Opinie o Nagel Group w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nagel Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nagel Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagel Group w Gliwice

SAS

czy ktos pracował w Nagel group w miejscowosci Ladenburg ?jakie doswiadczenie wybieram sie tam do pracy jako wózkowy...

porażka nagel
@SAS

Nie jedz brak wózków czołowych oraz przepisów bhp...Wózki są tylko takie na których stoisz i nogi w pupe wchodzą po paru godz.a tam chcą abyś był jak robokop i walił 10h -12h i mają cie za nic...

Były prscownik

Nagel Landenburg a wiec napisze i ja...Byłem widziałem warunki +5 do -5 stopni po 9-10 h przerwy nie płatne ! Odliczanoe oiupe kasy przez 3miesiace po 300euro na śmierdzące meliny zwane mieszkaniem...Brak sprzętu w domu,wózki to pamiętają hitlera i na nich się stoi te 9-10h i marznie rozwożąc palety.Wózki nie sprawne,niebezpieczne,zero organizacji i bezpieczeństwa w pracy...Jest to kawał drogi wiec odradzam przyjazd do Ladenburga koło Mannheim bo można stracić na przyjazd,albo gorsze stracić zdrowe.Proponują jazdę na wózkach czołowych tu takich nie ma.Mam teraz pracę bliżej Polski,jest ciepło i bezpiecznie.

Witam. Akurat przyjechałem na urlop. Pracuje w G-G i ogólnie tragedii nie ma. Zalezy czy trafisz na produkcje, czy na komis. Kierownicy i brygadzisci Polscy sa w porządku. Nie stwarzają problemów i nie czepiają sie o byle pierdołę. Co do wypłat, fakt- za rewelacyjnie nie placa, ale można podlapac nadgodziny i wychodzi "znośnie" Pozdrawiam

@ja

proszę napisz dokładnie ile po odciagnieciu i powiedzmy wyzywieniu 100e na miesiac

@ja

JAK WARUNKI MIESZKANIOWE, CZY CHLEJĄ CZY SPRZĄTAJĄ, CZY MASZ 40H TYGODNIOWO, ILE TAM JUZ PRACUJESZ, CO DOKLADNIE SIE TAM ROBI NA ZAKŁADZIE, PODAJ SZCZEGÓŁY BO NAPISAŁEŚ ZDAWKOWO I NIE WIEM NIC.

prosze o opinie odnośnie pracy w Gross-Gerau, dzieki z góry

Pakowacz

Spotkanie organizuje pan Jacek. Polak, ktory rekrutuje do pracy na hali. Odezwal sie na moja CV-ke wyslana w pracuj.pl Kazal kupic buty robocze aby mozliwe bylo wejscie do hali juz przy rekrutacji. Wydalam 30 €. Przyjechalam z butami i pozytywnym nastawieniem. Pan Jacek obiecal 900 € na reke i prace polfizyczna na dwie zmiany. Nastepnego dnia bylam juz na hali i pracowalam. W ramch przyuczenia mialam zostac tydzien by poznac meandry pracy. Niestety od pierwszego dnia niczego nie nauczylam sie poza rozpakowywaniem ciezkich paczek z widlaka, ktore musialam sama dzwigac i przepakowywac. Przewalilam ok. 1 tone towaru w ciagu 8 godzin. ok. 24-ej bylam w domu i wylam z bolu kregoslupa i rak. W trakcie dowiedzialam sie, ze w pierwszym miesiacu nie dostane na pewno premii 200 € bo to na mieszkanie a ja mieszkanie mam od kilku miesiecy wiec nie potrzebuje ich wsparcia wec dostane ...700 € na reke.... Za pierwszy tydzien ciezkiej tyrki nie dostane pieniedzy. Do tego mniej niz mi powiedziano i w soboty jak jest koniecznoesc tez mam przyjsc...Umowa na 3 miesiace...Potem na rok (nie koniecznie jak sie dowiedzialam). Do pana jacka nie moge sie teraz dodzwonic bo...pojechal na rekrutacje do Poznania... Ciekawe...

