Opinie o Nagel Group w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nagel Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nagel Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagel Group w Gliwice

Izzy

Lipa jest i na kawie i na mięsie w Dortmundzie. to znaczy - praca jest lekka ale płaca jest tragiczna! po odliczeniu wszystkich wimaginowanych kaucji i potrąceń dostaje się ok 3/4 euro na rękę to jest paranoja! Do tego robi tu mnóstwo ukraińców na czarno a już to świadczy o firmie - żadna porządna i godna zaufania firma nie zatrudnia ludzi na czarno!! Każdy decyduje sam, ja nie polecam.

Kałasznikow
@Izzy

Sąsiad wracaj kiełbasy !!!

Xxxx

Nie polecam nie dostałem wynagrodzenia za styczeń ani dokumentów .Tam pracują na akord a nie na godzinę. Nie polecam

Alexandra

Witam. Ja również dostałam propozycje pracy w Grolsheim przy pakowaniu czekolady. Może ktoś coś napisać o warunkach pracy? Pozdrawiam

@Alexandra

zostan lepiej w domu (usunięte przez administratora) kila mogila i rumuny

to wszystko prawda co tu ludzie pisza , uwierzcie to jest nowoczesne niewolnictwo nigdy wiecej

Pakowacz

Spotkanie organizuje pan Jacek. Polak, ktory rekrutuje do pracy na hali. Odezwal sie na moja CV-ke wyslana w pracuj.pl Kazal kupic buty robocze aby mozliwe bylo wejscie do hali juz przy rekrutacji. Wydalam 30 €. Przyjechalam z butami i pozytywnym nastawieniem. Pan Jacek obiecal 900 € na reke i prace polfizyczna na dwie zmiany. Nastepnego dnia bylam juz na hali i pracowalam. W ramch przyuczenia mialam zostac tydzien by poznac meandry pracy. Niestety od pierwszego dnia niczego nie nauczylam sie poza rozpakowywaniem ciezkich paczek z widlaka, ktore musialam sama dzwigac i przepakowywac. Przewalilam ok. 1 tone towaru w ciagu 8 godzin. ok. 24-ej bylam w domu i wylam z bolu kregoslupa i rak. W trakcie dowiedzialam sie, ze w pierwszym miesiacu nie dostane na pewno premii 200 € bo to na mieszkanie a ja mieszkanie mam od kilku miesiecy wiec nie potrzebuje ich wsparcia wec dostane ...700 € na reke.... Za pierwszy tydzien ciezkiej tyrki nie dostane pieniedzy. Do tego mniej niz mi powiedziano i w soboty jak jest koniecznoesc tez mam przyjsc...Umowa na 3 miesiace...Potem na rok (nie koniecznie jak sie dowiedzialam). Do pana jacka nie moge sie teraz dodzwonic bo...pojechal na rekrutacje do Poznania... Ciekawe...

Czy masz robocze buty. I czy mam jakies pytania bo praca jest latwa i przyjemna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
kazzia94

witam, czy ktoś wyjechał do Grolsheim na pakowanie czekolady? Jak tam jest? Jak zarobki?

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Nagel Group? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Izzy

Pracujemy w Bochum, warunki mieszkaniowe w miarę, praca też ok ale nie dość że mieszkanie jest drogie bo kosztuje 240€/os to jeszcze jest sto tysięcy dodatkowych kosztów mieszkaniowych co razem daje ok 350 € na os. Owszem część z tego to kaucja zwrotna ale i tak nieźle daje to po kieszeni. Mieszkanie to dwuosobowy pokój z łóżkami, szafą, stolikiem, telewizorem, dwiema szafkami nocnymi + w niektórych pokojach jest fotel. Łazienka i kuchnia są wspólne, na korytarzu.

eleonora

Pracuję już długo w Bochum i jest co raz gorzej. Szef nie liczy się ze zdaniem nikogo, tylko głównej bandliderki która nawet po polsku nie mówi a po niemiecku wcale!! Na stołówce i w szatni zimno, marzniemy!! Co raz częściej myślę o zmianie pracy!!

