Opinie o Boss Hotel w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Boss Hotel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Boss Hotel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boss Hotel w Łódź

Skydark Nowy wpis

A kto jest teraz kierownikiem Hotelu Boss na ul. Tatrzańskiej 11 ? - Ktoś coś wie może ?

Mikołaj Nowy wpis

Pojawiła się w sieci oferta pracy dla recepcjonisty. Chętnie dowiem się od pracowników czy można tu liczyć na elastyczny grafik? To znaczy szef jest na tyle wyrozumiały że można dogadać się co do godzin pracy?

Czy Boss Hotel ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kurdebele Nowy wpis

Tak. Ale jak w życiu zdarzają się wyjątki.

Sędzia UV

REZERWACJE ODWOŁANE WIĘC ZACZĘŁO SIĘ WYRZUCANIE LUDZI NA BRUK!!!!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Pracuje tam 10 lat! Proszę nie pisać bzdur.

Przystojny

Witam. Byłem kiedyś częścią tej przesympatycznej kliki w restauracji. Fajny klimat. Fajni ludzie. Obecnie dzięki wsparciu Szanownego Pana z pieskiem moje zdrowie psychiczne podupadło i to na dobre. Miejsce pracy na Tatrzańskiej 11 powinno w jakimś stopniu rehabilitować pracowników a jest odwrotnie. Szyderczy uśmiech na twarzy, poklepywanie po plecach że dasz radę, obiecywanie jak na koniec każdego miesiąca będzie finansowo dobrze a do tego jeszcze nie wiadomo jakie profity z ZFRON okazały się tylko marzeniem :-) Joanno życzę każdemu powodzenia ale z tym Panem jedynie tylko piesek ma chyba dobrze. Daj Boże żeby miał dobrze bo jestem wierzący...

@Przystojny

Zapomniałem dodać że, mają bardzo dobre jedzenie ale to tylko dzięki wspaniałej załodze z kuchni. Sławo, Mario, Przemo i Łuki dzięki za moje duże wymagania związane z przygotowaniem posiłków niskokalorycznych. Mikrofala czasami nie dawała rady :-)

@Przystojny

I na koniec prawidłowy NIP tej firmy to 7292693320 gdyby ktoś szukał fajnego i przyjaznego dla osób niepełnosprawnych miejsca pracy. Polecam. Warto. Spróbujcie :-)

Słoneczko
@Przystojny

Powiem tak dużo ludzi tam pracuje od lat. Każdy ma umowę o prace. Jestem w firmie 4 rok i jest ok. Ten pan z pieskiem jak go tu nazywacie czyli właściciel P. Mateusz wobec mnie zawsze kulturalny. Hotel zatrudnia 100% niepełnosprawnych i dużo ludzi takich że nigdy nigdzie by nie dostali pracy. Wiec chyba zależy od przypadku.

Czarny
@Słoneczko

Słoneczko pracowałem tam kilka lat na recepcji. Zawsze bardzo duże wymagania Kierownika Hotelu Z. i Dyrekcji a wynagrodzenie najniższe. Po drugiej umowie podziękowano mi bo trzecia przechodziła na czas nieokreślony. Jesteś przez kilka lat tej firmie potrzebny a potem dowidzenia . Najgorsze że nadgodzin mi nie wypłacono. Mam II grupę. Pracowałem ponad 35 godzin tyg. Kierownik mówił mi że potem odda godziny ale nie miał jak bo sam czasami pracował na stanowisku recepcjonisty. Nie idźcie tam do pracy. Powinien się zająć tym PIP!!!

Iwona

A mało tam przeszłaś ?

Iwona

Czy ty nie pracujesz nadgodzin ? Czy aby to napewno bzdury ?

Piękna
@Iwona

Nadgodziny w tym Hotelu i Restauracji Polskie Smaki to normalka. Pracowałam tam na stanowisku kelnerki. Rzucali mnie też na zmywak jak było mało ludzi do pracy. Pan z pieskiem obiecywał złote góry ale zaprosił mnie do biura i podziękował za współpracę. Podziękował bo wróciła koleżanka Asia z zwolnienia L4 i nie byłam już potrzebna. Mama Pana z pieskiem fajna babka ale nie ma nic do powiedzenia. Rządzi i wymiata młody :-). Najgorzej ma ten blond chłopak. Chyba niby brat tego czarnego. Próbuje się wykazać ale ta dwójka mu nie pozwala. Nie idźcie tam do pracy. Zakład Pracy Chronionej w tym miejscu to jakaś porażka. PFRON nie powinien nawet jednej złotówki przekazać temu pracodawcowi.

