Opinie o drutex.pl - DRUTEX S.A. w Bytów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drutex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drutex w Bytów

Mario

Dla mnie najlepsza firma w okolicy. Dojeżdżamy z Dziemian i spod Kościerzyny. W cztery osoby wychodzi wcale nie drogo. Zmiany po 8 godzin. Ekipa na linii b. fajna, majster też spoko. Płacą bardzo dobrze. jak z żoną możemy mieć 8-9 tys., to nigdzie tyle wcześniej nie zarabialiśmy. No i do tego dużo dodatkowych korzyści. Polecam wszystkim.

Lol
@Mario

Rozumiem to ,, bardzo dobrze płacą” ze te 8-9 tys zarabia każdy z was?

pracodawca

Z ciekawości zajrzałem na to forum o Drutexie i widzę na każdym forum pracownicy narzekają na pracodawcę, Czym większa firma, tym pracownik jest bardziej anonimowym nr w kadrach. A czy trzeba pracować ? ... oczywiście że wg pracowników malkontentów nie trzeba pracować, poniewaz lepiej leżeć w domu i piwko popijać. Generalnie żenada te wypowiedzi, ..część wypowiedzi pewnie z konkurencji, cześć zwolnionych dyscyplinarnie, a część patałachów i innych mącicieli. Ludzie, ogarnijscie się ! Praca jest po to by pracować, wytwarzać, a nie leżeć i ciągle marudzić że ciężko.

warzywniak
@pracodawca

jeśli nie chcecie być anonimową siła roboczą w Drutexie, to podejmijcie pracę w okolicznym warzywniaku, lub biedronce. Tak wszystkich z was będą znali z imienia i nazwiska, będą poklepywać i przyklaskiwać. .. ha,ha,ha,

sani
@pracodawca

paszoł won (usunięte przez administratora)

greg
@pracodawca

Tak geniuszu. Szkoda tylko ze z tego wytwarzania pracownik ma ochłapy i jest traktowany jak śmieć. Gdyby nie to to wszystko byłoby OK. Może ty nie masz godności ale są tacy co ja maja.

greg
@pracodawca

"Generalnie żenada te wypowiedzi, ..część wypowiedzi pewnie z konkurencji, cześć zwolnionych dyscyplinarnie, a część patałachów i innych mącicieli. " Żenada to jest gdy prawda w oczy kole.

Elektryk
@greg

Czy ktoś cię zmuszał do podpisywania umowy?

nick
@pracodawca

Kolejny biurowy (usunięte przez administratora). Nie chodzi o to ab nic nie robić tylko o to ile się dostaje pieniędzy w stosunku to tego co się robi.

Maniek
@pracodawca

We wszystkich opiniach jest ziarnko prawdy czyli jesteś patalachem i macicielem

Klient
@pracodawca

Praca praca Ale czy u góry wiedzą że ludzie na linii to dla nich śmiecie liczy się tylko arbait i pomiatanie człowiekiem co pan brygadzista z mostka 2 kino 8 J.S

pracuś
@pracodawca

ja tam robię ile wlezie, zatrudniona nadal w drutexie. Pracować trzeba, ale jeśli pracodawca patrzy na pracownika tylko jak na tanią siłę roboczą i go nie szanuje to efekt widoczny właśnie na forach itp. Żyjemy w 21 wieku a nie w średniowieczu, pracownik nie jest niewolnikiem i ma prawo do wyrażania własnych opinii i również do zaplanowania swojego czasu wolnego. Pracujemy tutaj bo gdzieś trzeba ale pod niebiosa nikogo tu wychwalać nikt nie będzie. Zarobki za taką ciężką pracę też nie są niewiadomo jakie

