Ell-Install Sławomir Jegorow

Gdynia

Opinie o Ell-Install Sławomir Jegorow

Gregor 2011-03-09 09:07:20
Firma nie godna zaufania. firma oszukuje pracowników. W firmie pracował się fajnie bo właściciel nie stał jak kat nad duszą. Aczkolwiek pracując dla tego człowieka uważajcie bo nie dostaniecie zapewnie ostatniej wypłaty jak ja i moi koledzy. Firma ta nie odprowadza podatków oraz oszukuje ludzi. Mając umowę o prace sprawdzcie w zusie. Oszust, dlaczego nie odbiera od wszystkich telefonów? Czy zwodzi was z wypłatą?? ja się przejechałem. Przejechałem i jestem 6 osobą która ma problemy ze [usunięte przez moderatora]
Max 2012-06-08 08:36:37
[usunięte przez moderatora] I PRZEKRET -JEST POSZUKIWANY PRZEZ POLICJE CZY KTOS WIE GDZIE SIE UKRYWA PODOBNO ZWIAŁ ZA GRANICE POMOCY
jacmor 2012-06-08 14:40:41
6 oszukał ? własnie wracam z przesłuchania z prokuratury wyrok goni wyrok za tym oszustem , jest poszukiwany przez prokurature ,
Leo 2012-06-18 11:46:02
[usunięte przez moderatora] ma chałupę w Łomiankach, działki w koleczkowie i matkę w gdańsku oliwie więc pewnie gdzieś tam się ukrywa. Sam [usunięte przez moderatora] szukam bo przekręcił mnie na ponad 20 000 PLN.
mar 2012-06-25 23:51:17
Potwierdzam ten typ to [usunięte przez moderatora] lepiej tą jego firemkę omijać z daleka
ping pong 2012-07-11 00:52:17
Uwaga [usunięte przez moderatora] nazywa sie teraz [usunięte przez moderatora] zmienił nazwisko uwaga na tego oszusta
KOLES 2012-11-08 22:36:02
WSZYSCY OSZUKANI TEN [usunięte przez moderatora] SIEDZI TERAZ W SZWECJI- NAMIERZYLI GO
hulbuj 2013-02-28 14:28:44
ten oszust jest w Szwajcari i ma gdzies wszystkich [usunięte przez moderatora] rozkwasze ci jeszcze tego twojego wielkiego kartofla
Grzegorz 2014-11-02 18:49:48
zakończyła działalność i jako podmiot gospodarczy nie istnieje wiem bo prawnik wysłał wo warszawy a wykreślenie z ewidenci gospodarczej jak ktoś natrafi na ślad tego (usunięte przez administratora) Jegorowa to niech da znak na forum .
Grzegorz 2014-11-19 11:04:54
Skontaktuj sie na mojego maila grzesio2085@wp.pl to ci wyślę co nieco informacji na temat wykreśleni
foplek 2015-02-14 15:46:43
a jak poszukuje pracy czy znajdę w tej firmie stanowisko adekwatne do pensji bo roznie pracodawcy zatrudniają i wypłacają czy ktoś doświadczony powie cos więcej jak jest rzeczywiscie w tej firmie na co zwracają uwagę przy rekrutacji z doświadczeniem czy bez takzę są szanse jak to wygląda z waszej strony dziekuje za odpowiedzi..
alojzy 2015-05-02 14:13:49
wystarczy wpisac nip (5861953336) na tej stronie https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl
alojzy 2015-05-02 14:14:39
tomek,
gdzie te ogloszenia widziales o prace?
panczur 2016-05-13 21:28:45
ghkkl, normalnie na rynku działają. Weź pod uwagę, że zwykle albo człowiek działa w pojedynkę albo nie potrzebuje aż tylu współpracowników do pomocy. Nie lepiej pomyśleć o jakiejś innej formie współracy ?
Zostaw swoją opinię o Ell-Install Sławomir Jegorow - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ell-Install Sławomir Jegorow