Opinie o MKM Support w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MKM Support. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MKM Support o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKM Support w Warszawa

Klaudia

Nie polecam firmy. Bardzo słaba rozmowasię do ponad 2godzin. Panie malo rzetelne wychodzą podczas rozmowy odbierając swoje prytane telefony. Podczas zadawia pytan Panie patrzą po sobie, śmieją się pod nosem, wywyższają oraz zachowują bardzo pretensjonalnie. Po dwóch godzinach przepytywań przypominających bardziej przesłuchanie (atmosfera bardzo zla) przychodzi do ogłoszenia warunków. Umowa dzielona na dwie jak w agencji ochroniarskiej i za słaba stawkę. Aktualnie ich oferty omijam. Szkoda że czas był zmarnowany i tego nikt mi nie odda. Po opiniach widzę że poziom został taki sam od kilku lat.....szkoda.

Zespół MKM Support
@Klaudia

Szanowna Pani, Uprzejmie informuję, że od sześciu miesięcy wszystkie projekty, które są realizowane przez MKM Support są prowadzone zdalnie, co oznacza, że nie spotykamy się z Kandydatami u nas w biurze a wszystkie rozmowy odbywają się przez aplikacje takie jak Skype, czy Zoom i są prowadzone przez jednego rekrutera. Dodatkowo chciałabym nadmienić, że nigdy nie proponujemy umów dzielonych. Biorąc powyższe pod uwagę zakładam, że mogło dojść do pomyłki dlatego bardzo prosimy o zweryfikowanie nazwy agencji rekrutacyjnej, którą Pani ocenia ponieważ z Pani wypowiedzi wynika, iż nie jest to MKM Support. Z poważaniem, Zespół MKM Support

Milena

Panie na złoto i diamenty! Miałam okazję współpracować głównie z Panią Kasią, która zawsze z uśmiechem służyła pomocą. Naprawdę polecam z całego serca. Znalazłam pracę na własną rękę, ale głównie zawdzięczam to agencji, która pomogła mi merytorycznie przygotować się do wszelkiego rodzaju rozmów o pracę, udzieliła szkolenia praktycznego z Word i miałam okazję pracować tydzień dla kancelarii prawnej (recepcja) przez właśnie tę agencję, co dla mojego obecnego przełożonego było wielkim atutem. Bardzo, ale to bardzo polecam, w przyszłości na pewno pomyślę o ponownej współpracy jeśli zajdzie taka potrzeba, a już na pewno będę polecać innym osobom poszukującym pracy :) Dziękuję za pomoc!

Paulina

Agencja na medal. Dzięki MKM już dwukrotnie udało mi się dostać wymarzoną pracę, z czego druga rekrutacja odbywała się w niezwykle trudnym czasie pandemii koronawirusa. Jednak dla Dziewczyn z MKM nawet taka przeszkoda, okazała się jak najbardziej DO POKONANIA i wymarzona praca była moja, a wszystko razem zajęło tylko 18 dni! W pełni profesjonalne przygotowanie kandydata- wliczając w to szkolenia pod kątem testów w firmie docelowej, coaching przed rozmową, pełną znajomość specyfiki danej firmy oraz świetne podejście do kandydata ( w końcu nie czułam się tylko kolejnym "CV" do "upchnięcia")- to zdecydowanie wyróżnia MKM na rynku. Jeśli dodać do tego fakt możliwość kontaktu w zasadzie 24/7- ilekroć zachodzi taka potrzeba- to wyłania nam się firma o naprawdę niestandardowym i wykraczającym poza przyjęte standardy podejściu do Klienta, kandydata i branży , w której działają. Dawno nie spotkałam też rekruterów o tak "ludzkim" i jednocześnie profesjonalnym podejściu. Wysłuchają, zrozumieją potrzeby i dopasują pracę do człowieka- dosłownie "na miarę". A jeśli widzą, że coś nie jest do końca dobrym pomysłem, to też szczerze powiedzą. Każdemu poszukującemu pracy lub pracownika szczerze rekomenduję tę firmę- zdecydowanie wyznaczają nieznane dotychczas naszym rynku , nowe i ponadprzeciętne standardy- dosłownie na każdym etapie swojej pracy. Z mojej strony ogromne DZIĘKUJĘ i wielkie BRAWA, bo jesteście wzorem do naśladowania!

