Opinie o M.B.M. Electronics Sp.j. PHU w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie M.B.M. Electronics Sp.j. PHU. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie M.B.M. Electronics Sp.j. PHU o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.B.M. Electronics Sp.j. PHU w Kraków

JACEK Nowy wpis

Nie polecam. Brak narzędzi, samochody nie jeżdżą, psują się. Okazało się, że nie zapłacił mi ZUSu.

Śliwa Nowy wpis

Nie warto sobie głowy zawracać. Bark wszystkiego. Kasy , płacy , wykształcenia. Sliwa nie posiada wykształcenia . To nie lata 90.

Jakie są mocne strony pracodawcy M.B.M. Electronics Sp.j. PHU?

Inwestor Nowy wpis

Firma tworzy nowy oddział w Krakowie - biuro handlowe z serwisem instalacyjnym oraz zapleczem magazynowym Dodatkowa lokalizacja pozwoli na dynamiczny rozwój Firma będzie prowadzić nabór specjalistów do działu handlowego, administracji i serwisu IT

Brad Pitt

Osoba " Pracownik wieloletni ????" wydaje opinie nie wiedząc tak naprawdę , kto jest kim ? po wielu latach pracy np.: syn prezesa posiada wyższe wykształcenie i wysokie kompetencje . Brat prezesa posiada wyższe wykształcenie i prowadzi firmę uzupełniającą działalność MBM- u. Opinia na temat Logistów: Przepraszam ale "Fachowiec" , który otrzymuje zadanie instalacyjne - serwisowe powinien bazować na swoich kompetencjach a wytyczne do zlecenia powinny być dla niego zrozumiałe. Uskarżanie się na "dziewczynę, która również posiada wyższe wykształcenie " to brak szacunku dla pracy i wysiłku koleżanki logistki. Drugi logista to też dziewczyna ale ta osoba nie daje sobie "w kaszę dmuchać " wydaje polecenie i oczekuje działania a nie stękania. Samochody służbowe są na bieżąco naprawiane w serwisie gwarantującym bezpieczeństwo. Samochody posiadają ubezpieczenie AC, OC a jazda na własną odpowiedzialność to norma w Polsce. NP: "Nauka jazdy" to miejsce gdzie kierowca uczeń jeździ na odpowiedzialność instruktora ale to zupełnie inna działalność. Nadgodziny są oddawane pracownikom na żądanie z akceptacją kierownika lub logistki. Planowane urlopy są wykorzystywane a urlopy na żądanie są udzielane wg KP. Technicy "piwniczni" - jeżeli ktoś siedział w pomieszczeniach magazynowych to tylko dlatego, że wolał się ukrywać przed kierownictwem lub następnym zleceniem serwisowym od logistki. Serwis techniczny wyposażenie - elektronarzędzia są na średnim poziomie ( BOSCH, Makita, Karcher) i wymieniane na bieżąco w zależności od zużycia lub zniszczenia. Szanowny Kolego! Pracownik roszczeniowy nigdy nie będzie szczęśliwy ,dlatego powinien założyć własną firmę i skonfrontować SIEBIE z rzeczywistością i realiami, które tworzą jego WSPÓŁPRACOWNICY. Życzę Panu powodzenia i samych sukcesów.

@Brad Pitt

NIE MA JAZDY NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚC. BARANI ŁBIE. SAMOCHÓD FIRMOWY JEST WŁASNOŚCIĄ FIRMY JEZELI DOJDZIE DO KOLICJI NAWET Z WINY PRACOWNIKA TO WSZELKIE KOSZTY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ LEŻY PO STRONIE FIRMY. TAK JASNO STANOWI KODEKS PRACY KTÓRY MASZ W (usunięte przez administratora)

@ŚLIWKA W KOMPOT

Nasz Radca Prawny weryfikuje zamieszczone komentarze pod kątem zniesławienia oraz naruszeń art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego.

@Zarząd

Nasz Radca Prawny weryfikuje zamieszczone komentarze pod kątem naruszeń art. 93 § 2 i art. 18 § 2 Kodeksu Pracy.

Brat
@ŚLIWKA W KOMPOT

Tak masz rację - chyba, że jest pijany, pod wpływem narkotyków, popełnia przestępstwo lub działa na szkodę firmy.