Szarak
@pracodawca

Pewnie nigdy nie pracowałeś na stanowisku jak ci co się wypowiadają ???????? praca pracą w firmie pracownikowi nic się nie należy nic.... Przykład żona po cc wróciła do domu i jest takie coś jak tacierzyńskie by matka mogła dojść do siebie i wtedy ojciec bierze Boba w swoje ręce ale w tej firmie nie ma takiego czegoś czemu? Bo nie i UJ ???????????? to tylko jeden z przykładów... Że tak powiem pracownik dla firmy tak ale firma dla pracownika nie... Jak firma potrzebuje to ludzie przychodzą w soboty w niedziele ale jak jak ktoś pisał dzień przed majówka ktoś mówi że jutro do 24 xD ruchacie nas ile się da ????‍♂️

Szarak
@pracuś

W punkt co do płacy to najniższa krajowa premia jest dawana UJ wie jak ????jak ktoś zabierze to nawet nie wiadomo kto i za co majster powie "ja ci nic nie brałem" i koniec tematu ????‍♂️

Koko
@pracodawca

Jaka buta w tej firmie Drutex.Osoba wypowiadajaca sie w imieniu pracodacy tytyłujaca sie "pracodawca" nie ma nawet podstaw elementarnej dyplomacji i ogłady pracodawcy.Jeśli nawet odpowiada na krytyczne opinie to nie atakuje sie pracowników obecnych i byłych.Nawet co by nie myślał to tego sie nie pisze.Jeśli jest to oficjalne stanowisko Drutex to współczuje i firmie i pracownikom.Nikt kto jest liczacym sie pracodawca nie stara się kopać z koniem i nie wchodzi w polemike na takiej niskiej plaszczyźnie.Proponuje doszkolic sie w aspektach pracodawca pracownik.Wypowiedz jest prostacka i swiadczy o niskiej inteligencji.Kazdemu bede odradzał prace w waszej firmie.

Арчи
@pracodawca

Работать как человек - это одно, а вкалывать как беезответное быдло, это другое!

@Арчи

"Praca jako osoba to jedno, ale praca jak niewzajemny byk to drugie!" translator mi to dobrze tłumaczy? ;p

typ
@pracodawca

patrząc na to co napisałeś (pracodawco) to sam potwierdzasz opinie które tu są wypisane w twoim tekście nęci pogardą do człowieka i to widać a poza tym atmosfera w firmie jest jednym z kluczowych elementów pracy tak samo jak i płaca człowiek który idzie do pracy gdzie ciągle boi się o stanowisko lub utratę premii itd... staje sie nie wydajny i ma to wiele przykrych konsekwencji dziwne że tego nie wiesz

@typ

Ciekawa jestem czy wobec tych sugestii wypowiedzi zostały wyjęte jakieś postanowienia w firmie? Zmieniło się cokolwiek w warunkach od czego czasu? Ludzie mogą czuć się bezpieczniej podczas pracy?

@pracodawca

Nie warto generalizować tmdo tego chyba nie trzeba super logiki?(usunięte przez administratora) Widać pp Twojej wypowiedzi. Szkoda ze nie powiesz ze w tej firmie tracą pracę a potem nawet życie ludzie którzy pracują uczciwie!! Wstyd! Liczy się dla Was tylko kasa. Brak szacunku do pracowników. (usunięte przez administratora). Szantaże, jak człowiek biedny zachoruje w tych waszych spartanskich warunkach to albo chory nawet z gorączka musi pracować bo inaczej nie dostanie premii która jest połowa jego pensji! Za wszystko ucinacie premie przez co człowiek za miesiąc uczciwej pracy dostaje marną podstawę i nie wie czy płacić ratę kredytu bo nie dociągnie do kolejnej wypłaty!! Oby Was szlag trafił!! I to totalne cierpienie za karę zniszczenia tylu ludzkich żyć!

