Opinie o P.H.U. Image Kacper Butoka w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie P.H.U. Image Kacper Butoka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Image Kacper Butoka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Image Kacper Butoka w Koszalin

Roxa Nowy wpis

Cześć, szukam pracy i tak ogarniam trochę, co i jak w okolicznych zakładach. tu pisali w ogłoszeniu 2 lata temu, że magazynier ma między 3 422–4 130 zł brutto. Teraz po latach jak ta stawka wygląda na dzień dzisiejszy?

Jaki jest styl zarządzania w P.H.U. Image Kacper Butoka?

Młody Nowy wpis

Nasz szef w firmie jest przykładem doskonałego stylu zarządzania, który zasługuje na pochwałę. On wykazuje silne przywództwo, prowadząc zespół w sposób inspirujący i motywujący. Tworzy otwartą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy, w której wszyscy czują się komfortowo i doceniani. Jest doskonałym komunikatorem, umiejętnie przekazując jasne wytyczne i cele, dzięki czemu wszyscy mają wyraźne zrozumienie swoich zadań. Dodatkowo, nasz szef jest sprawiedliwy i równy w traktowaniu wszystkich członków zespołu, niezależnie od ich pozycji czy doświadczenia. Stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, wspierając ich w zdobywaniu nowych umiejętności i awansach. On również jest zawsze gotowy wysłuchać swoich pracowników, biorąc pod uwagę ich opinie i sugestie. Umiejętnie zarządza czasem i zasobami, dbając o efektywność i wydajność pracy całego zespołu. Nasz szef jest przykładem etycznego zachowania, działając zgodnie z wartościami i zasadami naszej firmy. Promuje współpracę i budowanie pozytywnych relacji między członkami zespołu, co przyczynia się do wzrostu efektywności i zaangażowania. Dodatkowo, nasz szef jest pełen uznania i wdzięczności za naszą pracę, regularnie doceniając nasze osiągnięcia i sukcesy. Dzięki naszemu szefowi, firma cieszy się silnym kierownictwem, zespołowa współpraca jest na wysokim poziomie, a pracownicy są motywowani do osiągania najlepszych wyników.

Zainteresowany Nowy wpis

Chciałbym się dowiedzieć, czy na chwilę obecną jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Magazynier/pakowacz? Jaką umowę na początek dajcie? Jaki jest okres próbny? Ile osób obecnie pracuję na magazynie? No i przede wszystkim jaka panuję atmosfera?

Kacper

Witam czy polecacie prace na magazynie w tej firmie? Jak wyglądają zarobki na rękę? Ilu pakowaczy/magazynierów pracuje obecnie w tej firmie? Czy pracodawca daje umowę o prace czy zlecenie na okres próbny?

Magazynier

Rozmowa umówiona na konkretną godzinę. Całość przebiegła bardzo płynnie, pytania do mnie jasne i zrozumiałe. Standardowo. Byłem na innych rozmowach gdzie męczyli czekaniem. Tutaj sprawnie.

Wykształcenie, przebieg zatrudnianie, dyspozycyjność itp.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Czy P.H.U. Image Kacper Butoka oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Uwuwuemue Osas

Na początku nie licz na więcej niż umowa zlecenie, podobno trzymiesięczna, ale może się przedłużyć, w zależności od widzimisię. Później umowa o pracę oczywiście za najniższą krajową.

Marry
@Uwuwuemue Osas

Muszę stanowczo zaprzeczyć. Pracuję tutaj ponad dwa lata, pracuję na umowę o pracę z wynagrodzeniem o wiele wyższym niż minimalne. Jak pytałam koleżanki to każda ma umowę o pracę. Nie wiem skąd takie ktoś pisze bzdury.

Kacper

Szanowny Panie Dawidzie ( osoba o takim imieniu nigdy nie zatrudniona ) dziękujemy za komentarz. Ciężko nam się odnieść do takiego wpisu zawierającego tylko i wyłącznie kłamstwa w celu oczernienia. W okresie trzech lat żaden pracownik nie został u nas zwolniony w trybie wypowiedzenia umowy ze strony pracodawcy. Pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę. Wynagrodzenie jest aktualizowane dwa razy w roku. Szanowny Pani Dawidzie informuję o zgłoszeniu wpisu do administracji celem weryfikacji prawdziwego autora oczerniającego bezpodstawnie nasze dobre imię.

Kaczka

Zamówiony towar ( Koła)dwa z trzech obdrapane , odłazi farba.Nie polecam

@wojt czyli obiecują a nie dają tak?

Wypłacają dodatkowe nagrody w P.H.U. Image Kacper Butoka?

Wojt

Tylko o tym mówią.

Bogdan

@Wojtek Coś oprócz tej najniższej krajowej oferują? Jakieś dodatki, możliwość zyskania dodatków do wypłaty?

