Travel & Holidays

Lublin

Opinie o Travel & Holidays

anonim 2011-12-03 12:00:48
Polecam gorąco, przemiła obsługa, [usunięte przez administratora] to bardzo sympatyczni i pomocni i kompetentni ludzie.
eden55555 2012-05-11 14:51:29
Aż nie chce się wierzyć. Moja wizyta w tym biurze była naprawdę bardzo udana. Obsługiwał mnie własnie Pan( usunięte przez administratora ) Wszystko przebiegło rzetelnie, sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Dokładne sprawdzenie ofert, żadnego wciskania na siłę. Ale może trafiłam na dobry dzien. pozdrawiam wszystkich
Dianabol 2012-11-16 13:41:45
kupowałem już dwukrotnie wakacje za ich pośrednictwem - nie mam im nic do zarzucenia.
mariuszigosia 2013-02-09 17:33:55
My i nasi znajomi jeździmy już za pośrednictwem tego biura kilka lat i jesteśmy zadowoleni, zarówno z wyjazdów jaki i z obsługi. Dlatego ze zdumieniem przeczytaliśmy wcześniejsze komentarze i z dużą dozą prawdopodobieństwa uważamy, iż ktoś uprawia tutaj jakiś szemrany marketing.

Oj nieładnie, nieładnie tak komuś bruździć… :(
anna 2015-10-15 10:49:19
Bardzo miła obsługa,młody pracownik uprzejmy,kulturalny,a co najwazniejsze jest przyjazny klientowi.Polecam to biuro innym!
guzan 2016-05-19 19:05:42
Witam serdecznie. Powiedzcie mi jak wygląda tutaj obecnie sytuacja ze stabilnością zatrudnienia? Szukam czegoś już na stałe z powodów rodzinnych. pozdro
Zostaw swoją opinię o Travel & Holidays - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Travel & Holidays