Czy masz robocze buty. I czy mam jakies pytania bo praca jest latwa i przyjemna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Gliwice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.

prosze o opinie odnośnie pracy w Gross-Gerau, dzieki z góry

mikser

Odradzam ! Byłam, widziałam ! Co prawda tylko mieszkanie ale to wystarczyło by zadecydować o współpracy z tą firmą ! Miejscowość Bischofsheim . Wstyd wysyłać pracowników do takich warunków mieszkalnych i to za niemałą kwotę ! Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcia "willi" proszę o mail na challengelife@o2.pl. Szczerze ODRZADZAM ! Już na samym początku po przyjeździe same niedogodności i pretensje , a strach pomyśleć co było by dalej !

AC

Witam, dostałam właśnie ofertę pracy w Bochum Wattenscheid przez firme Nagel-group czy ktoś tam kiedyś pracował, może ktoś coś powiedzieć jak tam jest?

Bochum
@AC

Odradzam! Byłem tam i żałuje! Wysłała mnie tam przez telefon jakaś idiotka Magda która nie ma pojęcia co się tam robi! byłem nastawiony na prace na produkcji kawy bo tam mi ona mówiła a wysłali mnie wogole w inne miejsce gdzie było zimno a o ubraniu roboczym nie ma co gadać! wogole ta magda mówiła ze będę zarabiać 9euro na godzinę a przy wypłacie się okazało ze na rękę jakieś 6 śmieszne pieniądze a oczywiście potem nieodbieranie telefonow, i już nie wspomnę o mieszkaniu brudno i syfiasto a według niej miała być willa. jeśli jest Pan tam skierowany przez ta kretynek to niej się Pan najpierw dopyta dokładnie i może nawet kogoś innego bo inaczej szybko Pan wróci do domu

Tomtom

Z wielką chęcią opiszę moją przygodę z Nagel Group. Pewnego dnia, wychodząc z pracy w Polsce, otrzymałem telefon z propozycją pracy pod Berlinem w fabryce czekolady za stawkę 8,5 euro za godzinę. Czegoś takiego właśnie szukałem, ponieważ ze Szczecina mam stosunkowo niedaleko, więc zgodziłem się bez dłuższego zastanowienia ani pytań. Po otrzymaniu informacji odnośnie pracy okazało się, że podana stawka jest kwotą brutto, zatem otrzymam 6,8 euro na rękę. Natomiast za mieszkanie odciągają 210 euro miesięcznie. Co więcej miejsce pracy jest oddalone od miejsca zamieszkania o 30 km, więc dochodzą dodatkowe koszty dojazdu. Mimo tego postanowiłem nie rezygnować i przekonać się jak to będzie. Po dojechaniu na miejsce dwaj inni pracownicy, których zastałem w mieszkaniu powiedzieli mi, że to ja mam ich wozić do pracy swoim samochodem. Nikt wcześniej mnie o tym nie informował ani niczego takiego ze mną nie ustalał. Mieszkanie zastałem w wielkim nieładzie i brudzie. W pokoju, w którym miałem rzekomo mieszkać były rzeczy innej osoby. W tym jakieś pozostałości po narkotykach. Zacząłem wszystko wynosić do innego pomieszczenia bo przecież chciałem gdzieś usiąść i się chociaż wstępnie rozpakować. Nie było żadnej szafki. Tylko krzesło, dwa materace na jakimś drewnianym stelażu (trudno to nazwać łóżkiem) oraz brudna lodówka z rzeczami innej osoby, no ale cóż... Nie spodziewałem się 5-cio gwiazdkowego hotelu. Mimo tego przydałby się ktoś reprezentujący agencję pracy, ktoś kto wprowadzi nowego pracownika i co jakiś czas pilnuje porządku. Zaraz po zostawieniu rzeczy zacząłem sprzątać syf w łazience. Nie wyobrażałem myć się kiedy jest w takim stanie, ponieważ wyszedłbym z niej jeszcze bardziej brudny. Następnie chciałem podgrzać sobie coś do jedzenia, więc przy okazji posprzątałem w kuchni. Kiedy poprosiłem jedną z osób, która już tam była parę dni w pracy na tym samym stanowisku i miejscu co ja miałem pracować, o pokazanie umowy, ku zdziwieniu moim oczom ukazała się cała w języku niemieckim. Nie było w niej mowy o stawce godzinowej czy miesięcznej. Jedynie to, że zapewniają 100 godzin pracy miesięcznie. Wychodzi na to, że pracuje się tylko czasami lub jedynie średnio 5 godzin dziennie. Proszę sobie samemu obliczyć ile w rzeczywistości zarobilibyśmy w takim przypadku kiedy odciągają 210 euro za mieszkanie oraz trzeba zapłacić za dojazd. Około godziny 1-szej w nocy wpadli do mieszkania pozostali dwaj pracownicy. Byli na jakichś środkach odurzających lub po prostu pijani. Jeden z nich zaczął krzyczeć żebym wstawał bo musi ze mną pogadać. Po chwili oboje weszli do pokoju, w którym próbowałem usnąć. Jeden z nich wyciągnął spod materaca, na którym leżałem woreczek z narkotykami. Wcześniej to on spał w tym pomieszczeniu i widocznie to był jego schowek. Natomiast drugi zaczął wydzierać się do mnie cyt. "czy wiesz od czego tutaj jesteś?" i mówiąc, że jestem ich kierowcą, który wiezie ich rano do pracy. Po tym wszystkim doszedłem do wniosku, że tracę tam tylko swój czas i nerwy. Przyjechałem tam w celach zarobkowych a nie żeby użerać się z innymi mieszkańcami. W dodatku pracując za jakieś śmieszne pieniądze. Zabrałem swoje rzeczy i wyniosłem się z mieszkania. Zostawiłem jedynie skrzynkę jabłek dla chłopaków bo nawet nie mieli co jeść. Kiedy wróciłem otrzymałem wiadomość z oskarżeniami, że ukradłem jakąś antenę. Ponoć otrzymali taką informację od jednego z tamtych mieszkańców. Osoba, którą poczęstowałem piwem i dałem skorzystać z laptopa. Osobie, której posprzątałem w mieszkaniu, zostawiłem skrzynkę jabłek i sprzedałem na koniec chleb bo nie miała co zjeść na śniadanie twierdzi, że ukradłem jakąś antenę? Niektórzy ludzie nie mają za grosz honoru, wstydu, wartości ani godności. Nigdy więcej nie chcę mieć nic do czynienia z takimi pracownikami oraz agencjami jak Nagel Group.

