MKM Support

Opinie o MKM Support

Magdalena M 2014-07-16 16:25:42
Agencja jest neistety nierzetelna. Po rozmowie kwalifikacyjnej brak konataktu przez ponad miesiąc a po tym czasie telefon z próba wmówienia mi, że Pani z MKM do mnie dzwoniła, wszystko jest w porządku i możemy kontynuowac współpracę. Miałam kontakt z kilkoma agencjami pracy i 1. raz coś takeigo mnie spotkało.
Nela Nela 2015-04-09 11:23:12
Serdecznie polecam usługi agencji MKM Support. Firma jest niewielka ale jej pracownicy służą pomocą np.w poprawieniu CV, doradzają jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Ja zostałam przeszkolona z programów Office i dzięki temu, mimo braku doświadczenia, zostałam zatrudniona na stanowisku asystentki.
Ja 2015-04-22 13:34:53
3 negatywne komentarze usuniete bo zle swiadczyly o tej marnej firmie. brawa dla moderatorow tego forum
B 2015-04-22 13:36:52
Kpina i porazka w 1... Poziom osoby z ktora rozmawialem byl kompromitujacy. Wyszedlem ze spotkania.
XXX9 2015-06-15 22:20:36
Najgorsza rozmowa jaką kidykolwiek miałam. Podobnie jak B miałam ochotę wyjść ze spotkania. Żałuję, że straciłam swój cenny czas na rozmowę. Od razy można dostrzec, że w firmie panuje sztywna atmosfera. Brak kompetencji nadrabiają arogancją.
zaskoczona 2015-09-01 10:22:52
Jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu i duży dystans do świata to można się pofatygować. Ja żałuję. Nigdy się tak nie rozczarowałam i nie spotkałam z takim podejściem do osoby aplikującej. Straciłam czas i nerwy. Pomijam atmosferę jaka panuje w "biurze", bo nie to się liczy, aczkolwiek sam stosunek do osoby i jej aplikacji daje dużo do myślenia. Panie ironizują i się wywyższają. Ja byłam uczona innej kultury. Miałam ochotę wyjść w trakcie rozmowy. Brak szacunku do samej osoby jak i jej czasu. Sugestia do dyrekcji - ludzie szukając pracy chodzą na wiele rozmów. Każde spotkanie to koszt dojazdu i dużo poświęconego czasu. Robiąc sobie jedynie bazę potencjalnych pracowników uprzedzajcie o tym.
eM.B. 2016-03-03 22:14:40
Przyznam, ze pod wplywem obcnych tu opinii podeszlam z duzym dystansem do agencji.
Ku memu zaskoczeniu kazdy kontakt byl w pelni profesjonalny a przy tym sympatyczny.

Byc moze indywidualne doznania osob komentujacych zaleza od ich wlasnego nastawienia i podejscia do rozmowcy.

Dla niezadowolonych polecam kontakt z P. Sylwia, Ewa lub Olga.
marco 2016-03-29 16:39:17
cyrk na kolkach... bylem na rozmowie i z minuty na minute coraz bardziej watpilem. o profesjonalizmie to ta dziewczynka nie slyszala to raz, a po 2 osoba prowadzaca powinna swoim poziomem reprezentowac firme od najlepszej strony a nie swoja glupote. 0/10 nie polecam
ALigirer 2016-05-06 09:53:49
No czasem trzeba wyluzować @jolka no ale niektróym ciężko to przychodzi.
Zostaw swoją opinię o MKM Support - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MKM Support