Opinie o Flathunters.pl w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Flathunters.pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flathunters.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flathunters.pl w Warszawa

pytanie

jestem umowiona tam na rozmowe. Nie wypłacają wynagrodzenia? Jak długo tam pracowałeś?

PpP

Słaba firma. Zero pojęcia o biznesie. Zero pojęcia o rynku nieruchomości. Zero pojęcia o zarządzaniu. Pracowałam tam około 2 tygodni. Żałuję.

MM

Treść rozmowy kwalifikacyjnej mówi wszystko o tej firmie. Niezbyt rozganięty PAN rekruter kompetencje i umiejętności mierzy pytaniami, które chyba na bierząco wyszukuje w sieci (mam nadzieję, że to robi bawiąc się telefonem, a nie po postu siedzi na facebooku). Minimalne stawki są dla nich nieosiągalne. Szkoda czasu i energii, żeby w ogóle fatygować się na rozmowę, jak widzę rozmowa to tylko wstęp do pracowniczego koszmaru.

Żywieniówka

Nie da się nic zarobić.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Flathunters.pl? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Flathunters.pl
2.3/5 Na podstawie 31 ocen.

Flathunters.pl