Niesprawiedliwość

Jak można tak traktiwac ludzi, zwalniać z dnia na dzień ludzi którzy zostają bez pracy, z kredytami rodzina na utrzymaniu, to bezprawne! Prezes i cały ten jego Sajgon co nim rządzi traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Co niektórzy tyle dla niego zrobili, dla jego firmy, za nic, za zwykłą pensję, swoją ogromną wiedzę i potencjał oddały firmie dla jej dobra, po czym wykorzystaniem zostali wyrzuceni!! Niech wszyscy którzy "rządzą" tym przeklętym (usunięte przez administratora) umierają w cierpieniach tak jak cierpia ludzie zostawieni bez pracy po nastu, dziesięciu latach pracy, wiernej uczciwej pracy w tym miejscu! Cierpią ludzie pozbawieni pracy i cierpią ich rodziny bojąc się o ich życie!! Bo człowiek który włożył przez tyle lat serca w prace robil wszystko by pomoc firmie, pracownikom, zostaję potraktowany jak śmieć, zawala się jego życie! Życzę Wam Drutexowskie świnie byście także umierali w cierpieniu za zniszczenie tylu ludzkich żyć!! Nie jeden dosłownie przez Was stracił życie! Strach teraz o następne ludzkie życia!!

Kierownik transportu M.L typowy cwaniak i (usunięte przez administratora)!!!zbywa ludzi.

Magazynier

Aplikowalem na inne stanowisko niż to które mi zaoferowali z obietnicą wejścia po czasie. Niestety :/

O doświadczenie, prace w grupie i stan zdrowia

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Basia

Pracować trzeba, a tu wypłata naprawdę dobra i warunki też w porządeczku.

@Basia

A to, że trzeba pracować to jasna sprawa, powiesz mi Basiu, o którym stanowisku teraz piszesz, że warunki takie w porządeczku? Jakie warunki trzeba spełnić, żeby się na nie dostać i czy są jakieś widełki do przytoczenia?

Bogdan

Robiłem tam przez 7 lat i wyjechałem na wózek do Niemiec. Dziś złożyłem znowu papiery i chce wrócić W Niemczech dostaniesz 2 tys euro a jak wszystko policzysz to do domu wyślesz 4-5 tysięcy. A tyle to moge mieć na miejscu i jestem codziennie w domu.

Piotruś
@Bogdan

Też to przerabiałem. Nie ma jak na miejscu.

Polecam każdemu kto szuka pracy. Zdecydowanie najlepsza firma z wszystkich, w których wcześniej pracowałem. Warunki super, atmosfera jeszcze lepsza, wynagrodzenie bardzo dobry, fundusz socjalny rewelacyjny.

Danka
@Andrzej

Zgadzam się z tym.

takO

Atmosfera okropna Zabierają tysiąc złotych za miesiąc szkolenia którego nie ma Karzą robić nadgodziny Płacą tyle ile ludzie mówią bo muszą... Ludzie praca w nocy + praca w nadgodzinach to tyle wychodzi Nie polecam

Bożena
@takO

Słucham? Zabieraja 1000 za szkolenia, ktorego nie ma? Czy to zart, czy tak na serio? Czy ktos próbował cos z tym zrobić?

Halina
@takO

A za te nadgodziny wypłacają? Albo dają dzień wolny czy jak to jest rozwiązane?

Kobra
@takO

Nieprawda nie wiem skąd bierzesz takie info , nigdy nie było tak i nie jest

@Kobra

No widzisz. Ile ludzi, tyle opinii, dlatego właśnie tak ważne jest aby wszystko sobie weyfikować. A możesz tak od siebie powiedzieć jak jest w tej firmie dla porównania skoro tamte informacje nie są prawdziwe?

?
@Monika

Tylko kto "weryfikuje" cokolwiek na Gowork, - miejsce, gdzie jest się anonimowym i z którego nic nie wynika. Ile punktów widzenia, tyle opinii.

@?

No i właśnie to Ty czytając sobie weryfikujesz i badasz czy by Ci odpowiadało czy nie. A o tym szkoleniu ktoś coś powie? Bo tysiaczek w plecy boli

Ola
@takO

Komu zabierają tego tysiaka? Bzdury jakieś. Nic takiego się nie dzieje. Coś mi się wydaje że nie popracowałes za długo w tej firmie.

Mateusz
@Halina

Wszysttko masz wypłacone jak należy a nie jak gdzie indziej. Robisz ponad 40 godzin za free. Tu jest tak jak powinno być.

