Travel & Holidays

Lublin

Opinie o Travel & Holidays

anonim 2011-12-03 12:00
Polecam gorąco, przemiła obsługa, [usunięte przez administratora] to bardzo sympatyczni i pomocni i kompetentni ludzie.
eden55555 2012-05-11 14:51
Aż nie chce się wierzyć. Moja wizyta w tym biurze była naprawdę bardzo udana. Obsługiwał mnie własnie Pan( usunięte przez administratora ) Wszystko przebiegło rzetelnie, sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Dokładne sprawdzenie ofert, żadnego wciskania na siłę. Ale może trafiłam na dobry dzien. pozdrawiam wszystkich
Dianabol 2012-11-16 13:41
kupowałem już dwukrotnie wakacje za ich pośrednictwem - nie mam im nic do zarzucenia.
mariuszigosia 2013-02-09 17:33
My i nasi znajomi jeździmy już za pośrednictwem tego biura kilka lat i jesteśmy zadowoleni, zarówno z wyjazdów jaki i z obsługi. Dlatego ze zdumieniem przeczytaliśmy wcześniejsze komentarze i z dużą dozą prawdopodobieństwa uważamy, iż ktoś uprawia tutaj jakiś szemrany marketing.

Oj nieładnie, nieładnie tak komuś bruździć… :(
anna 2015-10-15 10:49
Bardzo miła obsługa,młody pracownik uprzejmy,kulturalny,a co najwazniejsze jest przyjazny klientowi.Polecam to biuro innym!
guzan 2016-05-19 19:05
Witam serdecznie. Powiedzcie mi jak wygląda tutaj obecnie sytuacja ze stabilnością zatrudnienia? Szukam czegoś już na stałe z powodów rodzinnych. pozdro
Roman 2017-06-10 19:02
Trafiliśmy do tego biura przez przypadek. Marketowy "salon firmowy" sprzedał nam wycieczkę na którą z powodów wizowych nie wyjechaliśmy i mieliśmy stracić 90% kasy.
Właściciele tego biura pomogli nam odkręcić zaniedbania tamtych i w ten sposób zostaliśmy ich klientami.

Rzetelne biuro, uczciwie i nawet aż za dokładnie przedstawia oferty,
a nie takie "hipermarketowe", które jak tylko sprzeda to potem klientami się nie interesuje. I to nie tylko nasze zdanie. Bywalcy salonów hipermarketowych wiedzą o co chodzi... :(

Pozdrawiam pracowników tego biura!
Zostaw swoją opinię o Travel & Holidays - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Travel & Holidays