Magdalena
@Piękna

Prosze nie myślec ze sie tutaj wypowiadałam bo jeszcze tego tutaj nie zrobiłam ale jesli ktoś mnie sprowokuje to napisze swoją opinie o szefostwie i pani Eli kelnerce

Mikołaj
@Słoneczko

Piszesz, że hotel zatrudnienia osoby niepełnosprawne. Czy mają one udogodnienia związane ze swoim orzeczeniem i grupą na przykład siedmiogodzinny dzień pracy? Chętnie się tego dowiem.

Efgy

Heej no wiesz w ostateczności można tam do nich zadzwonić albo napisać i spytać czy będą rekrutowac..

ktoś

nigdy tam nie podejmujcie pracy!!!!!!! pracownika tam traktuje się dobrze kiedy jest potrzebny a kiedy już nie to po prostu wypad.... właściciele patrzą tylko na to jak najwięcej zaoszczędzić i szukają powodu żeby ucinać ludziom premie!!! wyzyskują pracowników jak się tylko da i nie potrafią docenić ludzi kiedy na prawdę ciężko pracują po godzinach!!! kiedy chcą się kogoś pozbyć obrażają i szukają byle pratekstu do nagan itd. Należało by zgłosić ich do PIP oraz US bo pewnie tam ciężkie przekręty idą nie tylko na niekorzyść pracowników ale również państwa.

maniu

czy w tej firmie sa mozliwosci rozwoju zawodowego...wiadomo że od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym na bazie własnych doswiadczeń...dziekuje bardzo

maniu

Oj patrze sie sie nieźle dzialo w Boss Hotel... Az sie boje aplikowac. Napiszcie pliss jak tam sie pracuje, tak od serda dajcie znac czy warto... Chodzi mi o warunki pracy, pensje, wspolprace z pracodawca itp. Warto skladac papiery? Jak można teraz opisać atmosferę pracy w Boss Hotel? Pochwali sie ktos jeszcze?? :-)

martinez

Słuchajcie forumowicze, czy nie wiecie przypadkiem czegoś a propos wolnych wakatów kelnerskich w Bossie? Jeżeli tak to dajcie znać i szepnijcie pare słów o pracodawcy. Z góry dzieki!

boss

bo nie dostalibyśmy dofinansowania z pfron gdyby wypłata była nie na czas hahaha

gość

[usunięte przez admina] Syf w tym Bossie jest!!! RADZĘ WSZYSTKIM POTENCJALNYM KANDYDATOM NA PRACOWNIKÓW OMIJAĆ Z DALEKA TĄ FIRMĘ !!!

xxxxx

Prcodawca ma o Tobie dobre zdanie jak ,jestes mu potrzebny ...ma korzyść z ciebie ,jesli nie to wynocha -albo zmiana stanowiska ,lub nagany ...za nietaki kolor koszuli itp. Mobing tak ,pozatym pracownik ok ale musi miec ps -i to 2 grupe wtedy ok ....roluja jedyna zaleta jest to ze pensja wyplacana na czas

jadzia

właścicielki to osoby nie mające zielonego pojęcia, że to ludzie na ich majątek pracują!!! nic sobie z pracowników nie robią, mobbing na porządku dziennym, już koniec tego bajzlu!!

xyzstach

Dobra atmosfera w tej firmie to już wspomnienie. Teraz, mało tego że pracuje się pod bardzo dużą presją, to jeszcze ubliża się pracownikom. Mobbing na porządku dziennym.

monmil

ciekawe, czy jeszcze tam pracujesz i czy nadal masz taką opinię jak rok temu?

smiglo

Ciekawe od kogo to słyszałeś. Zarobki najniższe i okropna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Boss Hotel - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boss Hotel?

Kandydaci do pracy w Boss Hotel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boss Hotel