Agata

Ogólnie Panie rekruterki bardzo miłe i sympatyczne, rozmowa przebiegła w fajnej wyluzowanej atmosferze, bez niepotrzebnego nadęcia. Ogromny minus za brak informacji o wyniku rekrutacji (pomimo zapewnień, że taki kontakt będzie bez względu na wynik rekrutacji), bądźmy profesjonalni do końca :) Pozdrawiam, Agata

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa była długa i wyczerpująca. Tym bardziej wielkim rozczarowaniem jest to, że pomimo zapewnień nigdy nie otrzymałam informacji zwrotnej o dalszym przebiegu rekrutacji. Nie polecam!

Standardowe.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Marta K.

Jestem zachwycona! Będąc w tym miejscu czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Wspaniała atmosfera, cudowni ludzie, z którymi mogłam swobodnie rozmawiać, napić się pysznej kawy i być sobą. Jestem pozytywnie zaskoczona wsparciem jakim zostałam obdarzona, miłym słowem i empatią.

Mikołaj

Jestem bardzo zadowolony. Cały zespół udziela nieustannego wsparcia, rozwiązują problemy i rozterki, pomagają na każdym etapie rekrutacji. Niezwykle się cieszę, że trafiłem na MKM, mogę polecić każdemu. Profesjonalnie, rzetelnie i w luźnej atmosferze przygotują na każda rozmowę kwalifikacyjna. Czuć, że im zależy. Z tego miejsca serdecznie dziękuje Pani Kasi i Pani Paulinie za wszelką pomoc - udało się :)

monee

Nie wiem, skąd takie kiepskie opinie na forum, bo "na mieście" opinie MKM ma super. Biuro może małe i trochę gorąco ale spotkanie bardzo ok i maja ciekawe projekty.

Trener
@monee

Bardzo Ciekawe to co napisałaś bo ja na " mieście" nie słyszałem nic na temat MKM Support - ani dobrego , ani złego ;). Zazwyczaj Ludzie są zajęci życiem . Tworzenie jakiegoś wyimaginowanego marketingu szeptanego, żeby ocieplić wizerunek Firmy w której się pracuje nie jest dobrym rozwiązaniem . Bo to na forach łatwo wychwycić ;) Pozdrawiam

@Trener

Większość tych pozytywnych, sztucznych komentarzy wydaje się być mało wiarygodna. Parę lat temu brałam udział w rekrutacji organizowanej przez MKM Support i to co mnie zaskoczyło to właśnie niezbyt profesjonalna rekruterka, słowotok, brak konkretów, głęboki dekolt. Od tamtej pory nawet nie otwieram ogłoszeń, które są z tej firmy, ale może do tej pory coś się zmieniło.

MKM Support

Zachęcamy w takim razie do zweryfikowania ocen! Jesteśmy gotowi na spotkanie, gdyby któreś z naszych ogłoszeń odpowiadało Pani planom zawodowym :) Pozdrawiamy!

Przesympatyczny zespół, który wspiera na trudnej ścieżce poszukiwania pracy. Dużo propozycji, rozmowy coachingowe a to wszystko w pakiecie z uśmiechem i pozytywną energią :) polecam!

@Marta

Serdecznie dziękujemy za dobre słowo!

Czy pracodawca MKM Support motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

MKM Support

Tak, naturalnie. Są benefity, wyjazdy integracyjne, premie, duża elastyczność i miła atmosfera. Z perspektywy kandydatów to jednak oferta naszych Klientów będzie bardziej interesująca. O niej każdorazowo informujemy podczas spotkań. Pozdrawiamy, MKM Support.

