Opinie o Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu w Radom

Czy w Wyższa Szkoła Handlowa są szkolenia zewnętrzne?

Łucja
@Karolinka

zastanawia mnie wobec których stanowisk jest to w zasadzie pisane. Na głównej stronie widnieje wzmianka o tym, że są możliwe do zrealizowania praktyki. jak mogłyby być realizowane przez szkoleń?

Czy w Wyższa Szkoła Handlowa są szkolenia zewnętrzne?

Nick1

Są szkolenia zewnętrzne.

Janusz
@Nick1

Dla wszystkich pracowników? Nawet ci nowo przyjęci mogą brać udział w kursach? Chce tu aplikować i zastanawiam się czy za szkolenie nie trzeba podpisywać umowy lojalnościowej. Bo w poprzedniej firmie miałem taką sytuacje.

Niema szkoleń

@Janusz

Niema umów lojalnościowych

Marzena
@Lila

Szczęście w nieszczęściu? A gdyby potencjalnie był kurs do odbycia to możliwe, że trzeba byłoby lojalkę podpisać? I swoją drogą to jakie inne możliwości tu są jeśli chodzi o rozwój w takim razie?

Karolinka

Raczej nie ma, jeśli już to z dofinansowania np z niepełnosprawnych

Karolinka Nowy wpis
@Marzena

Nie ma szkoleń, nie ma lojalek, nie ma możliwości rozwoju.

Łucja Nowy wpis
@Karolinka

Czy można liczyć w Wyższa Szkoła Handlowa na prywatną opiekę medyczną?

Karolinka

Nie, nie ma

Marzena
@Karolinka

To może w drugą stronę, czy do dziś cośkolwiek zostało dodane do oferty ewentualnych dodatków? jakie warunki zatrudnienia od tej perspektywy przysługują i co wchodzi w ewentualny skład benefitów?

Karolinka Nowy wpis
@Marzena

Nie ma żadnych benefitow. Chyba że w nią wchodzi różna na dzień kobiet.

Cześć, zauważyłem te opinie o tym, że czesne dla studentów zostały podwyższone, to się zgadza? bo jeżeli tak to w jaki sposób odzwierciedla się to w proponowanych stawkach? Pracownicy również otrzymują jakiś procent? Albo w jakimś socjalu lub innych warunkach to się zwraca?

Czy w Wyższa Szkoła Handlowa zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wyższa Szkoła Handlowa? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Nie polecam tej uczelni. Odkąd zaczął się COVID uczelnia podwyższa czesne co semestr, koszty czesnego wzrosły już o 50% na licencjacie. Nie byłem przygotowany na takie podwyżki a uczelnia informuje miesiąc przed terminem płatności o podwyżce. Nie ładnie, bardzo nie ładnie. Kpina ze studentów.

Na stronie Szkoły widnieją obecnie dwie oferty dla wykładowców. Po spojrzeniu na poprzednie opinie zastanawiam się jak wspomniane doświadczenie oraz kwalifikacje przekładają się w ujęciu sumarycznym na zarobki? Czy stawki są bardziej negocjowalne? I co do tej przytaczanej bazy, to co konkretnie można mieć przez nią na myśli?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Dariusz

05.06.2023 11:06

Dariusz ikona wywiad

Mam miłe i pozytywne wspomnienia z pracy na WSH po zmianie AHNS.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Na stanowisku wykładowcy.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Dariusz ikona wywiad

Tak, miałem pracę zdalną.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Dariusz ikona wywiad

Pani Dziekan Wydziału Prawa nie jest prawnikiem, a zajmuje się kierowaniem Wydziałem Prawa. Dziekan ma inną specjalność niż prawna i moim zdaniem nie powinna zajmować się kwestiami związanymi z prawem, ponieważ do tego potrzeba odpowiednich kompetencji. Nie akceptowałem metod tej Pani, dlatego postanowiłem zrezygnować ze współpracy. Poza tym praca sama w sobie na tej uczelni była bez zarzutu. Współpraca z Panią rektor oraz innymi Dziekanami wzorowa.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Ok. 3 500 zł netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Dariusz ikona wywiad

Kilka lat, współpracę zakończyłem w 2022 roku.

Dariusz ikona wywiad

Tak, to bardzo dobra uczelnia, fantastyczne warunki pracy i możliwości rozwoju - możliwość publikacji naukowych, dobra struktura warsztatowa, struktura biblioteczna, przeróżne szkolenia, warunki są na najwyższym poziomie i niejedna uczelnia mogłaby pozazdrościć takiego zaplecza naukowego.