Niezadowolona

Serdecznie nie polecam tej firmy. Rzeczywiście kamer jak w domu wielkiego brata, zero szacunku do pracowników, niezdecydowanie szefostwa i wieczne niedopowiedzenia. Oczekują nie wiadomo czego. Na początku pracy obiecują złote góry, później okazuje się zupełnie co innego. Katastrofa

Honorata
@Niezadowolona

A jakie Twoim zdaniem obietnice nie zostały dotrzymane przez przełożonych? Pytam, ponieważ zastanawiam się na jakie rzeczywiście warunki powinni nastawiać się nowi pracownicy. Przede wszystkim interesowałabym mnie podstawa wynagrodzenia w firmie Image.

Gaugun
@Honorata

Pensja początkowa to 3200. Robisz swoje i jest ok.

Wojtek
@Gaugun

Kłamstwo! najniższa krajowa i umowa zlecenie

BYŁY

PISZĘ JAKO BYŁY PRACOWNIK. PRACOWŁEM TAM DOŚC DŁUGO ABY MOC COS NAPISAĆ. OSTATNIO TAK SIE ZŁORZYŁO ŻE DOSTAŁEM PROPOZYCJE PRACY ZA GRANICĄ DLATEGO ZŁORZYŁEM WYPOWIEDZENIE. KASA W IMAGE NIENAJGORSZA ALE WIADOMO OGOLNIE JAK JEST W POLSCE. SZEF BARDZO WYROZUMIAŁY, WYPLATA NA CZAS,FAJNE GODZINY PRACY. OCZYWISCIE SĄ CZASAMI SPIECIA,ALE JAK KTOS DOBRZE ROBI SWOJĄ ROBOTE TO NIEMA WIĘKSZYCH PROBLEMÓW. GDYBY NIE SYTUACJA RODZINNA POZOSTAŁBYM W IMAGE NADAL.

lol
@BYŁY

"Złorzylo" - słownik sobie kup człowieku..

Izydor

@Stary mlody Jeśli nie mamy sobie nic do zarzucenia to nie musimy obawiać się kamer, polecam pracę!

Stary mlody

Jak ktoś lubi pracować w domu wielkiego brata który wszystko słyszy i widzi to polecam. Kilka miesięcy tam pracowałem i o kilka za dużo.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

wizjaifonia

Niestety nie polecam. Mozesz być zaangażowany a po paru latach pracy, chcąc sobie polepszyć i zmienić pracę, nie paląc za sobą mostów i tak są one spalone(usunięte przez administratora)..o referencjach można zapomnieć...wstyd...wiem, że obowiazku nie ma ale jeśli dotychczas praca przynosila rezultaty, zaangazowanie bylo w "130%" to wypadałoby chociaz referencjami powiedziec pracownikowi "dziękuję". Bardzo dużo spraw przeciąganych, zbywanie pracownika... jednak WSZYSTKO pod kontrollą. Dużo mogłabym pisać...oj dużo...o pracy w salonie PartyPro. O pracy na magazynie nie bede sie wypowiadac poniewaz mało czasu tam przebywalam, jednak tez sie zdarzało, bo duzo zamówień, bo brak rąk do pracy itp.

Powiedzcie co się dzieje teraz w P.H.U. Image Kacper Butoka? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam aplikować o pracę?

Zosia

Nie polecam. Duża rotacja. Kamery w sklepie-właściciel wszystko widzi i słyszy.... Praca i zarobki koszmar.

Remik

Czasami komentarze są pełne wulgaryzmów więc powinny buc usuwane.!!

Czesław

@zdybała, co masz na myśli? Na gowork.pl wszyscy użytkownicy mogą wypowiadać się anonimowo, bez obawy o negatywne reperkusje ze strony pracodawcy. Czy do firmy P.H.U. Image Kacper Butoka są obecnie przyjęcia? Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na ten temat w internecie, można aktualnie próbować swoich sił w rekrutacji do firmy?

zdybała
@Czesław

Do tej firmy oferty są na okrągło ale formułowane na coraz to nowszy sposób. Poza tym nie zgadzam się z tym, że można wypowiadać się bez reperkusji bo komentarze, które mówiły prawdę o pracy w tej firmie zostały usunięte. Zostały tylko te pozytywne lub neutralne. O czymś jednak świadczy ogromna rotacja.

Irek

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy na forum?

zdybała
@Irek

Już właściciel firmy o to zadbał.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Image Kacper Butoka - Koszalin

• Jak się pracuje w P.H.U. Image Kacper Butoka?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Image Kacper Butoka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Image Kacper Butoka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Image Kacper Butoka?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Image Kacper Butoka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Image Kacper Butoka
1.4/5 Na podstawie 42 ocen.
  • ul. Joachima Lelewela 13B lok. 3
    75-450 Koszalin