Opinie o Ell-Install Sławomir Jegorow w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ell-Install Sławomir Jegorow. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ell-Install Sławomir Jegorow o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ell-Install Sławomir Jegorow w Gdynia

panczur Nowy wpis

ghkkl, normalnie na rynku działają. Weź pod uwagę, że zwykle albo człowiek działa w pojedynkę albo nie potrzebuje aż tylu współpracowników do pomocy. Nie lepiej pomyśleć o jakiejś innej formie współracy ?

alojzy Nowy wpis

tomek, gdzie te ogloszenia widziales o prace?

alojzy Nowy wpis

wystarczy wpisac nip (5861953336) na tej stronie https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl

foplek Nowy wpis

a jak poszukuje pracy czy znajdę w tej firmie stanowisko adekwatne do pensji bo roznie pracodawcy zatrudniają i wypłacają czy ktoś doświadczony powie cos więcej jak jest rzeczywiscie w tej firmie na co zwracają uwagę przy rekrutacji z doświadczeniem czy bez takzę są szanse jak to wygląda z waszej strony dziekuje za odpowiedzi..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ell-Install Sławomir Jegorow odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Grzegorz

Skontaktuj sie na mojego maila grzesio2085@wp.pl to ci wyślę co nieco informacji na temat wykreśleni

Grzegorz

zakończyła działalność i jako podmiot gospodarczy nie istnieje wiem bo prawnik wysłał wo warszawy a wykreślenie z ewidenci gospodarczej jak ktoś natrafi na ślad tego (usunięte przez administratora) Jegorowa to niech da znak na forum .

hulbuj

ten oszust jest w Szwajcari i ma gdzies wszystkich [usunięte przez moderatora] rozkwasze ci jeszcze tego twojego wielkiego kartofla

KOLES

WSZYSCY OSZUKANI TEN [usunięte przez moderatora] SIEDZI TERAZ W SZWECJI- NAMIERZYLI GO

ping pong

Uwaga [usunięte przez moderatora] nazywa sie teraz [usunięte przez moderatora] zmienił nazwisko uwaga na tego oszusta

mar

Potwierdzam ten typ to [usunięte przez moderatora] lepiej tą jego firemkę omijać z daleka

Leo

[usunięte przez moderatora] ma chałupę w Łomiankach, działki w koleczkowie i matkę w gdańsku oliwie więc pewnie gdzieś tam się ukrywa. Sam [usunięte przez moderatora] szukam bo przekręcił mnie na ponad 20 000 PLN.

jacmor

6 oszukał ? własnie wracam z przesłuchania z prokuratury wyrok goni wyrok za tym oszustem , jest poszukiwany przez prokurature ,

Max

[usunięte przez moderatora] I PRZEKRET -JEST POSZUKIWANY PRZEZ POLICJE CZY KTOS WIE GDZIE SIE UKRYWA PODOBNO ZWIAŁ ZA GRANICE POMOCY

Gregor

Firma nie godna zaufania. firma oszukuje pracowników. W firmie pracował się fajnie bo właściciel nie stał jak kat nad duszą. Aczkolwiek pracując dla tego człowieka uważajcie bo nie dostaniecie zapewnie ostatniej wypłaty jak ja i moi koledzy. Firma ta nie odprowadza podatków oraz oszukuje ludzi. Mając umowę o prace sprawdzcie w zusie. Oszust, dlaczego nie odbiera od wszystkich telefonów? Czy zwodzi was z wypłatą?? ja się przejechałem. Przejechałem i jestem 6 osobą która ma problemy ze [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Ell-Install Sławomir Jegorow - Gdynia

Ell-Install Sławomir Jegorow