Roman

Od jakiegoś czasu nikt nie napisał jaka sytuacja panuje obecnie w MKM Support, czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Interesuje mnie kwestia wynagrodzenia, podejścia do pracownika, atmosfery panującej w grupie. Jeśli zajrzy tu ktoś z obecnych pracowników, to byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź na moje pytania.

@Roman

Dzień dobry. W zespole bez zmian - pracuje się bardzo dobrze. To jednak, co dla nas liczy się najbardziej, to opinie naszych Kandydatów i Klientów o współpracy z nami. Pozdrawiamy!

Samanta

MKM Support to najlepsza agencja rekrutacyjna, z którą miałam przyjemność pracować. Zawsze mają bardzo ciekawe procesy rekrutacyjne w toku, współpracują z najlepszymi firmami z branży, i są w 100% skuteczni! Zawsze atmosfera w ich biurze jest bardzo miła, jak wraca sie do nich ponownie to się zostaje bardzo milo przyjetym, doskonale pamiętają cala historie z danym kandydatem. Projekty rekrutacyjne zawsze spełniają moje wymagania. I kazda jedna osob tam pracująca jest pełnym profesjonalistą. Bardzo dobrze przygotowuja kandydatów zarówno technocznie jak i psychologicznie. Dodatkpwo prowadza szkolenia, dzięki ktorym można bez najmniejszych problemów przejść testy techniczne na rozmowie kwalifikacyjnej z perfekcyjnym rezultatem. Polecam w 100% kazdemu, kto chce zmienic firmę lub sie przebranzowić. I pozdrawiam całą ekipe MKM Support

@Samanta

Cóż możemy powiedzieć - są kandydaci, których się nie zapomina. Dziękujemy za miłą opinię i świetną współpracę!

Szczerze polecam współpracę z tą agencją. Miałam okazję poznać bardzo życzliwą, kompetentną oraz zaangażowaną p. Kasię, która bardzo mi pomogła. Panie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły sesją coachingową przed rozmowami rekrutacyjnymi oraz szkoleniem z umiejętności technicznych. Pełen profesjonalizm.

@Ania

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się opinią oraz za przyjemny proces rekrutacyjny. Wszystkiego dobrego!

Damian

MKM Support to klasa w każdym calu. Bardzo profesjonalne podejście do rekrutacji na każdym etapie. Gruntowne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej - zarówno ze strony technicznej, przez świetne merytorycznie szkolenie z MS Word, jak i ze strony coachingowej przed samą rozmową u pracodawcy. Idąc na spotkanie do firmy doskonale wiedziałem, czego mogę się spodziewać i jaki jest charakter pracy, do której aplikuję. W MKM Support widać wieloletnie doświadczenie w rekrutacji, zwłaszcza na stanowiska asystenckie - bogata wiedza o specyfice pracy, o wszystkim byłem informowany na bieżąco - stała komunikacja z kandydatem stoi tutaj na najwyższym poziomie, w części technicznej bardzo pomocne były również skrypty, które otrzymałem do domu oraz szybki feedback odnośnie zadań, które dostałem do przećwiczenia. Do tego na rozmowie i szkoleniu wyczuwalna jest dobra atmosfera w biurze. Widać, iż MKM tworzą Dziewczyny z pasją i umiejętnościami. Na ofertę trafiłem zupełnie przypadkiem wysyłając CV do różnych firm, jednak po kilku godzinach spędzonych w MKM Support czułem się doskonale przygotowany - współpraca z Dziewczynami z MKM była dla mnie czystą przyjemnością - z ręką na sercu mogę polecić ich usługi każdemu, zwłaszcza, iż po przygotowaniu dostałem pracę w firmie, do której docelowo byłem przygotowywany.

@Damian

Panie Damianie, bardzo dziękujemy za opinię i opis procesu, jaki Pan z naszego ramienia przeszedł. Życzymy sobie więcej tak przygotowanych i uprzejmych kandydatów jak Pan. Powodzenia!