Byla pracownica
@Tomtom

Wszystko rozumiem, ale czy zostalo to gdzies przez Pana zgloszone? Ja tez mialam nieprzyjemne sytuacje i zostalam wprowadzona w blad i niepoinformowana o wszystkim, o zarobkach i mieszkaniu, przez niejaka Pania Sylwie ktora zajmuje sie podobno takimi sprawami. Przez telefon mowila jedno okazalo sie drugie i nieprawdziwe. A dodzwonic sie potem do niej graniczylo z cudem... praca dla mnie nie byla zla ale Ci ludzie co organizuja prace to dla mnie porazka.

Uwaga na Gotha!!!!
@Byla pracownica

Potwierdzam!!' Bylem z dziewczyna w Gotha na produkcji! Masakra poprostu po przyjezdzie bylismy przerazeni warunkami w mieszkaniu i wyplata!! W ogole jakies kpiny umowa po niemiecku, zadnego tlumacza a ta cala Sylwia zaklamana jak nie wiem. Podobno kokosy mialy byc a tam sie okazalo ze najnizsza krajowa 8,50€ brutto za godzine, i oczywiscie problemy z wyplata. Wszyscy mowia ze sa z ta baba problemy obiecuje niesteorzone rzeczy. Do tego ciagle przerzucani gdzie tylko potrzebni do pracy bylismy z miasta do miasta. Zamiast obiecanego mieszkania zastalismy jakis syf niesamowity. Kazdej jednej osobie odradzam jechac tam do pracy, wyzysk!!!

@Byla pracownica

Mnie pani S też rozczarowała. Nie chcieli mi zapłacić za urlop, który według ich danych na pewno, ale to na pewno mi się nie należał. Nie miałam od tej firmy żadnej umowy po polsku a z tego co wiem jest to niezgodne z prawem więc chciałam już ,,odpuścić'' Dobrze, że miałam umowę z poprzedniej firmy i po polsku i po niemiecku, a tam jak ,,byk'' jest napisane, że urlop mi się należy, więc napisałam kolejnego e-maila do pani S podpierając się tu paragrafem i o dziwo zwrócili mi za urlop, bo raptem się należał. Nawet przeprosili mnie za to zamieszanie. Ja naprawdę nie rozumiem jak taka wielka firma-niemiecka firma może tak oszukiwać ludzi. W głowie mi się to nie mieści. Pracowałam w dwóch innych firmach i z czymś takim się nie spotkałam. Jednym słowem banda oszustów. Czekam już dwa miesiące na zwrot kaucji za mieszkanie i doczekać się nie mogę. Durne 50 euro.

