Boss Hotel

Łódź

Opinie o Boss Hotel

smiglo 2011-10-07 01:40:31
Ciekawe od kogo to słyszałeś. Zarobki najniższe i okropna atmosfera
monmil 2011-10-26 04:55:42
ciekawe, czy jeszcze tam pracujesz i czy nadal masz taką opinię jak rok temu?
xyzstach 2011-10-26 12:43:13
Dobra atmosfera w tej firmie to już wspomnienie. Teraz, mało tego że pracuje się pod bardzo dużą presją, to jeszcze ubliża się pracownikom. Mobbing na porządku dziennym.
jadzia 2012-05-15 18:37:24
właścicielki to osoby nie mające zielonego pojęcia, że to ludzie na ich majątek pracują!!! nic sobie z pracowników nie robią, mobbing na porządku dziennym, już koniec tego bajzlu!!
xxxxx 2012-12-14 14:08:28
Prcodawca ma o Tobie dobre zdanie jak ,jestes mu potrzebny ...ma korzyść z ciebie ,jesli nie to wynocha -albo zmiana stanowiska ,lub nagany ...za nietaki kolor koszuli itp. Mobing tak ,pozatym pracownik ok ale musi miec ps -i to 2 grupe wtedy ok ....roluja jedyna zaleta jest to ze pensja wyplacana na czas
gość 2013-01-24 17:25:07
[usunięte przez admina] Syf w tym Bossie jest!!!
RADZĘ WSZYSTKIM POTENCJALNYM KANDYDATOM NA PRACOWNIKÓW OMIJAĆ Z DALEKA TĄ FIRMĘ !!!
boss 2013-01-31 18:05:06
bo nie dostalibyśmy dofinansowania z pfron gdyby wypłata była nie na czas hahaha
martinez 2014-05-30 16:14:24
Słuchajcie forumowicze, czy nie wiecie przypadkiem czegoś a propos wolnych wakatów kelnerskich w Bossie? Jeżeli tak to dajcie znać i szepnijcie pare słów o pracodawcy. Z góry dzieki!
maniu 2014-12-04 18:11:48
Oj patrze sie sie nieźle dzialo w Boss Hotel... Az sie boje aplikowac. Napiszcie pliss jak tam sie pracuje, tak od serda dajcie znac czy warto... Chodzi mi o warunki pracy, pensje, wspolprace z pracodawca itp. Warto skladac papiery? Jak można teraz opisać atmosferę pracy w Boss Hotel? Pochwali sie ktos jeszcze?? :-)
maniu 2015-02-06 18:40:45
czy w tej firmie sa mozliwosci rozwoju zawodowego...wiadomo że od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym na bazie własnych doswiadczeń...dziekuje bardzo
ktoś 2015-02-23 20:02:36
nigdy tam nie podejmujcie pracy!!!!!!! pracownika tam traktuje się dobrze kiedy jest potrzebny a kiedy już nie to po prostu wypad.... właściciele patrzą tylko na to jak najwięcej zaoszczędzić i szukają powodu żeby ucinać ludziom premie!!! wyzyskują pracowników jak się tylko da i nie potrafią docenić ludzi kiedy na prawdę ciężko pracują po godzinach!!! kiedy chcą się kogoś pozbyć obrażają i szukają byle pratekstu do nagan itd. Należało by zgłosić ich do PIP oraz US bo pewnie tam ciężkie przekręty idą nie tylko na niekorzyść pracowników ale również państwa.
Efgy 2016-05-07 15:17:34
Heej no wiesz w ostateczności można tam do nich zadzwonić albo napisać i spytać czy będą rekrutowac..
Zostaw swoją opinię o Boss Hotel - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boss Hotel