Pełen profesjonalizm w niezwykle życzliwej atmosferze. Nigdy nikt nie zajął się mną tak kompleksowo - od dokładnego sprofilowana, przez przedstawienie ofert szytych na miarę, przygotowanie do spotkań i nieustanne wsparcie na wszystkich etapach rekrutacyjnych. Za miesiąc zaczynam nową pracę :) Bardzo Paniom dziękuję i pozdrawiam !

@Ewa

Szanowna Pani, dziękujemy za pozytywną opinię i udany proces rekrutacyjny. Współpraca z tak doskonale przygotowaną i uprzejmą kandydatką to czysta przyjemność. Życzymy sukcesów w nowym miejscu pracy!

Agnieszka N.

Bardzo profesjonalnie! Rzadko można znaleźć tak zaangażowany zespół ! Mega miłe Panie, profesjonalne, dające super wskazówki, wszystko w dobrym tonie i w miłej atmosferze. Przygotowanie do rozmowy z potencjalną firmą, cenne wskazówki, follow up po spotkaniu, na bieżąco informacja o procesie i o tym co się dzieje. Super. A do tego współpraca zakończona sukcesem! Polecam!

Monika K

Mialam ostatnio przyjemnosc skorzystania z uslug agencji pracy MKM Support,dzieki ktorej rowniez znalazlam prace, czyli wspolpraca okazala sie 100% sukcesem w bardzo krotkim czasie. Od samego poczatku Pani Katarzyna zajela sie mna bardzo profesjonalnie, przygotowujac mnie na spotkania z moimi potencjalnymi pracodawcami. Zawsze bylam poinformowana szczegolowo co jest ode mnie wymagane, jak mam sie przygotowac, jakie pytania moga pasc podczas interview i nawet o jego rezultacie od razu jak tylko samam zostala o tym poinformowana. Sluzyla mi dobra rada i moglam zawsze do niej zadzwonic. Jesli nawet nie mogla odebrac telefonu zawsze do mnie oddzwaniala. Pani Katarzyno, bardzo, bardzo dziekuje za pomoc w znalezieniu wspanialej pracy:). Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie pracujace w MKM Support

@Monika K

Szanowna Pani, dziękuję za miłe słowa oraz informacje o przebiegu procesu rekrutacyjnego z pośrednictwem MKM Support. Takie opinie bardzo nas cieszą i mobilizują do wytężonej pracy. Przykładamy ogromną wagę do komunikacji z naszymi Kandydatami, do przekazywania im informacji na temat potencjalnego pracodawcy, procesu rekrutacyjnego, do udzielania konstruktywnych wskazówek na temat autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Cieszymy się, gdy Kandydat korzysta z naszego doświadczenia i znajduje pracę spełniającą jego oczekiwania. Gratuluję pomyślnego przejścia przez rozmowę i w imieniu Pani Katarzyny przekazuję serdecznie pozdrowienia i podziękowania za udaną współpracę!

Alex

MKM Support to profesjonalny zespół i bardzo duża pomoc dla kandydatów poszukujących pracy na danym stanowisku. Wszystkie trzy Panie, z którymi miałam przyjemność rozmawiać były otwarte, miłe i umiejętnie udzielały konstruktywnych uwag. Pierwsza rozmowa odbyła się w ich siedzibie i na tym spotkaniu oprócz pytań dostałam zadanie do wykonania w j. angielskim (zgodnie z CV mój poziom jest zaawansowany), dzięki czemu Panie miały świadomość czy faktycznie nadaję się do firm, w których tego języka się używa. Na kolejne rozmowy zostałam zapraszana już bezpośrednio do potencjalnego pracodawcy, MKM Support w razie potrzeby kontaktuje się telefonicznie, aby udzielić ewentualnych wskazówek, a po spotkaniu również należy zadzwonić do którejś z Pań, aby udzielić informacji zwrotnej. Głównie miałam przyjemność komunikować się z Panią Katarzyną, która swoją serdecznością sprawiała, że podczas okresu poszukiwania pracy towarzyszyło mi pełne poczucie komfortu i świadomość, że pracę uda się znaleźć, co też w niedługim czasie się stało. :) Dziękuję Paniom serdecznie za wsparcie, a firmę jak najbardziej polecam.