Kamilll

Ja osobiście nie polecam pracy w Gotha w Nils. Banda oszustów i (usunięte przez administratora) Do szpitala u nich nie masz co iść chyba że sam znasz niemiecki i sobie poradzisz bo oni to maja (usunięte przez administratora) Na początku pan L. sam dzwoni pisze. A jak popracujesz juz tak z 2, 3 tyg to juz ma na cb (usunięte przez administratora) i wgl nie odbiera nawet tel. A juz nie mówiąc nic jak coś byś od niego chciał. Także nie polecam i odradzam każdemu!!! Nie dorobisz sie tu niczego!! Chyba że bolącego kręgosłupa i rąk. Kasa masakryczna !!!!!

Ona 48

Nikomu nie polecam pracy w Wustermrk przy ,,konfekcjonowaniu'' słodyczy. Harówka harówa, wielka harówa. Po odliczeniu mieszkania 200 euro- na rękę dostaje się 700 euro. Dla jednych mało dla innych może nie. Praca naprawdę ciężka, zwłaszcza dla kobiet. Po tygodniu opuchnięte ręce, obolałe nadgarstki. Ja potrzebowałam 3 tygodni aby normalnie funkcjonować, uwierzcie naprawdę- nie mogłam nawet dobrze umyć zębów, ponieważ każdy ruch ręki sprawiał mi ból, nawet w wc miałam problem wiadomo z czym........ ( z użyciem papieru toaletowego) Do tego tragiczna atmosfera. Rządzi tam banda patologicznej gównarzerii. Przekleństwa, pokazywanie kto ma władzę, bo dłużej pracuje są na porządku dziennym. Wszystko to dzieje się pod okiem szefa pochodzenia bardziej chyba tureckiego, trudno to ocenić ale jedno wiadomo, że łagodnie rzecz nazywając kawał ch........ ( można dokończyć sobie literką ,,j'' lub ,,am'') Przez osiem godzin trzeba przepakować tony czekolad, naprawdę t o n y. Najgorszemu wrogowi nie polecam, chyba że jakiemuś pedofilowi mordercy. Byłam w sierpniu 2016, pracowałam miesiąc i do tej pory ,,błagam'' proszę i w końcu straszę aby firma oddała mi pieprzone 50 euro za kaucję za mieszkanie. Jeśli już ktoś tam pojedzie w akcie desperacji to niech uważa na ,,szefa'', Rudą i kochanicę szefa-zwaną szefową. Dodam jeszcze, że obciążono mnie za ubranie robocze, które miałam otrzymać a nigdy nie otrzymałam. Chodzi dokładnie o kurtkę. Praca w tej firmie to naprawdę katastrofa dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Także naprawdę lepiej dłużej szukajcie, wybierajcie i nie podejmujcie pracy w Wustermrk, bo z 8,60/h pracy jest naprawdę dużo. Szczerze odradzam każdemu- młodemu, starszemu i wszystkim innym. Więcej szczegółów na priv- ona385@wp.pl

@Ona 48

Ona48, Pani Bożenko najdroższa, lepiej by Pani przyznala, ze sie nie nadawala do tej pracy, ani do zadnej innej, bo takiego lewusa co mysli ze kase za nic dostanie to dawno nie widzialam. Ludzie tam pracuja, a skoro Pani ta prace utrudniala bo wiecznie bylo zle, ze cos zrobic trzeba to niech sie Pani nie dziwi, ze nerwy siadaja ;) Pakowanie nie, kartoniki nie, nawet stemple Pani nie potrafila porzadnie zrobic. Tak wiec nie pozdrawiamy i mamy nadzieje na nie spotkanie takich leniwych bab nigdy wiecej :)

Eciepecie
@Ona 48

Ona48, Ruda pozdrawia Panią Bożenkę ! nie miło było Panią poznać :) jak widać blond nie lepszy niż rudy. Tym co Pani robiła ledwo Pani przeżyła, hmmm... To co dopiero jakby się Pani za konkretną pracę wzięła. Sukcesów w innych branżach.

@:)

Cały miesiąc stałam i nic nie robiłam i szef to tolerował- tak miałam dobrze.