Dariusz ikona wywiad

Nieograniczone możliwości - każdy kto chciał publikować, rozwijać się, podejmować prace badawcze, uczestniczyć w konferencjach, miał do tego dostęp i zachętę ze strony Pani Rektor.

Dariusz ikona wywiad

Było ich dużo - z przeróżnych dziedzin. Ogromny wachlarz możliwości - z zakresu informatyzacji, prawa, techniki, wszystkich potrzebnych specjalności.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Dariusz ikona wywiad

Super, cudowni ludzie, można było na każdego liczyć, w tym również na Panią Dziekan. Atmosfera w moim odczuciu była bardzo, bardzo, bardzo dobra.

Dariusz ikona wywiad

Wzorowo dotrzymywane, zgodne z ustaleniami.

Dariusz ikona wywiad

W mojej ocenie osoba po prawie winna odpowiadać za Wydział Prawa. Reszta jest wzorowa.

Dariusz

Pracowałem na tej uczelni, to bardzo dobra uczelnia,fantastyczna baza, miły personel. Warto na niej studiować bowiem wykładowcy posiadają bardzo wysokie kwalifikacje i doświadczenie.

Lila

Niestety to wszystko prawda, nie warto tu się angażować, nikt i tak Cię nie doceni, szkoda czasu..

kama

Z przykrością muszę potwierdzić negatywne opinie dotyczące tego pracodawcy (z premedytacją w taki sposób napisane). Jeżeli ktoś się szanuje, powinien się trzymać jak najdalej od tego miejsca. Z podobnym podejściem i brakiem profesjonalizmu nie spotkałam się nigdy i nigdzie.

Kaja

@Alina czyli co, ogólnie dyrektorzy nie potrafią tutaj zadbać o pracowników?

LK

Zdecydowanie nie polecam, chyba, że ktoś chce sobie kupić dyplom nic nie warty na rynku pracy.

Hanna

Podpowie ktoś czy uczelnia prowadzi aktualnie rekrutacje?

Alina

Mam wrazenie ze dyrektorstwo jak I kanclerz nie potrafia zarzadzac pesonelem. Ricgard Branson powiedzial "klienci nie sa najwazniejsi. Pracownicy sa najwazniejsi. Jesli zadbasz o swoich pracownikow oni zatroszcza sie o klientow". Zadowolony pracownik to nie bojacy sie o swoja posade kazdego dnia, to nie przeciazony obowiazkami I wynagradzany wlasciwie. Zadowolony pracownik stara sie wykonywac swoja prace w jak najlepszy sposob. Jak widac zarzadzanie w tej szkole pozostawia wiele do zyczenia

Mateusz
@Alina

Mam wrażenie, że część osób z tego forum to frustraci z niczego niezadowoleni. Jeśli mi cokolwiek nieodpowiada rezygnuję i luz. Tutaj wylewanie własnych żali publicznie.Tak tylko Polacy potrafią żenada. Ja pracuję już trzeci rok i nie msm problemu z kominikacją czy zasadami współpracy. Studenci także mili. Trochę uśmiechu i optymizmu i walczmy z malkontentami,nieudacznikami życiowymi oraz frustratami. WESOŁEGO TYGODNIA rówmież dla tych smutasów.????

Doktor

Odradzam wszystkim te firmę. Szkoda zdrowia... Brak szacunku do innych, wybujale ego dyrektora i kanclerza. Były dziekan WSH

@Doktor

Czy opowiesz coś więcej na temat swojej pracy w tym miejscu? Wspominasz o braku szacunku do pracowników, masz na myśli jakieś konkretne sytuacje? Zależy nam na tym, by poznać jak najwięcej konkretów. Czy w związku z tym, że pracowałeś w branży edukacyjnej, miałeś możliwości rozwoju?

@Honorata

Możliwości rozwoju???? To chyba mało wybredny żart :) Tam stanowiska obsadzane są z "linii myślenia przedaksjologicznego" - mierny ale wierny! Hermetyczne środowisko "akademickie", SAMO DLA SIEBIE!!!