Driver !
@Brat

Pracownik, który niszczy samochód służbowy powinien zrezygnować z pracy albo oddać się w ręce opieki medycznej Sam widziałem jak pracownik jechał na uszkodzonej oponie do wulkanizatora, bo mu się nie chciało wymienić koła ile to kosztowało? mam szacunek dla pracodawców, którzy są narażenie na działanie takich baranich łbów.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie M.B.M. Electronics Sp.j. PHU? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
ROZCZAROWANY

CZĘŚĆ 1 Szanowni czytelnicy :) Wynagrodzenie w porównaniu do innych firm jest "NISKIE". Fajnie że Prezes odpowiada na komentarze. Niech się bawi w wybielanie jak ma na to czas. Narzędzia zawsze były byle jakie. Wypisywanie o tym jak to na bieżąco są wymieniane na nowe to jakaś bujda oraz podpieranie się takimi markami jak "BOSCH, Makita, Karcher" Bez powodu nie są 3 marki wymienione a dlatego że te 3 narzędzia to jedyne o których warto wspomnieć :D To nie tak że macie do dyspozycji wiertarkę BOSCH oraz wkrętarkę akumulatorową BOSCHA oraz następny zestaw Wiertarka MAKITY ^^ Jedna sztuka elektronarzędzia BOSCH jedna MAKITA i odkurzacz KARCHER :D TADAM. Porozmawiajmy o śrubokrętach czy innych ręcznych narzędziach. Nie róbmy tego nie ośmieszaj się Człowieku ;) Nigdy nie docierało do Ciebie że są to narzędzia pracy którymi pracownik zarabia na utrzymanie twojego dupska i twojego synalka. Porozmawiajmy o samochodach bo tutaj tematu mało było o tym wspomniane a warto warto oj uwierzcie warto. CINQUECENTO zardzewiałe które Pan Prezes DYREKCJA firmy w domu u Siebie pędzlem malował... PĘDZLEM wielki PREZES i wałkiem samochody firmowe maluje... Musicie zrozumieć jaki ten człowiek spod Wieliczki jest cholernie oszczędny.

Kierownik
@ROZCZAROWANY

Szanowny Panie myślę, że warto się ujawnić z imienia i nazwiska, bo wylewanie tych nieczystości na pracodawcę jest zbyt żałosne, by było prawdziwe. Wiem od szefa, że otrzymał propozycję na czyszczenie opinii na tym portalu ale po pytaniu o ofertę nikt do tej pory nie odpowiedział. Natomiast oszczerstwa nadal są emitowane. Może zbieg okoliczności ale trzeba uważać na takie propozycje. Dobry sposób na zarabianie kasy przy pracy zdalnej ;)

@Kierownik

Brat
@ROZCZAROWANY

Oszczędność to domena polskiego przedsiębiorcy

Jakie są warunki zatrudnienia w M.B.M. Electronics Sp.j. PHU?

Kadry

Prosimy o kontakt na maila. driver@mbm.krakow.pl ( CV ) jakim stanowiskiem są Państwo zainteresowani ?

Czy firma M.B.M. Electronics Sp.j. PHU w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TRENER

TAK! szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewnia również dostęp do bazy wiedzy. Udostępnia udział w Webinariach.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w M.B.M. Electronics Sp.j. PHU?

ŚLIWKA W KOMPOT

NIECH SIĘ PAN DYREKCJA TUTAJ WYPOWIE NA TEN TEMAT. SPOTKANIE MOŻESZ MIEĆ U NIEGO NA DYWANIE JAK COŚ NAWALI W FIRMIE NA TEMAT TEGO ILE CI Z WYPŁATY ZABIERZE.

Sławek

Sławek Witam, korzystam bardzo często z usług serwisu i uważam że są profesjonalni, dość szybko diagnozują usterki oraz je naprawiają, nawet nietypowe niektóre urządzenia które prosiłem, nie są drodzy. Jestem generalnie zadowolony z ich usług, obsługa też miła. Jest OK

@Sławek

Brad Pitt

Opinia starego desperata, który musiał odejść , mam inne zdanie Firma w której pracują ludzie bez kompleksów daje szanse na dalszy rozwój.

Service Technician

To jak jest z tą firmą naprawdę ? postów trochę jest negatywnych i trochę usuniętych przez Admina i nie wygląda to ciekawie dla pracownika.

