Opinie o Mar-Rom 1 Roman Janiszek w Dobrut

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mar-Rom 1 Roman Janiszek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mar-Rom 1 Roman Janiszek o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Rom 1 Roman Janiszek w Dobrut

Irek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto szukać tu pracy?

@Irek

Atmosfera to ludzie a nie firma od nas samych zależy jaka ona bedzie. Moim zdaniem nienajgorsza

Agata

@TUTU Dziękuję Ci za odpowiedź. Sam jesteś pracownikiem w Mar-Rom 1? Jeśli tak, to z chęcią poznamy Twoje zdanie na temat tego pracodawcy. Myślisz, że warto tam aplikować?

@Agata

"wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ale myślę ze to zależy od każdego indywidulanie, jesteśmy w trakcie rekrutacji wiec jeśli ktos jest zainteresowany zapraszamy

Agata

@tik-tak Dziękuję za informację. Czy mogę spytać o to, na jakie stanowisko/stanowiska firma Mar-Rom 1 aktualnie prowadzi rekrutację? Ponadto, wiesz może jakie warunki są proponowane nowozatrudnionemu pracownikowi? Jakbyś mógł przekazać tę informację to na pewno pomożesz tym wielu użytkownikom.

SPRZEDAWCA - MAGAYNIER

@TUTU

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER

Agata

@marrom1 A może podzielisz się z nami opinią na temat Twojej współpracy z firmą Mar-Rom 1 Roman Janiszek? To może skuteczniej zachęcić osoby chcące zatrudnić się w firmie do aplikowania. Swoją drogą, może ktoś posiada informacje na temat rekrutacji? Czy obecnie jest prowadzona? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Zachęcam do dzielenia się doświadczeniami.

tik-tak

tak ,owszem trwa rekrutacja zapraszamy

Firma Mar-Rom 1 Roman Janiszek prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU/SPRZEDAWCA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Cezary

przestaliście pisać na forum bo jest tak dobrze?

marrom1
@Cezary

a co mamy pisać , serdecznie zapraszam zainteresowanych do naszej hurtowni aby samemu ocenić jak jest .

Ciekawy17

Czy zakład się rozwija czy stoi w miejscu? Czy atmosfera pracy jest dobra? Jakie warunki pracy proponuje właściciel? Czy można się rozwinąć? Jeśli jest ktoś w stanie szczerze mi odpowiedzieć na te pytania ???

LUSI120
@Ciekawy17

Atmosfera superrrr...... sa postępy :) Warunki pracy sa całkiem dobre nic nie brakuje, no wiadomo każdy ma inne oczekiwania. Zakład jak każdy inny idzie do przodu ku potrzebom klientów,

Czy firma normalnie funkcjonuje? Zupełnie nikt nie pisze?

gucio

Dobre... Aż trudno w to uwierzyć to jest pewnie jakaś ściema. Tyle co "dobrego" !!! słyszałem o tej firmie to wpis na pewno jest fałszem.

Bartosz

Rozumiem, że dobrze się wam pracuje w firmie ale może jednak ktoś napisałby kilka zdań jak jest aktualnie w firmie? Czy warto aplikować? Czy firma ma nowe oferty pracy?

ja :)
@Bartosz

Oczywiście że dobrze, a nawet bardzo dobrze. Z biegiem lat firma się zmienia i to pozytywnie. Za wszędzie są jakieś wady i zalety przecież nie możne być idealne.Pozdrawiam Ciekawych

Agata

Jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w Mar-Rom 1 Roman Janiszek? Czy jesteście zadowoleni z pracy? Co sprawia, że możecie polecić tego pracodawcę innym użytkownikom, a co należy poprawić? Wszelkie opinie na temat warunków zatrudnienia będą przydatne osobom szukającym informacji na temat pracodawcy, z którym mogą potencjalnie związać swoją przyszłość zawodową.

olo

były' to z przymusu ludzi etam przychodza i odchodza, sa zwalniani? Bo nei rozumiem, jak mi sie nie podoba to odchodze, proste

były

zmysł - z tego wynika że oni każdego wyrzucają :) haha nikt tam dobrowolnie nie przychodzi i dobrowolnie nie odchodzi...dobrej firmy nie trzeba bronić i czytać skarg i żali na jej temat na forum.

były

bizon proszę cie...jaka podwyżka? i to po roku pracy? to musiałbyś być mega zdolny i oblatany w temacie bo po takim czasie nie jesteś jeszcze 100% wyuczonym pracownikiem. a szef szuka tylko takich z których ma sam zysk :)

byly

kiedyś w ramach zapotrzebowania na dofinansowania zatrudnili na magazyn pana bez ręki!!!! firma zrobi wszystko żeby zarobić na pracowniku a nie dać mu zarobić...wypłata rzeczywiście malutka...raczej bez możliwości podwyżki.

gajda

firma posiada bardzo nowoczesne podejście do swoich klientów. Nie często spotyka się hurtownie która ogłasza się poprzez tweety. ciekawy jestem jak daleko sięga ich reklama w ten sposób i czy wpływa to jakoś pozytywnie na ich sprzedaż. Nie mniej uważam że są bardzo oryginalni i pomysłowi , że założyli tej hurtowni takie konto

magazynier

Hej, ja obecnie szukam pracy jako magazynier i znalazłem to forum. Czy faktycznie mar-rom 1 oferuje jedynie cos około 1300 na rekę, czy jest trochę więcej? dodam, ze posiadam uprawnienia na wózki widłowe i ta kwota to jednak jak dla mnie troche mało, liczyłem raczej na 1700-1800 na rękę, to mozliwe w tej firmie?

kombinacje

Warto dodač,žeby nie dawač zašwiadczenia o grupie do skserowania przed podpisaniem umowy,bo skserujom na potrzeby PFRON,a umowy wtedy nie zobaczysz kochanieňki

M.gnoi niehalahitöw

Czytałem tu o kulturze obsľugi a raczej jej braku w oddziale gdaňskim.Teraz mnie nie dziwi,že spotykam monteröw w markecie budowlanym.

M.gnëbi niehalahicznyh

Jak idziesz do nastëpnej roboty przypadkiem nie chwal sië,že pracowaľeš w MAR-ROM 1,bo ješli jesteš zdolnym/ä niehalahitä i zyskaľeš nieprzychylnošč kierowniczka to rozpowie po ludziach každe kľamstwo byle ci zaszkodzič.Tak byľo w moim przypadku.Na szczëšcie w starsze pokolenie Ludzi nie ulega tak ľatwo sugestii i obľudzie.

xx
@M.gnëbi niehalahicznyh

zgadza sie...

M.gnëbi niehalahicznyh

W tym oddziale majä metodë na uwalenie CZĽOWIEKA a polega na tym,že dostaniesz misjë bojowä wmydlenia starego towaru jako nowy.Oczywišcie jako ambitny sprzedawca dasz radë.Problem w tym,že na grata zawsze,ale to zawsze bëdzie reklamacja.Bëdzie kilka telefonöw od niezadowolonych faktem zakupu grata ludzi...i na koňcu dostajesz w pysk poczuciem winy,"že to byľa twoja inicjatywa"...wychodzisz na zachľannego niehalahitë ktöry wmydla stare rupiecie...upsss

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Rom 1 Roman Janiszek - Dobrut

• Jak się pracuje w Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Rom 1 Roman Janiszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mar-Rom 1 Roman Janiszek?

Mar-Rom 1 Roman Janiszek
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.

Mar-Rom 1 Roman Janiszek