to proszę przeczytać definicja co to "pracownik tymczasowy"

takilajf
@Kierownik Prog.G

właśnie miałam mówić...jakby rozumiem frustrację, ale takie są realia pracy pod agencją jako tymczasowy i wybierając taką formę zatrudnienia trzeba się z tym liczyć

Nonapewno
@takilajf

Inaczej kiedy dostajesz umowe a za 3 dni zwalniaja cie bo nie ma pracy

Major

grunt że wypłata zawsze sprawiedliwa i na czas

hu
@Major

Do którego dnia miesiąca przychodzą wypłaty?

Łucja
@Major

Serio :D :D W sensie przepraszam ale kiedy Polacy się nauczą, że pracodawca MA OBOWIĄZEK PŁACIĆ SWOIM PRACOWNIKOM W TERMINIE. A wy się cieszycie, jakbyście pięć tysięcy premii dostali. Są jakieś plusy tej pracy czy to jedyny plus, że przestrzegają podstawowych przepisów??

Arek
@Łucja

Ludzie nie są tacy nieświadomi jak ci sie wydaje, ale są pracodawcy, którzy nie płacą w terminie i jednak to zawsze plus, że ma się uczciwego pracodawce.

Lucek
@Łucja

Uważaj bo 90% komentarzy tutaj jest chyba napisana przez opłacone słupy. Bo nie chce mi się wierzyć , że to tak na serio w 2021 roku.

Aha
@Lucek

tak słabo u ciebie z wiarą? hehehee

Moon Beam

Ja szanuje ich za to co robią, za to że jestem zadowolony z pracy i nikomu nic do tego

Gargoyle

Poznałem tutaj tak wiele świetnych osób że już samo to sprawia że chce mi się chodzić do pracy

luka
@Gargoyle

ludzie są w większości faktycznie mega spoko

The Management

Pracę swoją trzeba doceniać, bo nigdy nie wiadomo jakby było gdzie indziej ;) ja jestem zadowolony.

Iwo

czy ktoś mógłby sie podzielic na forum swoimi doświadczeniami z pracy na produkcji?

@Iwo

Jasne. (usunięte przez administratora)8 godzin na nogach za najniższą krajową + 100 zł premii. A po miesiącu albo dwóch z dnia na dzień Ci podziękują za owocną współpracę po przez SMS”a.

Produkcja

Masakra pracuje tu szósty rok i jest tragedia każdy się zwalnia firma nic z tym nie robi podwyżek nie ma już trzeci rok a wymagają coraz więcej dobrze ze jestem tylko do stycznia bo idę do pracy gdzie cenią pracowników a tutaj dlugo to nie potrwa.

Pracownik produkcji
@Produkcja

To prawda. Pracuje tu od 3 lat i też jestem w trakcie szukania czegoś innego. W ciągu tego roku zwolniło się ponad 10 pracowników długoletnich (takich co pracowali tu przynajmniej 5lat. Nie wiem czy ktoś kto tym zarządza jest ślepy czy co ale zaraz nie będzie miał kim produkować .

@Pracownik produkcji

Pracownik @Produkcja niestety tym osobą co tym "zarządzają " jest to na rękę że się ludzie zwalniają : mniejsze koszty a zawsze można coś więcej wycisnąć z tych co jeszcze to pozostali. No ale w takim tempie to nikt za chwile tu nie zostanie. Ludzie idą tam gdzie większe pieniądze , dla nich przecież się przychodzi do pracy. Mój status : " Jeszcze pracownik "

Sprinkles

Firma jak firma, jak się pracuje a nie obija, to to owocuje.

Looz
@Sprinkles

jak wszędzie

sharp
@Sprinkles

tzn ze jest szansa wyhaczyc jakies konkretniejsze premie?

Looz
@sharp

coś tam wyhaczyć można

@Looz

Ludzie o jakich wy piszecie nadgodzinach ,kiedy można je robic w Markisolu,miesiąc czy dwa w roku kiedy mają dużo zamówień czy może o oddziałach w Chinach albo Rosji.W Gościcinie firma praktycznie w pełni produkuje może z dwa miesiące i wtedy są nadgodziny płatne 100 % .

Bondre
@Anna

Ale...tam nie padło nawet takie słowo, nikt nic nie wspomniał o nadgodzinach nawet...

Olo
@Looz

Myśle że te pozytywne komentarze piszę jakaś podstawiona osoba ,jeśli w Markisolu jest tak pięknie i super to czemu nie ma tygodnia aby ktoś ze starych pracowników się niezwolnił.Kadra się już się praktycznie posypała a kierownictwo (usunięte przez administratora)

Leszek Dawido..

Jak sytuacja w firmie obecnie ? Zastanawiam się czy warto wrócić …

Tiny Boo

spotkałam niedawno dziewczynę od nich podobno spoko i da sie zrobic premię

Yuri
@Tiny Boo

Kogoś z produkcji?

one
@Tiny Boo

zgadza się. premie bardzo na plus działają dla tej firmy a i nadgodziny czasem są jakby ktoś chciał sobie jeszcze dorobić.

Paramour

Pracowałam tam kiedyś i było fajnie. Dużo się nauczyłam. Atmosferę to czasami psuli starzy pracownicy, ale w porównaniu do innych firm przez które przeszłam to luzik. Szefostwo było ok, pensja zawsze na czas. Przeniosłam się do innego miasta ale pracę w tej firmie wspominam najlepiej ze wszystkich moich dotychczasowych. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Markisol - Wejherowo

• Jak się pracuje w Markisol?

Zobacz opinie na temat firmy Markisol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markisol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 18 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markisol