@Alex

Szanowna Pani, dziękujemy za dobre słowa i podzielenie się swoimi odczuciami z procesu rekrutacyjnego. Życzymy samych sukcesów na dalszej drodze zawodowej!

Doris

Nie spotkałam się jeszcze z taką arogancją ze strony rekrutera. Ocenianie kogoś po wyglądzie za rzekomy zły ubiór, informując, że moja aplikacja będzie wysłana na którymś tam miejscu świadczy o zupełnym braku profesjonalizmu. Nie sądziłam, że można dodatkowo obiecywać wysłanie informacji zwrotnej i nawet nie wywiązania się z tego. To tylko świadczy o braku szacunku dla drugiej osoby i niepotrzebne zmarnowanie czasu.

@Doris

Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Przykro mi, że odebrała Pani wskazówki rekrutera, dotyczące jak najlepszego prezentowania się podczas rozmowy, jako osobistą ocenę Pani osoby. Naszym zadaniem, oprócz prawidłowego dopasowania kandydata do projektu rekrutacyjnego pod względem kompetencji i osobowości, jest także podpowiadanie, co zrobić i jak się zachować, by odnieść sukces podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie zawsze są to wygodne dla kandydata uwagi, niemniej decydujemy się na nie, bo wierzymy, że tym sposobem pomożemy komuś przebrnąć przez procesy rekrutacyjne, nie tylko z ramienia naszej Agencji, ale i w dalszej przyszłości. Zdarza się, że na informację zwrotną trzeba poczekać. Nie zawsze otrzymujemy feedback niezwłocznie, często sami zostajemy bez informacji, co oczywiście nie zwalnia nas z obowiązku pozostania z kandydatem w kontakcie aż do rozwiązania procesu rekrutacyjnego. Weźmiemy Pani uwagę do serca i będziemy przykładać jeszcze większą wagę do informacji zwrotnej dla naszych kandydatów. Liczę, że spotkanie z nami nie było dla Pani zupełną stratą czasu i że jednak uzyskała Pani wskazówki pomocne na dalszej drodze zawodowej.

Joanna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z MKM Support, firma czuwała nad całym procesem rekrutacyjnym, mogłam liczyc na pełne zaangażowanie, pomoc na kazdym etapie, przygotowanie do rozmów, wiele porad oraz otrzymywałam wiele ciekawych ofert dopasowanych do moich oczekiwań. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno poleciłabym innym! Jeszcze w żadnym biurze pośredniczym nie spotkałam sie z takim profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas współpracy :)

@Joanna

Szanowna Pani Joanno, serdecznie dziękujemy za udany proces rekrutacyjny i za podzielenie się swoimi wrażeniami. Jednocześnie gratulujemy umiejętnego przedstawiania się podczas rozmów kwalifikacyjnych, zaangażowania i energii, które czynią z Pani wspaniałą kandydatkę i doskonałego pracownika. Powodzenia na dalszej drodze zawodowej!

Olek

Liczyłem, że pracownicy piszą o swoich uwagach o firmie!

@Olek

Szanowny Panie, poniższe recenzje, zarówno te lepsze, jak i gorsze, pochodzą od naszych kandydatów, których przeprowadzamy przez proces rekrutacyjny. Na każdy z tych komentarzy chcemy odpowiadać, bo wierzymy, że dobre słowo zasługuje na szczere podziękowanie, a uwaga na wzięcie jej do serca i wcielenie w życie. Czy dobrze rozumiem, że życzy sobie Pan poznać opinię rekruterów o tym jak się pracuje w MKM Support?

Zostaw merytoryczną opinię o MKM Support - Warszawa

• Jak się pracuje w MKM Support?

Zobacz opinie na temat firmy MKM Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKM Support?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MKM Support?

Kandydaci do pracy w MKM Support napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.