Ona77

Witam dostałam ofertę pracy w gotha na pakowaniu słodyczy może mi ktoś powiedzieć jakie są tam warunki pracy, jakie warunki w mieszkaniu i oczywiście czy wypłata jest na czas czy płacą tak jak mówią 8,86euro brutto czy jest inna stawka

Czytać proszę
@Ona77

Czy Pani nie umie czytać? Wyżej jest kilkadziesiąt opinii o fatalnych warunkach pracy, płacy i mieszkania. Dżizas!!!!!!

Ralfik
@Ona77

Warunki srednie niema pracy pracowalem 7msc i nagle zwolnili bo pracy niema tak jak innych.lekarzy san zalatwiaj.szef sciemnia i oszukuje.otracenia jakies kary.kordynatorzy to idioci i zchecia bym dal jednemu w twarz i drugiemu bo sie nalezy .najgorsza firma nie poldecam pracy przez vege consult i torstena zachsa

Byly pracownik
@Ona77

Zalezy czy bd robila przez vege consult i pana zachsa banda zlodziei idiotow.itd szkoda slow i tak oszukuje z wyplatami ze masakra kordynatorzy powinni przy bykach i wyrzucaniu obornika bo do tego sie nadaja .oszustwo pelna klasa wyplaty itd .ja sam podalem do sadu ich teraz bo polecieli z wyplatami tal ze robi kuz tylko ponad 20 osob duzo ucieklo itd

Kasiaaa
@Ona77

Nawet jak zrobisz nadgodziny jest zeitkonto na które ci przeleją jak zarobisz więcej więc wyjaśniam trzymają twoje pieniądze a dostaniesz je jak nie bedzie pracy lub jak bedziesz miec urlop.Nie polecam

Luq
@Byly pracownik

Pracowałem w nagel w Nurymberg do dzisiejszego dnia niestety nie dostałem wypłaty za styczeń wszystko trzeba sobie samemu zorganizować nie ma żadnej pomocy ze strony koordynatora ta firma to porażka

Smarky

Patola czytać nie potrafi? To wątek o Nagel Gliwice. Załóżcie sobie wątek o czarnuchach niemców i tam płaczcie.

kuba

też prosze opinie o prace przy kawie w Bochun a po 3 miesiacach mam pracowac przy czekoladzie w Grolscheim . dlaczego ta praca jest taka ciężka? ktos pisal ze 8 godz przy taśmie trzeba stać ale czy cos jeszcze? daje się odłożyć jakies pieniądze czy tyle co na bieżące wydatki i przezycie? napiszcie dokladnie co tam sie robi prosze pozdrawiam kuba

maczo
@kuba

stoisz jak ciu......kamary cię obserwujom połowa konfidentuw same murzyny mała kasa niecałe 1000 euro na miesiąc z tego za chotel 240 euro życie drogie itp chłopak mił przerobione 218 h, na rekę dostał 710 euro śmiechu warte

kkkkk12

Witam, czy pracowal ktos moze w Grolsheim przy pakowaniu czekolady przez agencje Nakel Group ?

Ona
@kkkkk12

Tak zarobki 800-1000 e ogólnie rumuny tam się panoszą nie miła atmosfera ogólnie nie polecam.

maczo
@kkkkk12

tak pracowałem ale ja jezdziłem na wuzkach nie jest zle lecz słabe zarobki i oszukujom na wypłatach chotele niewiem do konca akurat ja mialem (usunięte przez administratora)

Dom

Warunki mieszkalne w Bochum - Syf i tragedia. Wypłata _ tragedia i śmiech na sali. Praca ciężka. Kierownicy szkoda gadać. Banda oszustów. Ludzie nie pchajcie się tam.

prcownik
@Dom

W Bochum jest jeszcze gorzej niż było. Kasa się nie zgadza, paski po tygodniu albo dłużej. Na stanowiskach Laitkipper osoby kompletnie bez doświadczenia, opryskliwe, krzykliwe , niemiłe, wręcz wredne. Do szefa nie można się poskarżyć bo nikogo nie słucha oprócz Pani Anny!!!! To jest osoba niekompetentna !!!!