Inny
@Mateusz

A gdzie nie płacą za 40 godzin. Powiedz proszę będę omijał. Jakoś słyszałem że to w drutex był strajk ostatnio

Weronika
@Inny

W wielu sklepach - sobota pracujaca a kasa najnizsza

Z każdej rodziny w okolicy ktoś pracuje w Drutex. Dobrze że jest taka firma. Praca dobra, wypłata na czas i też dobra.

Karol

Ogólne warunki pracy są naprawdę niezłe, trafiłem do Drutexu z polecenia znajomego i uważam, że jak do tej pory jest okey. Na start załoga bardzo mi pomogła :)

@Karol

mam porównanie z pracą w piekarni i sklepie na najnizszej, tu zarabiam dużo wiecej a praca spokojniejsza

Ania K.

Robota na 3 zmiany lekka nie jest. Coś za coś. Zarób gdzie indziej taką kasę w Bytowie.

Smolik

Niezłe masz rozumowanie, lepiej uwłaczać swojej godności bo nie ma nic lepszego. Człowieku masz jedno życie i szanuj się, dziesiątki osób myślących tak jak ty powodują, że ta firma płaci tylko tyle i nie ma zamiaru nic poprawiaić skoro ludzie są.... To od nas zależy, ile nam zapłacą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dorota
@Smolik

Tak właściwie to o jakich kwotach mówicie tak mniej więcej, że jednym pasuje, a drugim nie? Poza tym czy praca na 3 zmiany jest potem rekompensowana jakimś dłuższym wolnym?

Olek
@Smolik

A ile twoim zdaniem powinieneś zarabiać za swoją pracę, wykształcenie, doświadczenie itd?

Olek
@Dorota

Jak zawsze, jednym pasuje innym nie. 4 tys+ ma w sumie chyba kazdy, przynajmniej u nas na linii a i zdarza się więcej po ostatnich podwyżkach

Firma Drutex to zdecydowanie jakość sama w sobie. Jak najbardziej można być zadowolonym z ich okien, bo wszystko przebiega bezproblemowo.

stachu
@Tomek

bezproblemowo - chyba na produkcji nie byłeś, popytaj ludzi jak się pracuje

Mania
@stachu

Ocena wystawiona jest na podstawie zakupu okien, a nie pracy. Ja jako klient również bardzo dobrze oceniam współpracę z firmą Drutex i również jako klient nie wchodzę w sprawy wewnętrze firmy. Jeśli chodzi o jakość okien, to jestem zadowolona.

@stachu

Podpytałam, bo tez tu pracuję. Wszystko w porządku. I coraz lepiej. Żeby w innych firmach tak płacili i dawali podwyżki. Narzekają ci co nie chcą robić.

żabkens
@Tomek

U mnie to samo, wszystko szybko i bezproblemowo.

jankes

krótki okres oczekiwania, okna raz zamontowane, POLECAM

Arek

Godna polecenia firma. Jak na razie nie narzekam, Wypłata plus premia jest w porządku. Póki co nie mam zastrzeżeń.

Weronika S.
@Arek

Potwierdzam.

Zmiennik

Fajnie, że zmienili system na 3-2-1. Rewelacja. Po nickach wchodzić na druga zmianę itd. No i faktycznie podnieśli wypłaty o cztery stówki.

Ania L.

Pracowałem na produkcji a od pół roku wzięli mnie do biura. Mega. Na produkcji też było ok. Jak się sprawdzisz i dobrze pracujesz to naprawdę masz szanse na awans.

Ola

Jako klient można powiedzieć wiele na temat tej firmy, ale dla mnie ich oferta jest numer jeden na rynku. Jakość, termin i odpowiednia obsługa. Dla mnie wybór był oczywisty po sprawdzeniu różnych firm!

pablito
@Ola

dla was na pewno, sprzedajecie dalej to na co my tyramy jak woły za marne pieniądze

H14
@pablito

Zgadza się. Jeden dyrektor chodzi i straszy zaolnie jaki nie mając pojęcia o produkcji. Fajka za fajkami nowe auta. Jednak kiedyś było lepiej przynajmniej sprawiedliwiej

stefix
@H14

Piotra to powinni już dawno pogonić a cała załoga powinna się zorientować w innym miejscu pracy