@Eciepecie

Chętnie bym Ci odpowiedziała, ale nie zniżę się do Twojego poziomu, ponieważ musiałabym pisać z podłogi. W życiu bywa tak, że co zadane będzie oddane i Tego z całego serca Ci życzę.

@Eciepecie

Nazywając ludzi , którzy tam pracują ,,bandą gównarzerii'' miałam na myśli dwie konkretne osoby. (uderz w stół-nożyce się odezwą) Pisząc to obraziłam wszystkich którzy tam pracują, a tego nie chciałam. Reszta to naprawdę normalne dziewczyny i chłopaki. Nie jestem wyjątkiem, który pisze złe opinie o tym miejscu.

@Ona 48

A moze tyle Pania trzymal bo myslal ze sie Pani ogarnie i dawal druga, trzecia szanse..? A tu wielka porazka i rozczarowanie

@:)

Jedna wielka porażka to wy dwie- Ruda- chyba Kamila i chyba Patrycja- ta od szefa-nawet dokładnie nie pamiętam waszych imion, bo szkoda sobie wami głowę zawracać) i ten cały ,,szef''( specjalnie szef napisane w cudzysłowie). Po pierwsze, to przeczytaj sobie smarkulo opinie o tej pracy i wtedy oceniaj. Po drugie, jak ja zaczynałam pracować to ty nie byłaś nawet jeszcze plemnikiem, więc takie opinie zachowaj dla siebie. Po trzecie ten cały ,,szef'' to nadaje się, ale tylko do kierowania bandą zwyrodnialców dla których szacunek się nie należy. Znając jego podejście do ludzi ( opinie o nim można sobie poczytać, zresztą nie tylko o nim )to gdyby chciał mnie zwolnić, zwolniłby mnie od razu. Szlag go chyba trafił, że sama odeszłam, ale faceci tej rasy tacy przeważnie są, jak kobieta im podskoczy to biada jej- szkoda tylko, że mnie nie zastrzelił :-) Do tego jeszcze pobiera pieniądze, których nie powinien- chyba bierze dla siebie bidulek. Honoru nie ma za grosz- połasić się na 50 euro- wstyd!!!!!!!!!. Nie polecam n i k o m u. Jak zresztą widać pojawiły się całkiem świeżutkie opinie. Gotha i Wustermark to, to samo.

Krzysztof

Witam. Czy ktoś pracował albo pracuje w Nagel Group w Gliwicach poprzez agencję PowerJobs z Katowic na stanowisku kompletacji słodyczy? Jak wygląda ta praca? Czy warto ją podjąć? Z góry dziękuję Pozdrawiam

@Krzysztof

Człowieku nie jedź!!!!!!!!!!! Naprawdę szczerze odradzam. Chyba, że masz nerwy ze stali i końskie zdrowie. Byłam pracowałam i ledwo przeżyłam. Uwierz mi. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zapraszam na priv e-mail on385@wp.pl. Za takie pieniądze znajdziesz lepszą pracę.

lia
@Krzysztof

warto wszystkiego sprobowac i nie patrzec na opinie :) Bylam i nie dalam rady.Dla kobiet jest to ciezka praca,jednak na pewno nie dla mezczyzn:ukladanie na palecie kartonow waga od 4 do 12 kg? foliowanie palet,zamykanie kartonikow na tasmie itp Sa gorsze fabryki np w chlodniach przy miesie...

lia
@Krzysztof

dlaczego warto sprobowac? poniewaz kazdy jest inny i kazdemu bedzie pasowac inny rodzaj pracy .Dla mnie praca przy tasmie byla koszmarem.Po prostu nie nadawalam sie do tego.Jednak kiedy przekierowano mnie na kilka dni w zastepstwie na komisjonowanie - tam bardzo mi sie podobalo .

