Opinie o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. w Janowiec Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. w Janowiec Wielkopolski

Kasa taka sobie 3k+ ale to wybrani reszta kolo 2 k temu musi 2 soboty chodzić jakość druku kaszana tylko metry się liczą

Agata

@Daniel, co rozumiesz przez pojęcie dobra firma? Chodzi o atmosferę między pracownikami? Kto z Was wie, czy firma aktualnie rekrutuje? Jak przebieg rekrutacja? Jest jedno czy dwuetapowa? @Cvn, dlaczego najgorsza praca, o co dokładnie chodzi? @Anita, zdecydowałaś się aplikować? Kto jeszcze może się wypowiedzieć o Pałuckiej Drukarni Opakowań?

Cvn

Najgorsza praca na świecie najbardziej wrednymiet kierownicy działów wynagrodzenie najniższe krajowa i tempi drukarkę tyle

Anita

Trudno wyrobić sobie opinię jak się samemu nie sprawdzi. Jeden wpis , że mało firma płaci a drugi że całkiem nieźle. Kto tu czaruje?

Firma Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Krajacz-introligator, praca w drukarni. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Ha

Marnie placa jak ludzi nie mogą poszukać od stycznia

Wiedza

Atmosfera do bani większość ludzi to rodzina czyli układy szary pracownik niema nic do gadania wyplata 13.70 plus premia 20 procent jak masz umowę bo jak robisz na czarno to gola podstawa i nie spodziewaj się ze dostaniesz umowę obrazu pewnie po 6 miechach albo wcale likwidacji pracujące nawet niedziela drukarkę wchodza w (usunięte przez administratora) menadżerowi a i znowu potrzebują do pracy magazyn i dział farbowy na farbowanie ani oklejacz a się nie pakujcie najlepiej ma pomocnik i te same pieniadze

Drukarz

Firma mająca wszystko w kredycie trzeba zapieprzac żeby to spłacić zero życia rodzinnego pieniądze nawet dobre ale tylko dla donosicieli i wdupowlazow robił Ukrainiec ale za dużo chciał i pa pa .

Wielbiciel

Jakiś czysciciel rowów zabrał głos pewnie ma dentystę i laryngologa tak jak paliwo wrzucone w koszty a prace to sam zmienisz jak ci rowów zabraknie

Daniel

Jeśli praca w bardzo dobrej firmie jest dla kogoś takim ciężarem to powinien zmienić firmę a nie marudzi na forum!!!!!

Cvn

Jestem ciekaw czy pracownicy dalej kroja prezesa na firmowej ropce szczególnie biuro .Nastepnym interesującym tematem są niekompetencji drukarze z D5 jada siarę i masowe zamiast pilnowacja druku chodzą na pogaduszki .Reszta działów jest spoko czyli oklejarmia farbowi i bobiniarki o magazynierach nie mam zdania

Pomocnik

Lepiej w Biedronce niż w tej szopie i płacą gorzeczy niż przy sprzątaniu latryn

3 miechy bez umowy do biura coraz więcej ludu a na produkcji braki , sapanie o pierdoly szczególnie pan wielki S , praca 7 dni w tygodniu

Byly

Syf

sa

Hej, wiecie czy niedługo pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał.

tego to nikt nie wie, zależy jakie stanowisko itp

sam jestem sobie szefem

Moim zdaniem żeby "się zatrudnić" w pałuckiej trzeba mieć przede wszystkim znajomości ale mogę się mylić w tej kwestii, po drugie chyba 3 miechy okresu próbnego czy tam zlecenia nie wiem dokładnie a potem to już zależy od jaśniepana W.O. no też jeszcze zależy na jaki dział trafisz bo jeśli na maszyny tnące to ich "kierownik" jest zwykłą ku.wą i kapusiem :) pozdro

zły

Zastanawiam się ilu ludzi postujących tutaj w ostatnim czasie jest pracownikami PDO, śmiem twierdzić po wpisach że Panowie "hundek" "jakże" i "Mań" nie pracują w pałuckiej. Niestety nie jest tak kolorowo jak mogło by się wydawać, najprostrzy przykład to błędne liczenie wypłat czy nadgodzin któryś raz z rzędu przez pewne osoby siedzące w "biurze" doprowadza pracownika do szału, o innych sytuacjach nie chcę mówić bo klawiatura pewnie się zepsuje w trakcie pisania.

zły

co raz lepsze pensje i co raz większe dodatki ????? no to chyba pracownicy biurowi a nie produkcja

ktoś

Mam pytanie do Włodzimierza Olejniczaka,dlaczego żona pana Mariusza .G.jezdzi autem firmowym na zakupy kto za to płaci!!!!!!!!!!!!!!!Jak zwykle pracownicy muszą(usunięte przez administratora) żeby inni mogli sobie jazdzić za darmo!!!!!!!!!!!

ktoś inny
@ktoś

Przecież ta firma jest tak zajebista, że kupują samochody pracownikom, żeby jeździli do domu, a jeśli nie kupują auta to płacą za paliwo. Więc nie rozumiem Twojego oburzenia.

jesienne liście

ja również jestem zainteresowana praca fizyczną wDrukarni Opakowań. ale zanim się podejmę tej pracy, to możecie napisać w jakie dni i godziny zmianowo się pracuje? w weekend mam duzo zajęć i dbam o rodzinę więc chciałabym mieć wolne weekendy, da się to z nimi jakoś dogadać i uszanują moje zycie osobiste?

Zostaw merytoryczną opinię o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. - Janowiec Wielkopolski

• Jak się pracuje w Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.
  • Zielona 10
    88-430 Janowiec Wielkopolski
  • NIP: 5621510504 KRS: 0000501936

Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.