@Service Technician

NIGDY NIE WYGLĄDAŁO DOBRZE I NIGDY NIE BEDZIE. MASZ 2021 a tam dalej myśli komuną i tym jak maksymalnie zredukować koszty a maksymalizować zyski kosztem pracownika.

Mikołaj

Zastanawia mnie ile technik tam może zarobić ?

@Mikołaj

Mój system wynagrodzeń to podstawa + prowizja / im większa robocizna tym więcej w kieszeni. Ale poziom robocizny zależy od kompetencji im wyższe kompetencje tym lepiej płatna praca. Dużo zależy od dyspozycyjności i zaangażowania. Jeżeli dba się o samochód i narzędzia to nie jest się na postojowym. Nie narzekam na brak kasy i zadań serwisowych.

@Brad Pitt

POSTOJOWYM? POSTOJOWE TO TYLKO PAN "DYREKCJA" MÓGŁ NAPISAĆ. Jakim pojazdem samochodowym się poruszasz? Który to rocznik? Ile "ZADAŃ" serwisowych dziennie masz? "ZADAŃ" JAK NIC "DYREKCJA" to napisała :D

@Zarząd

Jak długo trwa proces awansu w M.B.M. Electronics Sp.j. PHU?

MAN

AWANS - PRACOWNIK, KTÓRY GENERUJE PRZYCHÓD NA WYSOKIM POZIOMIE A W DODATKU WYKAZUJE CECHY MENADŻERSKIE - OD 6 MIESIĘCY DO 24 MIESIĘCY.

ŚLIWKA W KOMPOT

NIE MA NA CO AWANSOWAĆ. NIE ZOSTANIESZ DYREKTOREM BO JUŻ JEDEN CZŁOWIEK "DYREKCJA" ISTNIEJE.