Sandra

Nagel group w Gotha radzę omijać szerokim łukiem.. wchodząc do pracy gdzie pośrednik zalatwil prace pani brygadzistka powiedziala do niemca ze nie potrzebuje pracownikow myslac ze.nie rozumiem. Potrafie pracowac w bardzo szybkim tempie lecz brygadzistkA przychodziła i mowila ze trzeba szybciej pracować wrecz mi to wykrzyczala. A one same.stoja i sie śmieją z polakow . Polak polaka zje.. tym bardziej ze nie jest warto az tak ciezko pracować za 6€ ... śmiech i tyle .. zycze tym pracownikom niczego dobrego.. mam nadzieję ze ktos je potraktuje gorzej niz one ludzi. Nikt nAwet nie raczyl mi wytłumaczyć jak mam pracować a wymagaja nie wiadomo czego.. nie polecam !!!

Taszunko

To jednym słowem tragedia !

SADASDAS

czyli kibel a nie agencja, MASAKRA!!!!!! WYNOCHA Z TAKIM CZYMDS!

B

Banda oszustów. Odradzam przyjazd. Oszukują na wszystkim i ze wszystkim. Nie płacą. A jak płacą to nędzne grosze. Praca ciężka.

Bochun

Ludzie nie pakuje się w Nagel group. Banda oszustów. Wypłaty to 600 do 700 euro za 160 h pracy i to jak ktoś ma szczęście. Niektórzy nie mieli i dostali 400 euro za miesiąc zapieprzania na taśmie. Syf , kila i mogiła. Brak organizacji, potracaja za wszystko z wypłaty , nawet 20 euro potrafi (usunięte przez administratora) za głupie ogrodniczki. Niektórzy w ogóle wypłaty nie widzieli. Strata czasu i nerwów.

daru

A jak wyglądają warunki pracy w firmie Nagel w naszym kraju np. Lublin?

braian1507

Mógłby ktoś napisać o pracy w przy kawie w Bochum i warunkach mieszkalnych.Zadzwonili z nagel-grup z propozycją pracy w fabryce kawy,wyjazd na początku maja.Proszę o opinie.

,,pol
@braian1507

powiem tyle pracuje w Bochum bagatela 8 miesięcy ... i katastrofa jest coraz gorzej !!!! Praca nawet po 11 godzin ciężka. Nie mieszkam na hotelu ale podobno strasznie!! Co do płacy to skubią nie miłosiernie i oszukują!!! Wiem wiem ktoś powie czemu tam pracuje to tylko jeszcze chwilkę bo czekam na nową pracę !! Nie polecam nikomu!!

wyrok

A jak praca w Willich jako komisjoner?

Cydr

Definitywnie odradzam nagel w Ladenburgu. Wózki stare, bateria trzyma 15 minut, potem trzeba ładować kilka minut, znowu jeździć 10 minut i tak w kółko. Nie są to wózki czołowe, tak jak zapewniaja w ogloszeniu. Na wozku sie stoi, zacinają się, nie maja hamulcow. Brak bezpieczenstwa i bhp. Zero organizacji pracy, mieszkanie zagrzybiale, 7 osób i jedna łazienka z rozwalonym prysznicem. Kierownika nie obchodzą twoje potrzeby, wszystko olewa i jak mu podpiszesz umowę to umywa ręce. Temperatura około dwóch stopni w nocy. Zimno, przeciągi. Na stołówce nie ma nawet czajnika żeby napić się czegoś ciepłego i się ogrzać. Jeden wielki syf, brak organizacji i w ogóle sensu w tej pracy. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Group - Gliwice

• Jak się pracuje w Nagel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Nagel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nagel Group?

Kandydaci do pracy w Nagel Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nagel Group