Opinie o Flathunters.pl w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flathunters.pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flathunters.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flathunters.pl w Warszawa

xyz

podstawy????? ale o czym ty mówisz ?????? w ciemno mogę się zakładać że nigdy i podstawy nie zobaczysz o benefitach nie wspominając

mika

Jeśli flathunters faktycznie współpracuje z "własną zaprzyjaźnioną agencją" to daje wszystkim inteligentnym właścicielom agencji, którzy wprowadzają do bazy flathunters klientów do myślenia. Byłoby to doskonałe źródło (dla tej jednej agencji) do pozyskiwania bazy klientów poszukujących nieruchomości, a przecież nikt nie jest w stanie przypilnować wszystkich. Jeśli choć trochę jest w tym wszystkim prawdy to należy się zastanowić nad dalszą współpracą z tym serwisem. Porażających informacji można się tu dowiedzieć.

true

sprawdź sobie w KRS, poznasz prawdę. Grzegorz określa to jako zaszłości historyczne, ale to było raptem pół roku temu, więc nie wiem czy tak dawno..;)

Grzegorz

Mylisz się w paru sprawach a w innych manipulujesz. Dla mnie to już historia, dlatego się mylisz, ale to mało ważne. Natomiast nie zauważyłeś faktu, że kiedy pisałem swoje komentarze, stan faktyczny był dokładnie taki, jak to napisałem. Powołując się na zaszłości historyczne nazywasz mnie kłamcą a to jet manipulacja i robienie ludziom wody z mózgu. Powiesz dzisiaj że Lwów to Polska? Albo że Warszawa to Rosja? Po prostu nie lubię manipulowania ludźmi poprzez przeinaczanie informacji. A jak dyskusja wchodzi na tematy i insynuacje personalne, to przestaje to być merytoryczna dyskusja tylko zaczyna się pyskówka, dlatego też żegnam! Have a nice day :)

true
@Grzegorz

oj Grzegorzu, kto tu manipuluje ? Czy ja napisałem że prokurentem agencji cały czas JEST prezes flathunters? Nie, napisałem, że był i tak samo napisze z Lwowem, niegdyś to miasto było Polskie. Owszem to historia co napisałem, ale nie powinieneś był pisać, że jedno z drugim nie miało nic wspólnego, bo miało i to bardzo dużo. Ty sobie z tego świetnie zdajesz sprawę, a ja chcę poinformować o tym innych. :) Tobie również, wszystkiego dobrego !

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Flathunters.pl? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
Zbyszek

@anonim - potwierdzasz jedynie i moje zdanie. Powiem tyle że jeśli finalnie pieniądze dostałeś to i tak dobrze . Co do szacunku dla ludzi to raczej próżno go szukać w tej firmie.

Ostrzegam przed firma Flathunters Sp. Z O.O. mieszczącą się przy ul. Pańskiej 75 lok.4 na początku wszystko ładnie pięknie Ale jak przychodzi do wypłaty prowizji to trzeba 2 tyg ganiać za prezesem który z wielkim problemem wypłaca pieniądze, a kiedy przestaje się człowiek upominać to Ci nie wypłaci. A jak chodzisz i mu (usunięte przez administratora) trujesz o hajs to Jeszcze za plecami mówi "niech się za robotę weźmie a nie się o pieniądze upomina". Prezes to gbur bez kultury. Wrażenie sprawiają dobre, ale jak posiedzieć trochę w strukturach firmy to się przekonasz jaka to firma. Nie polecam. Omijajcie szerokim łukiem.

Przemek

maciek - ja byłem - daj sobie spokój. szkoda twojego czasu

Przemek

maciek - ja byłem - daj sobie spokój. szkoda twojego czasu

Grzegorz

@gtf, pleeease, czytaj wyżej. Kiedyś była agencja piętro wyżej ale to inna firma. Posprawdzaj w KRS :)

Grzegorz

@Michał - jeśli sądzisz, że firmę operującą taką ilością danych da się poprowadzić we dwie osoby, to cóż.... nie da się. I nie pytaj się co ta firma sprzedaje. Wejdź na stronę i poczytaj - tam wszystko jest napisane. NIC nie sprzedaje :D A jak nie wierzysz to spróbuj coś kupić u nich :):):):):) No ok, zaoszczędzę Ci wysiłku, mimo, że nie powinienem. Ta firma działa zupełnie tak sama jak Uber czy pizza.pl. I na przyszłość, sprawdźcie sami albo poczytajcie, zanim zaczniecie powtarzać ploty rozsiewane przez innych. Wszystko jest do sprawdzenia, trzeba tylko chcieć.

Grzegorz - jak pewnie wiesz już nawet jeden ze wspólników odszedł, a ta większość o której mówisz to konkretnie ile osób bo jeśli w firmie został już tylko prezes i wspomniana Kasia to faktycznie zgadzam się z tobą że pracują tam ponad rok. A co twoim zdaniem ta firma sprzedaje?

Grzegorz

@Andrzej – brednie opowiadasz :) większość ludzi pracuje ponad rok. @enryk - [jam idę do was na stanowisko doradca klienta w Serwisie Mieszkań Deweloperskich] - ?????? Z tego co wiem to w ogóle tam takiego nie ma :) To nie agencja sprzedająca mieszkania. Jak już hejtujecie, to róbcie to inteligentnie:) @Dominik – jw. Ta firma NIE SPRZEDAJE mieszkań. Nawet nie wiecie, o czym mówicie.

Kamil

No skoro nie płacą, na stałe pracują tam tylko osoby, które mają zażyłości z właścicielami i ogólnie robią w *** to kto na nich pracuje? :o jest tam jakaś podstawa?

Dominik

Kamil, pytałeś to ci odpowiedziałem jak to wygląda zgodnie z moimi obserwacjami. Jeśli zdecydujesz się na pracę i będziesz miał swoje spostrzeżenia liczę że podzielisz się nimi

Kamil

No to chyba nie forum tylko PIP

Dominik

Kamil tam się nie zarabia, nie na stanowisku Doradcy Klienta. Jak tylko po tygodniach biegania będziesz miał klienta zainteresowanego mieszkaniem pod byle pretekstem będzie ci odebrany. Ty się wkurzysz i odejdziesz ale kasa do firmy ze sprzedaży mieszkania wpłynie a ta na twoje miejsce zatrudni sobie nowego Doradcę.A tobie się wydaje że czemu przeciętny staż pracy doradcy jest tu liczony w tygodniach a nie w latach.

andrzej

Enryk, im szybciej dojdziesz do wniosku że jesteś w błędzie tym lepiej dla ciebie

Damian jak będziesz na rozmowie zapytaj ile osób w firmie pracuje tam dłużej niż rok. Jeśli uzyskasz odpowiedź że więcej niż 1 to będzie to kłamstwo które im szybciej zweryfikujesz tym lepiej dla ciebie bo stracisz mniej czasu.

szkoda twojego czasu ale jeśli mimo wszystko pójdziesz to daj znać jak było. Większość ludzi rezygnuje już w pierwszym tygodniu. (usunięte przez administratora)

Flathunters.pl
2.3/5 Na podstawie 31 ocen.

Flathunters.pl