Kowal
@Ola

Zgadzam się. Kupiłem parę miesięcy temu wszystkie okna do mieszkania i rewelacja. Wszystko gra, w domu cieplej i wszystko (6 okien z montażem) za 5,3 tys. Polecam

Piotr L
@pablito

Marne pieniądze? Nikt ciebie tu nie trzyma. Na pewno czekają na ciebie wszędzie dookoła i dadzą ci dwa razy tyle. Narzekają ci którym nie chce się robić. Kasa jest ok, zawsze chciałoby sie wiecej, ale bez przesady. Nigdzie w okolicy tyle nie płacą

@stefix

Takich ludzi mamy i lepszych nie będzie , ale zawsze ten co pisze może się wykazać .W pracy nie w internecie

@H14

Kiedyś? Kiedyś to się działo. Wolna amerykanka. Przynajmniej porzadek jest.

Bolek
@pablito

Gdzie tak tyrasz pablito? haaaaaaaaa....... dobre..... Jakoś większość nie narzeka, ale jak to u nas, zawsze się znajdzie ktoś, komu nie pasuje... Można odejść.

kulas
@pablito

czasem jest ciężko, ale przynajmniej wypłata jest ok i zawsze na czas, załoga to większość bardzo w porządku ludzie i nie robią problemów z byle czego, tak jak to jest w innych firmach

Kebab
@kulas

Zgadza się. Kasa się zgadza, robota spoko. Cięższe dni czasami jak wszędzie.

Kacper

Firma nie wypłacalna Za 212h 1800zl :) 20 nadgodzin 44godziny nocne Policzcie sami

@Kacper

Haaaaaa. Może komornik coś ci zabiera i nawet nie wiesz..... koło 4 tys zawsze jest przy normalnej robocie bez nadgodzin. Za nocki tez dodatek jest - spójrz na kwitek od wypłaty, bo coś kręcisz.

Mateusz
@Monika

Zgadzam się. Nigdy nie zdarzyło się aby coś było nie tak. Wszystko wypłacone jak należy.

Pilarz

Nie ma co narzekać. Podwyżki były, płacą w porównaniu do innych bardzo dobrze, a o takim socjalu to można gdzie indziej pomarzyć. Dziwne że marudzą zawsze ci co najwięcej ściemniają w pracy. Gdzie dostaniesz karnety na basen, siłownię, kasę na żłobek, paczki na święta, bony, dodatek frekwencyjny.

Jarek

Firma idzie w złym kierunku co do poszanowania pracownika . Jest wyzysk na hali i ciągle groźby utrata premii , nawet za parkowanie samochodu . Kierownicy nie potrafią porozmawiać , jedynie od razu ucinać z wypłaty po parę stówek . Możesz pracować 15 lat a i tak zarobisz mniej niż młody z dwoma lewymi rękoma który nie płaci podatku . Najważniejsza praca , nie obchodzi nikogo Twoje życie prywatne , Twoje problemy , jesteś od razu obgadywany . Pseudo kierownicy robią ludziom zdjęcia bezprawnie po to by po zdjęciu pozniej zabierać premie . Proponuję dać im jeszcze karabiny co z balkonu będą oddawać strzały ostrzegawcze ???????? sterydy i alkohol uderzają do główki , no i pieniążki i poczucie władzy oczywiście .. za Pana Rafała i Bogdana było lepiej , dużo ludzi już odchodzi a reszta rozgląda się za pracą

Strażak
@Jarek

Co ty o tej premii gadasz za głupoty. Ile ci zabrali? Jakoś u as na linii każdy premie dostaje. Nikt nikogo nie ściga, każdy robi swoje i jest ok. Od nas nikt nie ucieka, a znam ludzi, co czekają tylko na robotę w druteksie.

Zostaw merytoryczną opinię o Drutex - Bytów

• Jak się pracuje w Drutex?

Zobacz opinie na temat firmy Drutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 32 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drutex?

Kandydaci do pracy w Drutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drutex