ROZCZAROWANY

CZĘŚĆ 2 Samochód marzeń jaki się przez firmę przewinął to kolejny pędzlem malowany pod domem ^^ Czyli SKODA FELICIA PICKUP z instalacją gazową. Śmierdziało spalinami w środku zima lata z otwartymi oknami się jeździło. Ten że człowiek sukcesu. Wielkiego 30letniego sukcesu jakim jest ta firma tym że pojazdem również się poruszał. Normalny pracodawca jak się samochód psuje NO BO SIĘ (usunięte przez administratora) PSUJE. Eksploatacja człowieku, eksploatacja. Ten normalny pracodawca wynajduje warsztat i poleca pracownikowi odstawić samochód do warsztatu aby naprawili. NIE w PRZYPADKU ŚLIWKI W KOMPOCIE! Ten najpierw rzuci jakimiś kretyńskim tekstem że zepsułeś samochód. Zużyły się hamulce no to twoja wina bo ostre hamowanie musiało być. On jeździ i jemu się nic nie dzieje. No czym ten Pan Prezes 30 letniej korporacji MBM jeździ? Rozpadły się samochody firmowe taka była historia już nie był wstanie klejem taśmą i drutem ich ożywić. Wspólniczka firmy kadrowa księgowa oraz reszta wieloletnich wkońcu SKNERUSA WIELICZKUSA namówili trzeba kupić samochody. BRAWO Odkupił sprowadzone trupy RENAULT KANGOO gdzie jeden odrazu był spierdzielony. Historia znowu się powtarza. Podcieranie (usunięte przez administratora) szkłem. Najechane na liczniku miały tyle samo co trup którym się On poruszał. Nikt ci SKNERUSIE WIELICZKUSIE tam pracujący źle nie życzył. Każdy chciał jak najwięcej zrobić i jak najwięcej na utrzymanie twojego dupska zarobić. Ty jednak buraczany jednokomórkowcu nie mogłeś tego pojąć i przyswoić. Najróżniejsze i najbardziej kreatywne pomysły mieliśmy na rozwój. Na nic grosza nie chciałeś dać. Starymi trupami się kazałeś rozbijać z 30letnimi śrubokrętami i rozpadającymi się walizkami z narzędziami. To jest prawda zakłamany (usunięte przez administratora) Nie ta wymarzona firma która tu kreujesz. KLAMKA PAJACU W FIRMIE SIĘ ZEPSUŁA TOŚ DZIUBAŁ ŚRUBOKRĘTEM 30 LETNIM WYZYWAJĄC LUDZI ŻE CI KLAMKĘ URWALI ZNISZCZYLI. ZAMIAST KUPIĆ NOWĄ I JĄ ZAMONTOWAĆ. WSZYSTKO CO ZŁE WINA PRACOWNIKÓW A SUKCESY MÓWIŁES "MY". (usunięte przez administratora) Praca tam to idealne doświadczenie aby iść gdzieś indziej i mieć pojęcia na jakie szczegóły zwracać uwagę. Następne firmy w mojej karierze po tej i nigdy z takim upodleniem się nie spotkałem. Każdy wiadomo oszczędza kalkuluje koszty ale tutaj CZŁOWIEK SUKCESU będzie oszczędzał na samochodach w tym na oponach zimowych... bądź też weźmie pojedzie do wulkanizacji i tam kupi po 20zł używane które wulkanizatorzy zdemontowali z innego samochodu przeznaczając je do wyrzucenia. TO JESTES TY CZŁOWIEKU SUKCESU. SIĄDŹ NA (usunięte przez administratora) I ZASTANÓW SIĘ CZEMU MNIEJSZE FIRMY OD TWOJEJ SĄ BARDZIEJ MAJĘTNE. CZEMU STRONĘ INTERNETOWĄ ZROBIŁA IM FIRMA ZEWNĘTRZA I TA STRONA BUDZI ZACHWYT. STRONĘ INTERNETOWĄ CI ETATOWY PRACOWNIK ROBIŁ BO SKĄPIŁEŚ NA TO ZNAWCO JEDEN. Na te i wiele innych pytań nigdy nie poznacie czytelnicy odpowiedzi bo prawda jaką tutaj napisałem w końcu zniknie. - Narzędzia to tylko nazwa dla tego co ci zaoferuje MBM - Samochód służbowy to niebezpieczeństwo. Nie możesz go być pewny. - SOCIAL? :D HAHAHAHAHAH TO NIE TAK ŻE JEST EKSPRESS DO KAWUSI I SOBIE JĄ ZROBISZ. MASZ CZAJNIK BO CI ŚLIWKA ZAPEWNIŁA WIĘC SIĘ CIESZ TAK TEŻ TEN (usunięte przez administratora) KTÓREGO IMIENIA WYMAWIĆ NIE WOLNO MYŚLI. ON TAK ROZUMUJE WŁAŚNIE ŻE ZAPEWNIŁ CI TO I MASZ SIĘ CIESZYĆ BO INNI MAJĄ GORZEJ. - WYNAGRODZENIE JEST PONIŻEJ TEGO CO OFERUJĄ KONKURENCYJNE FIRMY -GRATIS DOSTANIESZ WIECZNE PRETENSJE I DZIWNĄ NAPIĘTĄ NIEPRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ -ODPOWIEDZIALNOŚC FINANSOWĄ ZA WSZYSTKO NAWET JAK SIĘ SAMOCHÓD ZEPSUJE TO ŚLIWKA W KOMPOCIE CI POTRĄCI Z WYNAGRODZENIA Pozdrowienia dla byłych pracowników którzy pamiętają DWIE BIAŁE SKODY PĘDZLEM MALOWANE. PAMIĘTAJĄ TARNÓW. PAMIĘTAJĄ CINQUSIA oraz Wszystkie te cudowne przygody jakie wspólnie tam przeżyliśmy. PAPIE SMERFOWI życzę aby się ogarnął porządnie przemyślał fakt że trzeba wyjąć pieniądze zainwestować zarówno w samą firmę jako budynek samochody narzędzia ale i stronę internetową i pozycjonowanie przez firmę zewnętrzną która odpowiednią promocję zapewni. Sebastian serwisant RTV sam coś dziubał i jakieś pozycjonowanie strony zapewniał.