Marek To, w jaki sposób traktuje się wykładowców w tej uczelni można byłoby mnożyć wiele przykładów. Sprowadza ich się do poziomu zwykłych "wyrobników", którzy mają zrealizować zajęcia, nie robiąc studentom żadnych problemów przy zaliczeniach. Liczy się ilość a nie jakość bo ona generuje zyski. Każdy kto chce studiować niech się zastanowi jakie ma oczekiwania względem swojej przyszłości... A Kanclerz niech zada sobie zasadnicze pytanie: Czy chciałby zarabiać po ciężkich studiach doktoranckich i obronie dysertacji tyle co Pani w Biedronce. To zwykła kpina zważywszy na to, że sam siebie tytułuje "profesorem", pobierając przy tym uposażenie profesorskie! Tak trzymać!

też wykładowca
@anonymous

na podstawie własnych doświadczeń zgadzam się w pełni z tą opinią. Tyle że niestety prawa rządzące rynkiem pozwalają kupować siłę roboczą dokładnie po takiej cenie, po jakiej ta siła robocza zgadza się sprzedać :-( Oferowanie wyższej ceny przez Kanclerza jest nieracjonalne ekonomicznie, a odwoływanie się do Jego sumienia - proszę wybaczyć - kuriozalne i komiczne... Szczególnie znając Kanclerza WSH :-)

@też wykładowca

Prawa rynkowe - to jedno, drugie - i chyba najważniejsze to podmiotowość a nie przedmiotowość. Niestety "uczelnia" to nie hipermarket, w którym zatrudnia się ludzi o niskich kwalifikacjach. Kanclerz najwyraźniej nie rozumie istoty funkcjonowania uczelni wyższej. Ilość nijak się ma do jakości bo ta w prywatnym biznesie nie pomnaża zysków. A zatem trudno odwoływać się do sumienia , skoro "szacunek" jest cechą deficytową dla ludzi utożsamiających się z nauką. Zresztą, wielokrotnie miałem możliwość słuchania wystąpień "Pana Profesora". Zwykły przerost formy nad treścią. Reasumując, każdy ma prawo wyboru, jednak dla zachowania równowagi psychicznej odradzam i nie polecam pracy w WSH!

Programista Wyklęty
@też wykładowca

To trochę bardziej skomplikowane. Nie mamy tu do czynienia z płaskim modelem na zasadzie pracownik-pracodawca. Po obu stronach mamy koszty również. Do tego dochodzi prawo, marketing, jakość itp Jeśli firmy z Radomia wolą kupować niższą jakość za mniejsze pieniądze, wolno im, ale innym wolno o tym napisać, nie skorzystać z usług tych firm, wyjechać z miasta itp Pan podał przykład dwubiegunowy, a problem jest bardziej złożony, zahacza o politykę

Honorata

@Marek, napisałeś, że obserwujesz firmę, co to właściwie oznacza? Byłeś jej pracownikiem w przeszłości? Co masz na myśli, że praca jest na kilku etatach? Chodzi Ci o to, że zatrudnione osoby mają szeroki zakres obowiązków?

Honorata

@anonymous, różne osoby mogą mieć różny pogląd na daną sytuację, często punkt widzenia zależy także od zajmowanego stanowiska. Wiele rzeczy w firmie również zmienia się w czasie, dlatego też staram się dowiadywać na bieżąco, co dzieje się w WSH. Zachęcam Cię do przedstawienia własnej opinii na temat pracodawcy. Od ostatniego wpisu mogły zajść jakieś znaczące zmiany.

@Honorata

Zapewne ZMIENIA SIĘ rotacja kadry :) Obserwuję tę firmę od lat i nic się nie zmienia na plus - mam na myśli kwestię zatrudnienia. Praca na kilku etatach za minimalne uposażenie. No i wdzięczność bezwarunkowa z oddaniem w całym tego słowa znaczeniu :)

Honorata

@Marek, uargumentowane wypowiedzi mają duże znaczenie dla osób zainteresowanych pracą w konkretnym miejscu. Tylko wiarygodne i rzetelne informacje mogą pomóc innym. Każdy szczegół może okazać się istotny. @WSH - tu świat wygląda inaczej, piszesz o długim czasie pracy, czy jest to wpisane w umowę, czy traktowane jako nadgodziny? Możesz powiedzieć, czy jest za nie wypłacane dodatkowe wynagrodzenie?

@Honorata

Zachęcam do czytania ze zrozumieniem wszystkich postów...

ala

WSH radom nie dla kazdego, trzeba byc obrotnym to fakt ale ogolnie nie jest wcale tak zle :)

ala tralala
@ala

Definicja słowa "obrotny" w wsh: osoba zatrudniona na jednym stanowisku, wypełniająca obowiązki adekwatne zakresem czasu i kompetencji do kilku stanowisk, dostająca płacę na niskim poziomie bez prawa wnioskowania o podwyżkę, nie oczekująca sprawiedliwej i obiektywnej oceny własnej pracy, gotowa na natychmiastowe zwolnienie, gdyby przypadkiem okazało się, że już się znudziła pracodawcom.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu - Radom

• Jak się pracuje w Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu?

Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu
1.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Władysława Domagalskiego
    26-600 Radom