Sannil

Witam dostałem ofertę do pracy na wózki widłowe boczne wysokiego składowania w Halle stawka 9,61 Brutto oferta wydaje się nie najgorsza proszę o jakie kolwjek informacje na temat pracy na tym stanowisku.

pracuś

Witam dostalem oferte pracy od 1 sierpnia w naglu w Bad Grönenbach ktos cos wie z gory dzieki

kuba guzik

Witam mam pytanie czy ktoś coś wie lub pracował w Ostbevern (Nadrenia Północna-Westfalia)Nagel-Group l Nagel Inhouse Logistics Services GmbH proszę o opinię Tak wszyscy piszą o tym Mateuszu ale ja czegoś tu nie rozumie czy on pracuje w kilku miejscach jednocześnie c o to wogule za persona jest kim on jest tzn w jakim charakterze on tam pracuje .Dostałem ofertę pracy Ostbevern ale nie wiem czy warto ryzykować proszę o jakiś wpis odpowiedz

Uwaga

Przestrzegam przed podjęciem pracy w halle,praca ciężka,wszyscy którzy przyjeżdżają odrazy wracają do domu,zarobki na poziomie 700eu po odliczeniu kosztów mieszkania które odciągają z pensji + koszty paliwa + koszty wyżywienia + ewentualne koszty w Polsce.Atmosfera tragiczna przez jednego pana Seb. brygadzistę chłopak tragiczny,zatrzymał się na poziomie przedszkola. Ogólnie tragedia,brak świadectwa pracy po zakończeniu pracy ze złożeniem wypowiedzenia 2 tyg,byłem przestrzegam wszystkich.

patrick

Ja mam dosłownie inne zdanie, ale może chodzi po prostu o lokalizację. Pracowałem w Naglu w monachium (Allershausen) na nocnej zmianie i bardzo pozytywnie oceniam. Pracowałem lipiec - sierpień w tamtym roku i same plusy. Odejmują trochę za mieszkanie ale jako praca dorywcza na wakacje to jak najbardziej. Pracowało się po 8, czasami 10 a nawet 12h, 8.80 na rękę plus 20% więcej od 22:00 do 5:00, dodatek nocny, fajny dojazd do pracy (15 min rowerkiem, 3 min autem), na nocnej zmianie zdecydowanie lepsza atmosfera niż na dziennej (mniej niemców, więcej angielskiego języka). W te wakacje też jadę, ponoć zwiększyły się pensje i jest nowa agencja która zatrudnia obcokrajowców. :)

zelte

Nikomu nie polecam tej firmy. Pracowałem w niej sporo czasu. Praca dla osób zdesperowanych lub bez znajomości języka, dlatego jest tam tyle chętnych. O wszystko trzeba się upominać, po zwolnieniu trzeba walczyć o swoje. Niestety NILS, skrót firmy, to banda złodziei i oszustów. Garching syf, Gotha syf, Halle syf.

Jacek
@zelte

zelte a jako kto pracowałeś? Szukają teraz w Verschmold na Pracownik kontrolny, mierzący i ważący towar w magazynie. Aplikował ktoś. Ponoć dobrze płacą.

Rraper

Uwierzcie mi,że negatywne opinie mają swoje odzwierciedlenie w realiach. Bylem i to widziałem!! Praca po 11h płacone za 8 reszta na (zajt konto),warunki mieszkalne poniżej jakiegokolwiek minimum standardu, po prostu pleśń na ścianach. Jeśli jesteś zdesperowany i chcesz pracować 11h dziennie za ok 850euro po odliczeniu mieszkania no to praca faktycznie może i tam jest, ale zastanów się 2 razy bo ja 2 razy tam bym nie pojechał. Aha i co najlepsze potwierdzam firma ma tupet!!! Od k.... 2 tygodni nie ma zaliczki. Pozdrawiam wspaniałą 12-astkę.

snypek

nikomu nie polecam, niestety bardzo przyjemnie się czyta ogłoszenie ale niestety realia są dużo słabsze. pinokio(mateusz)- fałszywy, niepryzjemny razem ze slepym sebastianem umywaja od wszystkiego rece. praca po 11 godzin dziennie na zmiany 4 rano lub 23. zdazalo się ze po nagłej zmianie grafiku nikt Cie łskawie nie poinformowal ze zamiast nz 4rano idziesz na 23 - wpadasz rano na zmiane a szwab ci mowi ze masz wracac do domu. Podpisujesz umowe na 151 h wiec tyle powinni zapewnic a nie pózniej wyrównuja z twoich nagdodzin. na zaliczke ktora obiecali czekam ponad 2 tygodnie i dalej cisza. warunki mieszkalne spartanskie.

snypek

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Group - Gliwice

• Jak się pracuje w Nagel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Nagel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nagel Group?

Kandydaci do pracy w Nagel Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nagel Group