Waldek

Jak dla mnie super zespół który doskonale współpracuje byliśmy na instalacjach robota dokładna każdy robił swoje i wszystko zadziałało

@Waldek

Pracownik wieloletni

Po co pisac prawde jak i tak zostanie to usunięte !! firma rodzinna wiecej prezesów niż rąk do pracy syn prezesa z zerowym wykształceniem i podejściem do ludzi jest kierownikiem marketingu tyle że jest jedynym marketingowcem. Brat prezesa w siedzibie ma jakaś swoja firmę widmo i tak naprawdę nigdy nie wie się dla kogo pracuje. Logistyka to porażka dziewczyna która totalnie nie zna się na rzeczy i robocie daje ci wytyczne co do roboty i jej czasu wykonania drugi logista ma wysokie mnie manie o sobie urazić go to tak jak kopnąć wilka w (usunięte przez administratora) Serwis słabo wyposażony brak nawet porządnych narzędzi, lutownicy odkurzacza czy nawet torx-ów wszystko jest z marketu. serwisanci siedzą w piwnicy i garażu bez okien i światła dziennego. Pensje często wypłacane z tygodniowym opoźnieniem nadgodiny nie sa zwracane a o kazdy dzień urlopu trzeba błagać. Samochody którymi poruszają się serwisanci to nooo jazda nimi na własną odpowiedzialność dowody podbijane na lewo opony łyse spaliny dostają się do wnętrza pojazdu zawieszenie .... jak sie cos urwie to naprawiane na używanych częściach ... tak wygląda ta firma od środka. Bardziej się dba o to aby baner na firmie był piekny i czysty niż o warunki i o pracowników ....

Kolega
@Pracownik wieloletni

Fake news – fałszywa wiadomość, często o charakterze sensacyjnym, publikowana w mediach z intencją wprowadzenia odbiorcy w błąd w celu osiągnięcia korzyści finansowych, politycznych lub prestiżowych. Wikipedia Art. 234. Fałszywe oskarżenia Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

@Kolega

PO CHOLERE TAKIE GŁUPOTY WYPISUJESZ?! NIE WSTYD CI?! IM STARSZY TYM GŁUPSZY SIĘ WYDAJESZ. "FAKE NEWS" MASZ REAL NEWS - ŹLE PROWADZISZ FIRMĘ.

@Pracownik wieloletni

Jacek

Słyszałem, że firma jest dobrym pracodawcą. Szkoda że nikt z pracowników nie pisze.

WOJTU
@Jacek

Pracownik - praca jak każda, która wymaga kompetencji. wyposażenie OK! Uposażenie na dobrym poziomie regularnie płacone. Atmosfera pracy i radości życia.

@WOJTU

"UPOSAŻENIE" WYNAGRODZENIE JEŻELI 10 WYPADA W SOBOTĘ NIE ZOSTANIE CI WYPŁACONE 9. WIELOKROTNE SPÓŹNIENIA. ZAWSZE PREZES DYREKTOR POWTARZAŁ ŻE CIESZCIE SIĘ INNI MAJĄ GORZEJ. POSZLIBYŚCIE GDZIE INDZIEJ TAMTO DOPIERO PŁACĄ.

@ŚLIWKA W KOMPOT

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie M.B.M. Electronics Sp.j. PHU? Czy firma zapewnia benefity?

Elżbieta

Witam serdecznie. Wyzyskują firma ' krzak' spójrz na sprzęt i auta jakimi dysponują...

ŚLIWKA W KOMPOT

PANIE ADMINISTRATOR SPOSTRZEŻENIE MAMY TAKIE JAKO KOMENTUJĄCY ABY TYCH NEGATYWNYCH OPINII NA WNIOSEK MBM TO TAK NIE USUWAĆ. NIECH PRAWDA BĘDZIE DLA LUDZI ;)

@Elżbieta

Witold

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Joanna

@Tomek, @Jacek, czy moglibyście rozwinąć swoje opinie o M.B.M. Electronics? Co mieliście na myśli pisząc, że firma ta jest "dobrym pracodawcą", "dobrym serwisem"? @Tomek, czy jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to czy mógłbyś napisać coś więcej o warunkach pracy i płacy w M.B.M. Electronics?

Zostaw merytoryczną opinię o M.B.M. Electronics Sp.j. PHU - Kraków

• Jak się pracuje w M.B.M. Electronics Sp.j. PHU?

Zobacz opinie na temat firmy M.B.M. Electronics Sp.j. PHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.B.M. Electronics Sp.j. PHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

M.B.M. Electronics Sp.j. PHU
3.1/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Czerwonego Prądnika 2
    31-431 Kraków